Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

poruka: 18
|
čitano: 5.916
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

Potaknut sam napraviti ovaj tutorijal našim forumašem koji če se sam javiti.Pokazat ču vam kako napraviti vinylke koje če zadivit vaše frendove i derati se OMG Kako si to napravio(doduše ne tako al sam blizu)ugl.vaše če pile izgledat duplo moćnije i opakije pa počnimo....

 

1.Trebate ovaj program,bez njega se ništa ne može Bintex 0.5

 

2.Nabavite neke stare igre(NFSU 1 i 2) stavite ih na desktop u istu mapu zvanu VINYLS

 

3.(molim vas nemojte mi zamjerit davno sam igrao ovu igru i nemam je na laptopu tako da se mogu zbuniti ako bude bilo problema samo javite sve čemo srediti)Upalite bintex i otvorite mapu MW-a i nađite vinyls.bin

 

4.nađite vinlyke koje očete zamijeniti svojima(primijetite da postoje 2 vinylke koje čine jednu(maska-koja je sva crna znači sijena vinlyke i prava vinylka u boji))exportajte ih na desktop (da ju možete poslije vratiti)primijeti čete da vinyl(ke)imaju dodatak .dds koja se može otvoriti Photoshopom i raditi svoje vinlke koje vi nacratate no to čemo poslije kad se vratim s mora..

 

5.Sada se opet vratite u bintex i vaše vinlke  prvo odite na masku vinlyke i importajte neku(masku) iz nfsu2(npr.)vidili ste na mojoj mazdi best buy iz nfsu2)isto tako napravite i za pravu vinylku(ne masku nju smo več napravili).Sada sve samo sejvajte i gotovi smo...

 

6.Upalite most wanted,izaberite auto i vinlyku koju smo mjenjali i VOILA,novi izgled vašeg motornog vozila-pile

 

BONUS:Probajte otvoriti datoteku vinyls.bin od nfsu2 i vidit čete da ih ima preko tisuću a i među njima vinylke sa nacrtanim Chingyem(reper čije su pjesme u NFSU2)i još par njih za koje vam neću reći nego ih vi sami otkrijte...Isto tako i vrijedi za NFSU1

P.S gledanje vinylki je tipka F5

 

                                        To bi bilo to od mene!! Zabavite se !!

 

Koji "Hvala" i par Thumbs Up nebi mi škodilo..

|Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti|
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.7.2009 11:00 (nicash).
 
7 0 hvala 5
14 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

thx, evo javih se :D, pomoglo, uploadam slike kad stignem Cool

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

thx jedva čekam vidit pile

|Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti|
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

steta kaj mi underground 2 neradi na novom kompu

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

Uff dobri komp(ovi) nego reci koji error možda možemo sredit

|Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti|
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

Jel ovo radi za carbon???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

nez sad tocno al mislim da se u instalaciji igra srusi svaki put, inace mw radi bez greske al mi je vec malo zastario, al inace je najbolji nfs ikad, al budem  probo instalirati underground 1 , jos nisam probo pa...

i7 920 @ 2,8 ghz, 2x hd 4870x2, 12 gb RAM, gigabyte ex58-ud5,xilence 1200w gaming edition,razer lycosa,razer death adder, samsung t240hd Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
zaki kaže...

nez sad tocno al mislim da se u instalaciji igra srusi svaki put, inace mw radi bez greske al mi je vec malo zastario, al inace je najbolji nfs ikad, al budem  probo instalirati underground 1 , jos nisam probo pa...

skini underground 2 sa TPB-ja

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
15 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
besla kaže...

Jel ovo radi za carbon???

ne postoje jedni drugi programi s kojima nisam još radio

|Kako se zove najpoznatiji albanski metereolog ?-Azimi Aljeti|
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
nicash kaže...
besla kaže...

Jel ovo radi za carbon???

ne postoje jedni drugi programi s kojima nisam još radio

pa probaj da vidimo

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

meni se bintex nece da instalira :/

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
Justice kaže...

meni se bintex nece da instalira :/

jeli ima neki problem? koji? koaj greska? de malo detaljnije, sigurno se mođe riješit!

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

pa u rar folderu su 4 file-a i kad pokrenem neki izbaci mi run-time error '339' i pise mi: componentMSCOMCTL.OCX or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid.

 

I da li ima neki drugi nacin instalacije vinyl-ki sem koristenja mwtex-a i bintex-a?

14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
Justice kaže...

pa u rar folderu su 4 file-a i kad pokrenem neki izbaci mi run-time error '339' i pise mi: componentMSCOMCTL.OCX or one of its dependencies not correctly registered: a file is missing or invalid.

 

I da li ima neki drugi nacin instalacije vinyl-ki sem koristenja mwtex-a i bintex-a?

to se meni dešava sa programom windows fake error creator, navodno taj file (MSCOMCTL.OCX) ne postoji među windowsovim file-ovima, ili pak treba toj aplikaciji, ali pošto je meni bilo sa drugom aplikacijom, onda ono prvo definitivno, uputstvo kako to popraviti je upravo ovdje

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

thx sada program radi ali opet ima jedan problem. Naime, kada downloadujem neke vinyl-ke s neta dodju mi u rar-u kao 2 file-a

 

npr jedan:

LANCEREVO8_FnF_TD.dds

 

i drugi:

LANCEREVO8_FnF_TD_MASK.dds

 

i kad hocu da ga importujem na jedan npr unique vinyl onda mi izbaci poruku:

not enough MidMap levels in texture!

Probao sam sa ta 2 vinyl-a a i sa jos 2 potpuno drugacija i opet nece i javlja mi istu poruku :/

Life is simple, you meke choices and you don't look back...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u
Justice kaže...

thx sada program radi ali opet ima jedan problem. Naime, kada downloadujem neke vinyl-ke s neta dodju mi u rar-u kao 2 file-a

 

npr jedan:

LANCEREVO8_FnF_TD.dds

 

i drugi:

LANCEREVO8_FnF_TD_MASK.dds

 

i kad hocu da ga importujem na jedan npr unique vinyl onda mi izbaci poruku:

not enough MidMap levels in texture!

Probao sam sa ta 2 vinyl-a a i sa jos 2 potpuno drugacija i opet nece i javlja mi istu poruku :/

sigurno ti fali još jedan file koji dolazi uz njih ili nisu potpuni, proguglaj malo, 100% ćeš naći

Ako ocima gledamo, a mozgom vidimo, onda slijepi ljudi nemaju mozga
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

hmm..nezz fkt svaki koji downloadujem sadrzi sliku kako bi trebao izgledati i ta 2 file-a. Sad nezz kako ta2 importovati, mislim bilo bi dobro da mi netrebaju programi za to vec samo da ih ubacim u neki folder.

Life is simple, you meke choices and you don't look back...
14 godina
neaktivan
offline
RE: Kako napraviti:Custom Vinyl-ke u MW-u

evo skontao sam kako treba xD

Life is simple, you make choices and you don't look back...
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice