FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.238
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
FIFA 21

Jbt. Tvoja fiziologija je zapravo zanimljiva. Vibracije mogu uzrokovati aritmije, ali tipkanje mi nije nekako jasno. Svakako zanimljivo, ali i opasno u isto vrijeme. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jbt. Tvoja fiziologija je zapravo zanimljiva. Vibracije mogu uzrokovati aritmije, ali tipkanje mi nije nekako jasno. Svakako zanimljivo, ali i opasno u isto vrijeme. 

Vibra na PS5 mi je u roku keks izazivala aritmija pa sam je kompletnu ugasio. Kada ne provociram, a shvatio sam kako sam sebe mogu isprovocirati, sve je ok. Nemam nikakvih problema.  Recimo slažem sbc i brzo tipkam po gamepadu jer ubacujem kartice i odmah osjetim preskakanje srca. Ono, lupi normlano 7/8 puta i onda na jednu sekundu zastane, pa onda lupi u ritmu 4/5 puta pa na sekundu zastane i sve tako dok se ne smirim i ostavim gamepad. Ista stvar je s mobitelom kako sam već rekao. Pomirio sam se s tim i naučio živjeti. Danas nisam uopće pokretao igru da mi se stanje smiri pa ću probati sutra odigrati par tekmi.

12 godina
offline
FIFA 21

1340h, 350 dana. 

 

410h - World of Warships Legends

379h - FIFA 20

210h - Gran Turismo Sport

 

FIFA mi nije niti priblizno koliko sam ocekivao da bude.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Dobro, kako sada ovaj lik i ja imamo iste uvjete u igri? Znači on što god opizdi uđe a ja mogu stajati na trepavicama i nula bodova? Evo kako je statistički završila tekma za oba golmana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 4.2.2021 15:52 (movie).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo da se i ja malo pozalim na paketice. U ova 4 dana odigrao sam mozda 6-7 tekmi i sve dobio i meni se vise ne da igrati. Zato jer nista vrijednije od 2k ne mogu dobiti u paketicima. Pa dokle to moze ici ja ne znam. Napravio sam barem 50 prem budesliga upgradea kad su bili toty, nisam se nadao ali ono mozda uleti. Nije jbg jis novo. Ali danas opet oni meni nadjele 81 crvene kartice i keylora navasa ko top karticu. To jos untradable, jer sam stavio utradable paketice da imam igraca za budesliga potm igraca kad dode. Sve sto mi je u klubu sam ili kupio do 100k cijene ili sam napravio sbc nista nisu dali od kad je pocela fifa. Ne znam na sta oni racunaju da mi digne volju...

 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Nagrade neću ni pisati jer nisu vrijedne spomena. 

A vidim da ni ostali ne pišu, razlog vjerojatno isti.. 

 

Instalirao si Vigor igru i uzivam.. Fifa nedjelja možda još ova do 14 pobjeda i to je to. Što se tiče Fife za mene će vjerojatno završit.. I mislim da stvarno ovaj puta fifu 22 neću kupit. Pa lakše mi nekad pogledati malo nekog streamera I smijati se nego se cijeli vikend zivcirati. 

 

Imam prijatelja, koji je baš okorijeli fifa igrač, na svakoj fifi preko 4000 online meceva, lik je osjedio od te igre. Stvarno se ne isplati zivcirati jer se neće ništa promijeniti..

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Nagrade neću ni pisati jer nisu vrijedne spomena. 

A vidim da ni ostali ne pišu, razlog vjerojatno isti.. 

 

Instalirao si Vigor igru i uzivam.. Fifa nedjelja možda još ova do 14 pobjeda i to je to. Što se tiče Fife za mene će vjerojatno završit.. I mislim da stvarno ovaj puta fifu 22 neću kupit. Pa lakše mi nekad pogledati malo nekog streamera I smijati se nego se cijeli vikend zivcirati. 

 

Imam prijatelja, koji je baš okorijeli fifa igrač, na svakoj fifi preko 4000 online meceva, lik je osjedio od te igre. Stvarno se ne isplati zivcirati jer se neće ništa promijeniti..

 Ne znam jel ti uopce imas pravo pricat oko pack lucka sa 5m coinsa likvidno i ekipa od jos toliko, ako ne i vise...

 

Osim red pickova di sam dobio Souceka i nekog 82, ostalo nisam dirao posto sutra izlazi FUTS. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Prva tekma, odma poraz. Ja igram. On zabije dva gola ovako. 

Prvi gol. Ja ispucavam loptu, lopta pogodi protivnickog igraca u glavu i ravno u savrsenu kontru. 

Drugi gol. On nabije bzvz loptu, moj golma izleti, promasi loptu na 30m od gola i ovaj zabije u 85min za 2-1. Poslije toga nisam pipnuo loptu.

 

Skill, samo skill u igri. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Evo ga update od 2gb usred WL. Nije se moglo usred tjedna to stavit, a i vjerovatno nista pametno nisu patchirali.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zavrsim popodneno igranje s 6-1 scorom, vratim se navecer i pise da imam 5 pobjeda i 2 poraza. Pa ko tu koga jebe?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Zavrsim popodneno igranje s 6-1 scorom, vratim se navecer i pise da imam 5 pobjeda i 2 poraza. Pa ko tu koga jebe?

 Ocito nije bio taj score.

 

Crveni karton na pocetku tekme. Uklizem sa Zambrotom. Ter stegen kupi loptu i ja ju automatski bacam na bok. U tom trenu protivnicki igrac prolazi pored Zambrote koji jos lezi i spotice se na njega. Crveni karton i penal kojeg sam hvala kurcu obranil. Nakon toga mu ja nebi gol dao da je velik ko zgrada. Jer su tu autoblock bogovi Varane i VVD. Odemo u produzetke i lik ne vidi moje polovice igralista. Ja to ne mogu shvatit da ga jebes. 

Prvo onaj blesavi poraz, sad ovo. Kaj oni rade sa tim patchevima, to ocito ni oni ne znaju. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Zavrsim popodneno igranje s 6-1 scorom, vratim se navecer i pise da imam 5 pobjeda i 2 poraza. Pa ko tu koga jebe?

 Ocito nije bio taj score.

 

Crveni karton na pocetku tekme. Uklizem sa Zambrotom. Ter stegen kupi loptu i ja ju automatski bacam na bok. U tom trenu protivnicki igrac prolazi pored Zambrote koji jos lezi i spotice se na njega. Crveni karton i penal kojeg sam hvala kurcu obranil. Nakon toga mu ja nebi gol dao da je velik ko zgrada. Jer su tu autoblock bogovi Varane i VVD. Odemo u produzetke i lik ne vidi moje polovice igralista. Ja to ne mogu shvatit da ga jebes. 

Prvo onaj blesavi poraz, sad ovo. Kaj oni rade sa tim patchevima, to ocito ni oni ne znaju. 

 Da zabiravio sam raspoznavati brojke... moguce i to...

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Zavrsim popodneno igranje s 6-1 scorom, vratim se navecer i pise da imam 5 pobjeda i 2 poraza. Pa ko tu koga jebe?

 Ocito nije bio taj score.

 

Crveni karton na pocetku tekme. Uklizem sa Zambrotom. Ter stegen kupi loptu i ja ju automatski bacam na bok. U tom trenu protivnicki igrac prolazi pored Zambrote koji jos lezi i spotice se na njega. Crveni karton i penal kojeg sam hvala kurcu obranil. Nakon toga mu ja nebi gol dao da je velik ko zgrada. Jer su tu autoblock bogovi Varane i VVD. Odemo u produzetke i lik ne vidi moje polovice igralista. Ja to ne mogu shvatit da ga jebes. 

Prvo onaj blesavi poraz, sad ovo. Kaj oni rade sa tim patchevima, to ocito ni oni ne znaju. 

 Da zabiravio sam raspoznavati brojke... moguce i to...

 Ja se znam zajebat kad udem u FIFA 21 pa ocekujem nogomet a zavrsim u kombinaciji hokeja i americkog nogometa sa dozom free for all. Dogodi se.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 21

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 I ja imam tu taktiku kad ganjam rezultat ili kad je predugo x. Ali isto tako ako krenem tipa od 30min s tom fomacijom obavezno lupam atacking fullbacks. Gol u 80-90 mi ne gine jer ovi bekovi se jednostavno prestanu vracat i ostanem s 2-3 igraca iza koji ne znaju kud bi sami sa sobom. Isto je dosta dobro staviti cdmu drop in between defenders ali tad ti cb igraci odu jako siroko i ne smijes izgubiti loptu na sredini terena jer si doslovno pa otvoreni. 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 I ja imam tu taktiku kad ganjam rezultat ili kad je predugo x. Ali isto tako ako krenem tipa od 30min s tom fomacijom obavezno lupam atacking fullbacks. Gol u 80-90 mi ne gine jer ovi bekovi se jednostavno prestanu vracat i ostanem s 2-3 igraca iza koji ne znaju kud bi sami sa sobom. Isto je dosta dobro staviti cdmu drop in between defenders ali tad ti cb igraci odu jako siroko i ne smijes izgubiti loptu na sredini terena jer si doslovno pa otvoreni. 

 Igrao sam široki 41212 sa krilima, pa prelazio na uski 41212 (cam+2cm+cdm). Cdm ili srednji cm, ovisno o formaciji mi je uvijek ili drop ili stay back. Tek sam nedavno majmun pročitao u opisu te dvije opcije da je bolje stay back, nego drop between, zato što drop mu zadaje po formaciji da ide i nazad i naprijed ako se obrana pomiče gore, a stay back je uvijek stay back. Još mi čudno kak mi Kante leti naprijed cam-a pokrivat (dok je na drop back, znači logika nikakva, sve dok nisam vidio opis gore u podnaslovu opcije, lolčina, znam da sam panj, ali ono, uopće ne gledam te gluposti nego sam stavljao komande po nazivu). Sad igram stay back i puno logičnije cdm igra svoju rolu.

 

Na zadnju desno formaciju mi je postavljena kao početna, samo sa full press i bekovi da idu naprijed. Nisam još probao, premalo sam odigrao tekmi od preslagivanja ekipe, ali mislim da mi to ima logike. Druga mi je 4222 sa giniem i kanteom na cdm, gini balanced, kante stay back, ova dva cama široko. To mi je za raširit ove što igraju uske formacije, kad već nemam krila u igri, camovi će ih razvlačit. Otprilike sam pokrio sve varijante, vidjet ćemo nakon 10-20 tekmi, ali za sad mi se čini vrlo zanimljiva ekipa, nakon dugo vremena.

Samo, tužna srca i teške duše, moram reći da mi se čini da će bogotac Debeli na klupu, a Owen na njegovo mjesto. Trebam jednog agilnog naprijed, a i zabio mi je 200 golova s desnog st-a već, u 240 tekmi. Vidit ću sve nakon što malo više odigram s debelim, strašan je finisher i sve, ali je inertan, treba mu 3-4 koraka da 'povuče' a tu me uhvati onda svaka šuša, opet, obožavam ga kao igrača, tak da ću mu vjerovatno sve oprostit.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...
cicek kaže...
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 I ja imam tu taktiku kad ganjam rezultat ili kad je predugo x. Ali isto tako ako krenem tipa od 30min s tom fomacijom obavezno lupam atacking fullbacks. Gol u 80-90 mi ne gine jer ovi bekovi se jednostavno prestanu vracat i ostanem s 2-3 igraca iza koji ne znaju kud bi sami sa sobom. Isto je dosta dobro staviti cdmu drop in between defenders ali tad ti cb igraci odu jako siroko i ne smijes izgubiti loptu na sredini terena jer si doslovno pa otvoreni. 

 Igrao sam široki 41212 sa krilima, pa prelazio na uski 41212 (cam+2cm+cdm). Cdm ili srednji cm, ovisno o formaciji mi je uvijek ili drop ili stay back. Tek sam nedavno majmun pročitao u opisu te dvije opcije da je bolje stay back, nego drop between, zato što drop mu zadaje po formaciji da ide i nazad i naprijed ako se obrana pomiče gore, a stay back je uvijek stay back. Još mi čudno kak mi Kante leti naprijed cam-a pokrivat (dok je na drop back, znači logika nikakva, sve dok nisam vidio opis gore u podnaslovu opcije, lolčina, znam da sam panj, ali ono, uopće ne gledam te gluposti nego sam stavljao komande po nazivu). Sad igram stay back i puno logičnije cdm igra svoju rolu.

 

Na zadnju desno formaciju mi je postavljena kao početna, samo sa full press i bekovi da idu naprijed. Nisam još probao, premalo sam odigrao tekmi od preslagivanja ekipe, ali mislim da mi to ima logike. Druga mi je 4222 sa giniem i kanteom na cdm, gini balanced, kante stay back, ova dva cama široko. To mi je za raširit ove što igraju uske formacije, kad već nemam krila u igri, camovi će ih razvlačit. Otprilike sam pokrio sve varijante, vidjet ćemo nakon 10-20 tekmi, ali za sad mi se čini vrlo zanimljiva ekipa, nakon dugo vremena.

Samo, tužna srca i teške duše, moram reći da mi se čini da će bogotac Debeli na klupu, a Owen na njegovo mjesto. Trebam jednog agilnog naprijed, a i zabio mi je 200 golova s desnog st-a već, u 240 tekmi. Vidit ću sve nakon što malo više odigram s debelim, strašan je finisher i sve, ali je inertan, treba mu 3-4 koraka da 'povuče' a tu me uhvati onda svaka šuša, opet, obožavam ga kao igrača, tak da ću mu vjerovatno sve oprostit.

 Ja ti imam takva dva "debela" tenka u napadu. I nasao sam lijek za ta dva tri koraka. Vjerujem da je taj lijek kombinacija svega ne samo jednog poteza, ali ono djeluje... realno kad su serveri ok nemam problem s njima, ali kad nisu jebe me tih 2-3 dodira viska. Uglavnom te dodire sam rijesio na foru da igram 442 s possesion napadacki i balanced u obrani. Kod posjeda igraci dolaze po loptu i dovuku mi se napadaci nesto blize centru i tad dodajem na lewa koji i ma bolji pas i saljem halanda u for... nakon nekoliko trenutaka ostavljam s lewom loptu zakariji i za to vrijeme haland odradi tih 2-3 koraka geganja i u punom je sprintu i samo ga cekam da dode u liniju s obranom. To je neki lijek za to. Ali opet puno offsidea kad serveri zajebavaju jer zakaria ima problema s tim dodirom viska koji me sjebe. A opet kad ne radi lupam po egu ovima s cr7 i mbappeima kad im lewa i haland iltiga off meta kartice natrpaju barem poker golova. :)

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Doci do penala kad se ne mozes tocno dodati na vise od metar i pol je uspjeh. Sam sebi mogu cestitat. E da i njegovom popeu koji je mvp ove igre. Jednu stvar ne radim kad golman ima saves with feet a to je low driven. Ma low driven ne radim dok ne vodim barem 4 razlike. Ali sad je igra sama odlucila pucati dvije sanse po podu da malo vidim kak je to dok ti golman skine nogom loptu koja se odbije u kontru. Al neka su mu dali i tako ne mislim vise od gold 3 igrat pa mi je nebitno i da imam 50:50 rezultat. Do gold 3 dođem i da kurcem lupam po jojstiku.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
FIFA 21

Što mislite jel mogu vrtit FIFU sa svojom konfiguracijom (Ryzen 5 1600 AF, 16 gb RAM ddr4, Nvidia Geforece 950 2GB), da su medium postavke i preko 60 FPS? Pri tom najviše mislim na grafičku

Battlelog:cro1911
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Dovrsio Ligue 1, odusevljen, samo kaj mi stvara jos vece probleme sa stavljanjem svih igraca koje zelim koristiti 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Mic_zap kaže...

Dovrsio Ligue 1, odusevljen, samo kaj mi stvara jos vece probleme sa stavljanjem svih igraca koje zelim koristiti 

 Ja otvorim 2 ultimate paketa i ne dobijem walkout :D :D :D :D :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 Kakav je Rooney? 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 Kakav je Rooney? 

 Strašno dobar igrač. Gle, ja sam div 4-5 igrač, ali ono, u rangu Rooneya mi je jedino Dybala od sveg sta sam imao i probao, a probao sam skoro sve sta ima u igri od napada. 99 shooting, uz sve ostale ocjene extra dobre, covjek odakle opizdi, zabije. Za sad sam odusevljen.

3 godine
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
jopis kaže...

Ja sam nakon par dana odmaranja od ovog smeća, složio Rooneya i presložio formaciju i ekipu i igram bez krila sad, samo usko. Krenuo noćas u wl, prvi poraz 4-3 u 89oj dobio gol iz gluposti, drugu diskonekt u 15oj mi pukne net na njegovih 1-0. Otišao spavat, vidit ćemo kak će ići danas i sutra. Ali u toj prvoj tekmi i u par rivalsa prije toga, skroz mi paše formacija i igra. Rooney je u prvoj toj tekmi wl zabio hattrick odmah. On i Dybala najbolji napadači do sad što sam imao i probao u draftu, strašno nešto. Ovaj baby Ronaldo je micamaca za ova dva manijaka.

 Kakav je Rooney? 

 Meni je fantastičan. Igram ga na 10 chem sa engineom, 5 tekmi u wl, 10 golova i 3 asista. Ima odličan attacking ai pa se pametno ubacuje u prostor, odlično se pozicionira, shooting mu je brutalan, odličan passing, jak u duelu, prodoran, ide kroz igrače ko tenk. Ja za sad nisam imal problem sa njegovim body typeom, stvarno mi se sviđa kartica. 

 

Inače danas mi se po prvi put dogodil ovakav bug:

Krene tekma i protivnik stisne pauzu, ja gradim napad i dobijem korner ali pauza se ne aktivira. Pokušavam promjenit izvođača kornera, stiščem r2 ali umjesto promjene meni igrač dolazi u korner po loptu. Reko oke, nekaj se malo zbugiralo i izvedem korner. Oću brzo potrčat, igrač mi se počne gradit. Onaj trokut iznad igrača postane ljubičast, a iznad protivničkih igrača nema trokuta. Pomiješale mi se kontrole, r2 je r1, a r1 je r2, kocka i krug se pomiješali. Ja lud, hoću pauzu stisnut ali ne prima, ne mogu pauzirat. Skužim na brzinu koja tipka mi je kaj po novom sistemu, a očito se i protivniku sve pomiješalo i zabijem 4 gola do poluvremena. Čim je poluvrijeme završilo sve se smrzne. Reko to je to, sad mi bude pisalo dc. Pričekam 10 minuta, izađem iz igre i ponovno uđem, nit poraz, nit pobjeda, ko da se nije ni igralo. Odlično 🤣

6 godina
offline
FIFA 21

Obzirom na moje reultate (D6 😂), nisam bas neki savjetnik. Ali volim zamutiti vodu. 😁

Meni je Rooney masina. Inicijalno startam u 4-5-1 formaciji uskog karaktera i igram ga na srednjem CAMu.

Kad stvari krenu nizbrdo, a krenu, ili kad namirisem krv, aktiviram 4-4-2 na poluvremenu i isprobao sam ga na CM (lijevo). Tu me ugodno iznenadio jer je svaki sudar lagano odnio, a igram ga sa enginom. Planiram ga isprobati sa shadowom na CDM ili CM jer pokazuje odlican potencijal.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Hahaha jebem im mater. Ne mozes me jebat cjelu tekmu da mi vds skida ono malo sto ude u okvir a ostalo mi igraci s 95+ finishinga pucaju preko gola dok ovaj s niceg dobije 4 kontre.... uninstall je pao. Dovidenja. 

 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Nagrade neću ni pisati jer nisu vrijedne spomena. 

A vidim da ni ostali ne pišu, razlog vjerojatno isti.. 

 

Instalirao si Vigor igru i uzivam.. Fifa nedjelja možda još ova do 14 pobjeda i to je to. Što se tiče Fife za mene će vjerojatno završit.. I mislim da stvarno ovaj puta fifu 22 neću kupit. Pa lakše mi nekad pogledati malo nekog streamera I smijati se nego se cijeli vikend zivcirati. 

 

Imam prijatelja, koji je baš okorijeli fifa igrač, na svakoj fifi preko 4000 online meceva, lik je osjedio od te igre. Stvarno se ne isplati zivcirati jer se neće ništa promijeniti..

 Koliko taj tvoj prijatelj igra dnevno kad nabaci 4000 tekmi online?

Radi li sto drugo jos u zivotu ? :)

12 godina
offline
FIFA 21

Mašine. 

Ovaj Bruno je izvrsna kartica, cak i u uvjetima loseg gameplaya. Ako ga mozete linkat, svakako preporuka. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.2.2021 12:57 (SimeKZ).
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
offline
FIFA 21

Napravio sam Brunu F., takodjer sam uzeo ovu CDM varijantu ali nisam ga isprobao jos. Veselim se ako turpija u svim uvjetima. 😁

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice