Watch Dogs 2

poruka: 29
|
čitano: 6.995
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs 2

Stigao nam je prvi veci "trailer" za Watch Dogs 2 :)

 

Prebacit na 14:13 za pocetak

 

 

Izlazi 15.11.2016 za PC, PS4 i XOne, starije konzole nisu spomenute.

 

Radnja je u san francisku, sa novim likom, i cekam da vidim u praksi kako ce sve to "izgledat", jer zasad dobro zvuci, al tako je bilo i za jedinicu, koja je okej bila, al ipak ocekivao sam vise od igre.

 

Prica meni osobno je bila ok, al najveca boljka je bila nakon zavrsene price stvarno se nije imalo puno toga za radit, handling auta mi je bio malo cudan, al nadam se da ce te "boljke" u dvojci popravit.

 

 

 

 

 

 

Origin ID: ReaLazio
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.6.2016 19:40 (TheDarkSide).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs 2

Sviđa mi se sve što su pokazali vezano za nastavak. Jedva čekam.

 

Trenutno igram prvi dio (nakon dvije godine nastavio igrat)

MiR
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs 2

Watch Dogs 2 PC FAQ potvrdio da če koristiti Denuvo anti-tamper 

 "Watch Dogs 2 requires a one-time online activation upon installation -- an industry standard practice -- and then can be played offline."

 

Od ostalog naveli su da če biti podrška za SLI kao i 4K za PC verziju te otključan FPS.

Kao i da Watch Dogs 2 službeno ne podržava modding, ali nemaju politiku protiv njega.

Always Outnumbered, Never Outgunned
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 22:32 (SoynTech).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Watch Dogs 2

to za plejku nabavljam, prvi nastavak mi je bio zabavan ali ovaj bi trebao biti puno bolji

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Watch Dogs 2
Probao tko?
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

ja sam ga prednarucio i dobio jucer, a danas je pusteno da se moze igrati. 

 

imam dvije 1080 i igra mi se vrti na 45 do 50 fps. :/ 

 

dosao je neki update za igru i za nvidia karticu koji potvrdjuje bolji rad na sli konfiguracijama ipak no luck. 

 

ovako visualno predivno izgleda, i puno mogucnosti ima, tipa hakovati sve sto stignete, te oblaciti lika po zelji. 

 

cak sam igrao i CO - OP i svidja mi se, te sam primjetio da vi mozete vidjeti i druge igrace kako su obukli njihove likove, a ne kao u jedinici da vam je co op neki tamo obicni covjek. 

 

samo da se popravi ovo oko fps-a i super. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

Nvidia ubacila svoje prste pa imamo odlično optimiziran naslov 

 

http://gamegpu.com/action-/-fps-/-tps/watch-dogs-2-test-gpu

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Watch Dogs 2

Ova tema o "AAA" igri, do mog, ima 7 (sedam) postova. Dovoljno govori o kakvom se generičnom šitu od proizvoda radi.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 11:58 (Prince-Artas).
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2

Nemoj tako - nema tornjeva 

11 godina
offline
Watch Dogs 2

bar je bolja od mafie 3

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2

Pa po revievima govore da je bolja od jedinice, i da je igra okej, iznad prosjeka, al probat za znat. Mislim igrao sam ja i jedinicu, samo tamo je bio problem nakon sta se prica zavrsi nema se sta radit prakticki, ovdje vidim nekako sve izgleda malo zivlje i sa nekim smislom, i glavni lik je nekako zanimlojivji i zabavniji.

Origin ID: ReaLazio
13 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs 2

Evo par slikica s početka igra.

Dodam kasnije još

[url=http://www.enjin.com/bf3-signature-generator][img]http://sigs.enjin.com/sig-bf3/680763f317669c2b.png[/img][/url]
Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

ljudi ima li neko vise od 40 fps u WD2 ? lol

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Watch Dogs 2

Watch Dogs 2-CPY

Always Outnumbered, Never Outgunned
Moj PC  
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Watch Dogs 2
SoynTech kaže...

Watch Dogs 2-CPY

 A skoro kupio za PS4, hvala.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2

Optimizacija mogu rec losa...na mojoj konfi igra se vrti na otvorenom dok stojim oko 45-55 FPS-a..kad krenem vozit pada cak i do 33-35 FPS-a i osjeti se lag, u zatvorenim prostorima dodje i do 80, sve u svemu razocaravajuce performanse, a gledao sam benchmarkove isto, najace graficke isto proizvode jako malo FPS-a s obzirom na svoju snagu, znaci optimizacija sranje..

Origin ID: ReaLazio
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

Na žalost nema DX 12 podrške...samo nvidia napredni softver.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs 2
Bas skidam, kaj ide tak lose?
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

Meni je skroz igrivo, tih 45 fpsa po cesti na high detaljima je daleko bolje, barem troduplo bolje nego u prvom dijelu gdje sa istim FPS-om imao teško trzanje. Sad nema nikavog trzanja, ni kad je največa akcija na cesti ali vidi se na oko da nije glatkih 60. Sve u svemu troduplo igrijvije od prethodnika uz ljepšu grafiku ali i lošiju sveukupnu atmosferu. Više mi je pasala tmurna jesen iz prvog dijela, sad je sve šareno za popizditi . Dobra igra.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2

U samom centru grada mi pada na 32 do 38, vran grada je bolje.

Origin ID: ReaLazio
12 godina
protjeran
offline
Re: Watch Dogs 2
Sinoc probao, igra zgleda brutalno, bolje od gta5 za 5x, fino ide i s gtx980, iznenaden, a vidim i puno vise sadrzaja nego jedinica, fizika puno bolja nego u prehodniku no di koljena onoj u gta serijalu! Uglavnom imat ce se sta igrati! Hvala cpy-u😎lp
Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
14 godina
offline
Watch Dogs 2

Meni freeza na loading screenu i baci No video input na monitor. Nema šanse da radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2
Stjepanj kaže...
Sinoc probao, igra zgleda brutalno, bolje od gta5 za 5x, fino ide i s gtx980, iznenaden, a vidim i puno vise sadrzaja nego jedinica, fizika puno bolja nego u prehodniku no di koljena onoj u gta serijalu! Uglavnom imat ce se sta igrati! Hvala cpy-u😎lp

 To sam i ja citao, da je igra puno bolje optimizirana za intel i nvidiu nazalost, umjesto da su odradili posao za obadvoje oni samo jednog "štuju".

Origin ID: ReaLazio
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

Koja dosada od igre, stalno iste misije, dođi do nekog čuvanog objeka i hakiraj server. Mafija 3 je isto bila ponavljajuča ali je barem imala brutalniju akciju uz puno uzbudljiviji zvuk i muziku. Priča je također bila daleko zanimljivija. Ovdje su likovi tak bezlični i nezanmljivi...

 

Baš neka kriza u idejama i razradi a inače obožavam ovakav tip igara.

Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Watch Dogs 2

Probao i s novim driverima. Samo freeze na loading screenu i ni makac. Sve živo sam probao, help?

running as admin, running in comp. mode, adding -eac launcher, running at lower details and/or resulution, editing CPY ini file, reinstalling, manually copying the crack

Moj PC  
0 1 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2

Nazalost moram se slozit sa vecinom revieva, nakon igranja malo duze watch dogsa 2, i mafie 3, dodje se do zakljucka da su to ustvari genericke igre, nesto u stilu mad max-a..samo mad max se ne srami tog, dok ove pokusavaju ispast raznovrsne a ustavri svodi se sve na isto. Jedino sta "spasava" mafiu 3 je bolja prica od watch dogsa 2, osim toga, cista generika. Cudi me da se studio iza mafie 3 nije vise potrudio. Nij eto losa igra, al nije ni za ocekivat nista posebno, a i sta se tice optimizacije..ispod razine, kao i watch dogs 2, koji je jos gori po pitanju optimizacije da se igra vrti u smjesnom FPS-u na uber PC-evima, a to je nedopustivo.

 

WD 2 je otisao u drugom smjeru, pokusava bit vedriji, mlađi i vise geeky, al opet, ispada ko da se igra sa djetetom, a ne sa nekom "odraslom" osobom, dok WD 1 je bila dost atmurnija, i ajmo rec ozbiljnija, cak i previse, bezlicna, sad su pak otisli u drugu krajnosti, nikako da nadju zlatnu sredinu. Jos cekam WD3 di cemo igrat sa djedicom kakvim pa eto da odrade sve tri generacije kako je krenulo.

 

Neznam koliko su vremena utrosili u WD2, al ako oni to stvarno nazivaju jednim odflagship IPova onda mislim da im je vrijeme da se zapitaju o kvaliteti njihovih proizvoda i kako oni poluproizvode mogu nazivatjednim od glavnih IP-ova kompanije uz neznam Far Cry, Creed i tako to.

Origin ID: ReaLazio
16 godina
odjavljen
offline
Watch Dogs 2

Odigrao. Prema kraju postane bolja, svakako igrati na hard. Recimo nekih 75/100

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Watch Dogs 2

Odigrao par sati i ostao razočaran, likovi i priča su bezveze, tu i tamo su zaninljivi kad bace neku foru, pucanje i vožnja užasno loše odrađeno. Stealth loše odrađen, u 1 sekundi svi neprijatelji na mapi znaju gdje si, čak i kad ih stunnam. Jedina zabavna stvar su nove stvari za hakiranje.

 

Meni je watch dogs 1 bio puno bolji od dvojke, valjda zato što je bio svježiji i unikatniji. Aiden Pearce mi je bio zanimljiviji lik i priča je realnija.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Watch Dogs 2
The_K kaže...

Odigrao par sati i ostao razočaran, likovi i priča su bezveze, tu i tamo su zaninljivi kad bace neku foru, pucanje i vožnja užasno loše odrađeno. Stealth loše odrađen, u 1 sekundi svi neprijatelji na mapi znaju gdje si, čak i kad ih stunnam. Jedina zabavna stvar su nove stvari za hakiranje.

 

Meni je watch dogs 1 bio puno bolji od dvojke, valjda zato što je bio svježiji i unikatniji. Aiden Pearce mi je bio zanimljiviji lik i priča je realnija.

 Drugi dio je više sprdancija,hipi atmosfera i jedino što mi se svidjelo su multyplayer misije i zezancija po gradu s ekipom...

Uglavnom prvi nisam igrao,al koliko sam vidio atmosfera je bolja za hakersku priču ovo ono dok mi u drugom fali priče i laganini mi je "plitak" da tak kažem...

Samo whey Bajo moj
Poruka je uređivana zadnji put pet 13.4.2018 17:21 (Dančo_vucibatina).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice