Need for Speed: Most Wanted 2

poruka: 677
|
čitano: 113.186
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nema kjustomizacije? {#}

 

Ne zaslužuje nositi naziv "Most wanted"

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
10 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
zelenbic kaže...

meni je bolje kada nije ogradena cesta treabs sam slisljat rute :) i treba malo planirati

Upravo to mi se ne sviđa. Hoću ograđenu cestu nazad. J*** ih šugavi Criterion.{#}

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ne ubace li tuning Je%e mi se za ovo sra!&e

 

 

 

AKO MI NEKO PONOVO NAPRAVI BUNKER ISPOD KUCE LICNO CU GA ZADAVIT!
Moj PC  
16 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
Winchester01 kaže...
zelenbic kaže...

meni je bolje kada nije ogradena cesta treabs sam slisljat rute :) i treba malo planirati

Upravo to mi se ne sviđa. Hoću ograđenu cestu nazad. J*** ih šugavi Criterion.{#}

zast je ta ogradena cesta dobra? kaj ono ides 350 km/h i vidis zavoj al ti se neda kocit pa malo okrenes volan i zakuas se u zid i nastavis normalno -.- osim toga ovo je takticnije mozes pobijediti sa losijim autom ako imas bolju rutu ipak se trka po ulicama ne po trkalistu

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Ovaj novi NFS MW je ustvari Burnout Paradise 2...sa policijom......

 

Neznam sta da ocekujem od njega...osim sta zasad koliko vidim nece bit priče...koju se nadam da ce ipak nekako imat...kao onaj stari MW...

 

Tu se prica o Blacklisti ali online...i kao cilj je postat Most Wanted vozac u onlineu, odnosno svijetu, to mi se nimalo ne svidja bas, ok za igrat, al zar je to glavna komponenta igre? Koliko vidim igra ce imat, start i cilj, a kako doc do cilja je na vama, osim vjeroatno par trka di ce bit postavljeni checkpointovi na oređenim mjestima da to malo još otežaju...

13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Kuda ide ovaj svijet? {#}

Zašto nema više ovoga: 

 

...
 
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Meni je tuning bio glavna stvar u NFS igrama.. Hebiga, malo je dobrih igara sa tuningom..

 

Kako sam samo uživao u UG2..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
14 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2

Zato jer hoću gledati u cestu dok igran a ne cijelo vrime u šugavi radar. Igra san Burnout Paradise i bilo je dobro dok su oni bili ispred mene ali kad san doša na prvo misto krivo san negdje skrenuo i gotova utrka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
dv14 kaže...

Meni je tuning bio glavna stvar u NFS igrama.. Hebiga, malo je dobrih igara sa tuningom..

 

Kako sam samo uživao u UG2..

Ma uzivao sam u Undergraundu 2 i Most Wantedu, igre su prave, ali sada im nema slicnih, a kako je krenulo, nece ni biti...

13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Još da stave oštećenja na autima kao u traileru bilo bi super!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
David87 kaže...

Još da stave oštećenja na autima kao u traileru bilo bi super!

Ako ih naprave predetaljno izgubit će se onaj pravi NFS štih, satareš se u nešto i nastaviš voziti, ali kad se sjetim oštećenja u Burnout Paradisu vjerojatno hoće.

Usput, live demo gameplay.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 9:25 (thuglife).
13 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ruši drveče, bandere, skače sa nadvožnjaka ide po stepenicama 250 km/h...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Uvijek su me kod većine igara živcirale bandere.. Rušiš ih sa autom kao da su od papira ,a na autu nikakve štete..

http://www.youtube.com/watch?v=Jl_3Yq36fSg&feature=related
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
dv14 kaže...

Uvijek su me kod većine igara živcirale bandere.. Rušiš ih sa autom kao da su od papira ,a na autu nikakve štete..

da se zabijes u njih i izgubis utrku onda bi ih psovao što se neruse :D a mislim da te one obicno uspore

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thuglife kaže...

 

Ne sviđa mi se baš gameplay. Podsjeća me totalno na jednu igru, ali nebi se imena sjetio da me kolješ...

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
15 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thuglife kaže...
David87 kaže...

Još da stave oštećenja na autima kao u traileru bilo bi super!

Ako ih naprave predetaljno izgubit će se onaj pravi NFS štih, satareš se u nešto i nastaviš voziti, ali kad se sjetim oštećenja u Burnout Paradisu vjerojatno hoće.

Usput, live demo gameplay.

Ne sviđa mi se: 

  • kako su uklopili Burnout-ov slowmotion crash
  • maknuli brzinomjer i stavili neki retardirani digitalni, osjećaj kao kad vozim bicikl
  • nema tuninga, ako već koriste poznato ime da prodaju svoju igru, mogli su barem neke detalje poklopit sa prethodnikom, da se barem malo osjeti da je to nastavak, možda i nastaviti prethodna priča

spomenuto o tuningu: kad te lovi policija, možeš odlučit želiš li " teži auto ", da te mogu izudarati više nego uobičajeno da ne ispadneš iz utrke, ili ćeš lakši auto " sa lakšom šasijom " kako bajo kaže, da možeš brže ići. Voditelj ga pita, " hoće li biti tuninga, znaš da to volimo? - Paa ne, bit će, ali ne da možeš stavljat neki ludi plamen ili takvo nešto, Criterion tako ne radi, mi smo više, kao što sam ranije spomenuo, lakša šasija da ideš brže, tip guma da imaš veći grip, što više napreduješ to više otključavaš..

 

Neznam, ovo da prvi put vidim, i da neznam ime igre, kao nastavak burnouta..

when I'm sad, I stop being sad and be AWESOME instead! True story :)
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nema tuninga? Shit.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 20:35 (donator_bubrega).
Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Nema ovo veze s orginalnim Most Wantedom, baš kako je rečeno poviše, čisto korištenje imena da se bolje proda.

Šta se Criteriona i izrade trkaćih igara tiče, njima je glavno da se sve sjaji, da voziš ogledala sa kolima i da je skakaonica svako 5 metara, a to nije ono po čemu se NFS pamti. Ništa od ovoga.

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
Moj PC  
15 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
thuglife kaže...

Nema ovo veze s orginalnim Most Wantedom, baš kako je rečeno poviše, čisto korištenje imena da se bolje proda.

Šta se Criteriona i izrade trkaćih igara tiče, njima je glavno da se sve sjaji, da voziš ogledala sa kolima i da je skakaonica svako 5 metara, a to nije ono po čemu se NFS pamti. Ništa od ovoga.

Mni criterion bas ima zabavne trkace igre sve su m ise svidjele :)

Ono što možeš sutra,ne ostavljaj za danas.
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ništa od ovoga. Čekam Underground 3.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
overhaul kaže...

Ja most wanted još imam na laptopu.
Nekad, kad sam na moru, u dokolici da se slegne ručak, okinem
kruzing dobro poznatim kvartovima nepostojećeg grada:)

...

eh da, ja ne kontam, zašto pobogu ne naprave sve na istom engineu i fizici,

samo povećaju teselaciju modela, nove levele i teksture. Da se mene pita - dovoljno.

Čemu to izmišljanje tople vode u nečemu ovakvom, koje onda u pravilu završi kao fail?
Vi mlađi vjerojatno ne pamtite, ali Porsche Unleashed mi je bio još bolji, na svoj način.

Jes njemu su danas kontrole, zvukovi i fizika malo off, ali koncept i realizacija... uh

to mi je bez premca.

najstariji nfs koji sam igrao je bio hot pursuit 2 koji mi je bio odličan :D jedini koji su mi bili zabavni poput njega su bili MW i U2 :D

12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Ja HP2 i Porsche Unleashed i danas znam katkad zaigrat, a MW i U2 se deru svakodnevno preko volana.

 

 

Tupac Amaru Shakur Rest in Peace
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 20:50 (donator_bubrega).
Moj PC  
8 0 hvala 0
15 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Je*** ti Citerion i majku.... ovo ne lici niti 10 % na MW

 

1. Tu je policija, bjezis samo i to je to? nema onih zamki kao u MW.... osim toga, cini mi se da je policija nekako "plaha"

2. Nema komada

3. Nema tuninga

4. Mozda nema niti nikakve radnje

 

Hocu ovooooo

 

 

 

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.6.2012 20:57 (lovac82).
Moj PC  
18 0 hvala 0
14 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Kaj, nema ni speedbrakera ni spikeova? {#}

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
donator_bubrega kaže...

Ništa od ovoga. Čekam Underground 3.

 

 

i da bi napravili UG3,jel misliš da bi bio puno drugačiji od ovoga?

http://www.pecalica.hr/users/add/3cb0b321e3e8d77d2544dd607b4cbfe6
13 godina
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

Gledam ovaj gameplay video i umirem od smijeha. Ovaj Porsche je ko neki jeb... tenk, niko mu ništa ne može. Koja debilana za priglupe amerikančiće, za njih savršeno. Ovo bi trebao biti Most Wanted 2? Koga oni zavaravaju, ovo će završiti ko zadnji Hot Pursuit, ni blizu originalu i u prvom košu za smeće. Bitno im je samo da nešto izbace ma kakav god to drek bio {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Need for Speed: Most Wanted 2

ja cu ovo odigrati tek reda radi da ih znam poredatiu od zadnjeg go*na do master piec-a (MW i UG2)

Xc
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
vrinho kaže...

Gledam ovaj gameplay video i umirem od smijeha. Ovaj Porsche je ko neki jeb... tenk, niko mu ništa ne može.

Pa takav je bio i prvi MW, i bio je predobar...:)

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
DamageHigh kaže...
vrinho kaže...

Gledam ovaj gameplay video i umirem od smijeha. Ovaj Porsche je ko neki jeb... tenk, niko mu ništa ne može.

Pa takav je bio i prvi MW, i bio je predobar...:)

Pa nije baš da si mogao svaki drugi auto lansirati u zrak kad ga lupiš + ako nebude free roama, pa misija koje otkrivaš po gradu, tuninga igra bude jedno veliko smeće. Nije da tražim kopiju MW ali samo skriptirano smeće od igre neću, trebamo neku dubinu igre. Nadam se da griješim pošto smo malo toga vidjeli ali ne očekujem previše od Criteriona

Poruka je uređivana zadnji put pet 8.6.2012 18:02 (vrinho).
14 godina
offline
Re: Need for Speed: Most Wanted 2
vrinho kaže...

Pa nije baš da si mogao svaki drugi auto lansirati u zrak kad ga lupiš

Pa kako nije? Nitrom kroz barikade bi redovito preokrenuo dva SUV-a...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice