Ultimativna tema za odabir prijenosnika izdvojena tema

poruka: 37.036
|
čitano: 13.451.596
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozdrav, gledamo uzet neki laptop za recimo office work , konkretno pomorci pa za neka predavanja kao skola na daljinu  print papira i slicno jel ovo ok ili ima bolje nije problem ni dodat koji euro ako ima sta bolje, ali s obzirom da bi sluzio u sustini za printanje i te video interview nezz dali ima smisla . LP 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Pozz,

 

Ima li netko za preporučit neki laptop do 400€ ? 

Sestri bi trebao za klasik surfanje, mulitmediju itd.
Znam da nema previše izbora, ali koji je najboli bang for your buck

 

Hvala svimaa

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
LordNIbbler kaže...

Pozdrav, gledamo uzet neki laptop za recimo office work , konkretno pomorci pa za neka predavanja kao skola na daljinu  print papira i slicno jel ovo ok ili ima bolje nije problem ni dodat koji euro ako ima sta bolje, ali s obzirom da bi sluzio u sustini za printanje i te video interview nezz dali ima smisla . LP 

 

dafaq kaže...

Pozz,

 

Ima li netko za preporučit neki laptop do 400€ ? 

Sestri bi trebao za klasik surfanje, mulitmediju itd.
Znam da nema previše izbora, ali koji je najboli bang for your buck

 

Hvala svimaa

 Za obojicu, 400-5%= 380€, dodate +2godine produljenog jamstva za 18,67€ i imate za 400€ pristojan laptop sa 16GB RAM-a i 5 godina jamstva.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

je li ovo bolje?

https://www.ekupi.hr/hr/Ra%C4%8Dunala/Laptopi-i-oprema/Laptopi/Lenovo-IdeaPad-Slim-3-16ABR8%2C-82XR007SSC%2C-16-WUXGA-IPS-300nits%2C-AMD-Ryzen-5-7430U%2C-16GB-RAM%2C-512GB-PCIe-NVMe-SSD%2C-AMD-Radeon-Graphics%2C-Free-DOS%2C-laptop/p/EK000604006

 

Lenovo:
ekran: 16" WUXGA (1920x1200) IPS 300nits Anti-glare ...
Kamera: FHD 1080p with Privacy Shutter
osvijetljena tipkovnica
1x USB-C® 3.2 Gen 1 (support data transfer, Power Delivery and DisplayPort™ 1.2)
  • 1x Card reader
MIL-STD-810H military test passed
.
HP iz posta iznad:
ekran 15.6 svjetlina 250 nita
kamera: HD kamera od 720p
.
lenovo je skuplji 50 eur
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.9.2024 14:35 (BoTiA).
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Je, ako ti 64€ više ne predstavlja problem i znači ti nešto malo bolji i malo veći ekran. Mislim da neće biti greške koji god se odabere s obzirom na namjenu, ali ako nije problem dodati 60€ taj je pristojan izbor.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hacker002 kaže...

Je, ako ti 64€ više ne predstavlja problem i znači ti nešto malo bolji i malo veći ekran. Mislim da neće biti greške koji god se odabere s obzirom na namjenu, ali ako nije problem dodati 60€ taj je pristojan izbor.

 odakle 64 eura kad je razlika 50?

2 dana
offline
Ultimativna tema za odabir prijenosnika

pozdrav ekipa,

 

može li preporuka za neki laptop cjenovni rang 1000-1500e (kupovat ću na firmu pa će bit -20%) - neki zahtjevi: barem 512gb ssd i 16gb rama. Koristit ću ga 80 posto za programiranje/developanje i ostalo na zajebanciju igrice/multimedija itd.

zadnje 3 godine koristima macbook air m1 8/256 i obožavam ga.

Zasad su mi se svidjeli m3 air i lenovo thinkpad E14 Gen 6 (Intel) kojem naginjem.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
solomedium kaže...

pozdrav ekipa,

 

može li preporuka za neki laptop cjenovni rang 1000-1500e (kupovat ću na firmu pa će bit -20%) - neki zahtjevi: barem 512gb ssd i 16gb rama. Koristit ću ga 80 posto za programiranje/developanje i ostalo na zajebanciju igrice/multimedija itd.

zadnje 3 godine koristima macbook air m1 8/256 i obožavam ga.

Zasad su mi se svidjeli m3 air i lenovo thinkpad E14 Gen 6 (Intel) kojem naginjem.

 U tom slučaju ja bih ostao na M3 Air, samo naravno 16/512GB konfiguracija. Nema mu konkurencije zasad, dok ne dođe M4 na proljeće.

Te se odluči je li 15 ili 13 inčni model.

 

Samo mi je za gameanje, multimediju isl, to nekako premalo prostora na disku. A oni ga naplaćuju masno.

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
BoTiA kaže...

 odakle 64 eura kad je razlika 50?

 5% je popust, plus produljenje jamstva na 5 godina. 64€ razlike.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Hacker002 kaže...
BoTiA kaže...

 odakle 64 eura kad je razlika 50?

 5% je popust, plus produljenje jamstva na 5 godina. 64€ razlike.

 nema više popusta od 5%, produljeno jamstvo naplaćuje skuplje kad staviš u košaricu ... uglavnom manja je razlika a bolji je laptop ... isplati se dati malo više

16 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Ekupi ima promocije 12 puta mjesečno, ako nema sada biti će u ponedjeljak ili u petak, nemoj dosađivati bezveze. Produljeno jamstvo imaju kategorije koliko košta po punoj cijeni laptopa, ne po onoj koju platiš, vrlo jednostavno. Nekome je onaj od 400 više nego dovoljan za osnovne zadatke, netko će rado dati 60€ više za bolji ekran, netko neće, netko si ne može priuštiti u tome trenu itd itd. Uzeo si se raspravljati i trpati temu bezveznim objavama nepotrebno. Opcije su preporučene, pa neka si svatko osobno odluči što mu više odgovara.

http://www.njuskalo.hr/korisnik/VTxCRO
2 dana
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika

Moram napomenut možda da je thinkpad 32gb i 1tb ssd. Bil ti to bila prevaga?

2 dana
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Moram napomenut možda da je thinkpad 32gb i 1tb ssd. Bil ti to bila prevaga?
3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ghibli7 kaže...
intelpro kaže...

Pozdrav, molim preporuku za laptop do 1500€, bitno jedino brzina i multitasking i da ekran nije manji od 15inca.

znaci mailovi, Excel i netflix, volio bi neki sto kvalitetniji  display..nikakvi Photoshopi i slicno 

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx075-ryzen-ai-9-365-24gb

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx077x-ryzen-ai-9-hx-370-32gb

 Evo test intela vs amd ko narucen

Poruka je uređivana zadnji put jučer u 21:42 (Boris grozni).
15 godina
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
Boris grozni kaže...
ghibli7 kaže...
intelpro kaže...

Pozdrav, molim preporuku za laptop do 1500€, bitno jedino brzina i multitasking i da ekran nije manji od 15inca.

znaci mailovi, Excel i netflix, volio bi neki sto kvalitetniji  display..nikakvi Photoshopi i slicno 

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx075-ryzen-ai-9-365-24gb

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx077x-ryzen-ai-9-hx-370-32gb

 Evo test intela vs amd ko narucen

 Kad sam kupovao laptop nije me toliko bilo briga oće li imati Intelov ili AMD processor jer je razlika u performansama bila zanemariva a trajanje baterije baš i nije

 i zato sam se i odlučio za Ryzena.

3 godine
offline
Re: Ultimativna tema za odabir prijenosnika
ghibli7 kaže...
Boris grozni kaže...
ghibli7 kaže...
intelpro kaže...

Pozdrav, molim preporuku za laptop do 1500€, bitno jedino brzina i multitasking i da ekran nije manji od 15inca.

znaci mailovi, Excel i netflix, volio bi neki sto kvalitetniji  display..nikakvi Photoshopi i slicno 

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx075-ryzen-ai-9-365-24gb

 asus-vivobook-s16-oled-m5606wa-mx077x-ryzen-ai-9-hx-370-32gb

 Evo test intela vs amd ko narucen

 Kad sam kupovao laptop nije me toliko bilo briga oće li imati Intelov ili AMD processor jer je razlika u performansama bila zanemariva a trajanje baterije baš i nije

 i zato sam se i odlučio za Ryzena.

 Nije ni mene samo velim bas naletio na test jer je i frend bas pitao za razlike i koji da uzme! AMD ispada puno bolji u ovom slucaju!

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice