T-Com Internet izdvojena tema

poruka: 19.374
|
čitano: 6.326.219
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
offline
T-Com Internet

Zna li netko kako se moze postaviti vrijeme kada se ruter sam resetira i dobiva novu ip adresu?

Zvao sam jednom tcom i rekli su da napravim factory reset u vrijeme koje zelim da se sam resetira, no nekidan mi se odjednom resetirao u nezeljeno vrijeme?

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: T-Com Internet
zee_15 kaže...

Pozdrav moze pomoc, dakle imam tcomom internet stick kojeg sam nedavno nakon duzeg vremena opet upregnuo u pogon. Ali ta veza nekako ceato puca, los signal a ja na 3 m od stika. Download apeed mi je katastrofa oko 5 mbpa, inace sa a otoka al veza je uvijek bila okp 10-15mbps

S obzirom da ja nisam ugovorom vezan, zanima me dal bi mozda bilo dobro da kupim neki 4g routwr jer mi ovaj stik bas i ne uljeva povjerenje. Dal bi se stanje onda popravilo? 

 Ruter odnosno LTE će ti pomoć više no što je to slučaj sa stikom. Sada je samo pitanje kakva je pokrivenost usluga čiji ruter odnosno karticu želiš uzeti.... to je najbolje vidjeti sa mjerenjem brzine na mobitelu na mobilnom internetu pa ćeš dobiti makar neko okvirno stanje.....

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
myroman kaže...
Bitanga kaže...
Pc44 kaže...

Pozdrav svima!

Prije svega, nadam se da sam u ispravnoj temi.

 

Na T-Comu sam, imam internet (optika, 100/20), max tv i telefon te bi želio dodatni max tv prijemnik. Zbog neobične strukture stana imam poweline adapter u koji ide lan kabel direktno iz routera.

Za taj novi prijemnik bi trebao opet novi par powerline adaptera (bit će različite vrste nego ova dva koja već imam) te me zanima da li mogu nekim lan splitterom omogućiti da lan kabel iz routera ide u oba powelinea bez da moram još jedan lan vući od routera do novog powelinea? Hoće li "razdvajanje" stvarati probleme?

 

Također, malo manje vezano uz ovo, ima li MAX Tv mogućnost gladanja programa unatrag besplatno (bez dodatnog plaćanja snimalica)? Ne treba mi 10 dana, dovoljno je unutar 24 sata.

Hvala!

 

Ethernet kabel ima 8 žica. Za 100Mbit ethernet se koriste samo 4. Tako da kroz jedan kabel možeš profurati "2 kabela", 100Mbita će ti biti dosta za 2 MAXtva.

To i ja radim doma, kroz jednu ethernet žicu sam proveo MAXtv i "internet" u drugu sobu.

Ovo i mene zanima. Imaš li neku schemu, uputu, kako razdvojiti jedan ethernet kabel i kako skrimpati konektore (koje žice idu u koje kanaliće konektora)?

I dodatno, ako mi iz rutera ide kabel u spavaću sobu preko switcha na tavanu, da li se maxtv može spojiti na takvu kombinaciju?

 -shemu imaš na bezbroj mjesta, google-pict.. 1-2-3-6 žice, ostale (plavo-smeđi par) za drugu paralelnu mrežu, uz ogrnaičenje na fast-100mbps jer gbe-1000 traži svih osam žica.

-standardni colourcode raspored, bj.nar-1. nar-2. bj.zelena-3. (plava-4. bj.plava-5), bj.zelena-6. itd.. na jedan par, obje strane spajaš istim rasporedom tj tome služe boje da bi znali-razlikovali žice..

-na kraju dobiješ konektor u kojem su 4 žice, ne 8, s rasporedom 1-2-3-6, jedan u 'normalnim' bojama za lan kabel, drugi u plavo-smeđoj kombinaciji i tad imaš dva paralelna lan kabla u jednom.

 

aloevera13 kaže...

Zna li netko kako se moze postaviti vrijeme kada se ruter sam resetira i dobiva novu ip adresu?

Zvao sam jednom tcom i rekli su da napravim factory reset u vrijeme koje zelim da se sam resetira, no nekidan mi se odjednom resetirao u nezeljeno vrijeme?

 

 -ugasiš-upališ u vrijeme koje želiš, ponoviš kod svakog prekida-reseta-nestanka struje i sl ako ti je bitno.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
myroman kaže...

Ovo i mene zanima. Imaš li neku schemu, uputu, kako razdvojiti jedan ethernet kabel i kako skrimpati konektore (koje žice idu u koje kanaliće konektora)?

I dodatno, ako mi iz rutera ide kabel u spavaću sobu preko switcha na tavanu, da li se maxtv može spojiti na takvu kombinaciju?

 

Može, ali taj drugi konektor od MAXtv kabela ne smije onda ići u isti switch gdje su i internet uređaji (osim ako imaš managed switch, što vjerojatno nemaš). Njega moraš složiti da zaobiđe taj switch (ne ulazi u njega i ne izlazi iz njega dalje). Pošto ćeš imati dva kabela sa 2 konektora sa svake strane, trebat će ti još jedan za spajanje maxtv konektora "polovice kabela" na tavanu.

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 10:23 (Bitanga).
5 godina
offline
Re: T-Com Internet
ihush kaže...

 -ugasiš-upališ u vrijeme koje želiš, ponoviš kod svakog prekida-reseta-nestanka struje i sl ako ti je bitno.

 ah, tako su i oni rekli... znaci nema nekakav nacin da se u opcijama rutera(speedport tcom) podesi vrijeme kada zelim da se resetira?

 

15 godina
offline
Re: T-Com Internet

-timer kao šporet-vešmašina-mikrovalna.. :) začudo u 99% slučajeva nema, samo zato jer se ni jedan programer-proizvođač ne sjeti da bi to netko želio, dok npr tv ima automatisko paljenje-gašenje-snimanje itd..

-u opcijama ovisno o modelu tj firmware-softwareu ovisi ima li npr leasing time i možeš li ga promijeniti no to je time u minutama, standardno dan-24h.. za reset, ne konkretno vrijeme sati:minute kao budilica ili timeri, jer naprosto router nije takva komponenta koju u normalnom radu treba paliti-gasiti-resetirati dok je refresh za wan-ip stvar operatera-centrale pa tako na jednom operateru svake sekunde dobiješ drugi-novi ip dok kod nekih imaš 'trajni' tj ako je slobodan ostaje do promjene i može biti danima-mjesecima isti.. tj više ovisi o operateru-centrali i njihovim postavkama nego o tvojoj user-router (modem) strani. + operater uvjek ima kontrolu-pristup i može resetirati kad poželi + radovi-prekidi npr struja-potres i tad sve kreće od nule.

-to radiš kad je potrebno, ne rutinski .. tj prekid bi trebao biti neprimjetan za korisnika što je u većini slučajeva, tj malo juzera treba-traži + najjednostavnije je ugasiš-uplaiš i osim čekanja minutu-dvije da sve proradi to je to.. drugi način je ući u opcije modema ako ih nudi i kliknuti release-renew wan-ip adrese koja je u opcijama na istom mjestu gdje se podešava ip, dns itd.. tj ovisi što se nudi + admin-user pristup (ograničeno), tj kad imaš svoj vlastiti modem-router čak isti model ne znači da su iste opcije dostupne tj operater to ograniči (drugi firmware-soft).

 

edit: + naravno, za sve postoj rješenje, barem 'vuk-lisica' .. pa tako možeš ako baš želiš-trebaš to riješiti npr timer-utičnicom, koja ima timer-sat za paljenje-gašenje (samo tad paziš što je na nju spojeno.. npr računalo..) i tad neovisno o uređaju imaš 'reset', no većini to nije potrebno...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
Poruka je uređivana zadnji put pon 8.2.2021 11:00 (ihush).
13 godina
online
Re: T-Com Internet
lola25 kaže...

Jel ima netko problem sa placanjem preko njihove aplikacije?

Izgleda da su uveli 3D security code, ali nema rubrike u tcom aplikaciji gdje da ga upisem.

 Ne, meni radi, autorizirao i platio račun.

3 godine
neaktivan
offline
T-Com Internet

Dakle cura ima gigabox internet u tcomu te joj se sad blizi kraj ugovora. Tad ga je dobila sa nekim alcatel stikom. Jucer su je gle cudom uvali iz a1 (da prebaci kod njih internet) i tcoma (da produlji ugovor)

Tcom nudi gigabox 400gb/mj te huawei b535 router (1kn jednokratno) za 199kn mjesecno na 2god posto je vec u sustavu magente pa ovo ne moze dodat da joj bude jeftinije.

A1 nudi 1TB prometa te zte router (399kn jednokratno) za 179kn/mj te se ne mora potpisati ugovorna obveza sto mi je super.

Sad nisam pametan ostat u tcomu ili otic u a1! 
Ili pak u slobodnoj prodaji kupit neki router i umetnug u nju karticu. Koji je vas prijedlog.....internet mi je od velike vaznoati jer spajam smart tv putem njega te laptop

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Mogu li izbjeći to "uređivanje" kabela lan splitterom? Hoće li jednako raditi?

9 godina
offline
T-Com Internet

 Pozdrav, zanima me dal gigabox moze ic bez ugocorne obveze a uz kupnju routera? 

Ne vidim opciji na netu bez ugovorne obveze

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...
Tino_TA kaže...
Pc44 kaže...
Također, malo manje vezano uz ovo, ima li MAX Tv mogućnost gladanja programa unatrag besplatno (bez dodatnog plaćanja snimalica)? Ne treba mi 10 dana, dovoljno je unutar 24 sata.

Hvala!

 Ne. Usluga "Snimalica" uključuje gledanje 3 dana unazad bez snimanja ili 14 dana snimljenog sadržaja.

Dakle, bez Snimalice, šipak.

Aha, mogao sam tako i očekivati :D

Ovako mi kažu na tehničkoj podršci: Gledanje TV programa unatrag 48 sati je dostupno putem TV vodiča pomicanjem u prošlost (lijevo) putem daljinskog upravljača. Eh, ali nisu spomenuli cijenu :D

 

 

 

 

 

 besplatno je

Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 10:31 (paor).
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...

Mogu li izbjeći to "uređivanje" kabela lan splitterom? Hoće li jednako raditi?

 

Nemaš što uređivati, kupiš dva "splittera" i s jedne strane upikneš dva kratka kabela u router,  s druge dva kratka kabela u powerlineove. Između će ti biti postojeći kabel sa splitterima. Iako to defakto neće biti splitter nego joiner. No svakako moraš znati što radiš.

 

Bolje je da si sam skrimpaš, ali onda moraš imati dostupnu opremu za to.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put uto 9.2.2021 11:04 (Bitanga).
14 godina
offline
T-Com Internet

 1. Max tv radi probleme kada ide preko switch-a.  Očito standardni routeri nisu dovoljno pametni filtrirati pvc promet. Ja imam Fritza i on podnosi sve ali ima i cijenu.

Za svaki max tv trebaš imati zaseban lan port što znači dva para powerlin adaptera.  Ako namjeravaš isti taj kabel koristiti za internet  i dva max tv-a ne može.  Ipak, praksa pokazuje čuda, nekad radi preko switcha a nekad ne želi niti krenuti. Nažalost moraš se probati igrati. Uzmeš u lokalnoj trgovini powerline na probu.

Mala napomena: dosta često se događa gubitak paketa na max tv-u kada se koristi produžna letva za struju za powerline. Ni tu nema pravila kada i zašto.

 

2. Kako su več i napisali, lan kabel se može podijeliti na dvije linije: prva 1,2,3,6 žica , druga 4,5,7,8 žica. LAN KABEL , krimpanje

 

 

3. Postoji opcija kako ja imam riješeno: HT je imao ponudu za privatne korisnike a sada ima samo za poslovne korisnike i najam je 50 kn mjesečno za vrijeme trajanja promocije. U cijeni je  izuzetno močan modem + mesh na koji se BEŽIČNO može spojiti max tv: FRITZBOX 7590 + Repeater 2400

 

DSL do 300 Mbit/s, 4 x gigabit LAN, 1 x gigabit WAN, 2 x USB 3.0, Media server, NAS, MyFRITZ!, Smart Home. Nisam siguran može li na optiku ali mogu provjeriti ako treba.

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

 1. Max tv radi probleme kada ide preko switch-a.  Očito standardni routeri nisu dovoljno pametni filtrirati pvc promet. Ja imam Fritza i on podnosi sve ali ima i cijenu.

Za svaki max tv trebaš imati zaseban lan port što znači dva para powerlin adaptera.  Ako namjeravaš isti taj kabel koristiti za internet  i dva max tv-a ne može.  Ipak, praksa pokazuje čuda, nekad radi preko switcha a nekad ne želi niti krenuti. Nažalost moraš se probati igrati. Uzmeš u lokalnoj trgovini powerline na probu.

Mala napomena: dosta često se događa gubitak paketa na max tv-u kada se koristi produžna letva za struju za powerline. Ni tu nema pravila kada i zašto.

 

2. Kako su več i napisali, lan kabel se može podijeliti na dvije linije: prva 1,2,3,6 žica , druga 4,5,7,8 žica. LAN KABEL , krimpanje

 

 

3. Postoji opcija kako ja imam riješeno: HT je imao ponudu za privatne korisnike a sada ima samo za poslovne korisnike i najam je 50 kn mjesečno za vrijeme trajanja promocije. U cijeni je  izuzetno močan modem + mesh na koji se BEŽIČNO može spojiti max tv: FRITZBOX 7590 + Repeater 2400

 

DSL do 300 Mbit/s, 4 x gigabit LAN, 1 x gigabit WAN, 2 x USB 3.0, Media server, NAS, MyFRITZ!, Smart Home. Nisam siguran može li na optiku ali mogu provjeriti ako treba.

 Iz prve ruke tvrdim da moze na optiku jer ih ugrađujem, također na optiku ide i speedport smart 3 koji je sada u ponudi za privatne korisnike i također dolazi sa mesh uređajem.

14 godina
offline
T-Com Internet

Privatnim ili poslovnim korisnicima HT-a? Da li na smart 3 radi Max Tv bežično?

 
0 0 hvala 0
3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

Privatnim ili poslovnim korisnicima HT-a? Da li na smart 3 radi Max Tv bežično?

 Smart3 ide privatnim korisnicima, iskreno nisam probao stb spajat tako ,ali kolege kazu da radi da je isprobano...

12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Zašto dva "splittera"?

Iz routera mi ide jedan lan do powerlinea kraj kojeg bi stavio drugi powerline. Mislio sam jednom "splitterom" razdvojiti taj jedan lan tako što ću kratkim kabelima iz splittera doći do powerlineova.

Da li to uopće funkcionira na taj način kako sam opisao?

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...

Zašto dva "splittera"?

Iz routera mi ide jedan lan do powerlinea kraj kojeg bi stavio drugi powerline. Mislio sam jednom "splitterom" razdvojiti taj jedan lan tako što ću kratkim kabelima iz splittera doći do powerlineova.

Da li to uopće funkcionira na taj način kako sam opisao?

 

Pa ne možeš ga ostaviti uštekanog u router u jedan port, a onda splitati u dva powerlinea. Nije to zvučnik :-)

Mora biti spojen na routeru u dva porta, i na drugom kraju u dva powerlinea. Samo će jedan ethernet kabel biti u sredini kao spoj između ta dva splittera.

 

Ne znam kako ti splitteri imaju interno spojeve, nisam nikad proučavao, ali svakako bi bilo dobro da imaju samo 4 žice spojene na svaki konektor, a ne svih 8 jer onda budu kratki spojevi :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pozdrav,

Koje routere dijeli Tcom korisnicima na bakru? Koji je njihov najbolji router u ponudi i može li se tražiti nešto bolje ili što donesu, donesu i nemaš izbora?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...

Zašto dva "splittera"?

Iz routera mi ide jedan lan do powerlinea kraj kojeg bi stavio drugi powerline. Mislio sam jednom "splitterom" razdvojiti taj jedan lan tako što ću kratkim kabelima iz splittera doći do powerlineova.

Da li to uopće funkcionira na taj način kako sam opisao?

 -ne :) .. tj mreža, ako nešto spojiš tad nije razdvojeno (a lan+iptv trebaju biti odvojeni, tj stvar operatera-zaštite, kao dizel-benzin.. mada su u osnovi isti-gorivo) .. da nema interesa operatera tad bi bilo isto tj tad spliter ne bi ni bio potreban. Čim je potreban tj ne želiš dva kabla-paralelno/odvojena nego želiš iskoristiti fizički jedan, ali ga tad ne smiješ od splitanja opet spojiti jer tad .. vrtimo se u krug :))

 

-linija iz modema (router) je stvar operatera + način kako će to riješiti npr stari maxtv je imao označeno bojom žuto-lan 2 porta i crveno maxtv dva porta.. koja su u osnovi isti-identični no interno router ih razdvaja, zaštita.

-od tog si vodio kabel posebno za mrežu-lan-računala, posebno za maxtv .. tj može i skuplji smartswitch koji ima vlan (virtualni lan, kao router, zato je skup) koji može hendlati dvije-više mreža, kao rotuer.. dok običan to sve pomješa u gemišt, tj s gorivom super-dizel ista stvar i upravo zato razdvajaš, ili dva kabla ili jedan koji je zapravo dva u jednom ali zato moraš imati dva konektora na početku i kraju, tj dva splitera koji će raditi istu stvar koju bi imao s dva paralelna kabla nazovimo ih žuti-lan i crveni iptc-maxtv kabel.. mada su u osnovi identični i možeš iz zamijeniti-korstiti .. nije isti signal-sadržaj-mreža (tj zaštita, jer bi inače bilo lako uzeti jedan paket i dilati sadržaj na stotine tv-a .. tj banalno nije isti subnet mreže koja se koristi za lan-iptv npr 192.168.x.x i 10.0.0.x.. tj dvije mreže, odvojene, jedino router to zna hendlati (ili smartswitch-vlan..) dok običan switch tad kao i kablove ne smiješ spojiti-pomiješati tj da to radi tad ni nema potrebe za kemijanjem (i opet početak) ..

 

-od sveg tog kemijanja, najbolje je ipak postaviti dva kabla, ovo je kemijanje kad iz nekog razloga imaš samo jedan kable jednako kao i powerline koji je samo druga žica ili wlan-bežično .. tj da je to sve isto (zapravo je) tad bi sve jednako mogao i bez žica, .. ali oni s druge strane ne žele lakoću nego novac pa je to ipak problem.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
3 godine
neaktivan
offline
Re: T-Com Internet
izzy007 kaže...
Pozdrav,

Koje routere dijeli Tcom korisnicima na bakru? Koji je njihov najbolji router u ponudi i može li se tražiti nešto bolje ili što donesu, donesu i nemaš izbora?

 Daje se speedport v724 Ci i speedport v724 AC ,a moze se uzeti za 15kn mjesecno speedport smart 3 koji ide skupa sa mesh uređajem. Ovo sve navedeno je za privatne korisnike...

14 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...

Zašto dva "splittera"?

Iz routera mi ide jedan lan do powerlinea kraj kojeg bi stavio drugi powerline. Mislio sam jednom "splitterom" razdvojiti taj jedan lan tako što ću kratkim kabelima iz splittera doći do powerlineova.

Da li to uopće funkcionira na taj način kako sam opisao?

 Prvo ne spominjite spliter jer tu nema splitera, to je nešto drugo. Možeš taj kabel kemijanjem kako sam gore detaljno objasnio podijeliti na dvije veze. Kod modema dva konektora iz tog kabela i na drugom kraju su dva powerlina?

 

Gdje je u toj priči switch?

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

 Prvo ne spominjite spliter jer tu nema splitera, to je nešto drugo. Možeš taj kabel kemijanjem kako sam gore detaljno objasnio podijeliti na dvije veze. Kod modema dva konektora iz tog kabela i na drugom kraju su dva powerlina?

 

Gdje je u toj priči switch?

 

A gle, to se zove ethernet splitter :-) 

Evo par slika za PC44 da ne pričamo bezveze.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 12:42 (Bitanga).
14 godina
offline
T-Com Internet

I evo problema, za adsl spliter se u telekomunikacijama koristi naziv spliter 

  a ovo zovem razdjelnik Sada ako ja znam što je spliter onda ovo iz tvog posta ne može biti spliter nego razdjelnik jer ih drugačije nemogu razlikovati. Pravilno bi onda bilo adsl spliter ili lan spliter.

 

Ipak što je spliter nego razdjelnik pa evo jednog primjera splitera. 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 13:05 (Wontay).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Wontay kaže...

I evo problema, za adsl spliter se u telekomunikacijama koristi naziv spliter   a ovo zovem razdjelnik Sada ako ja znam što je spliter onda ovo iz tvog posta ne može biti spliter nego razdjelnik jer ih drugačije nemogu razlikovati. Pravilno bi onda bilo adsl spliter ili lan spliter.

 

Ipak što je spliter nego razdjelnik pa evo jednog primjera splitera.  

 

Zato kažeš ethernet splitter, adsl splitter, hdmi splitter pa svi znaju o čemu se priča i nema pretpostavki :-)

A ono gore se isto zove splitter, no na drugom principu jer razdvaja dva modulirana signala, to je više filter frekvencija. Ethernet splitter je old school fizički razdvaja 8 žica u 2x4 žice i obrnuto :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put čet 11.2.2021 13:57 (Bitanga).
12 godina
offline
Re: T-Com Internet

Hvala!

Gdje ih mogu nabaviti u HR? Vidim da Chipoteka ne drži.

15 godina
offline
Re: T-Com Internet
Pc44 kaže...

Hvala!

Gdje ih mogu nabaviti u HR? Vidim da Chipoteka ne drži.

 

Pa daj googleaj malo :-)

Već tri stranice pričamo o tvom splitteru :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
15 godina
offline
T-Com Internet

Otvori novu temu spliteri i razdjelnici

 
2 0 hvala 0
7 godina
offline
T-Com Internet

Evo čisto da "pohvalim" t-com. Ovako se ponašaju prema dugogodišnjim korisnicima.. Uglavnom iza ponoći počne: 


Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
T-Com Internet

Jel' znate za kakve novosti oko širenja vektoringa i g.fasta? Zapeo sam na vDSL 8b 35/5 već dulje vrijeme pa se nadam da će uskoro doći nešto bolje...

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice