FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.017
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

23 Ultimate packa

8 jumbo rare players packa

38 rare mega packa

32 mega packa

3x 86+

2x 84+ player picka

25x 83+

5x 85+

 

+ jos bar stotinjak prime electruma i slicnih packova od generic sbcova i marque matchupa

 

2 najbolje kartice IF Pope i IF Bernardo Silva 

 

Sad sam sve dozivia sa ovom sugavom igrom hahaha

 

 

 
3 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 21

3 poraza, 3 ovakve utakmice. Ne znam jel izasel kakav video na YT u vezi 5212 ili kaj vec. Al svatko ju igra. 

Ovo je krenulo kao cetvrti poraz i zavrsilo ovako. Zamisli, 28% lopte imat. 28%. To je, ako racunas da je igra bila aktivna svih 90min, ti si ju imal mozda 25min. U tih 25min zabijes 3 gola, ni sam ne znas kako. Ostalih 75min sjedis u svojih 16m. Jel moguce da ti ljudi svjesno odbijaju igrat igru. 

 

Po strani to. Slozio sam si ekipu po zelji. Bruno je stvarno vrhunska kartica. Tu nema govora. 14 tekmi, 20 golova i 10-11 asistencija. Igram 4231 sa bekovima na balanced. Kaka ST, Bruno CAM, Rash i Mbappe L i R CAM, Kante i Kessie cuvaju leda. Theo i Zambrotta idu gore dolje a Maldini i Kounde su CBovi. Daleko najvise kaj sam uzivao u ekipi. Gameplay je katastrofalan al guram zbog ekipe.

 

11-3, sutra se nastavalja. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

23 Ultimate packa

8 jumbo rare players packa

38 rare mega packa

32 mega packa

3x 86+

2x 84+ player picka

25x 83+

5x 85+

 

+ jos bar stotinjak prime electruma i slicnih packova od generic sbcova i marque matchupa

 

2 najbolje kartice IF Pope i IF Bernardo Silva 

 

Sad sam sve dozivia sa ovom sugavom igrom hahaha

 

 

 U svakom packu si ti sanse manje od 1%, sve je sasvim nornalno.

15 godina
offline
FIFA 21

Kako, kako igrat dalje ovo smeće?!??!??

Tim od turskog čiterskog smeća u prilogu. SVE i jedan igrač trče na 99 pace. SVAKI njegov igrač, a vidi se iz priloženog o kakvim flash gordonima se tu radi, pretrčava moje igrače, stiže, prestiže, kao da ja imam 50 pace, a nemam ni jednog ispod 90 osim kantea. I kak sad to usrano govno igrat još?????

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 21

Razlika od jucer: 

 

- Igraci potpuno staticni

- Gameplay je za jednom sporiji od jucer

- Igram pressure on possession loss - ne radi. 

 

I kaj sad? Igrati dok ja gledam jebenog SBC Ronalda, SBc Dybalu i SBC Robbena kak rade piruete ispred 16m. Dok kroz liniju Gravenberch - Kante ne moze muha proc. Prvi udarac koji je prosel do gola je bil gol... jer sam do tada nabio u Varana ili u Gravnebercha. 
Najbolje mi je bilo kad sam ukljucil ''hug sideline'' i ''attacking full backs'' a LB i RB stoje 15m od linije auta u ravnini sa CBovima. 

 

Jebeno mi nije jasno. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Meni se jučer toliko rivals zgadio da sam htio obrisati igru. 

WL krenuo, bolje da nisam. Onda sam od dosade išao napravit par komada base I mid Icon packova. 

Dobijem baby Cannavaro, pa mid Maldini, pa base Beckham I Javier Zanettija.. 

Sve u svemu zadovoljan sam pac luck, ostalo mi je još po 2, 5 milijuna na accountu. 

Tim spreman za wl danas 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

To je to od mene. End of story.

Ultimate pack, ULTIMATE, meni je najjači igrač 82 ratinga. Idem im se sjetit mame na forumu i prestajem igrat smeće smrdljivo. Bmk i za Ronalda kojeg čekam pet godina u futu, i za sve, da se ne može iz 10 ultimate packova i 10 jumbo rare players packova izvuć više od jednog prokletog igrača većeg rejtinga od 83-84, daj me nemoj trovat, a pogotovo iz ovog zadnjeg preostalog, 82 rating?!?!?! Fuj, smeće odvratno.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 21
jopis kaže...

To je to od mene. End of story.

Ultimate pack, ULTIMATE, meni je najjači igrač 82 ratinga. Idem im se sjetit mame na forumu i prestajem igrat smeće smrdljivo. Bmk i za Ronalda kojeg čekam pet godina u futu, i za sve, da se ne može iz 10 ultimate packova i 10 jumbo rare players packova izvuć više od jednog prokletog igrača većeg rejtinga od 83-84, daj me nemoj trovat, a pogotovo iz ovog zadnjeg preostalog, 82 rating?!?!?! Fuj, smeće odvratno.

Jedan los Ultimate pack i odma kaos, nakon kaj ti je igra dala Ronalda. 

 

Ja svaki cetvrtak otvorim 2x ultimate pack pa ne vidim walkout :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Stvarno bih volio voljet FIFU, da se tako izrazim hah, uzeo next gen konzolu i igrao bih neki nogomet, ali više volim igrat offline, career modeove i te fore, ali EA očito boli đon za takve igrače. Znači gledam malo highlighte kako ljudi igraju jer razmišljam da bih si uzeo, ali obrana je katastrofa. Vjerujem da je to s razlogom napravljeno, recimo vezni igrači uopće ne prate svoje igrače i lagano trčkaraju nazad. A sa svrhom da bude više 1 na 1 igre, više prilika, više golova, da ljudi više sami kontroliraju igrače. Mislim, oke, ali onda mogu komotno maknut te offline modeove i ostavit samo FUT, seasons i te fore. I što je najgore to što se igrači ne vraćaju ne možeš sliderima popravit, tako da je izgubljen slučaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 31.1.2021 17:51 (Hazar).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

To je to od mene. End of story.

Ultimate pack, ULTIMATE, meni je najjači igrač 82 ratinga. Idem im se sjetit mame na forumu i prestajem igrat smeće smrdljivo. Bmk i za Ronalda kojeg čekam pet godina u futu, i za sve, da se ne može iz 10 ultimate packova i 10 jumbo rare players packova izvuć više od jednog prokletog igrača većeg rejtinga od 83-84, daj me nemoj trovat, a pogotovo iz ovog zadnjeg preostalog, 82 rating?!?!?! Fuj, smeće odvratno.

Jedan los Ultimate pack i odma kaos, nakon kaj ti je igra dala Ronalda. 

 

Ja svaki cetvrtak otvorim 2x ultimate pack pa ne vidim walkout :D 

 320 packova do danas otvorenih, od četvrtka. TRI STOTINE I DVADESET, u četiri dana. Sve što imam u klubu sam dao u slaganje svih mogućih liga, nekih i 2x, samo da izvučem što više packova, i što više ultimate i jumbo rare players packova, završavao hrpetinu tekmi za sve objective di se dijele ultimate packovi, sve to otvarao u razna doba dana i noći, ništa. Ali ništa. Odigrao sam 100 utakmica od četvrtka, STO. Toliko neki ne odigraju u tri tjedna.

Jel na to treba ličit jedan ultimate pack, na 82 igrača iz faking serie a koji vrijedi 900 coinsa na marketu? Na libertadorese koji vrijede 700 coinsa? Daj me nemoj batje i ti i EA -.-

12 godina
online
Re: FIFA 21
jopis kaže...
SimeKZ kaže...
jopis kaže...

To je to od mene. End of story.

Ultimate pack, ULTIMATE, meni je najjači igrač 82 ratinga. Idem im se sjetit mame na forumu i prestajem igrat smeće smrdljivo. Bmk i za Ronalda kojeg čekam pet godina u futu, i za sve, da se ne može iz 10 ultimate packova i 10 jumbo rare players packova izvuć više od jednog prokletog igrača većeg rejtinga od 83-84, daj me nemoj trovat, a pogotovo iz ovog zadnjeg preostalog, 82 rating?!?!?! Fuj, smeće odvratno.

Jedan los Ultimate pack i odma kaos, nakon kaj ti je igra dala Ronalda. 

 

Ja svaki cetvrtak otvorim 2x ultimate pack pa ne vidim walkout :D 

 320 packova do danas otvorenih, od četvrtka. TRI STOTINE I DVADESET, u četiri dana. Sve što imam u klubu sam dao u slaganje svih mogućih liga, nekih i 2x, samo da izvučem što više packova, i što više ultimate i jumbo rare players packova, završavao hrpetinu tekmi za sve objective di se dijele ultimate packovi, sve to otvarao u razna doba dana i noći, ništa. Ali ništa. Odigrao sam 100 utakmica od četvrtka, STO. Toliko neki ne odigraju u tri tjedna.

Jel na to treba ličit jedan ultimate pack, na 82 igrača iz faking serie a koji vrijedi 900 coinsa na marketu? Na libertadorese koji vrijede 700 coinsa? Daj me nemoj batje i ti i EA -.-

 Hahahahhahah... pa likovi spizdili 7m FPa i dobili 5 TOTYa. Ja sam slozil isto pun kurac paketa i nemam vise common golda u clubu pa dobio kurcinu. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Evo zavrsio sam s 22w na wl. Vise zadnjih 5 sam i sam vidio da nemam vise ideja jer je previse 30 tekmi u doslovno 24h lupiti jer ostall vrijeme nema smisla jer su serveri za kurac. Dalje od gold 3 nejdem vise i amen.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
FIFA 21

Meni se wl uopce neda igrati, kada te igra sili da nesto moras onda mi to postaje obaveza, a samim time mi to vise nije zabavno. 30 tekmi u 2-3 dana mi je previse, toliko ih ni u 10 dana ne odigram.. i jos povrh toga, ovisan si o sreci, jel ce ti se uopce isplatiti toliko tekmi igrati ili ces dobit k u packovima

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 21

Prvo i drugo poluvrijeme. Ovakvih sam odigral sad vec 5 komada. 4 na stranu protivnika. G3 i hvala lijepo. Stvarno mi je ekipa kompaktna i melje sa ovom napadackom formacijom, al jednostavno da me ovak jebe u mozak i izgubim jer ne mogu nabit loptu u aut 2 jebene minute nakon kaj je prosla nadoknada. To ne kuzim. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
maxy0 kaže...

Meni se wl uopce neda igrati, kada te igra sili da nesto moras onda mi to postaje obaveza, a samim time mi to vise nije zabavno. 30 tekmi u 2-3 dana mi je previse, toliko ih ni u 10 dana ne odigram.. i jos povrh toga, ovisan si o sreci, jel ce ti se uopce isplatiti toliko tekmi igrati ili ces dobit k u packovima

 A ono, recimo ja nisam ni taknuo ove friendlye i sb uopce ove godine. Znaci odigram si rivalse kad mi se igra i to je to. I ako sam premasio 30 tekmi rade igram rivalse nego da idem na sb ili neki deseti mod. Sad kad je dosao toty sam si slozio tim s kojim imam volje igrat i sve ostalo sam sprasio u paketice za budes upgrade sve coinse i gold igrace i nisam dobio nista. :D

 

10 godina
offline
FIFA 21

WL došao kući sinoć oko ponoći bio na 11 pobjeda, odigrao do 14 w I dosta. 

Prodao sam svog Etoa, I danas ću najvjerovatnije kupit neku Ikonu napadaca da isprobam. Pošto mi je budzet do 4,5 milijuna coinsa u razmišljanju sam, pa ako ako je netko koristio koga od ovih neka napiše nešto.. 

 

Sta bi vi uzeli na mome mjestu? 

3 Cantona-Prime
0 Dalglish - Prime
0 Puskas- Prime
1 Pele-Baby
1 Ronaldo R9-Baby
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 21

Imao sam cast igrat sa TOTY Ronaldom i IF Neymarom. Ronaldo ke prica za sebe. Ti doslovno rolas kroz ljude i ne mozea loptu izgubit. Nema sanse izgubit loptu. Strasna kartica. Neymar je takoder ko Ronaldo. Malo slabija verzija, al body feint i finess je 100% gol... Od kud god hoces.

 

Iz paketa nisam ni 10k vratio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pon 1.2.2021 16:39 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Evo sad već par dana igram i danas sam otvorio 20 packova i najbolja kartica višća. Izgleda da me je čarolija prošla. Dva rare mega packa i u oba najbolja kartica ispod ratinga 80? I sad neka netko kaže da kad ostaviš igru na desetak dana i otvoriš par packova i unutra dobiješ navlakušu da se vratiš da je sve to slučajno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Nakon malo mozganja I kombiniranja team je sastavljen. 

Prvi toty igrač je u tim došao, nadam se da će opravdati sve youtube reviewe.

Obranu ne moram dirati niti mogu jer su svi untradable a i prezadovoljan sam obranom. 

 

Probao 3 utakmice, 3 pobjede po 4 do 5 razlike u D1.. 

Nadam se da će bit dobrih rezultata ovaj tjedan. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
FIFA 21

I onda za budget koju imas, uzmes golmana koji je totalno nebitan u svakoj fifi do sad. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

I onda za budget koju imas, uzmes golmana koji je totalno nebitan u svakoj fifi do sad. 

 Slažem se, ali Neuer mi je najbolji golman in real life, a imam oko 800 k ako ga prodam a za te coinse ne vidim koga bih mogao kupiti da zamijeni bilo koga iz prvog sastava. Možda jedino Headliners Hernandez iz Milana kartica za Lb, ostalo mi ništa ne paše. Pa da mi ne leze coinsi bezveze, uzeo sam onda da imam bar 1 toty igraca u timu, onako iz cefa nekog..  :) 

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...

I onda za budget koju imas, uzmes golmana koji je totalno nebitan u svakoj fifi do sad. 

 Slažem se, ali Neuer mi je najbolji golman in real life, a imam oko 800 k ako ga prodam a za te coinse ne vidim koga bih mogao kupiti da zamijeni bilo koga iz prvog sastava. Možda jedino Headliners Hernandez iz Milana kartica za Lb, ostalo mi ništa ne paše. Pa da mi ne leze coinsi bezveze, uzeo sam onda da imam bar 1 toty igraca u timu, onako iz cefa nekog..  :) 

Ja budala kupim toty alexandera i de bruynea i prodam ih i zaradim 200k na njima jer sam računao da će u ponedjeljak opet pasti cijenom kada se budu otvarali packovi od SB a oni porastu. Da ih sada ponovno kupim trebam dodati 200k više nego za što sam ih prodao. Gledam ih i samo rastu. Sad više niti nemam dovoljno coinsa da ih vratim u klub. Ono, kad te nema u igri tri tjedna pa uletiš i odmah se utopiš.

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jucer sam se malo igrao s portovima i uvrstio sam krajnji ip od easo u port rules. I odjednom mi je gameplay brzi i igraci ko da se s biciklima voze po terenu. Ako sam s time rijesio problem bit ce ovo zanimljiva wl ovaj vikend. 

Uglavnom zadnje cetri tekme ne zabijam manje od 7 golova po tekmi uz hrpu promasenih jer sad mogu napuniti sut jace bez da mi preskace onaj power bar.

Ovo je slika iz div1. Ostale nemam jer nisam slikao...

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 10:12 (cicek).
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Jucer sam se malo igrao s portovima i uvrstio sam krajnji ip od easo u port rules. I odjednom mi je gameplay brzi i igraci ko da se s biciklima voze po terenu. Ako sam s time rijesio problem bit ce ovo zanimljiva wl ovaj vikend. 

Uglavnom zadnje cetri tekme ne zabijam manje od 7 golova po tekmi uz hrpu promasenih jer sad mogu napuniti sut jace bez da mi preskace onaj power bar.

Ovo je slika iz div1. Ostale nemam jer nisam slikao...

 To na PSu ne mogu napravit?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jucer sam se malo igrao s portovima i uvrstio sam krajnji ip od easo u port rules. I odjednom mi je gameplay brzi i igraci ko da se s biciklima voze po terenu. Ako sam s time rijesio problem bit ce ovo zanimljiva wl ovaj vikend. 

Uglavnom zadnje cetri tekme ne zabijam manje od 7 golova po tekmi uz hrpu promasenih jer sad mogu napuniti sut jace bez da mi preskace onaj power bar.

Ovo je slika iz div1. Ostale nemam jer nisam slikao...

 To na PSu ne mogu napravit?

 Mozes samo ti treba kao local host biti ip od psa

12 godina
online
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jucer sam se malo igrao s portovima i uvrstio sam krajnji ip od easo u port rules. I odjednom mi je gameplay brzi i igraci ko da se s biciklima voze po terenu. Ako sam s time rijesio problem bit ce ovo zanimljiva wl ovaj vikend. 

Uglavnom zadnje cetri tekme ne zabijam manje od 7 golova po tekmi uz hrpu promasenih jer sad mogu napuniti sut jace bez da mi preskace onaj power bar.

Ovo je slika iz div1. Ostale nemam jer nisam slikao...

 To na PSu ne mogu napravit?

 Mozes samo ti treba kao local host biti ip od psa

 To sam slozio, znaci samo ubacim taj ip u port forwarding i to je to?

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Jucer sam se malo igrao s portovima i uvrstio sam krajnji ip od easo u port rules. I odjednom mi je gameplay brzi i igraci ko da se s biciklima voze po terenu. Ako sam s time rijesio problem bit ce ovo zanimljiva wl ovaj vikend. 

Uglavnom zadnje cetri tekme ne zabijam manje od 7 golova po tekmi uz hrpu promasenih jer sad mogu napuniti sut jace bez da mi preskace onaj power bar.

Ovo je slika iz div1. Ostale nemam jer nisam slikao...

 To na PSu ne mogu napravit?

 Mozes samo ti treba kao local host biti ip od psa

 To sam slozio, znaci samo ubacim taj ip u port forwarding i to je to?

 Jeste u svaki port stavis ip od easo kao wan start ip i end

 

Pod uvjetom da je isti server od pca i psa

Poruka je uređivana zadnji put uto 2.2.2021 11:04 (cicek).
15 godina
offline
FIFA 21

Na kraju sam uspio skupiti za ove dvije toty kartice i sada sam suh kao barut. Uglavnom, loša procjena mi je na kraju odnijela 400k coinsa. Samo sam trebao te dvije kartice kupiti u subotu a ne čekati ponedjeljak koji se pokazao potpunim promašajem. Market je količinom pao za duplo. Od jučer je nešto preko 3 milijuna kartica na marketu. Nikad nije bilo tako mali market u ovoj fazi igre i ne kužim kako se to dogodilo? Ne bih se čudio da nije neka manipulacija od strane EA kako bi se potaknula potražnja i povečale cijene određenih kartica pa da se izbiju coinsi iz džepa a za par dana kartice preplave market i cijene drastično padnu. Ne bi bilo prvi put tako nešto s njihove strane. Ma jebe mi se.

 

Za rekreacijsko igranje s guštom mi je ova momčad baš ok jer ne mogu ozbiljnije igrati zbog zdravlja. Jučer sam odradio Suareza i Grealisha i navečer mi bilo loše da sam morao popiti nekoliko tableta. Izgleda glupo ali duže igranje izaziva mi aritmiju srca a potiče je tipkanje po gumbima na gamepadu. Ista stvar mi se dogodi ako duže tipkam po mobitelu. Malo nevjerojatno ali tako je. Najbolja fora kaj se razjebem zbog dvije kartice koje neću niti koristiti. No nisam mogao propustiti Suareza, zbog njega sam ponovno kupio PS4 samo da ga poberem. Ovo mi je sada momčad do TOTS-a.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 21
movie kaže...

Na kraju sam uspio skupiti za ove dvije toty kartice i sada sam suh kao barut. Uglavnom, loša procjena mi je na kraju odnijela 400k coinsa. Samo sam trebao te dvije kartice kupiti u subotu a ne čekati ponedjeljak koji se pokazao potpunim promašajem. Market je količinom pao za duplo. Od jučer je nešto preko 3 milijuna kartica na marketu. Nikad nije bilo tako mali market u ovoj fazi igre i ne kužim kako se to dogodilo? Ne bih se čudio da nije neka manipulacija od strane EA kako bi se potaknula potražnja i povečale cijene određenih kartica pa da se izbiju coinsi iz džepa a za par dana kartice preplave market i cijene drastično padnu. Ne bi bilo prvi put tako nešto s njihove strane. Ma jebe mi se.

 

Za rekreacijsko igranje s guštom mi je ova momčad baš ok jer ne mogu ozbiljnije igrati zbog zdravlja. Jučer sam odradio Suareza i Grealisha i navečer mi bilo loše da sam morao popiti nekoliko tableta. Izgleda glupo ali duže igranje izaziva mi aritmiju srca a potiče je tipkanje po gumbima na gamepadu. Ista stvar mi se dogodi ako duže tipkam po mobitelu. Malo nevjerojatno ali tako je. Najbolja fora kaj se razjebem zbog dvije kartice koje neću niti koristiti. No nisam mogao propustiti Suareza, zbog njega sam ponovno kupio PS4 samo da ga poberem. Ovo mi je sada momčad do TOTS-a.

 Sve i jedan SBC je untr. Kaj god dobijes prodas i zamijesni untr... i na kraju samo ikone rastu koje daju linkove na sve. 

 

Ne znam movie kako se mozes razjebat u friendliu. Izades van iz tekme i ides dalje... ne kosta te nista. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ne znam movie kako se mozes razjebat u friendliu. Izades van iz tekme i ides dalje... ne kosta te nista. 

Nisi me skužio, ne razjebem se ja. Savršeno sam miran. Razjebe me stiskanje po gamepadu. To mi izazove aritmiju. Ista stvar je tipkanje po mobitelu. Neka pišem malo dužu poruku i odmah mi srce počne preskakati. Iritira me to tipkanje po gumbima gamepada i po mobu. Nevjerojatno ali je tako. To tup, tup, tup po gumbima mi iziritira srce nakon nekog vremena. Jučer sam odigrao 20 tekmi da poberem obje kartice i ošlo mi srce u kurac. Gledam da odigram dnevno maksimalno 10 tekmi, a obično odigram oko 7. No kako je suarez izlazio a vidim da i ovog drugog mogu pobrati pa sam igrao više nego obično i sam sebe sjebao. Evo skrolam mišom po stranicama i nakon par stranica osjetim nelagodu jer mi to skrolanje opet prenosi neku vibru na srece.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice