FIFA 22 izdvojena tema

poruka: 2.364
|
čitano: 470.818
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Složio popodne neki SBC u rare players packu dobijem Kimpembea i Maximina :)

Momentalno sam ih stavio na bubanj i kupio Rashforda i Wan Bissaku.

Rashford mi se čini jako dobar, a bogami i Bissaka, ali odigrao sam samo jednu i pol partiju s njima pa to uzmite s oprezom.

Rashford je jako agresivan bio, lopta mu se lijepila u duelima s protivničkim igračima i uvijek je on izlazio kao pobjednik s loptom.

Slično i Bissaka - imao sam jedan duel gdje se ovaj samo odbio od njega :)

 

Za sada ubijam u Rivalsima 9-1, ali još mi ništa nije jasno s nagradama i divizijama.

Prvo divizija, pa onda u divizijama leveli, pa ako pobijedim 7/7 opet neki kurac - vidjet ćemo u četvrtak što sam dobio :)

 

BTW

Rashford na PC-u ide za 150k - ja sam ga ubo za 130k, a da mi je prst bio malčice brži, ubo bih jack-pot - al kurac.

 

 

Ni ja nagrade nisam polovio. Valjda, ako naberes te pobjede, otkljucas ''bolje'' nagrade i nekakve bonuse, primjetio sam da nakon win streaka imam 2x plavim oznaceno. Kaj god to znacilo. Trebal bi guglat malo da vidim na koji nacin to sve funkcionira.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 22

Još Kantea uzmem i gotovo sam sa slaganjem momčadi.

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
movie kaže...

Još Kantea uzmem i gotovo sam sa slaganjem momčadi.

 i koliko te ovo koštalo?? brat bratu soma dva kuna 

15 godina
offline
Re: FIFA 22
ZeNGe_CRO-mt kaže...

 i koliko te ovo koštalo?? brat bratu soma dva kuna 

 Koja dva soma kuna. Ovo košta bar soma eura. Nisam to ja slagao već lik na netu pa kaže da još mora skupiti za Kantea i da je onda gotov.

12 godina
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...

 

Ni ja nagrade nisam polovio. Valjda, ako naberes te pobjede, otkljucas ''bolje'' nagrade i nekakve bonuse, primjetio sam da nakon win streaka imam 2x plavim oznaceno. Kaj god to znacilo. Trebal bi guglat malo da vidim na koji nacin to sve funkcionira.

Nagrade za svaki klinac u rivalsima... tjedne nagrade, sezona, pa za pobjede... malo sam se pogubio.

 

Odradio sam nekakav zadatak 7/7 pobjeda i dalje ne broji jer ih imam 9, ali dalje od 7 ne ide.

Zato razmišljam da li mi se uopće isplati više lupat rivalse?

Naime, kad dosegneš neku diviziju tamo ostaneš i nema povratka do iduće sezone, a tada navodno padaš za jednu ili dvije divizije.

Ja trenutno uredno dobivam panjeve, ali strah me da se ne vinem previsoko pa kad dođu bolji igrači da mi ne bi jebali mamu, a ja ne mogu nazad :)

Nisam baš siguran koliko je pametan taj način rangiranja.

Navodno je to da se ljudi nebi spuštali u niže divizije zbog zadataka, ali što ako ti se potrefi par glupih pobjeda i dođeš tamo gdje ti nije mjesto pa te tamburaju k'o majmuna, a ti ne možeš nazad?!

[19xx] 4ntraks
6 godina
offline
FIFA 22

Za rivalse je shema nagrada ovakva

Division - Rank - Boost

Standardno divizije, treba odredeni broj pobjeda da bi skocio u visu, u nize je nemoguce valjda pasti kasnije radi checkpointova. Sa visom divizijom idu i bolje nagrade

Rank je ovisan o diviziji, odredeni broj pobjeda daje odredeni rank, sa checkpointovima je opet nemoguce pasti u nize rankove, moguce da sam u krivu po pitanu funkcije checkpointa, ali ili nisam izgubio dvije za redom ili ti ne daju da padnes ispod njega.

Boost je najinteresantniji, moras imati 3 pobjede u tjednu da bi otkljucao uopce nagrade, ali ako dodes do 7 pobjeda u istom tjednu dobijes "boost" na nagrade, odnosno jos malo bolje nagrade za rank koji si pokupio.

Iskreno, nije tako ogromna promjena od prosle godine ali su to tako mutavo izveli da je to strasno. S obzirom da sam dogurao samo do 6. divizije u 10 sati, ne znam kako nagrade za vise divizije izgledaju, ali ove su u biti daleko losije nego u 21.

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Meni nije jasno ovo na slikama.

Divizija 8. rank 1, ali mi je zelena kvačica tek na rank 3???

 

BTW

Danas su mi počeli pajseri dolazit.

Nema straha više da ću previše napredovat u divizijama HAHAHAHAHHAAH

Dvije sam quitao jer me ubi lag, a dodavanja iz prve ne podnosim nikako.

Znači, driven dodavanja sa obranom točno na napadača ili eventualno dva tri driven dodavanja iz prve do napadača i onda dupli pas do iznemoglosti - tako igra 90% mojih protivnika.

Nema da netko dodavanjima gradi igru, da čeka da se otvori neka rupa u obrani pa da proigra igrača.

Ne, samo puf, puf do napadača i onda pokušavanje duplog pasa.

Velika većina igra drop back, a u napadu ostave 2-3 igrača i samo napucavanje na njih.

Mlade sam dobio jutros.

 

Sad ovaj što sam zadnju igrao... strahota kako dečko igra.

Drugo poluvrijeme sam ga baš stiso muški, nije mogao izać iz svog šesnaesterca.

Čim dobije loptu driven na krila i svaki put moji bekovi ispred i pokupe loptu.

Igrali smo tako zadnjih pola sata jer on ne kuži ni nakon 5 puta što je pogriješio da tako ne ide.

Boli me kurac, pobijedio sam, al da mi je bilo gušt igrati tu partiju i nije baš.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Jel to mozda oznacavanje checkpointa? Ja nemam pojma. Skuzio sam da kako guras kroz diviziju tako su unutar te same divizije nagrade bolje.

Nekakav osjecaj progresa a zapravo su nagrade goli kurac. Al opet dok pogledam prosle godine naviknes ma D1 a ove godine iz D10 pa ponovno grindaj, pa te pljune nazad 2 ranka zbog restarta. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...

Meni nije jasno ovo na slikama.

Divizija 8. rank 1, ali mi je zelena kvačica tek na rank 3???

 

BTW

Danas su mi počeli pajseri dolazit.

Nema straha više da ću previše napredovat u divizijama HAHAHAHAHHAAH

Dvije sam quitao jer me ubi lag, a dodavanja iz prve ne podnosim nikako.

Znači, driven dodavanja sa obranom točno na napadača ili eventualno dva tri driven dodavanja iz prve do napadača i onda dupli pas do iznemoglosti - tako igra 90% mojih protivnika.

Nema da netko dodavanjima gradi igru, da čeka da se otvori neka rupa u obrani pa da proigra igrača.

Ne, samo puf, puf do napadača i onda pokušavanje duplog pasa.

Velika većina igra drop back, a u napadu ostave 2-3 igrača i samo napucavanje na njih.

Mlade sam dobio jutros.

 

Sad ovaj što sam zadnju igrao... strahota kako dečko igra.

Drugo poluvrijeme sam ga baš stiso muški, nije mogao izać iz svog šesnaesterca.

Čim dobije loptu driven na krila i svaki put moji bekovi ispred i pokupe loptu.

Igrali smo tako zadnjih pola sata jer on ne kuži ni nakon 5 puta što je pogriješio da tako ne ide.

Boli me kurac, pobijedio sam, al da mi je bilo gušt igrati tu partiju i nije baš.

 

 

 A pitaj boga, radi se o EA ipak, rekao bih da su nesto sjebali sa njihove strane jer ti kaze i na Rank1 da si ispunio uvjete za te nagrade.

14 godina
offline
FIFA 22

više nije 1$ ea play nego 4$? hocu probati i na pc da vidim kakva je

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...

više nije 1$ ea play nego 4$? hocu probati i na pc da vidim kakva je

 1$ ti je bio na PSNu.

12 godina
offline
FIFA 22

Ovo što se nazadovanja tiče.

Gore na slikama imate situaciju koju sam imao jutros prije igranja.

Dakle, bio sam na pobjedu od 7. divizije.

Prvu sam izgubio regularno i pao s onog checkpointa jedan nazad i nakon toga sam drugu quitao, a samim time i izgubio, ali nisam pao dolje.

Treću sam dobio i opet me diglo za stupanj više tako da sam već četvrtu igrao za 7. diviziju.

 

Eto, valjda je to tako... dođeš do checkpointa i dolje ne ide, a gore možeš i to odmah.

 

Što se nagrada tiče, malo je to sve skipa zbunjujuće, a možda su i oni nešto sjebali!?

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 22

Finess sutevi bi mogli biti problem ove godinw, sad igrao protiv lika, cijelu tekmu ih spamao i 2 su mu cak usla s 20 metara... I popizdio sad, isao u kontri i 1 na 1 s golmanom bio al mi s druge strane isao igrac. Stisnem trokut a on pukne tocno golmanu u ruke 🤬

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Uradio pre-oreder za FIFU 22 na PC pa veceras lagano krenuti u ponoc.
Kad izletiii...

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 22

Uzeo EA play da dobijem 10h da isprobam igru i dobio sam tocno ono sto sam ocekivao. Odigao sam 7 urkmica dvije sam izgubio 4 pobjedio i 1 odigrao nerijesenu. Igram prvu tekmu protiv lika koji ima vec sada najbolju momcad bundeslige. Zabije mi prvi gol lako jer su njegovi Coman i Haland jednostavno prebrzi. Nedugo zatim ide druga akcija on ubaci ja pokupim loptu stiscem tipku za izbijanje moj igrac iz nekog razloga udara loptu petom tako da namjesti Halandu koji sam pospremi. Ja se samo nasmijem i izadjem iz utakmice jer znam kako ovo sve funkcionira i nema smisla da gubim vrijeme. Idem drugu tekmu igrat radim sanse igram nogomet ali ne mogu zabiti kako to inace se dogadja primim neki glup gol ali nastavljam igrati dalje i napokon zabijam prvi gol u ovoj fifi. Hahahhaha znaci bio je uzasan gol jer se igra zglitchala udarac je bio katastrofa. Lopta je odletila kao metak, koda je netko ubrzao brzinu lopte puta 100. Zao mi je kaj to nisam snimio ali mislim da sam takve udarce vec vidjao u nekim rage kompilacijama od prosle fife. I onda u 90 min dobijem penal i zabijem ga. Potom u sljedecoj utakmici zabijem opet neki zglitchani gol koji ne bi smio zabiti i poslije toga je igra bila ajde ok. Ono sto je trebalo proci je proslo ono sto nije trebalo nije. Udarci u igri mi izgledaju grozno totalno nerealno i uopce nemam osjecaj za njih. Po meni tu je pes godinama ispred njih. Tamo bar vecinu vremena imas osjecaj da je igrac puknuo loptu. Ovo malo sto sam igrao definitivno sam osjetio par glitcheva i bugova koji bi se uveliko mogli iskoristavati. Ne znam jeste li primetili ali izvodjenje kornera im ne radi. Kad god idem izvesti korner i kada mjenjam one postavke hoce li stajati daleko ili blizu golmana doslovno niti jedna postavka ne radi sto god da odaberem oni stoje isto igraci se uopce ne pomaknu.

 

Sveukupni dojam mi je da je igra ok. Da ne vrijedi 50,60 eura koliko traze za nju. Da igra izlazi svakih 4,5 godina da onda bi vrijedila ali da bi ti trebao kupovati svake godinu jednu te istu igru sa minimalnim preinakama ne onda ne vrijedi toliko. Maksimalno 20 eura. Vec toliko dugo razvijaju jednu te istu igru i ne kuzim kako jos nisu ni blizu dobre igrive igre. Igra je trenutno ok samo zato jer se jos ne znaju koji su sve propusti u igri napravljeni i koji su glitcevi kkad se to sve otkrije igra ce biti cisti glitchfest kao sve prethodne fife. Premda nisam igrao fifu21 pratio sam povremeno temu i mogu vam reci da ste pricali o istim stvarima kao i za fifu 20,19 itd. Oni svake godine naprave male preinake nesto pojacaju nesto smanje i onda izbace igru koja je kao razlicita ali je ista i onda mi ovdje pisemo kao razlicite komentare svake godine ali zapravo su isti. Doslovno nista se nije promijenilo u ovih godinu dana igra je u istom stanju kao i prije nema pomaka prema boljemu. Samo da napomenem igra se samo cini sporija jer vecina nas igra sa slabijim igracima kad krenu izbacivati sve one napucane kartice budete vidjeli kako ce svi letjeti po terenu kao i u svakoj fifi. Definitivno ne budem kupio igru budem odigrao ovih 10h i to je to. Ovih godinu dana bez fife mi je bilo super jer nisam trosio svoje slobodno vrijeme na zivciranje, igrao sam dobre igre i uzivao sam u njima. Kad mi je falio nogomet igrao sam pes master ligu ili football manager i to mi je bilo dovoljno. Fifa je definitvno ovisnost i jako je tesko prestati ali kad jednom prestanes skuzis odmah koja si budala bio doslovno davao sam novce da bih se zivcirao nit saam uzivao nit sam se zabavljao. Definitivno mi je pomoglo prestati tako sto nisam kupio igru tako ako netko jos razmislja da odustane jer previse zivaca trosi definitivno preporucam. Onog koga igra zabavlja i uziva u njoj neka slobodno nastavi

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: FIFA 22
maxy0 kaže...

Finess sutevi bi mogli biti problem ove godinw, sad igrao protiv lika, cijelu tekmu ih spamao i 2 su mu cak usla s 20 metara... I popizdio sad, isao u kontri i 1 na 1 s golmanom bio al mi s druge strane isao igrac. Stisnem trokut a on pukne tocno golmanu u ruke 🤬

 Da, mislio sam da su napokon to riješili u 20. Očito nisu. Meni su isto ušla 2 nemoguća šuta s 20ak m, lopta se doslovno vuče i lagano uđe u ćošak. A gol se pak čuje kao da ju je netko razvalio s 3m  

He who is brave is free.
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

trenutna momčad

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 22

Ova igra je sve na svijetu. 

 

Smatram se idiotom ako kupim ovu "eSports ready" igru. Koliko auto blokova i obrana golmana to je nevjerovatno.

 

Ponovno iste boljke. Ponovno frustracije do zla boga. 

Stvarno mi se svida sporiji gameplay. Al jebemu mater, danja njemu razbijem obranu, idem 1v1, finess na suprotnu stranu i tocno vidim kako golman tik prije udarca otklizi u stranu di cu pucat i onda obrani paradom udarac.

Necemo nikad dobit pravu igru. Kolicina kretena koji toj firmi pumpaju dolare i eure za fifa pointse je nevjerovatna. Koliko glup moras bit da stavljas prosjecnu placu u igru koja ima efektivnog zivota 8mj.

 

Milestone pakete dobivas tek nakon isteka sezone. Jesu li oni zdravi. 20 tekmi odigras i onda jumbro gold pacl cekas mjesec i pol dana u igri koja izlazi jednom godisnje. Mi nismo jebeno normalni kaj uopce dajemo tim idiotima novce. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 11:42 (SimeKZ).
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 22

Stisnem customise, pa settings, pa select arena player i što onda? Namjestim si željenog igrača. Izađem van, tražim arenu i ne mogu je naći. Gdje je arena da vježbam? Gdje su je sad sakrili? Gledam po svim menijima i ja je ne mogu pronaći?

 

Inače, Šime me zacoprao s komentarom od neki dan glede ultimate verzije fife. IF karticu koju sam dobio je bezveze. 4700 fifa pointsa sam ispucao i najbolji igrač je rudiger kojeg sam frknuo za 8k coinsa. Dobio sam nekoliko 84 rating kartica koje ne vrijede 2k coinsa. Dobio sam nekog LB ratinga mislim 78 kojeg sam frknuo za 6k coinsa i to je to od 4700 fifa pointsa. Potom sam odradio zadnji sbc jer za njega treba odraditi loyalty. Znači standardna procedura od 10 izlazaka i ulazaka u igru. Odradim to dobijem rare mega pack i onih 13k coinsa i dres. Otvorim taj zadnji pack i u njemu IF Kimmich. 185k coinsa. Ove godine u tim sbc sam stvarno dobio dosta coinsa iako nisam dobio neke posebne kartice. Kimmich je prva vrijedna kartica koju sam dobio u ovogodišnjoj fifi.

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 12:46 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22

Trenutna ekipa, prodao De Bruyne-a i kupio par igraca na ostalim pozicijama

6 godina
offline
Re: FIFA 22
nedac96 kaže...

Trenutna ekipa, prodao De Bruyne-a i kupio par igraca na ostalim pozicijama

 Promijeni chemistrye na obrambenoj liniji. Svima shadow jer si inace jebo jeza.

13 godina
offline
FIFA 22

Može li me tko dodati u Origin (pc) da riješim co op objectives  ORIGIN kilbil147

Who bolan cares
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

Da li se vama dešava, kada krenete u napad sa igracem, da vasi ostali igrace stoje i uopste ne idu naprijed prema protivnickom golu, samo stanu, pa poslije krenu akda ja vec sam dodjem do protivnickog gola.


 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 22

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 19:16 (MBuda).
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 22

...

12 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

I kod mene ista stvar.

Ponadao sam se u 19:00 da ću opet otvarati pakete, al kita :)

 

BTW

Ove kartice što se spominju na tvitu što si okačio također nisam dobio.

[19xx] 4ntraks
12 godina
offline
Re: FIFA 22
MBuda kaže...

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

Svaka cast svakom ko izvadi 700kn i plati igru toliko. 

 

Ocita meta ove godine bude nabijanje na krila i samo sprintanje kroz igrace. Agilni igraci budu na cijeni. Market bude unisten jer PS4 i dalje vlada kao konzola a marketi su spojeni. Marketi su spojeni ali je gameplay razlicit. Tako da ce meta na PS4 upravljat marketom.

Igra je na dobrom putu, al mislim da ovo nije dovoljan napredak da bi se nazvalo next gen. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

Svaka cast svakom ko izvadi 700kn i plati igru toliko. 

 

Ocita meta ove godine bude nabijanje na krila i samo sprintanje kroz igrace. Agilni igraci budu na cijeni. Market bude unisten jer PS4 i dalje vlada kao konzola a marketi su spojeni. Marketi su spojeni ali je gameplay razlicit. Tako da ce meta na PS4 upravljat marketom.

Igra je na dobrom putu, al mislim da ovo nije dovoljan napredak da bi se nazvalo next gen. 

 Al su marketi spojeni? Cijene igrača su iste na svim platformama?

12 godina
offline
Re: FIFA 22
Vladitor kaže...
SimeKZ kaže...
MBuda kaže...

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

Svaka cast svakom ko izvadi 700kn i plati igru toliko. 

 

Ocita meta ove godine bude nabijanje na krila i samo sprintanje kroz igrace. Agilni igraci budu na cijeni. Market bude unisten jer PS4 i dalje vlada kao konzola a marketi su spojeni. Marketi su spojeni ali je gameplay razlicit. Tako da ce meta na PS4 upravljat marketom.

Igra je na dobrom putu, al mislim da ovo nije dovoljan napredak da bi se nazvalo next gen. 

 Al su marketi spojeni? Cijene igrača su iste na svim platformama?

Pa ja brijem da jesu. Gameplay je drugaciji, ali market ostaje isti. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 22
Skilledžija kaže...
MBuda kaže...

BTW, izgleda (barem ako je suditi prema nekim EA odgovorima na forumu) da EA Play Pro pretplatnici ne dobivaju 4600 fifa pointsa danas, nego 1600 pointsa (koje sam imao na accountu od 23. kad je krenuo early access) u tri mjesečne "rate". Ovo naravno nigdje nije na taj način bilo do sad objavljeno. U svakom slučaju, meni danas nisu osvanuli nikakvi fifa pointsi. Smećad ostaje smećad...

 

edit:

Pardon, upravo sam našao tvit (naravno): https://twitter.com/EAPlay/status/1440775425941143562

I kod mene ista stvar.

Ponadao sam se u 19:00 da ću opet otvarati pakete, al kita :)

 

BTW

Ove kartice što se spominju na tvitu što si okačio također nisam dobio.

 Mbappe loan i TOTW pack sam dobio jos tamo 23. čini mi se. Naravno 78 rating TOTW neki lijevi brazilac kojeg niti quicksellat nemozes... OTW i Hero jos nista...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice