World of Warships izdvojena tema

poruka: 2.882
|
čitano: 526.124
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

u mom teamu 4 shimakazea od 39-42% wr,kod njih također 4 shime ali 49-53% wr...usput imaju i dva stalingrada 59 i 60 % wr...partija gotova za 5 min

 

jednostavno nema smisla

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja sam vremenom shvatio da WR i nema bas nekog utjecaja na borbe. Bilo je tu ekipe sa WR 60+ i partije su isto zavrsavale u 5 min. U vecini slucajeva WR ce vecini bit manji ako sami igraju random, ako igras random u diviziji sa dvoje troje, WR ce ti bit veci, ako pak samo igras random u divizijama, kao sta neki klanovi i ljudi rade koji jednostavno imaju vremena pa po cijele dane igraju, WR ce ti bit dosta konstantan, al recimo znalo se desavat u CB-ima da se lakse igralo protiv ekipa sa WR 60+ nego sa ekipom 40+. Zasto? Zato jer taj 40+ je sam stekao u randomu, dok zapravo skill mu je puno veci, al zbog samostalnog randoma, jbga, nemozes uvijek sve sam. Ja recimo sad imam WR 48%, u peaku sam imao 59%, zasto sam pao 10%, pa iskreno, ne igram bas vise toliko fokusirano kao nekad, i igram dosta brodova odjednom. Nekad sam imao dva tri broda koje sam rotirao i stalno igrao, i jednostavno kad 7 dana zaredom igras yamata stalno, naviknes se na shell speed, na okretnost broda itd itd, dok sad recimo u danu promjenim doslovno 10 broda..od neznam giulio cesara na T5, do alaske na T9 do yamata, pa kronshtada, pa onda malo jean barta i tako u krug. Isto tako mislim da random je sad puno "gori" nego prije, odnosno puno teze se ostvaruje nego prije, jer mislim da danas svaka budala moze kupit prakticki T9 brod i krenut igrat i to isto uzrokuje da jedan takav igrac dolazi u T10 borbe protiv ljudi koji godinama igraju i naravno desi se sta se desi.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
ED63 kaže...

.

ej Vu-Du jel bi ti kao buduci bivsi korisnik - ovisnik doso? (ak zena pusti )

 

Vu-Du je dobio 2970 razloga da ga ne intereisraju više brodovi   

 

mogu naletiti druženja radi ak budete kaj organizirali i da im se smijem u lice tamo   mislim WG-u ne vama 

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.10.2019 13:23 (VooDooZg).
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Ja sam se isto prije dosta frustrirao sa brodovima, nekad sam igrao tenkove, al tenkovi su totalno otisli u P2W smjeru. Uglavnom vidi se da zadnjih godinu, godinu i po WG pokusava "pojednostavit" i standardizirat brodove kao takve. Poceli su usklađivat duraciju i range radara, ako i smoke i ostale stvari, pa cak i pomalo torpedo range, da ljudima olaksaju jer treba popamtit sve te razlicite verzije brodova sa razlicitim parametrima. Uveli su isto tako par linija i pojedinih brodova koje se moze nazvat "idiotproof". Conqueror je do nedavno bio jedan od najvecih,. prakticki bio je BB bez citadela, istina brod je upijao dosta damagea, al citadel napravit dosad na conqueroru je bilo teze nego na recimo kurfurstu, s tim da je conqueror i dalje blesav brod sa prakticki barem jednom vatrom po salvu i komedije da se napravi montani recimo 10-15 soma sa HE + vatra dve u jednom salvu je bolesno. Conqueror je jedan od najvecih frustracija kad igram protiv njega, uz sad kremlina. Kad sam u svom yamatu ili neznam montani, rađe bi fejsao republiq, montanu ili yamato nego conqeurora ili i kremlina.

 

Cudi me da su uopce takorec nerfali conquerora povisivsi mu citadel s tim da su mu digli repair postotak, tako da svaki bolji igrac samo se treba englat sa conqeurorom i to je to, osim ako ga ne probi kroz deck(yamato kremlin musashi)

 

Da se vratim na topic, ja jednostavno poceo sam igrat opustenije brodove dosta, pogotov ranked, CB i to. Ranked sprint pokusavam naravno doc do ranka 1, vecinom zapnem tamo negdje oko 5-4 ranka al akd se prodje to ide lakse. Obicne ranked igram dokud vidim da ima smisla, zadnji sam dosao do ranka 7 i jednostavno nikako se pomaknut, i tu sam rekao stop. Prije sam ludio, igrao po 100 borbi dnevno i hebao si mater jer timovi su bili doslovno A je to, iako danas su jos i gori. Cbove proslu sezonu smo bili u predzadnjoj, sad dosli do storma, s tim da je i tu cudo s obzirom koliko se neorganitirano igralo, da je tu bilo rental shipova i to, tako da to je dokaz da se moze doc do storma pa vjerovatno i vise sa komedija timovima i rentanim shipovima.

 

Random igram, kao st arekoh, dosta mjenjam brodove jer ih imam oko 80tak u portu(doduse puno vise ih je al su prodani jer nisam vidio sebe da cu ih igrat koliko toliko redovno). igram sa brodom poartiju dve, ako gubim , mjenjam brod, ako vidim da sam neovisno o brodu izgubio 4.5 borbi zaredom, jednostavno ugasim igru i idem igrat nesto drugo, ili napravim pauzu pa se vratim opet probat, nema vise frustracije kao nekad, 10 meceva zaredom izgubimo i onda lud budem.

 

 

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
World of Warships

GG Voodoo, dobro si odigrao

 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
World of Warships

Vratio se sa Gamera. Dobro da sam išao preko tjedna. Jako malo ljudi i moglo se igrat na dosta štandova. Wows je odmah prvi kad uđete, i nije bila gužva.

Od WG zaposlenika tamo je Tanatoy i hrvatski supertester HRVSoldier.

Flambinjo dolazi za vikend, u popodnevnim satima ako ga želite vidjet/upoznat.

Sve u svemu fora i dobil sam ovaj cool mouse pad

 


 

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.11.2019 21:35 (quickr).
Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Venezia ima bolestan SAP...yamatu u tri salv zaredom na 17 km  12k  11k 16k, to je 30% HP od yamata u tri salva lol...

Origin ID: ReaLazio
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

i3- 4170 CPU 3.70 GHz

8 g RAM

GT 730 grafička kartica

 

igrica ok radi,ili je bar radila jer primjećujem da s ovom karticom više nije to to...mislim  da mi ne treba skuoa kartica ali svakako bolja  pa 

ako ko ima nekakav prijedlog...unaprijed zahvalan

Poruka je uređivana zadnji put ned 1.12.2019 12:09 (rodjo1608).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
quickr kaže...

GG Voodoo, dobro si odigrao

 

 

 

 

ne kužim ?? 

kakve veze ovo ima samnom ?

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.12.2019 10:38 (VooDooZg).
12 godina
offline
World of Warships

Kako sam zadnjih dana upalio par puta Ranked, bacim oko i na tablicu nakon partije. I u većini slučajeva kad pogledaš profil onih u donjoj polovici  tablice pravilo je da imaju od 40 do 45% W/L ratio sa odigranih od 2000 do 10000+ partija. I onda počneš gledati njihove tiere X i ostanem zatečen. AVG dam i Xp upola manji nego kod mene a smatram se nekim prosječnim kasual igračem. Pa jbte ako si već utukao xx sati u nešto onda uz mrvu zdrave pameti ne možeš biti takav panj i prevaga da tvoji tim u većini slučajeva gubi ako si ti u njemu. Ispada da bi bolje prošli da si AFK nego da daješ svoj "doprinos". To je strašno koliko ima ovih brain dead igrača....

Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

https://medium.com/@devblogwows/st-european-destroyers-6375735d7bee

 

 

Pocinje komedija...DD-ovi sa radarom :D

Origin ID: ReaLazio
13 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Chung mu, YY i Black imaju radar, ništa novo.

Više me strah ovih 15km torpeda koja idu 86knts i imaju kratki reload.

 

12 godina
offline
World of Warships

Nakon HE spam g.... ide torpedo spam g..... 

Sve više mi se gadi igra

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Mislim da je veci problem ovo zadnje sta rade rebalans i rework armora za kruzere, kao i shelove, u kratko, oce normalizirat kruzere, ukratko pojednostavit igru.

Origin ID: ReaLazio
14 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...
GT 730 grafička kartica

ako ko ima nekakav prijedlog...unaprijed zahvalan

 nisam bas neki hardveras, al sam na starom lapu igral sa i3 3110, 8 G rama(prvo je bilo samo 4) i gt 635 sa mislim da je 2 Gige gddr3, 1366x768 ekran i radilo je ok

za tvoju grafu kaze da ima 4g gddr3

e sad neznam na kojoj rezi igras i na kojim detaljima, al ak se mislis modernizirat, uzmi grafu sa barem 2GB gddr5, bolje i sa 4gb

sigurno ima rabljenih za sicu, nekuzim se bas u to 8mozda 1060 sa #gige, one su jeftinije od 6 giga varijanti

na kojoj rezi igras i na kojim postavkama?

MRSKI kaže...

Kako sam zadnjih dana upalio par puta Ranked, bacim oko i na tablicu nakon partije. I u većini slučajeva kad pogledaš profilonih u donjoj polovici  tablice pravilo je da imaju od 40 do 45% W/L ratio sa odigranih od 2000 do 10000+ partija. I onda počneš gledati njihove tiere X i ostanem zatečen. AVG dam i Xp upola manji nego kod mene a smatram se nekim prosječnim kasual igračem. Pa jbte ako si već utukao xx sati u nešto onda uz mrvu zdrave pameti ne možeš biti takav panj i prevaga da tvoji tim u većini slučajeva gubi ako si ti u njemu. Ispada da bi bolje prošli da si AFK nego da daješ svoj "doprinos". To je strašno koliko ima ovih brain dead igrača....

 kako se ono kaze, fulo si "ceo fudbal" ™

bolje pogledaj PRVO kolko ima premium brodova, i moze ti bit jasnije sve dalje , jel VISA igrac il jednostavno glup i uporan, il ima bot upaljen, il daje sinu da se igra i grajnda mu usput...

ak je preskako tirove onda je free expal odma na tX....

TheDarkSide kaže...

Mislim da je veci problem ovo zadnje sta rade rebalans i rework armora za kruzere, kao i shelove, u kratko, oce normalizirat kruzere, ukratko pojednostavit igru.

 to su i u wotu napravili, najbolji light, heavy, tank destroyer i medium je ruski medium koji nije uopce postojal

jeti se da je ovo ruska igra ruskih developera za rusku publiku

kaj se uopce cudis nakon tolkih godina

sjeti se samo kak su "balansirali" tir 1 micanjem AP-a, prije toga maknuli stealth firing, prije toga spustili kalibar na koji djeluje BFT i AFT sa 155 na 139 (i to da nebi japanski 140mm se provukli ... i see what you did there ... a ruski 130mm su ostali u tome)

da ne pricam o rebalansiranju kapetana i skilova, nosaca avion sa uvodjenjem auto dropa na tiru 4 (da se razumijemo, imam ravno NULA partija u cv-u po svim modovima...)

a o ruskim papir - projekt - nacrt linijama da ne govorim, dok ostale mornarice kaskaju... da ne pricam dalje

from the people - by the people - for the people ... russian people

 

btw zaboravil sam postat...

igral sam ulogiral sam se prosli tjedan na alt akauntovima... na jednom dobil mislim da 5 milja kredita i t7 brod na 7 dana, na drugom 14 premiuma i isto t7 na 7 dana

na akauntu koji sam "invajtal" kao "prijatelja novaka" sa glavnog, nakon jedne partije u tom brodu t7 sam dobil warspite-a, i jos hrpu svega, osim onih kontejnera, a prije toga sam dobil misiju za 25 winova 14 dana premiuma i 2 superkontejnera, nesto kao welcome back comrade komander

a drugi akaunt mi nije dal da regrutiram jer je tada bilo manje od 90 dana od zadnje borbe, makar sam na njemu doso do klivlenda dok je bil t6 i uzo texass

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Rework armora za kruzere i IFHE promjene, dolazak podmornica..bit ce komedije...dosad se znalo, des moines i moskva idu na nos, sad ce napravit da ces takorec i njih moc kroz nos...totalno ce pojednostavit igru, Kremlin je prvi primjer idiot proof broda...najbolji AA, 457 kalibar koji probija skoro bolje od yamata, nos koji nemozes probit, deck armor protiv IFHE i opcenito HE i AP bomba, torpe bulge skoro kao yamato, okret topova kao da je skoro kruzer, belt koji nemozes probit ako se englas dovoljno, jos fali da mu stave torpeda kao i tirpitzu, dodaju secondary, i to je to, imas ultimativni BB

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

Rework armora za kruzere i IFHE promjene, dolazak podmornica..bit ce komedije...dosad se znalo, des moines i moskva idu na nos, sad ce napravit da ces takorec i njih moc kroz nos...totalno ce pojednostavit igru, Kremlin je prvi primjer idiot proof broda...najbolji AA, 457 kalibar koji probija skoro bolje od yamata, nos koji nemozes probit, deck armor protiv IFHE i opcenito HE i AP bomba, torpe bulge skoro kao yamato, okret topova kao da je skoro kruzer, belt koji nemozes probit ako se englas dovoljno, jos fali da mu stave torpeda kao i tirpitzu, dodaju secondary, i to je to, imas ultimativni BB

 

 

Od dana kad je Conqueror izašao vidlo se kam idu, pa je izašao Woochester pa Haragumo pa sad Smolensk, o Kremlinu necu ni pričati jer to je priča za sebe i još onaj kapetan kaj se puni hp kad padne na 10% hp broda  - svaka im čast..

 

Hvala Bogu da sam na vrijeme otišao, vi i dalje "užiavajte  

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.12.2019 11:42 (VooDooZg).
14 godina
offline
Re: World of Warships
TheDarkSide kaže...

 Kremlin je prvi primjer idiot proof broda... i to je to, imas ultimativni BB !!!

 fali mu samo da se moze kupit za 50 € da bi bio ultimativni

VooDooZg kaže...
Od dana kad je Conqueror izašao vidlo se kam idu, ... o Kremlinu necu ni pričati ....

Hvala Bogu da sam na vrijeme otišao, vi i dalje "užiavajte  

 nesto ti to puno znas o svemu sinko, a kako znas kad si odustooo

jel si to procito na forumu ?!??

evo bas ti zavidim spasijo si se bozicnih operacija kaj sve nas ostale cekaju...u ovoj igri kaj je prva uvela pakete po 100€ pa po soma kuna i na kraju nude i jos skuplje...

uzivaj u slobodi zasluzio si

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

@ED thx na odgovoru

 

u  međuvremenu kupio novi komp,i5 8400 i GTX 1060 6 gb... non stop u wow 61 fps a čini mi se da to može bolje,bar tako sam vidio na youtube

 

ako neko zna o tome više volio bih znati...pozdrav i unaprijed hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

@ED thx na odgovoru

 

u  međuvremenu kupio novi komp,i5 8400 i GTX 1060 6 gb... non stop u wow 61 fps a čini mi se da to može bolje,bar tako sam vidio na youtube

 

ako neko zna o tome više volio bih znati...pozdrav i unaprijed hvala

 Nisam dugo brodove upogonio, skoro sam ih i izbrisao jer nemam vremena da igram i brodove i tenkove ali kod mene na mojoj konfiguraciji i QHD rezoluciji su se brodovi vrtili oko 50 koliko se sjecam. Ako ti je FHD rezolucija onda na toj grafickoj bi trebalo da bude bolji fps. 

12 godina
offline
Re: World of Warships
Dr. Vicko kaže...
rodjo1608 kaže...

@ED thx na odgovoru

 

u  međuvremenu kupio novi komp,i5 8400 i GTX 1060 6 gb... non stop u wow 61 fps a čini mi se da to može bolje,bar tako sam vidio na youtube

 

ako neko zna o tome više volio bih znati...pozdrav i unaprijed hvala

 Nisam dugo brodove upogonio, skoro sam ih i izbrisao jer nemam vremena da igram i brodove i tenkove ali kod mene na mojoj konfiguraciji i QHD rezoluciji su se brodovi vrtili oko 50 koliko se sjecam. Ako ti je FHD rezolucija onda na toj grafickoj bi trebalo da bude bolji fps. 

 

 

Možda si v-sync uključio ili ne znam kaj - inace ti ima tutorial na youtube-u za Nvidia kartice kak da ih ubrzaš max ( ono isključiš triple buffering i 3 frame i ne sjecam se više ali to ti digne fino ),, inaće ak se dobro sjecam wows ti je zaključan na nekih 72 max za ostalo preko aslain-a moraš otključat ( makar ja ne znam ko igra ovu igru duže od godinu dvije a da ne koristi aslain )

14 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...
i5 8400 i GTX 1060 6 gb... non stop u wow 61 fps a čini mi se da to može bolje...ako neko zna o tome više

 na kojoj rezi i detaljima to vrtis? daj skrin $hot od grafickih settingsa

Dr. Vicko kaže...
kod mene na mojoj konfiguraciji i QHD rezoluciji su se brodovi vrtili oko 50 koliko se sjecam. Ako ti je FHD rezolucija onda na toj grafickoj bi trebalo da bude bolji fps. 

 da zavisi od postavki grafike i reze na kojoj "plovi"

VooDooZg kaže...
Možda si v-sync uključio ili ne znam kaj - inace ti ima tutorial na youtube-u za Nvidia kartice kak da ih ubrzaš max ( ono isključiš triple buffering i 3 frame i ne sjecam se više ali to ti digne fino )
( makar ja ne znam ko igra ovu igru duže od godinu dvije a da ne koristi aslain )

 ja znam. JA . sve je natur, vanilija, out of the box (od bete)

i hvala za info za ovo gore, budem se poigral sa svojim postavkama...

znam da uvijek maknem luku i stavim "pućinu" kao harbour jer sve ostalo stekucka i laptop poludi od ventilacije, ko i u wot-u, neoptimizirano i garaze trose vise resursa nego bi trebale

stronk programink

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

evo,ali mislim prije svega da mi treba  bolji monitor

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

evo,ali mislim prije svega da mi treba  bolji monitor

 

imaš uključen v-sync  pa onda ne znam zakaj full screen windowed  i ak hoćeš dobiti na fps-ima ak ti fali onda isključi small object animation i small particale ( dolje kvačica )

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 9:53 (VooDooZg).
7 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

isključen v-sync i small objects,fps 78 !!

 

hvala svima malima i velikima

 

P.S. planiram kupit i novi monitor,malo za gaming više za surfanje,pa ako ko ima kakav prijedlog (1500-2000 kn)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.12.2019 13:20 (rodjo1608).
7 godina
neaktivan
offline
World of Warships

dobijem partiju sa Kurfurstom i ne dobijem santa gift...kradu Rusi skoro kao naši

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Warships
rodjo1608 kaže...

isključen v-sync i small objects,fps 78 !!

 

hvala svima malima i velikima

 

P.S. planiram kupit i novi monitor,malo za gaming više za surfanje,pa ako ko ima kakav prijedlog (1500-2000 kn)

 

 

 

 

Nema ti bolje nego kaj augi tu s foruma prodaje na forumu   taj daje black friday svako malo na top komponente 

8 godina
neaktivan
offline
World of Warships

Poklanjam svoj WoWs acc. Imam dva T10 ...

Info pp

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: World of Warships

Jeste vidli vi kakvu je komediju WG naprvio sa ovim novogodisnjim updateom? Pogotovo sa direktivama

Origin ID: ReaLazio
12 godina
offline
World of Warships

Ma generalno su izgubili kompas u trci za parama. Ponašaju se ko pijani rusi

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice