Problem sa bežičnom tipkovnicom i mišem

poruka: 2
|
čitano: 1.364
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Problem sa bežičnom tipkovnicom i mišem

Bežična tipkovnica i miš Logitech K270 malo "hvata" a malo "ne hvata". Hoću reći, počnem pisati ali ništa se ne ispisuje na ekranu. Nakon nekoliko sekundi, a nekad i duže, na ekranu se počnu pojavljivati slova, ali često ne sva. Npr. ako sam pisao riječ "tipkovnica" na ekranu se nakon nekog vremena pojave slova "pkovn". Hoću izbrisati napisano, ali ni ne hvata ni pritiskanje Backspace-a isprve, već nakon par puta. Onda nekako proradi pa neko vrijeme piše sasvim ok. Ali ako neki period nisam koristio tipkovnicu ponavlja se sve ispočetka. S druge strane, nekad jednostavno stalno zaje.ava i to je užasno iritantno. Na isti način miš nekad sluša a nekad ne sluša. To mi se sve događalo i sa starom tipkovnicom pa sam kupio ovu postojeću. Radila je dobro ispočetka, ali sad imam isti problem kao i sa starom (ova je kupljena prije možda 10 mjeseci). Mijenjao sam baterije ali nije pomoglo. Reinstalirao sam Windowse, ali problem je ostao. Prebacio sam dongle iz USB porta sa stražnje strane kompa u USB port na prednjoj strani, misleći da je možda problem u komunikaciji, ali ni to nije pomoglo. Ne razumijem u čemu bi mogao biti problem... Trenutno mi samo još pada na pamet da se možda WiFI router koji stoji na kanti od PC-a nekako tuče s receiverom signala od tipkovnice/miša. Da li je takvo što moguće? Ima tko kakvu drugu ideju? Hvala

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.9.2021 13:55 (gumiflex).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Problem sa bežičnom tipkovnicom i mišem

Sasvim je moguće da smeta neki wifi uređaj što znači i mobitel pa i tv ako nije normalno na LAN već na wifi.

Probaj isključiti ruter i vidjeti da li je do njega ako miš i tipkovnica tada rade ok.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice