Operating system is missing

poruka: 3
|
čitano: 1.105
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Operating system is missing

Pozdrav ekipa,frend mi ima problem s kompom pa sam odlučio primit koji pametan savjet!{#}Naime već par dana mu BF3  trza i laga ko blesava i svako malo baci BSOD F4 error,hdd več dulje vrime žulja ko blesav,ali star je ko biblija(pata WD 320g,cca 10g)

Neznam jel povezano ili ne, ali mislim da se počelo dešavat posli posljednjeg Win updatea prije para dana!!Srušio sam mu C particiju i instalirao friške Winse i sve updateove (osim zadnjeg),nakon nekog vremena se sam restartao i sad dobijem poruku posli post screena  "Operating system is missing".Da napomenem to se desilo prije nekih godinu dana i nakon par reinstalacija radilo je sve do danas!Moja prepostavka je da hard disk više nije ispravan,trenutno instaliram ponovno i za sad ide dobro!

 

Q 6600   (sad je stock ,do sad je radio bez problema na 2.8GHz)

Asus P5P43TD pro

GTX 550ti (Gainward)

G skill sniper 4x4GB 1333 MHz

WD 320 ,pata

LC Power 550w

AUDIOFIL
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Operating system is missing

Meni je tu gresku cini mi se bacao kad se u biosu poremetio boot poredak pa je pokusavao dignuti winse sa eksternog harda na kojem naravno winsi ne postoje.

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Operating system is missing
volegradele kaže...

Moja prepostavka je da hard disk više nije ispravan,trenutno instaliram ponovno i za sad ide dobro!

 

Hirens boot cd ( ako imas najbolje bi bilo ) ili u windowsu instaliraj hd tune, hd sentinel ... pogledaj prvo health i ako pise da je los onda niti ne trebas error scan pokrenut... 

Nadam se da sam pomogao, ako jesam prst gore
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice