FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.143
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Igram sad zadnju utakmicu što mi je ostala od rivalsa jer mi je prifalilo bodova za gold 1 i naletim na ljepotana o kojem smo neki dan pisali.

Pravi prototip igrača FIFE... nema blage veze, ima crvenog Messija, Vardyja, Kimpembea i još jednog, zaboravio kojeg, pritisak od prve minute i to onaj pritisak igrač na igrača, uklizavanje bez pardona, bilo gdje na terenu, nema veze - na kraju je dobio samo 2 žuta, a trebao je završiti s 3 igrača manje.

Doduše, ove godine mi je protiv takvih idiota puno lakše nego lani, često ih ubijem bez problema.

Ali idu mi na kurac baš jako i svaki put se zbog njih iznerviram bezveze.

 

Zašto pišem?

Ja igram cijelu utakmicu bez presinga, a moji igrači u 60' ostaju bez stamine i to zbog usrane pokvarene igre.

To što majmun cijelu utakmicu igra presing troši i moje igrače jer valjda moraju bježat od idiotovih?!

 

Evo slika da vidite staminu mojih u 80'.

Inače kad igram protiv protivnika koji ne igraju takav presing nego ga povremeno pale ili čak ne pale, moji budu sa staminom u zelenom na kraju partije.

Super je EA to smislio... ajmo svima trošit staminu, boli nas kurac.

 

 

 Ovo mi izgleda da igraš na press on heavy touch ili press after possesion loss..

Ili ako si na attack wide stavio 3 bar ili 4..

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
Skilledžija kaže...

Igram sad zadnju utakmicu što mi je ostala od rivalsa jer mi je prifalilo bodova za gold 1 i naletim na ljepotana o kojem smo neki dan pisali.

Pravi prototip igrača FIFE... nema blage veze, ima crvenog Messija, Vardyja, Kimpembea i još jednog, zaboravio kojeg, pritisak od prve minute i to onaj pritisak igrač na igrača, uklizavanje bez pardona, bilo gdje na terenu, nema veze - na kraju je dobio samo 2 žuta, a trebao je završiti s 3 igrača manje.

Doduše, ove godine mi je protiv takvih idiota puno lakše nego lani, često ih ubijem bez problema.

Ali idu mi na kurac baš jako i svaki put se zbog njih iznerviram bezveze.

 

Zašto pišem?

Ja igram cijelu utakmicu bez presinga, a moji igrači u 60' ostaju bez stamine i to zbog usrane pokvarene igre.

To što majmun cijelu utakmicu igra presing troši i moje igrače jer valjda moraju bježat od idiotovih?!

 

Evo slika da vidite staminu mojih u 80'.

Inače kad igram protiv protivnika koji ne igraju takav presing nego ga povremeno pale ili čak ne pale, moji budu sa staminom u zelenom na kraju partije.

Super je EA to smislio... ajmo svima trošit staminu, boli nas kurac.

 

 

 Ovo mi izgleda da igraš na press on heavy touch ili press after possesion loss..

Ili ako si na attack wide stavio 3 bar ili 4..

 Mozes ti igrat kak hoces. Ako protivnik igra constant pressure tvoji se isto trose ko mutavi. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
6 godina
offline
FIFA 21

Ja u zadnje vrijeme igram sa idejom visokog pressa. Bitno je samo imati cim vise igraca u napadu u tom slucaju, Liverpool shema.

Press after possession loss na 8, RB/LB na balanced attack. Kada parkirate blizu protivnikovog gola, imate 8 igraca 30m od njegovog gola. Ako izgubis loptu tvoji ce ga stisnuti odmah i jebada je izvuci se iz toga. Problem nastaje kada se izvuku, onda krece kontra, sto znaci CBovi sa visokim paceom (Varane/Kounde) su kljucni.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Jos malo pa TOTY, ko po vama zasluzuje dobit karticu?

 

Po mom misljenju

 

Neuer

 

TAA

Van Dijk

Ramos

Davies

 

Kimmich

Bruno

KDB

 

Messi

Lewa

Ronaldo

 

12 igrac Mbappe/Neymar/Thiago/Muller

 

Zadnje dvije godine se ne bira po zaslugama već po tome tko može više packova prodati. Tako će unutra na ovaj ili onaj način biti i neymar i mbappe, budi bez brige.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Igram sad zadnju utakmicu što mi je ostala od rivalsa jer mi je prifalilo bodova za gold 1 i naletim na ljepotana o kojem smo neki dan pisali.

Pravi prototip igrača FIFE... nema blage veze, ima crvenog Messija, Vardyja, Kimpembea i još jednog, zaboravio kojeg, pritisak od prve minute i to onaj pritisak igrač na igrača, uklizavanje bez pardona, bilo gdje na terenu, nema veze - na kraju je dobio samo 2 žuta, a trebao je završiti s 3 igrača manje.

Doduše, ove godine mi je protiv takvih idiota puno lakše nego lani, često ih ubijem bez problema.

Ali idu mi na kurac baš jako i svaki put se zbog njih iznerviram bezveze.

 

Zašto pišem?

Ja igram cijelu utakmicu bez presinga, a moji igrači u 60' ostaju bez stamine i to zbog usrane pokvarene igre.

To što majmun cijelu utakmicu igra presing troši i moje igrače jer valjda moraju bježat od idiotovih?!

 

Evo slika da vidite staminu mojih u 80'.

Inače kad igram protiv protivnika koji ne igraju takav presing nego ga povremeno pale ili čak ne pale, moji budu sa staminom u zelenom na kraju partije.

Super je EA to smislio... ajmo svima trošit staminu, boli nas kurac.

 

 

 Ja sam to primjetio još prošle godine i pisao o tome. Jednostavno ti se u taktikama upali neka pizdarija koja ti popije staminu do 55 minute. Prošle godine sam svaku tekmu u igri provjeravao je li mi se upalilo pa sam gasio. Ako zaboravim ode stamina. Nisam skužio po kojem se ključu pali ta opccija, valjda kada moram izgubiti.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

 Stvarno nitko. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

 Stvarno nitko. 

 Neznam kaj da ti velim. Bravo

Eventualno ti jos mogu ovu sliku stavit... a morao je barem 200 zabiti koliko se napromasivao.

Poruka je uređivana zadnji put sri 6.1.2021 23:51 (cicek).
6 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

 Stvarno nitko. 

 Ne znam samo kako se usudujes!

6 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

 Stvarno nitko. 

 Neznam kaj da ti velim. Bravo

Eventualno ti jos mogu ovu sliku stavit... a morao je barem 200 zabiti koliko se napromasivao.

 Cicek, fulao si poantu ko Lewa gol.

12 godina
offline
FIFA 21

nisma mogao cekati vise dok nedodje ps5 pa sam instalirao fifu 21 na ps4...i prvo sto sam skuzio

usrali su travu na jedinim stadionima gdje je ona odlicno izgledala - engleskim stadionima -.-....sad i tamo izgleda odvratno zuta kao na ostalim stadionima...

gdje su martin tyler i alan smith jebote...pa 100 put su mi bili bolji od ova 2.........

 

i nadam se da ce se vise rijesit ova situacija sa brazilskom ligom da se moze normalno igrat...uzeo sma pes21 samo radi brazilske lige, ali igra je toliko uzasna da sam je obrisao nakon par utakmica...

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Ovo mi izgleda da igraš na press on heavy touch ili press after possesion loss..

Ili ako si na attack wide stavio 3 bar ili 4..

Sve igram na balanced, nikakve presinge, nikakve pizdarije.

Ponavljam, kad protivnici igraju normalno, moji na kraju utakmice imaju staminu preko pola, svi u zelenom.

Tu i tamo mijenjam Hagija jer se on najviše potroši, ali ovi ostali nikada, pogotovo stoperi, a vidio si na slici kakvu staminu je imao Kunde.

 

Ne znam, možda je ovaj tip imao nekakav cheat jer njegovi su od prve do zadnje minute bili na mojima i puhali im u vrat.

Obično se ekipa istroši nakon nekog vremena pa popuste, ali njegovi nisu cijelu partiju.

[19xx] 4ntraks
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
cicek kaže...
SimeKZ kaže...
cicek kaže...
Diplo kaže...
cicek kaže...

Sta oni nama guraju u sbcovima to je komedija. Pa tko odlucuje o sbcu i mirne duse veli to cemo staviti.

 Nisu glupi, stave robbena pa linkove za njega i uzmu ljudima coinse prije totya da kupuju fifa pointse haha

 Ma tko ce normalan robena koristiti u prvoj postavi? To mjesto je vec zauzeo auar i wby tak da ovaj moze samo ko super sub ili par ikonica koje kostaju.

 Stvarno nitko. 

 Neznam kaj da ti velim. Bravo

Eventualno ti jos mogu ovu sliku stavit... a morao je barem 200 zabiti koliko se napromasivao.

 Cicek, fulao si poantu ko Lewa gol.

 Nis se ti nemoj sekirati.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

 

 Ja sam to primjetio još prošle godine i pisao o tome. Jednostavno ti se u taktikama upali neka pizdarija koja ti popije staminu do 55 minute. Prošle godine sam svaku tekmu u igri provjeravao je li mi se upalilo pa sam gasio. Ako zaboravim ode stamina. Nisam skužio po kojem se ključu pali ta opccija, valjda kada moram izgubiti.

Ma nije do taktike sigurno.

Uvjeren sam da je to zbog protivničkog presinga i da zbog njih moji igrači više trče jer ovi ih stalno pokrivaju pa moraju bježat od njih da se otvore.

Kako god bilo, žešća idiotarija je da se obje ekipe troše ako jedna koristi idiotsku taktiku.

[19xx] 4ntraks
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Slazem se, imam baby Cruyffa untreadable, tako da me briga za chemistry, ako dobije upgrade, a doma igraju protiv PSV-a, biti će najbolji bek u igrici jako dugo, a može i stopera sa visinom i statsima. Odmah sam ga napravio sa fodderom.
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Idem da vidim na koji nacin ce me danas uvrijediti :D hoce li biti neka od starih fora ili ce izvuci novi trik iz sesira :D

 

Edit: onana 84, stare fore vise se ni ne trude. :D

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 10:23 (cicek).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Vi sta vrtite milione, ima tko da posudi na kratki period 150K coinsa?! Uzeo bih Gerrarda 89 :)

na psu
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 11:16 (Gerro).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Znaci vodim 3:0 i imam utakmicu pod kontrolom. Odjednom njemu 3 puta lopta magicno prolazi ili ostaje u nogama da dođe na 3:3. U 87 zabijem gol glavom da dobijem tekmu 4:3. Pa jebem im sve. Trebalo bi se tu igrati na hendikep, jer ako i ima mrve skila u tom gameplayu on nestaje lagano vec na 2 razlike, a na tri razlike se tvojih 11 pretvori u hrpu nesposobnjakovica za quick sell. A gol glavom je cisti poklon od ea. Znaci mozes sutirati 15 puta iz ciste sanse s ramosom koji ima odlicne statse za igru glavom i promasit ces. Onda dolazi kante i zabija raslje glavom pokraj dvometrasa. Kako da ne.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

Znaci vodim 3:0 i imam utakmicu pod kontrolom. Odjednom njemu 3 puta lopta magicno prolazi ili ostaje u nogama da dođe na 3:3. U 87 zabijem gol glavom da dobijem tekmu 4:3. Pa jebem im sve. Trebalo bi se tu igrati na hendikep, jer ako i ima mrve skila u tom gameplayu on nestaje lagano vec na 2 razlike, a na tri razlike se tvojih 11 pretvori u hrpu nesposobnjakovica za quick sell. A gol glavom je cisti poklon od ea. Znaci mozes sutirati 15 puta iz ciste sanse s ramosom koji ima odlicne statse za igru glavom i promasit ces. Onda dolazi kante i zabija raslje glavom pokraj dvometrasa. Kako da ne.

 Ja sam isto danas uletio u DR. Prva tekma, samljeo prvo poluvrijeme, 5-0 tarem lika. Pocne drugo poluvrijeme, jedva zivu glavu izvucem sa 5-3 rezom. To kaj su Rashford i Aouar promasili u tih 45min drugog poluvremena je ravno ludilo, isto koliko sam blokova dozivio. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ma nije do taktike sigurno.

Uvjeren sam da je to zbog protivničkog presinga i da zbog njih moji igrači više trče jer ovi ih stalno pokrivaju pa moraju bježat od njih da se otvore.

Kako god bilo, žešća idiotarija je da se obje ekipe troše ako jedna koristi idiotsku taktiku.

Znači u fifi 20 i u fifi 21 mi se sama od sebe palila ova opcija i onda mi igrači do 50 minute ostanu kompletno bez stamine. Kako sam prešao na PS5 to mi se više ne događa. Svaku tekmu sam do tada provjeravao je li mi ova opcija upaljena. Nije se palila stalno već ponekad. Zašto? Nemam pojma osim da mi sjebe tekmu. No kad bi se upalila, gotov sam. Igrači svi crknu do 50 minute i više nemam kaj tražiti u toj tekmi.

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
cicek kaže...

Znaci vodim 3:0 i imam utakmicu pod kontrolom. Odjednom njemu 3 puta lopta magicno prolazi ili ostaje u nogama da dođe na 3:3. U 87 zabijem gol glavom da dobijem tekmu 4:3. Pa jebem im sve. Trebalo bi se tu igrati na hendikep, jer ako i ima mrve skila u tom gameplayu on nestaje lagano vec na 2 razlike, a na tri razlike se tvojih 11 pretvori u hrpu nesposobnjakovica za quick sell. A gol glavom je cisti poklon od ea. Znaci mozes sutirati 15 puta iz ciste sanse s ramosom koji ima odlicne statse za igru glavom i promasit ces. Onda dolazi kante i zabija raslje glavom pokraj dvometrasa. Kako da ne.

 Ja sam isto danas uletio u DR. Prva tekma, samljeo prvo poluvrijeme, 5-0 tarem lika. Pocne drugo poluvrijeme, jedva zivu glavu izvucem sa 5-3 rezom. To kaj su Rashford i Aouar promasili u tih 45min drugog poluvremena je ravno ludilo, isto koliko sam blokova dozivio. 

 Meni su blokovi vec normalni. Na 1 gol imam ili 10 blokova ili ni jedan, između ne postoji. A famozno mi je kako se igra promijenila od kad igram preko vpna iz austrije. Znaci, šutevi su ludi. Cvrsti i lete ko metak. Recimo Martial sad para mrežu ko lud. U obrani mi lopta rijeđe prođe kroz igraca, a i sve češće vidim one bedastoce kod protivnika koje sam prije viđao samo kod sebe. Tipa da udari po golu ko da je sa loptom i pola lopate zemlje pokupio. Znaci kako je moguce da me vise ne jebu s tim samo zbog vpna nemam pojma. Realno nije se apsolutno nista promijenilo, ja koristim i dalje iste puteve do servera samo sto oni misle da sam u austriji.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ma nije do taktike sigurno.

Uvjeren sam da je to zbog protivničkog presinga i da zbog njih moji igrači više trče jer ovi ih stalno pokrivaju pa moraju bježat od njih da se otvore.

Kako god bilo, žešća idiotarija je da se obje ekipe troše ako jedna koristi idiotsku taktiku.

Znači u fifi 20 i u fifi 21 mi se sama od sebe palila ova opcija i onda mi igrači do 50 minute ostanu kompletno bez stamine. Kako sam prešao na PS5 to mi se više ne događa. Svaku tekmu sam do tada provjeravao je li mi ova opcija upaljena. Nije se palila stalno već ponekad. Zašto? Nemam pojma osim da mi sjebe tekmu. No kad bi se upalila, gotov sam. Igrači svi crknu do 50 minute i više nemam kaj tražiti u toj tekmi.

 Definitivno ti se to ne pali samo od sebe. To su D-Pad kontrole i osim ako ti kontroler nije u kurcu, sama od sebe se nece stiskati.

5 godina
offline
FIFA 21

Jeli itko imao srece s 5 × 85+ packom? Ja svakako jesam...

Leo
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 15:37 (Dzem1234).
 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
FIFA 21

Ima li tko ideju kakvu? Znači imam ovaj untradable tim i 4,2 mil coinsa.

Stvarno više ne znam šta bi  pa ako može neki prijedlog, ideja..

 

Znači isprobao sam sve i svašta, nemam više ni ideje a i volje mi ponestaje polako.. 

Naravno 7 tokena sam jučer stavio u baby Icon i dobio Zanettija.. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 16:06 (manipulator).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ima li tko ideju kakvu? Znači imam ovaj untradable tim i 4,2 mil coinsa.

Stvarno više ne znam šta bi  pa ako može neki prijedlog, ideja..

 

Znači isprobao sam sve i svašta, nemam više ni ideje a i volje mi ponestaje polako.. 

Naravno 7 tokena sam jučer stavio u baby Icon i dobio Zanettija.. 

 Ideju za sto?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

 Definitivno ti se to ne pali samo od sebe. To su D-Pad kontrole i osim ako ti kontroler nije u kurcu, sama od sebe se nece stiskati.

 Interesantno da je da stisne uvijek ista opcija i to ne stalno i ne svaku tekmu. S tim sam imao problema dok nisam prešao na PS5. Sada više nemam. U čemu je problem ne znam ali znam da je problem u igri popriličan jer nakon 50 minute svisu mi se igrači vukli po terenu. No, ok, iza mene je problem. Nemam ga više.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Ima li tko ideju kakvu? Znači imam ovaj untradable tim i 4,2 mil coinsa.

Stvarno više ne znam šta bi  pa ako može neki prijedlog, ideja..

 

Znači isprobao sam sve i svašta, nemam više ni ideje a i volje mi ponestaje polako.. 

Naravno 7 tokena sam jučer stavio u baby Icon i dobio Zanettija.. 

 Kako je to jeben problem kad slozis svaki SBC koji ti daju pa doslovno zakljucas ekipu sa njima. Tu bog otac ne zna kaj bi poslozil. 

 

Uz to kaj imas 4m coinsa i mozes kupit i slozit kaj hoces... ja bi na tvom mjestu kupil neke ikone koje volim i igral tako. Ostalo pokrpal sa ovim freeze SBC karticama. 

 

Isto mi nije jasno zakaj drzis Popea i Ansu Fatia unutra kraj 4,2m coinsa zajedno sa obicnim Brunom:D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 16:46 (SimeKZ).
10 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ideju kakvu? Znači imam ovaj untradable tim i 4,2 mil coinsa.

Stvarno više ne znam šta bi  pa ako može neki prijedlog, ideja..

 

Znači isprobao sam sve i svašta, nemam više ni ideje a i volje mi ponestaje polako.. 

Naravno 7 tokena sam jučer stavio u baby Icon i dobio Zanettija.. 

 Kako je to jeben problem kad slozis svaki SBC koji ti daju pa doslovno zakljucas ekipu sa njima. Tu bog otac ne zna kaj bi poslozil. 

 

Uz to kaj imas 4m coinsa i mozes kupit i slozit kaj hoces... ja bi na tvom mjestu kupil neke ikone koje volim i igral tako. Ostalo pokrpal sa ovim freeze SBC karticama. 

 

Isto mi nije jasno zakaj drzis Popea i Ansu Fatia unutra kraj 4,2m coinsa zajedno sa obicnim Brunom:D 

 Na Ansu Fatijevom mjestu je bio Mane, Rashford, Dembele, Saint Maximin, i opet mi se on pokazao najbolji, eto zato..

A gold  Bruno je tu iz nekih sentimentalnih razloga, jer je bio u ekipi koja me vodila do elite 3, jedna pobjeda mi falila.. :)

 

Nisam složio sve sbc, samo neke igrače koji mi se sviđaju. Jedino za kime žalim je Firmino što njega nisam složio, mada mi je on najbolji i najootreniji od svih..

 

A Pope, medju top 3 golmana u igri

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.1.2021 17:21 (manipulator).
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

moj tim

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
SimeKZ kaže...
manipulator kaže...

Ima li tko ideju kakvu? Znači imam ovaj untradable tim i 4,2 mil coinsa.

Stvarno više ne znam šta bi  pa ako može neki prijedlog, ideja..

 

Znači isprobao sam sve i svašta, nemam više ni ideje a i volje mi ponestaje polako.. 

Naravno 7 tokena sam jučer stavio u baby Icon i dobio Zanettija.. 

 Kako je to jeben problem kad slozis svaki SBC koji ti daju pa doslovno zakljucas ekipu sa njima. Tu bog otac ne zna kaj bi poslozil. 

 

Uz to kaj imas 4m coinsa i mozes kupit i slozit kaj hoces... ja bi na tvom mjestu kupil neke ikone koje volim i igral tako. Ostalo pokrpal sa ovim freeze SBC karticama. 

 

Isto mi nije jasno zakaj drzis Popea i Ansu Fatia unutra kraj 4,2m coinsa zajedno sa obicnim Brunom:D 

 Na Ansu Fatijevom mjestu je bio Mane, Rashford, Dembele, Saint Maximin, i opet mi se on pokazao najbolji, eto zato..

A gold  Bruno je tu iz nekih sentimentalnih razloga, jer je bio u ekipi koja me vodila do elite 3, jedna pobjeda mi falila.. :) 

 Kupi boljeg Brunu onda. A dam ruku u vatru za Prime Nedveda umjesto Ansu Fatia. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice