New World MMO by Amazon Games

poruka: 121
|
čitano: 38.620
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

26.5.2020 nam dolazi novi open world MMO
The upcoming game is being billed as an open-world MMO, complete with player-run settlements, Companies (which are New World’s guilds), skill-based combat, and classless character progression. It sounds ambitious, and it should be as the team behind the game boasts talent who previously worked on games such as World of Warcraft, Destiny and EverQuest.

steam
https://store.steampowered.com/app/1063730/New_World/

info
https://www.mmorpg.com/previews/amazons-new-world-brings-players-to-the-age-of-exploration-1000014180
https://www.eurogamer.net/articles/2019-12-12-we-talk-to-amazon-about-its-new-world-mmo-and-problematic-associations

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Nisam neki optimist u danasnje vrijeme za placene MMO-e.  Eventualno, ako ne bude mikrotransakcija. Sa jedne strane imamo WoW sa pretplatom, a sa druge strane hrpu toga besplatnoga koje se da igrati i bez mikrotransakcija.

Nego, ne mogu dokuciti jel' tu "znacaj" na  PvE ili na PvP ? Kao PvP je opcija, ali opet moze ici na 50 vs. 50. Doduse, ne znam kako ce to sazvakati niti preporuceni hardware.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Igra je prvobitno zamisljena kao hardcore pvp survival ali su promjenili koncept.
Ovdje ima puno vise info o PVP,PVE
https://mein-mmo.de/new-world-interview-open-world

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
dani20 kaže...

Igra je prvobitno zamisljena kao hardcore pvp survival ali su promjenili koncept.
Ovdje ima puno vise info o PVP,PVE
https://mein-mmo.de/new-world-interview-open-world

 Ako je to prvotno zamisljeno kao pvp hardcore survival onda mi izgleda da naveliko bauljaju. Izgleda da su pokusali napraviti neku konkurenciju albion online-u, ali i on je propao kao sto sam napisao da ocekujem da ce propasti (pod starim ugasenim nickom koji ne koristim jer se ne moze promijeniti nick), pa je sada isto f2p. Nema od ovoga srece.

16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Kaj nije navodno amazon delal lord of the rings mmo? Na kraju ovo ispalo.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Definitivno ne otpisujem New World jer imaju i lovu i manpower i vjerujem da ce igra biti kvalitetna.Rade i Lotr mmo
takodjer.
Ima na youtube video iz starije alphe,vidi se da izgleda lijepo i radi smooth.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
New World MMO by Amazon Games

Cudno da je ovako mali interes za igru na forumu.. Zadnjih tjedan dana twitch i youtube gori otkako su pustili closed betu, a ovdje nitko ni a ni b.  

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
dani20 kaže...
...Rade i Lotr mmo...

 Nope, LOTR MMO je otkazan prije par mjesec.

A što se tiče New Worlda, gledao sam streamove sada, i ne znam, ne čini mi se ništa posebno. Ima zanimljivih stvari, ali ništa toliko revolucionarno, po mom mišljenju. Za sada ostajem na FFXIV, iako vjerujem da bi s parama i ljudstvom koji imaju mogli nastaviti raditi na njemu. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
13 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Godinu dana cekam da bih dobio sranje zbog koje se grafa sa vodenim hladenjem topi. Zatrazio rerfund. Lost Ark ce biti moja furka

Eire
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
neznalica90 kaže...

Cudno da je ovako mali interes za igru na forumu.. Zadnjih tjedan dana twitch i youtube gori otkako su pustili closed betu, a ovdje nitko ni a ni b.  

 

 tu na forumu MMO igre nisu bas nesto popularne, pogledaj Star Wars, LOTR, FF i WoW temu, nula bodova

 

takoder New World nije nista specijalno bolj/zabavniji/evouliraniji od gore navedenih, a i kako je netko napomenuo Lost Ark je ono sto vecina koje MMO zanima cekaju, a to je sad na jesen

12 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Probao sam malo, izgleda zanimljivo, ali skoro mi se laptop zapalio  tako da sam tražio povrat novca

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Beta odigrana.Ja zadovoljan.Ceka se release.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Ide zima i Corona 2.1 pa shemiram da bude mi dosadno. Ako netko fixno misli igrat i kupit/kupio nek se javi na PM.
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Nas par bude igralo.Ja osobno ne odma na releasu jer sam na god.Sto se servera tice nemamo pojma jos,bitno da izbjegnemo streamer server.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Koji server će te igrat, s obzirom da igra izlazi 28.?

 

S obzirom da su objavljena imena servera

Central Europe

 

  • Asgard
  • Duat
  • Eurytheia
  • Finias
  • Hades
  • Hellheim
  • Ekera
  • Gaunes
  • Abaton
  • Harmonia
  • Alastor
  • Fae
  • Slavna
  • Tupia
  • Albraca - Recommended Language: German & English
  • Elysium - Recommended Language: German & English
  • Ganzir - Recommended Language: German & English
  • Silpium - Recommended Language: German & English
  • Utgard - Recommended Language: German & English
  • Antillia - Recommended Language: German & English
  • Styx - Recommended Language: German & English
  • Ravenal - Recommended Language: German & English
  • Annwyn
  • Hyperborea
  • Sanor
  • Rocabarra
  • Zerzura
  • Amenti
  • Glyn Cagny
  • Saena
  • Urdarbrunn
  • Penglai
  • Alfheim
  • Saba
  • Vainola
  • Lyonesse - Recommended Language: French & English
  • Nysa - Recommended Language: French & English
  • Bakhu - Recommended Language: French & English
  • Ife - Recommended Language: French & English
  • Melinde - Recommended Language: French & English
  • Baltia
  • Inferni
  • Muspelheim
  • Thule
  • Tir Na Nog
  • Barri
  • Idavoll
  • Runeberg
  • Naxos
  • Murias
  • Bifrost
  • Icaria
  • Niflheim
  • Nav
  • Tanje
  • Bengodi - Recommended Language: Spanish & English
  • Kor - Recommended Language: Spanish & English
  • Bensalem
  • Iroko
  • Midgard
  • Ketumati
  • Una-bara
  • Karkar
  • Jotunheim - Recommended Language: Italian & English
  • Caer Sidi
  • Ishtakar
  • Metsola
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 18:59 (ploxrain).
 
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Kupil sam igru maloprije pa stavim da se skida kad dojdem s posla
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Mi cemo Hades,syndicate.
To ce biti jedan od popularnijih EU servera i long term bit ce siguran sto se tice populacije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
dani20 kaže...
Mi cemo Hades,syndicate.
To ce biti jedan od popularnijih EU servera i long term bit ce siguran sto se tice populacije.

 Daj me dodaj na Steam-u, isti mi je nick.

15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Nemogu jer nisam doma,godisnji.Od nedjelje cu igrat.Prilicno sam siguran da smo vec frendovi na steamu.Igrali smo conan exiles davno.Dani20 mi je nick.
2 godine
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Ja sam isto planirao na Hades i syndi tako da vidimo se.

Steam nick je Silent00 

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games

Napravil sam lika na Hades serveru i Position in Queue mi je bil 4950 prije sat vremena. Sad sam na 4543. Znaci za deset sati sam nutra :)

 

EDIT: Nakon dva sata sam dosao do 4000 pozicije i onda me izbacilo van. Znaci moram ispocetka. Ide ispocetka i sad sam 8844 in Queue! Nabijem ih na onu stvar!

 

 

https://newworldstatus.com/?sort=queue

 

EDIT EDIT: za 71 sat sam nutra, ako ne pukne za dva sata i krene ispocetka! Da nisam vise od dva sata bil u Q i popusil vrijeme odma bi napravil refund. Pa ovi nisu normalni.

 

EDIT #3: 11027 position in queue

 

Cujemo se za tjedan dana.

Poruka je uređivana zadnji put uto 28.9.2021 18:25 (NEW_MAN).
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Da tako je prvih par dana.Normalan mmo launch haha
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
New World MMO by Amazon Games

Ako želi netko igrati, kada se omogući normalno igranje; igram na Hades- steam fraxon699

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
Danas HomeOffice i ima da budem online 24/7
Stavil budem ciglu na tipkovnicu da lik ne ode afk i gg.
9 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

jel bilo tko igrao išta i ima neki dojam baš o igri, a ne o serverima? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
New World je mmo koji je danas jednostavno potreban.Ljudima je dosta starih mmoa koji samo recikliraju sadrzaj.Igra ne donosi nista revolucionarno,nevidjeno.Standardni pvppve mmo sa prioritetom na pvp endgame. Instancirani pve kao i pvp sadrzaj postoji.Klasa nema tako da nemozete napraviti gresku kod kreiranja lika.Graficki izgleda impresivno,gameplay i animacije su fluidne.Prilicno sam siguran da igri u buducnosti nece faliti sadrzaja jer smo se uvjerili koliko brzo amazon moze zaokrenuti development igre i isto tako slusaju community.Za mene osobno vrijedi tih 40$ i znam da cu utuc hrpu sati.
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games
dani20 kaže...
New World je mmo koji je danas jednostavno potreban.Ljudima je dosta starih mmoa koji samo recikliraju sadrzaj.Igra ne donosi nista revolucionarno,nevidjeno.Standardni pvppve mmo sa prioritetom na pvp endgame. Instancirani pve kao i pvp sadrzaj postoji.Klasa nema tako da nemozete napraviti gresku kod kreiranja lika.Graficki izgleda impresivno,gameplay i animacije su fluidne.Prilicno sam siguran da igri u buducnosti nece faliti sadrzaja jer smo se uvjerili koliko brzo amazon moze zaokrenuti development igre i isto tako slusaju community.Za mene osobno vrijedi tih 40$ i znam da cu utuc hrpu sati.

Igral sam wow hardcore od vanille do kraja Woltka i to mi je bilo vrh u ono vrijeme, a sve ostalo nakon toga samo put prema dolje.

 

WoW je trenutno hrpa zastarjelog govana koji se bazira na toksičnosti i wannabe elitist likovima koji misle da su posebni jer imaju vremena igrati 20 sati na da a gameplay je stariji od Jože Manolića.

 

New World mi je fakat odličan, nista mi se neda igrati vec duze vrijeme i NW betu probao onako iz dosade i totalno sam zakačeni na igru i 40 eura za ovo je premalo ako usporedimo sa drugim govnima koja se izdaju svaki dan.

twice the pride double the fall
16 godina
offline
Re: New World MMO by Amazon Games

@mm_loginservices_TooManyRequestsException

 

Ako vas izbaci stisnite na "OK", nakon toga "Refresh" i ne diraj nista. Neki pisu da je dosta "Ok" a neki da treba "Refresh". Ja nisam cekal nego sam lupil "Refresh" :)

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 30.9.2021 17:11 (NEW_MAN).
11 godina
offline
New World MMO by Amazon Games

Jel bi mogao zavrtit NW na ryzenu3 i 1060ki i 8 gigi rama a da bude koliko toliko igrivo?

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice