FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.305
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Koja dosada za swap u SB, tek sam poluvreme odigro, a vec mi se neda..
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
PeroMilic03 kaže...

Zadnju fifu koju sam igrao je fifa 16. 

Tu sam u futu usao u 5 a u sezoni u 4.

U ovoj sezona 8 a fut 9. ;)

Ne ide...

 Sto te tocno muci pero? Napad? Obrana?

 Sve. ;)

15 godina
offline
Re: FIFA 21
mirkossam kaže...
ruya kaže...

Ja sa ekipom vrednom 100k i manje udjoh u diviziju 2,nije lose. Ne nerviram se ni 10% kao sto sam nekad. Kad se setim kako me ova igra tj fifa izludjivala sad mi smesno. Play for fun. 

 Brzo ces prijatelju da izletis vjeruj mi iz 2 divizije

 

Neće. Igra godinama u prvoj diviziji tako da ima i iskustva i znanja. To što je imao pauzu godinu dana neće ostaviti previše traga na nekome tko zna.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Ma trenutno je na next gen sranje, slabo ljudi igraju jer igra kasno 2 patcha 

Pod ovo slabo ne znam što podrašumijevaš jer bilo što da igram online spaja me u sekundi. Odradio sam skoro bolasiea do kraja i svaku tekmu me spaja u sekundi. Rivalse me spajao u sekundi kad god sam probao igrati. Krenuo sam sinoć igrati za tokene i isto me spaja u sekundi. Znači nema razlike između PS4 i PS5 što se tiče pronalaženja protivnika. Što se tiče same igre, igre su drukčije pa se ne mogu patchevi uspoređivati. Čak se niti verzije igre isto ne označavaju. Nema veze jedno s drugim. Tako da ovo navodno kašnjenje s patchem o kojem govoriš nema nikakve veze.

6 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
PeroMilic03 kaže...

Zadnju fifu koju sam igrao je fifa 16. 

Tu sam u futu usao u 5 a u sezoni u 4.

U ovoj sezona 8 a fut 9. ;)

Ne ide...

 Sto te tocno muci pero? Napad? Obrana?

 Sve. ;)

 Ne znam kako igras, ali uspori igru prema naprijed i daj si truda da ne izletis sa CBovima.

Igrao sam sa frendom ranije, u meduvremenu je prodao igricu radi stresa, i svaki puta kada je napadao je jurcao bez mrve razmisljanja kuda ide i koji je plan.

15 godina
offline
FIFA 21

Gotovo!!

Nemam više šta dalje investirat u tim, ako uleti koji gamechanger tipa Mbappe, Neygey ili slični, onda ćemo razmišljat kako dalje, do daljnjeg, to je to od mene i ulaganja i slaganja tima. Imam dovoljno odličnih igrača i za igru sa krilima i za ovako bez krila sa jakom sredinom i to je to. Milina, a tek 12i mjesec.

Prodao sam dosta odličnih igrača ovih dana, al nije mi žao, složio sam si tim 100% po volji. I klupa mi je ekstra po guštu, imam svega za svaku situaciju. Mrzim one debilizme sa bronze igračima na klupi za skidanje rejtinga, ja više volim igrat pošteno i imat si pokriveno više pozicija s klupom.

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...
PeroMilic03 kaže...
sexytoiletpaper kaže...
PeroMilic03 kaže...

Zadnju fifu koju sam igrao je fifa 16. 

Tu sam u futu usao u 5 a u sezoni u 4.

U ovoj sezona 8 a fut 9. ;)

Ne ide...

 Sto te tocno muci pero? Napad? Obrana?

 Sve. ;)

 Ne znam kako igras, ali uspori igru prema naprijed i daj si truda da ne izletis sa CBovima.

Igrao sam sa frendom ranije, u meduvremenu je prodao igricu radi stresa, i svaki puta kada je napadao je jurcao bez mrve razmisljanja kuda ide i koji je plan.

 I ja jurcam bez veze. Ma ko ga j..

Nisam za fife i jbg. Igracu pomalo sb na proff.

Koji mozda sezonu online i tako.

A mozda i batalim skroz.

Nikako u odbrani da potrefim cdm,a i kako cu kad su mi svi isti igraci. Hahaha

15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Kako je ova igra savrseno slozena da jebe igraca u zdrav mozak to je milina za gledat. Znaci odigrao sam 2 tekme u wl. Oboje su identicne. Konekcija je bila odlicna u toj mjeri da sam mislio da igram drugu igru... I prvu tekmu vodim 3:0 i ne stajem stvaram dalje sanse ali gol postaje sve manji i manji. S benzemom prolazim golmana i točno na onom šiljku od 5m gađam prazan gol i promasujem. :) Lik zabije gol za 3:1 i tad ja opet mogu pogoditi gol i odem na 4:1 di on prekida. Sljedeca tekma ista prica... Zabijem 3 gola do 20min i tu se zateže ručna. Do poluvremena gledam fantasticne obrane popea i kastastrofalne promasaje mojih igraca. Konekcija je i dalje odlična... U tekmu i pol nisam dozivio ozbiljan napad od strane protivnika, jer ocito igram dobro obranu. I tad 67'min prvi njegov ubačaj u 16m i naravno da nekako gurne njegov igrac nogu ispred mog IF gomeza i zabije za 3:1, mislim si okeej. Krenemo dalje odjednom lik kojeg je sreca i fifa spasavala od 5 golova u poluvremenu je proigrao obranu. Po dva igraca cekaju u bloku, a ostali se samoinicijativno i odgovorno vracaju u obranu tek toliko da ostatak mojih AI intelektialaca ne zna gdi bi sami s sobom... Svaki sut zavrsi u bloku. Njegovi napadi postaju sve cesci jer izbiti liku loptu iz nogu je umjetnost. Ali pazite govorimo o cojeku koji je skuzio bit nogometa, obrane i fife u 30 sec pauze na poluvremenu. I naravno u sljedeca dva kontranapada ista prica ubacaj na koji nitko moj ne reagira a njegov šajba itekako obranjivu loptu blago u stranu gola, ali alisson odlucuje svaki puta genericku animaciju bacanja na guzicu. Na 3:3 smo u tren oka s 4 pristisnuta gumba. Ali ajde imao je upaljen team press barem 60 min tekme pa ce sad to prestat. Dodajem loptu werneru u for koji jadnik jos pune stamine i rare gold gomez bez trunke stamine ga dostize ko da je nitko i nista. I tako nas fifa uvjerava da smo gori nego sto zapravo jesmo, da nam treba jaci/brzi/šareniji tim i da ne možemo koncetraciju zadržat ni 15 min. :)

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
jopis kaže...

Gotovo!!

Nemam više šta dalje investirat u tim, ako uleti koji gamechanger tipa Mbappe, Neygey ili slični, onda ćemo razmišljat kako dalje, do daljnjeg, to je to od mene i ulaganja i slaganja tima. Imam dovoljno odličnih igrača i za igru sa krilima i za ovako bez krila sa jakom sredinom i to je to. Milina, a tek 12i mjesec.

Prodao sam dosta odličnih igrača ovih dana, al nije mi žao, složio sam si tim 100% po volji. I klupa mi je ekstra po guštu, imam svega za svaku situaciju. Mrzim one debilizme sa bronze igračima na klupi za skidanje rejtinga, ja više volim igrat pošteno i imat si pokriveno više pozicija s klupom.

 Dobar tim, meni se jedino ovaj Pogba ne sviđa, nije mi kegao nikako. 6 ili 7 puta sam ga već kupovao, pa prodam, ne paše mi nikako. Otkako sam prvi put stavio Brunu Fernandes na tog ofenzivnog veznog, zasada nisam boljeg našao.. A probao sam i De Bruynea isto, katastrofa..

 

Moj tim za ovu wl, imam odličnu klupu i kad prodam ulaganja oko 2.5mil coinsa 

 

 

12 godina
offline
FIFA 21

Meni primjerice uopce nije igrivo. 70-80ms ping, baca u crveno ponekad signal. Ne zelim niti pocet. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 21

Jednom je otiso sa Neymarom i zabio. Ostalih 90min ga nema na terenu. Zadnjih 15min in gamea on pali constant pressure i tu nastaje kaos. Dva puta dodem 1v1, drzim udarac al nista se ne dogada :D. +1 nadoknada al u trecoj minuti on ima korner :D. Sve bolje od boljeg. 

 

EDIT: De Bruyne, Wijnaldum, Gomez i Bellerin bi isli van a unutra Petit, Felix, Walker i Gimenez. 

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 16:01 (SimeKZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Ja sam upravo starto u WL
 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
FIFA 21

Ruya ,daj taj tim pobjednicki od 100 k da vidimo.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
PeroMilic03 kaže...

Ruya ,daj taj tim pobjednicki od 100 k da vidimo.

 Ruya je dobar igrac pa je nagural 100k tim do D2. Makar i u 100k tim ide dosta bolesnih kartica. Maxim - Sissoko - Wijnaldum - Adama ti je samo jedna vezna linija koja melje.

 

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/258 - jeftiniji od velike vecine kartica koje su izasle a kurca ne vrijede.

 

EDIT: 40/10mbps konekcija na PSu a u igri 80-90ms. Koji kurac jbt led.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 16:33 (SimeKZ).
14 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jel zna kako rijesit problem "unable to retrieve your kick off names data" na PS4 ? Ne mogu kick off obican , a cini mi se da ni online friendlies ne radi zbog tog.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ruya ,daj taj tim pobjednicki od 100 k da vidimo.

 Ruya je dobar igrac pa je nagural 100k tim do D2. Makar i u 100k tim ide dosta bolesnih kartica. Maxim - Sissoko - Wijnaldum - Adama ti je samo jedna vezna linija koja melje.

 

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/258 - jeftiniji od velike vecine kartica koje su izasle a kurca ne vrijede.

 

EDIT: 40/10mbps konekcija na PSu a u igri 80-90ms. Koji kurac jbt led.

 Dosta bolja kartica, tradable i duplo jeftinija.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 17:21 (Diplo).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
SimeKZ kaže...
PeroMilic03 kaže...

Ruya ,daj taj tim pobjednicki od 100 k da vidimo.

 Ruya je dobar igrac pa je nagural 100k tim do D2. Makar i u 100k tim ide dosta bolesnih kartica. Maxim - Sissoko - Wijnaldum - Adama ti je samo jedna vezna linija koja melje.

 

https://www.futbin.com/squad-building-challenges/ALL/258 - jeftiniji od velike vecine kartica koje su izasle a kurca ne vrijede.

 

EDIT: 40/10mbps konekcija na PSu a u igri 80-90ms. Koji kurac jbt led.

 Dosta bolja kartica, tradable i duplo jeftinija.

 

 Za CAM Svakako. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
offline
FIFA 21

Ma ne igram ja nista posebno, predhodne fife su mi bolje lezale istina ali sam i zudio za boljim rezultatima, sad stvarno opusteno igram i bez stresa, cilj je samo zabaviti se malo. Ovo mi je tim, igram 442 ili 424, evo i custom taktike i instrukcije su oba st, lm i rm get in behind, Ndidi kao jedan cdm stay back i cover center, Ziyech samo cover center i bekovi stay back i overlap to je sto se tice fut tima. A sezona online uvek mi je bio daleko ugodniji gameplay tu nisam los,iz prvog pokusaja krenuo od div 10 i osvoio div 1.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
ruya kaže...

Ma ne igram ja nista posebno, predhodne fife su mi bolje lezale istina ali sam i zudio za boljim rezultatima, sad stvarno opusteno igram i bez stresa, cilj je samo zabaviti se malo. Ovo mi je tim, igram 442 ili 424, evo i custom taktike i instrukcije su oba st, lm i rm get in behind, Ndidi kao jedan cdm stay back i cover center, Ziyech samo cover center i bekovi stay back i overlap to je sto se tice fut tima. A sezona online uvek mi je bio daleko ugodniji gameplay tu nisam los,iz prvog pokusaja krenuo od div 10 i osvoio div 1.

 Dobro. Season online nije ni priblizno teska kao FUT. Tamo su vecinom flegma ljudi... malo jaci igrac koji u FUTu je D5 ili 6 se prosece tamo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Sta je bolje na CAM? TOTGS Jota ili Bruno obicna kartica?

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
ruya kaže...

Ma ne igram ja nista posebno, predhodne fife su mi bolje lezale istina ali sam i zudio za boljim rezultatima, sad stvarno opusteno igram i bez stresa, cilj je samo zabaviti se malo. Ovo mi je tim, igram 442 ili 424, evo i custom taktike i instrukcije su oba st, lm i rm get in behind, Ndidi kao jedan cdm stay back i cover center, Ziyech samo cover center i bekovi stay back i overlap to je sto se tice fut tima. A sezona online uvek mi je bio daleko ugodniji gameplay tu nisam los,iz prvog pokusaja krenuo od div 10 i osvoio div 1.

 Dobro. Season online nije ni priblizno teska kao FUT. Tamo su vecinom flegma ljudi... malo jaci igrac koji u FUTu je D5 ili 6 se prosece tamo.

 Slazem se, ali u fifi 17 sam igrao turnire za pare na playerslounge protiv odlicnih igraca, bilo je nekih i pro i zaradio 100 eura. Juce ucestvovao na nekom fut turniru nagrada 100e, osvoio onaj futwiz. Ali nemam ja ni ekipu ni skil da se sa njima nadmecem to su ljudi koji imaju u wl cesto 30-0.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Jucer na bidu uzea 100x Brandta za cca 5,5k zbog potm haalanda i rttf  loading screena na kojem je bia CAM sa driblingom 89 (jedino su mogli bit brandt i nkunku po statsima, brandt je ima vecu sansu zbog veceg ratinga)

 

Sad se prodaje po max cijeni 10k, ez 400k profita

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Jednom je otiso sa Neymarom i zabio. Ostalih 90min ga nema na terenu. Zadnjih 15min in gamea on pali constant pressure i tu nastaje kaos. Dva puta dodem 1v1, drzim udarac al nista se ne dogada :D. +1 nadoknada al u trecoj minuti on ima korner :D. Sve bolje od boljeg. 

 

EDIT: De Bruyne, Wijnaldum, Gomez i Bellerin bi isli van a unutra Petit, Felix, Walker i Gimenez. 

 

 Skontao sam da nemos igrati sa jednom ekipom. Jednostavno te igra tjera da mijenjaš..

Rivalsi su lagani postali, zato što većina dobrih igrača odigra do 5000 pts i dalje nastavi i odigra ih kroz fut champions, tako da i nema neke posebne konkurencije 

11 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Jucer na bidu uzea 100x Brandta za cca 5,5k zbog potm haalanda i rttf  loading screena na kojem je bia CAM sa driblingom 89 (jedino su mogli bit brandt i nkunku po statsima, brandt je ima vecu sansu zbog veceg ratinga)

 

Sad se prodaje po max cijeni 10k, ez 400k profita

 

 Ajd hvala što si nam reko na vrijeme... :) 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Jucer na bidu uzea 100x Brandta za cca 5,5k zbog potm haalanda i rttf  loading screena na kojem je bia CAM sa driblingom 89 (jedino su mogli bit brandt i nkunku po statsima, brandt je ima vecu sansu zbog veceg ratinga)

 

Sad se prodaje po max cijeni 10k, ez 400k profita

 

 Bravo. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
miikaa77 kaže...

Sta je bolje na CAM? TOTGS Jota ili Bruno obicna kartica?

 Iko da je probo?

15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

 Ajd hvala što si nam reko na vrijeme... :) 

Pa tak je svaki put, kaj se čudiš. Samo se javi da bi se pohvalio kad je sve gotovo i to je to.

 

Nakon Rulebreakers 2  i prošlotjednog TOTW eto opet Pogbe. Čovjek bi pomislio da nema previše igrača u igri pa vrte jedne te iste igrače cijelo vrijeme svake godine iznova. Prošle godine je isto imao dvije takve kartice a ove godine tek je 12 mjesec i dvije su već tu..

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.12.2020 20:38 (movie).
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

 Ajd hvala što si nam reko na vrijeme... :) 

Pa tak je svaki put, kaj se čudiš. Samo se javi da bi se pohvalio kad je sve gotovo i to je to.

 

Nakon Rulebreakers 2  i prošlotjednog TOTW eto opet Pogbe. Čovjek bi pomislio da nema previše igrača u igri pa vrte jedne te iste igrače cijelo vrijeme svake godine iznova. Prošle godine je isto imao dvije takve kartice a ove godine tek je 12 mjesec i dvije su već tu..

 Ja kad sam ovdje svaki dan pisa sta kupujem/prodajem pisa romane ti si ismijava da pricam sam sa sobom, tako da ne znam sta da ti kazem.

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Prosle godine su 28.12.  izbacili repeatable totw sbc, trazili su 83 rating momcad. A base icon sbc su izbacili 24.12 na badnjak.

 

Ove godine su izbacili base icon nesto ranije, totw 84+ ratinga su skocile pun k u cijeni tako da bi mogli uskoro izbacit taj totw sbc da naprave supply jer svaki dio base icon sbca trazi po jedan totw. EA zeli da ljudi sta vise isprazne klub prije TOTY.

 

Preporucujem 83 rating kartice ispod 1,4k nije bitno koja pozicija ni koji linkovi jer je sbc bia 30 ili 45chema koliko me sjecanje sluzi.

 

Doli je par slika koliko su skocile cijene 83 kartica prosle godine kad je izasa sbc. uzea sam za primjer najgore Hradecky i Trapp.

 

 

 

 

 

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 Ja kad sam ovdje svaki dan pisa sta kupujem/prodajem pisa romane ti si ismijava da pricam sam sa sobom, tako da ne znam sta da ti kazem.

Pa kada sam sebi odgovaraš na post što je to nego pričanje sa samim sobom. Jesi primjetio da još netko odgovara na svoje postove osim tebe?

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice