Project CARS

poruka: 1.047
|
čitano: 156.030
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Project CARS

jel ima netko zainteresiran za mp stariji auta da bacimo koju partiju?(ps4)

ajd nek baci ime u pp

Stranice su trenutno nedostupne.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
Stjepanj kaže...
Fanu kaže...

ne vidim da se ljudi zale oko tih stvari u assetto corsi, iracing i ostalima a opet te igre dizu u nebesa..

 iracing nisam nesto igrao pa necu komentirati, asseto corsa je bolja igra sto se tice osjecaja voznje pa se valjda zato i ljudima svida(barem hc ekipi koja je zedna takvih igara), ovdje u pcarsu osjecaj je trom na volanu i ff efekata kao da ima svega 5, samo se ponavljaju, koliko god ja divljao s autom, nije to,to! nema onog adrenalina kao u rbr ili rfactoru koji te tjera da sve brze vozis, tamo sam jbte mogao da osjetim yebeni downforce sto sam brze vozio to je auto vise zaljepljen za cestu! toga ovdje nema...cini mi se da je marketing uspio progurati pcars kao nekakvu simulaciju jer su to toliko puta ponavljali da bi i gluh "upio", simulacija je, slazem se! no rbr i rfactoru nemre prismrditi sto se tice osjecaja voznje i komunikacije izmedu mojih pokreta, volana i onoga sto se poradi toga desava ispred mene na ekranu! pcars je toliko dobra da su nakon mjesec dana najavili dvojku(wtf?)! mozda ja lose vozim, mozda auti nevaljaju, mozda g27 nije ustiman, mozda me 15g iskustva u auto simulacijama vara, mozda sam ostario pa i slabo vidim! mislim da ne, ljudi se zale na sve nabrojano no nemamo previse izbora u ovom zanru pa onda igraju sve po malo jer ni jedna ne nudi kompletno racing iskustvo!LP

"cini mi se da je marketing uspio progurati pcars kao nekakvu simulaciju jer su to toliko puta ponavljali da bi i gluh "upio", simulacija je, slazem se!"
e ovo je kljucna recenica, 100 % se slazem, igra je samo izvikana kao simulacija, a u sustini nista posebno, tire wear sistem je uvijek isti , vožnja na kiši uvijek ista, uvijek na isti fazon, itd itd. Šteta jer imala je igra potencijala!

12 godina
protjeran
offline
Project CARS

igra bi pokorila sve zivo da su dali da se moze modati...to je ono najbitnije jer bi nama i sebi ucinili ogromnu uslugu! tu i tamo su mogli baciti koji ofišl dlc i sve 5! ovako je igra vec zaboravljena!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

puno se spominje modanje a realno koliko kvalitetnog user made sadrzaja ima za npr assetto corsu? uvijek ce modovi biti losije kvalitete posto kreatori nemaju pristup sluzbenim alatima

i ako dobro modeliras auto opet neces pogoditi zvuk auta ili fiziku auta (modderi sigurno nece imati pristup tehnickim detaljima auta koje imaju developeri..) - btw rado bi developeri omogucili modanje, ali bi onda doslo do problema sa licencama (a slightly mad studios je malen studio i nemaju prevagu u pregovorima sa proizvodjacima auta)

a sto se tice zaborava, igra se blizi blizu 2mil prodanih primjeraka

 

po meni je pCARS igra namjenjena igranju u ligama - tj organiziranom igranju preko multiplayera i kao takva sa team racingom, dinamickim vremenom/dobom dana, pitstopovima i ostalima briljira u usporedbi sa konkurentima

i to sve u grafickom paketu koji parira najljepsim igrama na trzistu

niti jedna trkaca igra na PCu ne nudi ovoliku kolicinu sadrzaja kao pCARS - a dvojka ce to jos vise nadmasiti

 

po meni je vrijeme da se pojavio neki ozbiljniji developer koji ce staviti veci naglasak na PC utrkivanje i nadmasivanju sadrzaja koji je vec godinama prisutan na konzolama u vidu forze i GTa

 

i sto se tice car handlinga - tko uopce moze znati kakav je handling pagani huayre ili forda iz 66' - tu dolazimo do omjera pruzanja realnosti i zabavnosti voznje (i to za korisnike koji nemaju volane - a to je vecina..)

 

da, vec se radi na dvojci, ali je vec vise puta objasnjeno zasto su najavili rad na dvojci odmah po izlasku pcars1..

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

meni se nekako cini da velika vecina ima volane jer kad god sam postavio vrijeme na leaderboards, to sam uradio odvozivsi sve aute na vise staza, i uvijek je na svakom leadboards-u bilo 95 % volana, ostalo su gamepadi i tastatura . Nazalost i sam koristim tastaturu da vozim :(

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Ukoliko netko voli takav tip igre moze usparati za volan za 1000kb se moze dobiti dobar volan koji ima FF.

neznam meni je igra dobra i ne zamaram se. Volim ju igrat i trenutno samo nju i igram na ps4. MP je super stvar iako ima par stvari koje bi ja popravio. Npr hrpa debila koji te  guraju u prvom zavoju nako starta. 

 

Kill frenzi imas pm poslao sam ti psn id. Ako netko igra ba ps4 posaljite private message da se dodamo i igramo zajedno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

patch 4.0 je vani > 1.2GB

 

changelog:

 

http://forum.projectcarsgame.com/showthread.php?39388

gs info on the pause screen now shows real-time updated lap and standings info, and sorts the order of all active participants based on lap times.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Project CARS

Sinoćnja utrka sa TGCom na Mazda Raceway Palmer Jaguar:

 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Project CARS

Ajde da probamo ovo cudo! :D

Nego, koji je najjeftiniji volan s kojim se PC moze normalno igrati, a koji bi bio savrsen za ovu igru?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Project CARS
CyberDemonVZ kaže...

Ajde da probamo ovo cudo! :D

Nego, koji je najjeftiniji volan s kojim se PC moze normalno igrati, a koji bi bio savrsen za ovu igru?

Najbolje ti je nađi polovnu G27icu.

Bitan je FFB.

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
15 godina
offline
Project CARS

a di ima najjeftinije za kupit g27 u HR, moze i novo i rabljeno, reci mi molim te?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Project CARS
Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Project CARS
ivanec kaže...

a di ima najjeftinije za kupit g27 u HR, moze i novo i rabljeno, reci mi molim te?

 Koliko vidim, ovaj lik na Njuskalu:

http://www.njuskalo.hr/igrace-konzole/logitech-g27-oglas-16581846

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Re: Project CARS
CyberDemonVZ kaže...
ivanec kaže...

a di ima najjeftinije za kupit g27 u HR, moze i novo i rabljeno, reci mi molim te?

 Koliko vidim, ovaj lik na Njuskalu:

http://www.njuskalo.hr/igrace-konzole/logitech-g27-oglas-16581846

 To ti je taj lik. Možeš mu još malo smanjiti cijenu (bez kutije tražiš mislim da je cijeni previše) i to je to.

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
12 godina
offline
Project CARS

Trka sa The Gentleman's Club: Watkins Glean - Formula Rookie

 

Xtreme_Dama; Youtube: http://www.youtube.com/user/DamaTheCrow?feature=mhee
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Odigrao sam ovih dana single kampanju, negdi oko 8-9 sezona i razočarala me igra... Nakon zabavnog Shifta ovo je korak unazad...

Dosadni HUD, dosadne ceste, prenaglašena upotreba kiše koja izgleda vrhunski ali i prestane padati za 30 sec i onda odma dođe sunce...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Project CARS
Winchester01 kaže...

Odigrao sam ovih dana single kampanju, negdi oko 8-9 sezona i razočarala me igra... Nakon zabavnog Shifta ovo je korak unazad...

Dosadni HUD, dosadne ceste, prenaglašena upotreba kiše koja izgleda vrhunski ali i prestane padati za 30 sec i onda odma dođe sunce...

 

Shift je EA arkada i ne pokusava ici u dubinu kao pCARS

HUD mozes maknuti/customizirati

sto se tice izbora "cesta", trenutno je on najveci od bilo koje druge trkace igre - naglasak je vise na licenciranim stazama nego na utrkivanju po izmisljenim krajolicima ala driveclub

 

a kisu mozes namjestati koliko ce trajati - imas 4 vremenska slota za svaku utrku (u quick race/multiplayer) tako da mozes kombinirati razne vremenske uvjete..

 

 

14 godina
offline
Re: Project CARS
Shift arkada može biti samo na papiru, iako se bojim da nije ni na papiru. Daleko je od arkade.
Ok, Shift 2, da budem točan.

Staza možda imaju najviše, ali im je izbor automobila ravan izboru jestivih gljiva u seoskoj šumi.

I mogli su malo poraditi na držanju automobila, jako mala je razlika izmeu držanja na hladnim u i ugrijanim gumama, tu su mogli biti još malo bolji u PC, ako ćemo realno.
Optimizam je nedostatak iskustva.
11 godina
offline
Project CARS

uskoro u igri:

 

Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ360 - Road C1
Mitsubishi Lancer Evolution VI TME - Road C2
Scion FR-S - Road D
Scion FR-S Rocket Bunny Edition - Road B
Toyota 86 - Road D
Toyota 86 GT - Road D
Toyota 86 Rocket Bunny GT Edition GT4
Toyota TS040 Hybrid - LMP1

Poruka je uređivana zadnji put sri 14.10.2015 14:24 (Fanu).
Moj PC  
2 0 hvala 1
11 godina
offline
Project CARS
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2015 15:55 (Fanu).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Kupio sam Logitech Driving Force GT i igram igru na PC-u, trazio sam po netu postake za volan ali sve sto sam nasao nije dobro ili je volan pre mekan ili je toliko tvrd da ga jedva micem. Pa bih molio ako ima netko neke normalne postavke znaci sto realisticnije da mi posalje. LP!

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

Dolazi i ovaj http://www.astonmartin.com/en/gt12 Aston uskoro, bas sam nedavno zavrsio exterijer modela.

--- Lewis --- www.lewis.tomsoft.hr --- Skype: lewis3d ---
Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2015 21:18 (Lewis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

The next DLC is about to roll out, and with that, here is an overview of what's in this DLC...
Project CARS Japanese Cars Expansion – Content Overview

Vehicles
Eight new vehicles:

Free car
* Scion FR-S

Pay Package
* 1999 Mitsubishi Lancer Evolution VI TME
* 2008 Mitsubishi Lancer Evolution IX FQ-360
* Toyota GT-86 (Euro)
* Toyota 86 (Asia)
* 2014 Toyota TS040 Hybrid
* Toyota GT-86 Rocket Bunny GT Edition
* Scion FR-S Rocket Bunny Edition

Career
Two new core motorsport contracts:

Class - LMP1
Vehicle - 2014 Toyota TS040 Hybrid
Team - TeamMadness


Class – GT4
Vehicle - Toyota GT-86 Rocket Bunny GT Edition
Team - AutoRebel

 

http://store.steampowered.com/app/334790/

3.49€

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.10.2015 10:51 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Može mi neko postaviti postavke za gamepad koje mu najbolje odgovaraju.

 

Hvala

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=439605295

 

(doduse ovaj setup po meni i nije najbolji za open wheel kategoriju zbog premalog radijusa skretanja)

Poruka je uređivana zadnji put pet 6.11.2015 8:43 (Fanu).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Evo impak sam se odlučio kupiti Logitech Driving Force GT, al mislim da je FFB prejak ima ko dotični volan pa da podjeli postavke bio bi zahvalan.

 

Neke postavke sam našao na netu ali svejedno je prejak.

Chill Now And Forever
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Project CARS

To i ja trazim ali nitko nista :/

Bilo kuda Opel svuda! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Project CARS

Nađi postavku Tire Force u igri i nju smanji

[19xx] Pr0d1gyyy ---- http://battlelog.battlefield.com/bf3/user/Pr0d1gyyy/
Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2015 18:28 (thesekiman).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Project CARS

imam problem sa online igranjem... gotovo nikad nema nikog u lobby-ju ...pokušavam sat vremena jednu pišljivu online utrku odvozit i uzalud ...a uđem u driveclub i u roku 5 sekundi načem utrku i igram...ne razumijem...pa šta tako malo ljudi igra project cars online ...štali

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Project CARS
thesekiman kaže...

Nađi postavku Tire Force u igri i nju smanji

 a one malo detaljnije postavke FFB-a , to me užasno muči a neda mi se sad svaku posebno sprobavat tražit po netu kaj znači kaj, ma ima di možda objašnjeno te postavke? neću na yt, nego napismeno

Chill Now And Forever
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice