Čudan problem s tipkovnicom?

poruka: 11
|
čitano: 4.720
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
neaktivan
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

Prijatelj mi kaže da mu se na laptopu miješaju tipke; npr. kad stisne tipku 5 njemu se na ekranu pojavi "G5", kad stisne 6 pojavi se "H6" itd pa onda mora izbrisati slovo da bi mu ostao samo broj. To se događa u svim programima, wordu, excelu, mozili, windowsima. Koji je razlog ovoga?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

Neka malo prokopa po control panelu, ja stvarno nemam pojma, da li se to počelo dešavati kada ga je kupio ili?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudan problem s tipkovnicom?

čudno hm, koi je to laptop ili pc ?? otiđi na postavke jezika control panel->regional and language i na advance  i na code page conversion.. probaj tu prčkat,

Supman??
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2008 20:57 (Skeptik).
15 godina
neaktivan
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

Meni je bilo s tipkovnicom da kada stisnem slovo m on mi napise broj 6...i tako za svaku tipku..jednostavno se sve pomjesale..dobio na garanciju novuŠutim

...Scooter Tuning is not A Crime!!...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

99,9% sam siguran da treba nova. Teško da se bude to riješilo u CPanelu.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

riješilo se sam od sebe nakon par dana. Btw. radilo se o laptopu

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

evo možda pomogne: ja na laptopu imam na slovima u,i,o,p,j,k,l,č,m kao numerički dio tipkovnice i kad s tipkom fn uključim num lock onda pišem samo brojke s tim tipkama, ili kad nije uključen num lock onda kad pritisnem tipku fn i još tu tipku na kojoj su mi brojevi, pišem brojeve....možda je tvoj frend imao takav problem

Moj laptop:HP Compaq 6715b 92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Čudan problem s tipkovnicom?

meni se isto todogodio kad sam iskopcal obicnu tipkovnicu,i to s tipkom Fn mi je pomoglo.

15 godina
protjeran
offline
Čudan problem s tipkovnicom?

Problem je u Windowsima ili driveru za tipkovnicu. Probaj reinstall driver ili možda budeš trebao reinstalirati i Windowse.

Intel Core 2 Quad Q6600, DDR2 2x2048, ATI Radeon Sapphire HD4870, Creative Labs X-Fi Extreme Music
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
RE: Čudan problem s tipkovnicom?
sams3 kaže...

meni se isto todogodio kad sam iskopcal obicnu tipkovnicu,i to s tipkom Fn mi je pomoglo.

 Također!Osmijeh Ako ti ni to ne pomogne kupi novu tipkovnicu!
Goodbye
15 godina
protjeran
offline
RE: Čudan problem s tipkovnicom?
Lion King kaže...

Meni je bilo s tipkovnicom da kada stisnem slovo žnj on mi napise broj 666...i tako za svaku tipku i mene optuzuju da sam ja sotonista!..jednostavno se sve pomjesalo..dobio na garanciju staru sotonjarsku tipkaruŠutim

 
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice