World of Tanks izdvojena tema

poruka: 55.269
|
čitano: 8.317.681
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
7 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...

 

 Ja sam na T-34/100 zapeo već pola godine jer mi ga se ne da igrati koliko mi je loš tenk. Trebaš ga šta brže proć uz boostere i sve moguće dodatke za exp.

 Ja sam ga bukvalno prešao u 40/50ak gejmova,cak sam dobio i onu markicu na topu... Meni odličan tenk i on i osmica koju sam isto prešao prilično brzo..

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2020 19:59 (slavenP22).
13 godina
offline
Re: World of Tanks
sirka666 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam deinstalirao ovo cudo... 

 Vratit ćeš se.

 

Svi se vratimo.

 Sranje je, ali je istina. Prodao prvi account, vratio se i stavio i ovaj na hlađenje. Sad opet instalirao i igram. Ali da je igra glupava, je. Zašto su stavili autiće, zašto se community nije bunio? Totalna sprdačina.

Za mape se slažem, već je vrijeme za nove mape ili proširivanje istih.

 

Btw. istražio WZ-111 5A i skupio novih 70k expa za 113...kojeg više nema za uzet? Jel zna netko koja je fora i hoće li ga vraćati nakon ove obljetnice? 

10 godina
offline
Re: World of Tanks
Ćoby kaže...
sirka666 kaže...
Horatio_Hornblower kaže...

Ja sam deinstalirao ovo cudo... 

 Vratit ćeš se.

 

Svi se vratimo.

 Sranje je, ali je istina. Prodao prvi account, vratio se i stavio i ovaj na hlađenje. Sad opet instalirao i igram. Ali da je igra glupava, je. Zašto su stavili autiće, zašto se community nije bunio? Totalna sprdačina.

Za mape se slažem, već je vrijeme za nove mape ili proširivanje istih.

 

Btw. istražio WZ-111 5A i skupio novih 70k expa za 113...kojeg više nema za uzet? Jel zna netko koja je fora i hoće li ga vraćati nakon ove obljetnice? 

 Imas ga pod sakupljaceva vozila za kupit.Da slazem se za mape da trebaju ubacit neke nove.Napravili nove mape za velike bitke koje 90% igraca ne igra a random bitke tko jebe.Bolje da su tu ubacili 2-3 mape.

Poceo grindat Caernavrona.Super tenk zasad,u 20 bitaka nisam imo losu partiju.Vjevovatno jedna od boljih heavy osmica od obicnih tenkova.Tu je jos i Emil tier 8 kojeg sam uzivo grindajuci.Nisam ocekivo da ce bit ovako dobar tenk,vec u prvih 20 partija imam veci avg dmg za preko 400 od is3,t32 i tigera.Kad igras na hulldown protiv tier 8 i 9 tesko  da te moze probit bez golda.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.4.2020 0:14 (Acex).
9 godina
offline
Re: World of Tanks
slavenP22 kaže...

 Ja sam ga bukvalno prešao u 40/50ak gejmova,cak sam dobio i onu markicu na topu... Meni odličan tenk i on i osmica koju sam isto prešao prilično brzo..

 Ista stvar i kod mene, t34/100 uz t20 i onaj eagle7 premium vjerojatno najbolji mediumi tier 7, tvp vtu mi je isto bio skroz ok sa malim topom koji je dosta precizan, a očekivao sam neko žešće smeće kako drugi pišu o njemu.

12 godina
offline
World of Tanks

ta skoda je suer za nekog ko nevoli pucat gold ,samo panter ima bolji pen

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
World of Tanks

T54e1 je sada teški tenk ? Pa YEBOTHE ima slabiju kupolu od T 69. Pošto se ovo polako pretvara u Gran Turismo bilo bi u redu da mi na Mausa stave motor od 7000 KS da može barem 67 km/h potegnuti...)(/(/&)/(&)(==?=materinu i točkaši......

Dobar vozač stiže daleko...a ne brzo !
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
World of Tanks

Pozdrav, vratio sam se igri nakon duze vremena izbivanja. Trazim (domaci ili medunarodni, svejedno) klan za casual platoone. Ingame _smola_.

 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

HRTIM ti je dosta dobar HR klan. Nekad igram s njima, sasvim su OK.

Imaju Discord tako da nema zajebancije sa TS-om i Ingame voice klijentom.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
World of Tanks

type-4 heavy je takvo govno od tenka, jedan od kandidata za preskočiti blueprintovima.. zapravo bio bi i podnošljiv da ne pune svi zlato čim ga vide..

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
nine kaže...

type-4 heavy je takvo govno od tenka, jedan od kandidata za preskočiti blueprintovima.. zapravo bio bi i podnošljiv da ne pune svi zlato čim ga vide..

 Istina.

 

Ali full HE je prezabavan u 30% partija.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
World of Tanks

Najbolji dio igre mi je postao chat sa voljenim igračima

 
 

Lik me prijavio i poslao replay wg-u, mada mi opće nije jasno zašto, dao sam mu dva šuta sa brda u guzu dok me nije gledao i to je to haha, niti sam ga ubio, niti sam ga track-ao ništa, samo 500-ak hp sam mu skino???

 

BTW:
U istom gajmu tack-am O-HOa, spotakne se i padne sa mosta

 
 
 
  

REPLAY

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 11:40 (1BIT).
Moj PC  
5 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Najbolji dio igre mi je postao chat sa voljenim igračima

  

Lik me prijavio i poslao replay wg-u, mada mi opće nije jasno zašto, dao sam mu dva šuta sa brda u guzu dok me nije gledao i to je to haha, niti sam ga ubio, niti sam ga track-ao ništa, samo 500-ak hp sam mu skino???

 

BTW:
U istom gajmu tack-am O-HOa, spotakne se i padne sa mosta

     

REPLAY

 

 Pa čovjek vjerojatno ne voli da mu se neko mota oko guzice zato te prijavio.

14 godina
offline
Re: World of Tanks
hummer0 kaže...

  Pa čovjek vjerojatno ne voli da mu se neko mota oko guzice zato te prijavio.

 Ali držao sam distancu zbog covida, nisam ni bio blizu

11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Ma ne znam ne fali mi trenutno probao war thunder ali opet wt me i ne privlaci bas tako da ce sve na mirovanje neko vrime

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: World of Tanks
1BIT kaže...

Najbolji dio igre mi je postao chat sa voljenim igračima

  

Lik me prijavio i poslao replay wg-u, mada mi opće nije jasno zašto, dao sam mu dva šuta sa brda u guzu dok me nije gledao i to je to haha, niti sam ga ubio, niti sam ga track-ao ništa, samo 500-ak hp sam mu skino???

 

BTW:
U istom gajmu tack-am O-HOa, spotakne se i padne sa mosta

     

REPLAY

 

 Toliki most a on po rubu vozi  Zar ti ga nije bilo nimalo žao

12 godina
offline
World of Tanks

 

 

I nije neki rezultat, ali uspio sam dobiti Dumitru i Yoshio Tamada medalju :) Ova druga je razlog zašto postam ovo. Video od Circonflexes-a. Suze mi isle od smijeha. Stavio sam link sa vremenom  za najbolji dio, ali preporuka pregledati cijeli video :)  Edit: ne radi mi sa vremenom pa 

 gledajte 6:36

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 19:08 (Frenzy).
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Najgora...mapa...ikad!

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: World of Tanks
Acex kaže...

 Toliki most a on po rubu vozi  Zar ti ga nije bilo nimalo žao

Ak je ženska vozila, onda malo i je, mogli smo se dogovorit

 

Al ak je muški, ko ga dinga...nek se nauči vozit

Poruka je uređivana zadnji put ned 26.4.2020 20:26 (1BIT).
14 godina
offline
Re: World of Tanks
AirLive kaže...

 Ista stvar i kod mene, t34/100 uz t20 i onaj eagle7 premium vjerojatno najbolji mediumi tier 7

 ja bi dodal tu i kineza t-34-1, koji roka sa 100mm al ima problema sa depresijom

i leo iz $vecke nije los kad dobije bolji top, al vise manje treba full gold za dobar skor

a posto sam ja $krtica, u svakom tenku imam max 5 gold granata  jer nedam

1BIT kaže...
U istom gajmu tack-am O-HOa, spotakne se i padne sa mosta  

 da da "slucajno" si ga gurnuo i on je slucajno pao, srecom pa nije u vodu

Horatio_Hornblower kaže...

Ma ne znam ne fali mi trenutno probao war thunder ali opet wt me i ne privlaci bas tako da ce sve na mirovanje neko vrime

 evo ja sam dosta dugo na WT-u al vise radi aviona, tenkvi su mi sekundarni

a grajnd je ubitacan, i sve te gura da trosis lovu, kompanije imaju skoro pa preslikani poslovni model

Acex kaže...

  Toliki most a on po rubu vozi  Zar ti ga nije bilo nimalo žao

 da da vozi po rubu, po EDGE-u, mos mislit

Kupujem DVD FC2,3,4, Crysis2,3...PM me
11 godina
neaktivan
offline
World of Tanks

Svi pricaju o tom war thunderu na kraju to isto ko da je wt kopija... 

Igram nizi level vecinom je sve one hit kill ali opet mikrotransakcije :( Isto ko u wotu... 😂 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Pa od toga zive, placaju severe, developere, prostor, radni materijal itd.

Ili to ili reklame prije i poslije matcha, koje ne mozes preskociti. Vjerujem da reklame nitko ne zeli.

A platiti samo da ne vidis reklame je glupo - ovako bar dobijes nesto za svoj novac, nekakva vozila,

brze napredovanje kroz dodatni XP itd.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Najgora...mapa...ikad!

 jedino ak samo sa artom igras

7 godina
protjeran
offline
World of Tanks

Sa bilo cim. Jedino sa ultra teskim je bilo zabavno napucavat se, al inace uzas.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
World of Tanks

Kako pokupiti onih 220 tokena? Sad imam 2830 i računam na njih...

Odigrao maloprije jednu partiju sa ARL44, kod njih 4 Typa 64 a kod nas 5. Nemoš prdnut od tih govana...

 

EDIT: Skužio sam kako do 220 tokena ali prekasno...  Pokupio 3 mjesta u garaži i 3 dana premiuma...umjesto 220 tokena...

         NIKAD više ništa njihovo ne guram, ne furam niti bilo šta....!!!!!

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 13:06 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Čitatelj kaže...

Sa bilo cim. Jedino sa ultra teskim je bilo zabavno napucavat se, al inace uzas.

 meni je ok ta mapa.ima mi jedno 5.6 losijih ak ne i vise

12 godina
online
World of Tanks

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 13:43 (Spiridon).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: World of Tanks
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

ja to lagano zavrsio prije tjedan dana,svaki dan ti je bilo dosta 1 partija + bile su one tajne misije po 500 ekstra tokena

16 godina
offline
World of Tanks

Svatko igra na nacin koji zeli ali ljudi ja sam davno batalio ganjanje tih nekih eventova, misija i ostalih zajebancija i kako igram tako totalno sam opusten, sve mi je zabava i veoma rijetko se desi da mi igra uspije izvuci zivac. 
Ovako kada ganjas neki event, neku misiju imas na umu to i svaki nuspijeh (cesto izazvan saigracima) ce samo da bude jos vise frustrirajuci i pogorsavat ce efekat igranja. 

 

Fuck, ja jos mislim nisam rijesio ni one misije za onaj Stug  ali zato udjem ponekad, raspalim sa tenkom sa kojima mi se u tom trenutku igra i top, ja happy, ako partija ne ide pokusam unesrecit nekoga od protivnika, napraviti neki fazon za sebe ili meni najdraze iznervirati maximalno svoje saigrace ukoliko su retardusi. Nekada imam partija koje zavrse porazom a dosta su mi draze nego one pobjede jer zna se cesto desiti da nas par znamo napraviti dobar stand pa bude dosta zabavno. 

 

Ne kuzim zasto morate da silujete svoje zivce i dragocjeno vrijeme ganjajuci te neke tokene za koje dobijete mozda neki tier V ili VI tenk i sa kojim se obicno na kraju i ne igra nesto posebno. 

Po meni se isplati jedino ganjati eventove za neku premium tier VIII i to tko bas ima vremena, a ove sve ostale neke "nagradice" su totalni promasaj i gubljenje vremena. Bolje ulozit to vrijeme i nagrindat neki tank ili liniju ali opet to je moje misljenje. 

 

Evo  za zivce. 

 
4 0 hvala 1
13 godina
online
World of Tanks

od danas opet frontlines..

 

IAMLOWE2020 kod koji sam dobio anketom, 5 partija rental lowa.

the problem with my brain is the left side has nothing right in it, and the right side has nothing left in it.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 15:21 (nine).
Moj PC  
2 0 hvala 1
12 godina
online
Re: World of Tanks
Žiga82 kaže...
Spiridon kaže...

Eto, jedini sam koji neće uzeti usrani tenk... Oni i njihovo "jasno" napisano na ekranu...

Zbogom WG... Nikakve više misije, govna, sranja... A svoje tokene nek si zabiju gdje Sunce ne svijetli...

 

EDIT: Kako se briše acc u ovom sranju? Pun mi ih je k...

 

EDIT 2: Poslao sam im poruku pa ću vidjeti... Stavio sam i ovaj ss... Jednostavno nisam na vrijeme skužio četvrtu nagradu, tih nesretnih 220 čokanja... Sve su prije toga bile po tri... A za 220 šitova sam kontao da idu drugačije... A ne ILI - ILI...

 ja to lagano zavrsio prije tjedan dana,svakti je bilo dosta 1 partija + bile su one tajne misije po 500 ekstra tokena

 A to po 500 tokena mi je ostao urbani mit. Trebalo je nekog zapaliti i tak to...

Još sam kontao par dana "silovati" ono 10+20 tokena i sve 5 a onda sam "shvatio" sistem 220 tokena... Dobro kaže dr. Vicko, batalit te džumbuse...

Dobio sam odgovor od njih, ništa od tenka, ostaju mi 3 slota u garaži i 3 dana premiuma... Beš to, idem gledat golotinju...

 

Usput, evo kod za 5 partija IAMSTRVS12020 ... Bar vam ostane posada...

Nisam ja ništa prčko.
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.4.2020 15:31 (Spiridon).
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice