FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 677.148
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
offline
Re: FIFA 21
steedvd kaže...

zdravo svima, s obzirom da sam novi sa fifom i trenutno igram 21 dok ce 22 sacekati koji mjesec, da li moze neki savjet kako da brze sakupljam FUT coinse? jednom sam uspio odigrati draft i kupio cijelu prvu postavu igraci 82-85 svi iz spanske lige, takodjer zbog cega me stalno na online igri ubacuje sa likovima koji me nabuse po 10 golova razlike, zar ne bi trebalo poslije onih prvih 5 utakmica da mi daju lakse protivnike koji su malo bolji od mene ili isti kao ja? svaki savjet je dobrodosao 

Problem ti je vjerojatno što svi ostali likovi s kojim te spaja igraju FIFU 21 duže vremena i imaju dosta bolje ekipe. Sada pred kraj fife je bilo jaaako lagano dobit stvarno jako dobre (promo) kartice. Teško je parirati bilo kome s rare gold 82-85 ekipom. Usput jako je teško jer ti isti likovi vjj već znaju koristit meta skillove kao što su bili bridge i directional nutmeg (dajem primjer) pa te lakše pobjede. A što se tiče coinsa igraj Rivalse i čekaj tjedne nagrade, u međuvremenu rješavaj SBC-eve (ne znam je li ih uopće više ažuriraju s obzirom da ne igram više 21, čekam 22, to će ti možda netko drugi bolje reći), ali svakako imaš one početničke SBC-eve (ne znam koliko si upućen, to su ti Squad building challenges gdje trebaš složit određenu ekipu i dat ju u zamjenu za određeni paketić, šturo objašnjeno). Sretno :)

4 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21

hvala puno, usao sam u stos za manje od 7 dana sam kreirao veoma dobru ekipu Courtoius- Varane-Lenglet-Carvajal-Mendy-   Parejo-David Silva-Griezman-   Hazard-Benzema-Portu
Sve su gold za sada ganjam da uhvatim Messia ili nekog stopera, elem jos uvijek se ne znam braniti kako treba nikako da savladam nakon 15 godina pesa 

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice