World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.294.273
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Re: World of Tanks

Kakva je to lista? Sa promjenama u low tieru u ovom zadnjem patchu kad su mijenjali tech tree? Ako je to onda imaš za common test dolje na dnu stranice skroz desna kartica vehicle changes poprilično štiva.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-9-common-test-1/

I još neke promjene u ct2.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/1-9-common-test-2/

11 godina
offline
World of Tanks

Šta uzeti za bonds ? 

9 T26E5 P
0 Guard
4 AMX M4 49 L
0 Pz. 58 Mutz
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks

NE isplate vam se ti tenkovi uzimat za bondove, za nagindat tu kolicninu bondova treba igrat prakticki godinu dana, ako vec nemate premiuma jednostavnije je odgrindat referal + free camo dobijete  bolje vam te bondove sacuvat pa stavit purple za patriota ili sta vec uzmete 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
11 godina
offline
Re: World of Tanks
LordNIbbler kaže...

NE isplate vam se ti tenkovi uzimat za bondove, za nagindat tu kolicninu bondova treba igrat prakticki godinu dana, ako vec nemate premiuma jednostavnije je odgrindat referal + free camo dobijete  bolje vam te bondove sacuvat pa stavit purple za patriota ili sta vec uzmete 

 tenk koji puni snormalnim 6 sovim ce punit 5.8, 5k bonda za 2 desetinkeja skupio u  zadnjih par mjeseci oko 15k bondova

14 godina
offline
World of Tanks

Ste primjetili EU3 server, haha došlo još poljaka igrat

Piotr piše siemka na početku partije, pa kokot na kraju partije...eto ak sam nešto naučio u wotu, onda su to poljski pozdravi kad negdje dođeš i odeš

 

Kako je lijepo kad u sred linije imaš istraženog tenka, pa preskoćiš pola linije

 

 

Bugovi, bugovi

 
 
 
 
 

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.5.2020 22:20 (1BIT).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Kako je lijepo kad u sred linije imaš istraženog tenka, pa preskoćiš pola linije

 

eh da si još sa tigera p istražio ferdija, imao bi još jedno preskakanje 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
13 godina
offline
World of Tanks

50TP je čudo od tenka.. od svih teškaša tog tiera koje sam u zadnje vrijeme igrao, a tu spadaju emil 2, conq, is-3-II, t4 heavy, mišekchen itd., ovaj mi se čini ukupno najbolji..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
3 0 hvala 0
5 godina
offline
World of Tanks

Igra je postala kolektivno smece od uvodenja cancera kotaca. critical critical ... Blah... Onda Russian Number Generator na koji su oni vrlo ponosni najgora stvar u igri tzv noob protection dodes na bok usred livade niko te ne probije, onda gold ammo... Uzmes ozbiljan tenk postavis Mausa i eto Gold Gold Gold... Wow znaci vise ne trebas ni gadat weak spotovi trpaj gold ionako je badava... I na kraju igra odlucuje oces pobjediti ili ne, kako bi Klaus Kellerman reko, jedno ciljas nemres nista pogoditi, stavis nisan i tockicu na bok tenka prva pogodi zemlju, druga magijom gusjenica upije granatu treca ode levo i gada Zagrebacku katerdalu... Jednostavno vise skill ne odlucuje nego igra i njihov famozni RNG.. i sad zadnja 2 mjeseca je panika... War Thunder ih poceo sprdat skupa s Armored Warfare i dobivaju masivno igrace jer igre su funkcionalnije neg Wot... I nek stave jos deset grana kotaca pa cemo se vozat u pm s 20k igraca aktivnih... Hehe

Prvo pucaj, onda pitaj.
 
7 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: World of Tanks

Zlatno doba Wot-a je bilo tamo negdje 2011-2013, kada je linija i premiuma bilo taman da se lijepo balansira. Čak i kad se gold ammo kupovao s goldom, malo ga je ljudi pucalo jer ti je trebao novčanik pa si se učio gađati weakspotove i flankati. Ovo danas, a slažem se s tobom je jad i čemer. Negdje pročitao da je lik našao da ima više premium Tier 8ica nego regular tech tree. A balans da ne pričam...

I want to believe
11 godina
offline
Re: World of Tanks
plavi_medved kaže...

Igra je postala kolektivno smece od uvodenja cancera kotaca. critical critical ... Blah... Onda Russian Number Generator na koji su oni vrlo ponosni najgora stvar u igri tzv noob protection dodes na bok usred livade niko te ne probije, onda gold ammo... Uzmes ozbiljan tenk postavis Mausa i eto Gold Gold Gold... Wow znaci vise ne trebas ni gadat weak spotovi trpaj gold ionako je badava... I na kraju igra odlucuje oces pobjediti ili ne, kako bi Klaus Kellerman reko, jedno ciljas nemres nista pogoditi, stavis nisan i tockicu na bok tenka prva pogodi zemlju, druga magijom gusjenica upije granatu treca ode levo i gada Zagrebacku katerdalu... Jednostavno vise skill ne odlucuje nego igra i njihov famozni RNG.. i sad zadnja 2 mjeseca je panika... War Thunder ih poceo sprdat skupa s Armored Warfare i dobivaju masivno igrace jer igre su funkcionalnije neg Wot... I nek stave jos deset grana kotaca pa cemo se vozat u pm s 20k igraca aktivnih... Hehe

 od ovog sveg najvise me zivcira kaj igra odlucije os dobit il zgubit,u 90% slucajeva jedan tim je puno jaci ...random ..ziher svaka 15-5 il 3-15 jedan dan iam  lagano 70% pobijeda drugi jedva 40

13 godina
offline
Re: World of Tanks
Brki1994 kaže...

Zlatno doba Wot-a je bilo tamo negdje 2011-2013, kada je linija i premiuma bilo taman da se lijepo balansira.

 

lol, baš je tada bilo jako balansirano.. is7 je bio unmatched kralj heavy-a, is4 je bio super op t9 sa topom od is7, t54 kralj mediuma, t30 je bio američki t10 heavy - vic nasprem is7, kv je imao derp na tieru 5, mm je bio kaj, +/-4? da ne spominjem type-59 kada je izašao, koji je to shitshow bio..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

A 9-13 Artija po teamu? AP i APCR granate na Artiju? Gotovo si svaki tenk mogao one-shotati, osim Mousea.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

a moglo se napraviti i platoon sa t1 i t10, pa bi u suprotnom teamu napravilo istu stvar 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
7 godina
offline
Re: World of Tanks

Bilo je i tada ne balansa, ali bolje nego danas. Od dana kada su za arty uveli stun mehaniku, igra je krenula nizbrdo, a da ne spominjem konstantne gluposti kao razni manuali i mrtve tech linije. Uostalom, ne mogu shvatiti zašto perk šesto čulo nije za svakog zapovjednika otključan po defaultu kao u World of Warshipsu...

I want to believe
15 godina
offline
World of Tanks

Nekidan igram sa JPE100, napunim HE, čekam da se točkonja pojavi, roknem ga u sred čela, skinem mu 500HP i ovaj nastavi dalje ko da se ništa nije dogodilo.

 

Doduše, kakve sam sreće, očekivao sam da ću mu odvalit samo jedno kolo, tako da je i ovo dobro ispalo.

 

Sa HE na JPE100 Mausu odvalim 500hp kad ga roknem u turret, ovi fucking točkonje imaju armor od duranija sa forcefield shieldom oko sebe.

Rvat katolik!
 
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Najgore je bilo to, sto ako ste tjeli platoon od 3 igraca, bar 1 igrac je morao imati premium - bez toga,

platon od samo 2 igaca je bio moguc.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Nekidan igram sa JPE100, napunim HE, čekam da se točkonja pojavi, roknem ga u sred čela, skinem mu 500HP i ovaj nastavi dalje ko da se ništa nije dogodilo.

 

Doduše, kakve sam sreće, očekivao sam da ću mu odvalit samo jedno kolo, tako da je i ovo dobro ispalo.

 

Sa HE na JPE100 Mausu odvalim 500hp kad ga roknem u turret, ovi fucking točkonje imaju armor od duranija sa forcefield shieldom oko sebe.

 a ja sad s Obj.268 mogu navlačit kožicu.... nominalno ima 303 probojnost, a ne probijam ništa....

 

a poljaci? jebeni 60TP mi skine 850+ štete jednim hicem ????? to je OP naših dana...

Ju je je? Je ju je!
6 godina
offline
Re: World of Tanks
Stric_Jura kaže...
tnakir kaže...

Nekidan igram sa JPE100, napunim HE, čekam da se točkonja pojavi, roknem ga u sred čela, skinem mu 500HP i ovaj nastavi dalje ko da se ništa nije dogodilo.

 

Doduše, kakve sam sreće, očekivao sam da ću mu odvalit samo jedno kolo, tako da je i ovo dobro ispalo.

 

Sa HE na JPE100 Mausu odvalim 500hp kad ga roknem u turret, ovi fucking točkonje imaju armor od duranija sa forcefield shieldom oko sebe.

 a ja sad s Obj.268 mogu navlačit kožicu.... nominalno ima 303 probojnost, a ne probijam ništa....

 

a poljaci? jebeni 60TP mi skine 850+ štete jednim hicem ????? to je OP naših dana...

 Ja sam isto to mislio pitati za O 268 ...i sad vidim da nisam jedini. Ali zato sa STRVS1 koji ima 288 probijam sve :-) 

 

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
14 godina
offline
World of Tanks

Na ovoj igrici nevalja ni onaj report system imali kakav drugi nacin osim in game jer stvarno neki igraci zasluzuju perm ban 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: World of Tanks

mani se ćovrava posla.. permabanove i ovak i onak ne daju, osim ako se radi o nekoj teškoj povredi TOS-a..

a da bi dobio temp. ban moraš puno sranja raditi, pogotovo od kada nema friendly dmg-a..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
5 godina
offline
Re: World of Tanks
tnakir kaže...

Nekidan igram sa JPE100, napunim HE, čekam da se točkonja pojavi, roknem ga u sred čela, skinem mu 500HP i ovaj nastavi dalje ko da se ništa nije dogodilo.

 

Doduše, kakve sam sreće, očekivao sam da ću mu odvalit samo jedno kolo, tako da je i ovo dobro ispalo.

 

Sa HE na JPE100 Mausu odvalim 500hp kad ga roknem u turret, ovi fucking točkonje imaju armor od duranija sa forcefield shieldom oko sebe.

 

Hahah druze, welcome to club... kaj ti tockonja ima space armor 12mm, nemres ti to probiti tj nitko od nas... leti, snapshoota , vozi rally , napravi 3 salto u zraku i jos te snapa s desnim klikom...

 

I onda cujem one mamlaze pa joj igra napreduje a mi to nemozemo prihvatiti, a kad mu kazem upali yt i pogledaj sto se desavalo tockonja u RL kad uletio medu 4 tenka onda ma joj to je igra, nisi ciljao dosta visoko, nesmes kotace pogoditi... rolete offline iste sek

 

Imam hitac s ISU152 HE, on ravno ide prema meni znaci ravno u moj top ravnini ... ispalim . CRITACAL HIT, polomio mu 2 kotaca prednja splashom.... cek u pm  i nastavi FV opuca svoju HE, dinga mu.... pa jebem ti RNG... 

Prvo pucaj, onda pitaj.
13 godina
offline
World of Tanks

mislim da su najavili neko nerfanje, ali nemamo još nikakav točan info 

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Ma tockasi su sjebali skroz igru, jucer partija od 6 spotera sve tockasi ma koji kurac.
11 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Jad, tuga i čemer.

 

Neki dan sam spucao točkaša sa Type 5, brodskim topom ... nastavio je voziti ko da se ništa nije desilo, kotač je popio svu štetu.

 

Sad ne igram neko vrijeme, ako nekom treba acc nek se javi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ja isto to napisao ima mjesec dana... 

Nevjerojatno je u sto se igra pretvorila i koliko je sad zapravo ne zabavna...  Meni strasno zabavan tenk je bio tiger P s kojim si moga dominirat na tier 7 danas da bi ga isao igrat ne bih hvala prespor je tiltanog frontalno me sve penetrira jer ima apcr...  

Ferdinand naprimjer ista stvar... 

Najzalosnije sad masa ljudi ide na wt ja sam probao vise puta ali meni je to jos gore od wota a trenutno je wot rasulo....

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Taj Tiger i Tiger p su po meni najveće smece u igri, isto kao da vozis šporet po mapi.
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Tiger p je sad sprdačina nema nista (dobar top mozda) spor je prepun weakspotova cila kupola je veliki weak spot

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

meni nisu bili uopće toliko loši, iako t29 je ipak car tog tiera što se heavy-a tiče..

BTW ferdija sam isto nedavno odigrao, katastrofa dok se ne složi skroz, ali inači dosta dobar td..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 17:19 (nine).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: World of Tanks
dreadmoore kaže...
Taj Tiger i Tiger p su po meni najveće smece u igri, isto kao da vozis šporet po mapi.

 Tiger I ima najbolji dpm,top i najvise hpa u svom tiru,osim toga je smece:)

13 godina
offline
Re: World of Tanks

kada ga usporediš sa is-om, koji ne može pogoditi slona sa 2m nakon 5 minuta ciljanja i bijednih 175 penetracije 

ne znam, mene je tiger p fino zabavio, prošao sam ga prije možda mrvicu više od mj. dana..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice