Preporuka rts-a?

poruka: 17
|
čitano: 3.792
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Preporuka rts-a?
Dakle “pao” je novi stroj koji može vrtiti gotovo sve pa pošto sam rts “freak” može preporuka dobre igre tog žanra. Znači nešto novo ove godine, a da je dobro..starcraft, age II definitive edition, coh i slično ne bi jer bi želio iskoristiti sve mogućnosti novog hardvera (uz poštovanje prema navedenim naslovima) 😉
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Preporuka rts-a?

Za RTS naslove ti nikad nije bio potreban graficki zahtjevan stroj - sto snazniji CPU i sto vise RAM-a,

te sto brzi HDD/SSD.

 

Ovdje imas listu, poredas si po godinama i naci ces nesto sto ti se dopada:

https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_real-time_strategy_video_games

 

 

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Preporuka rts-a?

sve od Total War...

 

a inače Steel Division 2 je isto OK...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
protjeran
offline
Re: Preporuka rts-a?
Ground control, world in conflict, homeworld, po meni pored Starcrafta najbolji rts-ovi.
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Preporuka rts-a?

Homeworld je prekrasan, dok se pojavio bio je ludnica, ali u njemu pušim gore od fufe u blowbangu...

Ju je je? Je ju je!
3 godine
protjeran
offline
Re: Preporuka rts-a?
Dvojka je i meni teska, razvale me.😬
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Preporuka rts-a?

Uzmes kremu i namazes prsa, pa ponovno u boj, dok ne pobjedis.

Krema je za dusu, guzica ce zarasti

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka rts-a?

najbolji RTS svih vremena (a igram se iod 1995te na PC-u) Wargame: Red Dragon
Svi ostali naspram tog su mali i beznacajni. Jedino šta ima steep learning curve a nekima se nesvidja sto jedinice mogu promašit...nije rock paper scissors nikako.

Debelo najjaci RTS i najveceg scalea.

8 godina
offline
Preporuka rts-a?

Ja recimo peglam Close Combat. Al to je više RTT (real time-tactics) nego RTS. Nema građenja baza, skupljanja resursa, štancanja jedinica... Što dobiješ s tim igraš

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka rts-a?
Prte kaže...

Ja recimo peglam Close Combat. Al to je više RTT (real time-tactics) nego RTS. Nema građenja baza, skupljanja resursa, štancanja jedinica... Što dobiješ s tim igraš

 WG ista stvar. Imaš što si uneso i pozvo na combat. macromanagmenet kao takav ne postoji.
I ne fali mi ...

15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka rts-a?
Od svega navedenog za oko mi je zapeo steel division2 i total war three kingdoms
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka rts-a?
Red dragon nisam probao, a Homeworld 2 je klasik..ne Znam kakav je ovaj Spellforce..s obzirom da je od Nordica mora bit dobro..i kad će vise age 4 😀
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Preporuka rts-a?
dado80 kaže...
Od svega navedenog za oko mi je zapeo steel division2 i total war three kingdoms

 Steel division je od istog deva kao i WG. Po meni losiji proizvod al ima ekipe što ga pegla...

Promijenili su mehanike malo i jebg

 

14 godina
offline
Preporuka rts-a?

 Probaj zadnji Anno. Onako dosta zahtjevna igra, makar je više city bulder. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka rts-a?
Je Anno ima onaj faktor istraživanja samo mi fali ratovanje baš kao i kod Settlersa, inače odlične igre 😉
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Preporuka rts-a?

Settlersi imaju rat, ili barem obranu, ali meni se sviđaju. Doduše sličan koncept ima i Black and White koji mi je žao što do danas nije bilo ozbiljnog remakea ili kvalitetnog nastavka. Ima nešto u tome kad si bog i imaš avatara i klepaš se sa drugima.

 

Dungeon Keeper i moderniji nastavci ili remakeovi, također cool konecpt sa sličnom idejom, amo si negativac

 

RTS imaš klasike poput HomeWorld, Starcraft 1 i 2, Warcraft 2 i 3 (da, čak i danas oba naslova imaju svoje sljedbenike), Total War za malo drugačiji koncept jer je TBS i RTS u jednom.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Preporuka rts-a?
Sve navedeno je točno, fun sam rts-a pa sve to znam..zadnji rts koji munje bio gušt igrat je coh i od tada zbog manjka “snage” u lapu nisam ništa igrao zato sam i postavio pitanje što danas vrijedi odigrat. Evo trenutno desperadose igram i iako je rtt dobar je 😉 Čeka se naravno age 4
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice