FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 676.187
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ne možes if rashforda zaustaviti pa da imas zeusa u obrani da ga munjama gađa. 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Full dobar ping danas 15-20ms. Stvarno ugodno za igrat. 

 

Gledam po YTu kako ljudima fucka kraj u sekundu, cak neki idu sami na gol. Ja dobijem gol u 3:47 minuti nadoknade a 1+min je bilo. No, dobro.... ne vrijedi pizdit. 

Danas idem na prvu stativu i odigram na drugu gdje stoji moj igrač koji postavlja nogu i lopta ide u praznu mrežu a sudac svira kraj milisekundu prije nego je lopta prešla crtu. Ovo sam prvi put vidio od kada igram fut a to je od 2012 godine. Smiješno.

 

Odradim onaj objectives za del piera i dobijem pack koji je sramota. U njemu sve zajedno nema 2000 coinsa. Dobijem još neki rare pack za ne znam što i unutra takav smijeh za popizditi. Znači, ja više u tim packovima ne mogu dobiti rare 80 karticu. Stvarno ne mogu vjerovati do kuda to može ići. Odradio sam SB samo zbog ona dva rare mega packa i baš me interesira mogu li sutra u njima dobiti rare karticu ratinga 81. Nije mi jasno da netko može u dva tjedna dobiti u packovima 2 milje a ja u dva tjedna ne mogu dobiti 10k coinsa.

15 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

Iskreno EA je top ovo napravia da se obj kartice rade kroz prijateljske, prije bi se svi dropali iz div1 trazilo bi mi 10min mec uz to ljudi su puno pristupacniji za pomoc jer se ne racuna W/L sad sam naisa na 2 lika rjesia u pola sata sve osim 6 winowa i ostalo mi 4 puta zabit sa francuzima.

Da, samo sad su napravili isto sranje samo drugo pakovanje. Kroz divizije moram rješavati week gold s momčadima koje nemam. Znači da to odradim opet ću ispasti bar dvije divizije. Zašto me se tjera da to rješavam sa španjolcima i nijemcima koje nemam? Do sada to nisu tražili. Uvijek je gold bio rješavanje zadataka tipa udarac van 16m, zabiti s CM skill 4 i slične gluposti koje su svima prihvatljive. Kako da ja nekome zabijem 5 golova sa španjolcima kada ih niti nemam u klubu? Čisti pederluk. Sada ću s neke tri ruine ratinga 78 biti predmet napzcavanja dok ne naletim na glupljeg od sebe. To nema smisla.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Klasicna fifa. 6 suteva i primim 5 komada dok moji IF Rashford, Benz i Griezmann ne mogu zabit 1vs1. 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Da, samo sad su napravili isto sranje samo drugo pakovanje. Kroz divizije moram rješavati week gold s momčadima koje nemam. Znači da to odradim opet ću ispasti bar dvije divizije. Zašto me se tjera da to rješavam sa španjolcima i nijemcima koje nemam? Do sada to nisu tražili. Uvijek je gold bio rješavanje zadataka tipa udarac van 16m, zabiti s CM skill 4 i slične gluposti koje su svima prihvatljive. Kako da ja nekome zabijem 5 golova sa španjolcima kada ih niti nemam u klubu? Čisti pederluk. Sada ću s neke tri ruine ratinga 78 biti predmet napzcavanja dok ne naletim na glupljeg od sebe. To nema smisla.

Ja se uopće ne opterećujem s tim idiotarijama.

Od prošlog tjedna mi je ostao jedan zadatak u goldu - driven dodavanje.

Pošto Rivalse nisam uopće igrao zbog toga što sam ispucao utakmice u WL, nije mi se dalo s tim zajebavati.

Ako mi baš bude na kraju falilo bodova onda ću odraditi neki od tih idiotskih zadataka, a do tada, što odradim igrajući ležerno, odradim.

Ionako je uvijek puno više bodova u igri nego što ih treba za doći do kraja tako da se ne brinem.

[19xx] 4ntraks
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Nije da se zalim, al neka mi netko kaze da je ovo normalno. Danas otkako igram sve sto opucaju ude u gol, a ja moram na prazan gol sa sredine opucat da ude inace ili je stativa ili neki matrix trikovi stopera da blokiraju. Druga zaredom.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...
movie kaže...

Da, samo sad su napravili isto sranje samo drugo pakovanje. Kroz divizije moram rješavati week gold s momčadima koje nemam. Znači da to odradim opet ću ispasti bar dvije divizije. Zašto me se tjera da to rješavam sa španjolcima i nijemcima koje nemam? Do sada to nisu tražili. Uvijek je gold bio rješavanje zadataka tipa udarac van 16m, zabiti s CM skill 4 i slične gluposti koje su svima prihvatljive. Kako da ja nekome zabijem 5 golova sa španjolcima kada ih niti nemam u klubu? Čisti pederluk. Sada ću s neke tri ruine ratinga 78 biti predmet napzcavanja dok ne naletim na glupljeg od sebe. To nema smisla.

Ja se uopće ne opterećujem s tim idiotarijama.

Od prošlog tjedna mi je ostao jedan zadatak u goldu - driven dodavanje.

Pošto Rivalse nisam uopće igrao zbog toga što sam ispucao utakmice u WL, nije mi se dalo s tim zajebavati.

Ako mi baš bude na kraju falilo bodova onda ću odraditi neki od tih idiotskih zadataka, a do tada, što odradim igrajući ležerno, odradim.

Ionako je uvijek puno više bodova u igri nego što ih treba za doći do kraja tako da se ne brinem.

 Tocno to. Zadnje za kaj sam se jebal ko majmun je bio Roberto Carlos u icon swapsima. Nakon toga sam si reko nikad vise. Koristio sam ga 1000 tekmi, isplatilo se. Al' ta patnja kroz DR je ravna idiotizmu. Pogotovo jer sam bio u D2 i usao u D1. 

Ovo kroz friendlije je super, kad bude neki igrac koji ce mi se uklapat u ekipu, sigurno cu slozit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 Tocno to. Zadnje za kaj sam se jebal ko majmun je bio Roberto Carlos u icon swapsima. Nakon toga sam si reko nikad vise. Koristio sam ga 1000 tekmi, isplatilo se. Al' ta patnja kroz DR je ravna idiotizmu. Pogotovo jer sam bio u D2 i usao u D1. 

Ovo kroz friendlije je super, kad bude neki igrac koji ce mi se uklapat u ekipu, sigurno cu slozit.

Sve zadatke koje daju bi trebali biti kroz friendlies odnosno SB i to oba moda pa neka ljudi sami odluče koji će igrati.

Ovako kad proguraju neke gluposti u rivalse, samo zajebu sve igrače.

Ovi jači dropaju, onda slabiji dobivaju po pičci pa padaju divizije zbog njih - potpuni kaos nastane i nikome nije gušt igranje jer svi odrađuju.

Umjesto da ležerno igrajući odradiš zadatak i uživaš pritom.

 

Meni je npr. zadatak sa silverima odličan.

Odradio sam oba bez pol muke i usput se zabavio i nasmijao zato jer panjevi pokušavaju sa silverima igrati meta taktike, a to im baš ne polazi za nogom :)

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ja se uopće ne opterećujem s tim idiotarijama.

Od prošlog tjedna mi je ostao jedan zadatak u goldu - driven dodavanje.

Pošto Rivalse nisam uopće igrao zbog toga što sam ispucao utakmice u WL, nije mi se dalo s tim zajebavati.

Ako mi baš bude na kraju falilo bodova onda ću odraditi neki od tih idiotskih zadataka, a do tada, što odradim igrajući ležerno, odradim.

Ionako je uvijek puno više bodova u igri nego što ih treba za doći do kraja tako da se ne brinem.

 Prošli tjedan je bilo low cross dodavanje u goldu koje mi je ostalo jer mi nije registriralo. Baš sam ovdje pitao je li dobro radim dok mi ne prizna. Onda sam otišao na EA forum i masa ljudi se žali zbog iste stvari. Nikome nije priznalo iako su odradili kako treba. Sada gledam i promijenili su zadatak u samo cross dodavanje i to je to. Eto koliko su sposobni. Lakše im je bilo promijeniti zadatak nego popraviti problem. Malo gledam i vidim da su smanjili bodove ove godine u odnosu na prošlu fifu. I gold i silver u zbroju ove godine donose manje bodova, pogotovo gold. Uz sve to još su taj gold zakomplicirali sa zadacima koje sam opisao. Prošle godine sam odradio svih 9 sezona pobrao sve kartice a da nisam nikad niti s jednom igrao. Sve sam ih ubacio u neki sbc. U svih 9 sezona otvorio sam masu packova i nikada niti u jednom nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa. Baš se pitam, koja je onda uopće svrha što se zajebavam s tim kada od toga nemam apsolutno nikakve koristi?

Poruka je uređivana zadnji put ned 25.10.2020 19:02 (movie).
15 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
Skilledžija kaže...

Ja se uopće ne opterećujem s tim idiotarijama.

Od prošlog tjedna mi je ostao jedan zadatak u goldu - driven dodavanje.

Pošto Rivalse nisam uopće igrao zbog toga što sam ispucao utakmice u WL, nije mi se dalo s tim zajebavati.

Ako mi baš bude na kraju falilo bodova onda ću odraditi neki od tih idiotskih zadataka, a do tada, što odradim igrajući ležerno, odradim.

Ionako je uvijek puno više bodova u igri nego što ih treba za doći do kraja tako da se ne brinem.

 Prošli tjedan je bilo low cross dodavanje u goldu koje mi je ostalo jer mi nije registriralo. Baš sam ovdje pitao je li dobro radim dok mi ne prizna. Onda sam otišao na EA forum i masa ljudi se žali zbog iste stvari. Nikome nije priznalo iako su odradili kako treba. Sada gledam i promijenili su zadatak u samo cross dodavanje i to je to. Eto koliko su sposobni. Lakše im je bilo promijeniti zadatak nego popraviti problem. Malo gledam i vidim da su smanjili bodove ove godine u odnosu na prošlu fifu. I gold i silver u zbroju ove godine donose manje bodova, pogotovo gold. Uz sve to još su taj gold zakomplicirali sa zadacima koje sam opisao. Prošle godine sam odradio svih 9 sezona pobrao sve kartice a da nisam nikad niti s jednom igrao. Sve sam ih ubacio u neki sbc. U svih 9 sezona otvorio sam masu packova i nikada niti u jednom nisam dobio karticu vrijednu 10k coinsa. Baš se pitam, koja je onda uopće svrha što se zajebavam s tim kada od toga nemam apsolutno nikakve koristi?

 Stariš...

Svrha je da imaš nekakav cilj, nekakvu zanimaciju za igrat, tryharderima je cilj doć u elite i objavit to na forumu/fejsu, ovim marketinškim stručnjacima je cilj dobro kupit i još bolje prodat, a casualcima je zanimacija šta god bace u igru, jer eto, kad je već tu neki zadatak, pa odigrat će ga, zašto ne...

 

Nego, šta kukaš, eto ako si imalo sreće u packovima ko ja, sad imaš šta trpat na transferlistu, ja sam krenuo prije pol sata, imam 150 75 i 77 rated igrača, valjda će se nešto i prodat, lupam cijene bezveze, pa šta ode ode.

12 godina
offline
FIFA 21

Zabijem gol i igra vraca faul. U 90min dobivam loptu u 16m, okrenem se i gol. Gol ponisten i dodijeljen protivniku faul i zuti karton za mog Balea. Igrac kojeg nisam kontroliral, koji je na drugom kraju igralista. Ne vjerujem kaj gledam. Ovo vise nema smisla jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
FIFA 21

Jucer navecer sam izbrisao Fifu 21 sa konzole. Odigrao sam 2 utakmice, obje najgori horror do sada. Tacklam, pucam, dodajem. A potpuno nemocan jer igraci igraju kao da suparnik i ja igramo u dva razlicita gamplay engine-a.

 

Njegovi (cijela ekipa sweat Prem naravno) ofenzivci bolje igraju obranu od mojih obrambenih, trce i agresivno pritiscu, a moji se spotaknu svaki put kad prime dodavanje. Jos bih shvatio da scripting tu i tamo pogura nekog recimo jednim golom, tipa da se jednom u utakmici dogodi odbijanac koji zavrsi golom. Ali tu se doslovno svakih 10 ingame sekundi dogodi potpuna nelogicnost u gamplayu i fizici. I bez obzira na manualne komande ne mozes nista. Nikad u zivotu nisam poludio jer me nadigrao suparnik koji je bolji, ili smo u skillu u egalu pa je imao malo vise srece ili koncentracije. To je realnost, i nemam nista protiv njega. Ali taj osjecaj nemoci protiv SF AI-a me raspizdi. 

Bacio sam kontroler u kauc i odbio se na pod. Nije mu nista, ali kako sam prije odlucio da necu vise zbog FUT-a razbijati i placati kontrolere, izbrisao sam igricu.

 

Sto je najgore, nije mi nikad bilo problem vrijeme provedeno igrajuci dvije, tri tekme dnevno, vec sto me toliko nazivcira da mi pokvari ostatak slobodnog popodneva taj dan, i budem maltene nesposoban baviti se nekim drugim hobijima i ostalom. 

Nemoguce je opisati kontrast emocija kada upalim odvratni FUT, i recimo remek djelo idustrije video igara, Red Dead Redemption 2. Razlika kao cekanje u redu u nekoj drzavnoj birokraciji, i odlaskom na spoj sa nekom najzgodnijom i najpametnom curom. EA je najgora toksicna nakupina fekalija. 

 
5 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

I tako meni fali skilla da pobjedim skripte, predvidim flipere, zagradim osvojene lopte, presjecem loptu koja je doslovno cm od mene i u zadnje 3 tekme novitet... otw partey ne moze osvojiti loptu glavom. :D prosle.fife sam pisao isto kao i ove... i na lose servere se covjek nauci, al na skriptu nikak. Dundo jebeni maroje. 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
cicek kaže...

I tako meni fali skilla da pobjedim skripte, predvidim flipere, zagradim osvojene lopte, presjecem loptu koja je doslovno cm od mene i u zadnje 3 tekme novitet... otw partey ne moze osvojiti loptu glavom. :D prosle.fife sam pisao isto kao i ove... i na lose servere se covjek nauci, al na skriptu nikak. Dundo jebeni maroje. 

 Daj mi objasni kako uspijes primit 7 golova na svakoj utakmici?? haha

8 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Ako neko zeli ulozit sta veceras pola sata prije/nakon sb rewardsa kad cijene budu najnize

 

Za obj

Roussillon

Upamecano

Coman

Klosterman?

 

Za potencijalni totw

Zaha

L. Alberto

 

trenutni totw 

IF Delaney - imo prejeftina kartica za statse koje ima, trebala bi ekslopdirat cijena nakon DR/WL rewards, pogotovo ako akanji dobije totw u srijedu

IF Bamba

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
cicek kaže...

I tako meni fali skilla da pobjedim skripte, predvidim flipere, zagradim osvojene lopte, presjecem loptu koja je doslovno cm od mene i u zadnje 3 tekme novitet... otw partey ne moze osvojiti loptu glavom. :D prosle.fife sam pisao isto kao i ove... i na lose servere se covjek nauci, al na skriptu nikak. Dundo jebeni maroje. 

 Daj mi objasni kako uspijes primit 7 golova na svakoj utakmici?? haha

 Pa fino... u zadnjih 3 tekme je barem jedan bio iz kornera. I klasika lopte u for koje nitko ziv ne sjece i naravno flipercic. Veci problem je sto 6 golova nije dosta za pobjedu. :)

12 godina
offline
FIFA 21

Fake shot, teleport, gol i tako 4x. Sa igracima na 7 chema. Necu nit spomenut da su imali najvise tacklea od svih igraca na terenu. Jebena komedija. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Znači, otvorim dva rare mega packa od SB i u svakome najbolja kartica rating 80???? Potom otvorim dva preorder packa i u jednom pepe a u drugo asenjo. Zajedno niti 2000 coinsa. I sada neka ja imam volje igrati ovo smeće od igre? Odustajem. Neka si nađu novu budalu. Pošto sam uzeo PS5, probat ću fifu na novoj konzoli ali nemam više nikakvih ambicija glumiti budalu iz tjedna u tjedan. Rađe otvorim xhamster i učinim se sretnim.

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: FIFA 21
Ja dobio Sulea i Gimeneza, ostalo je otišlo na quick sell😆.

Inače, krajnje je vrijeme da ea učini bilo što po pitanju penala nakon kornera gdje je doslovno dovoljno samo držati l2 da bi bio kažnjen penalom.
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
12 godina
offline
Re: FIFA 21
m77 kaže...
Ja dobio Sulea i Gimeneza, ostalo je otišlo na quick sell😆.

Inače, krajnje je vrijeme da ea učini bilo što po pitanju penala nakon kornera gdje je doslovno dovoljno samo držati l2 da bi bio kažnjen penalom.

 Ugasis auto tackle i ostale auto opcije. Dosta se smanje pizdarije.

Danas mi je frajer u 3 situacije gdje sam bjezo 1v1 uklizao s leda, svaki put zuti karton. Niti jednom direktni crveni. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...
m77 kaže...
Ja dobio Sulea i Gimeneza, ostalo je otišlo na quick sell😆.

Inače, krajnje je vrijeme da ea učini bilo što po pitanju penala nakon kornera gdje je doslovno dovoljno samo držati l2 da bi bio kažnjen penalom.

 Ugasis auto tackle i ostale auto opcije. Dosta se smanje pizdarije.

Danas mi je frajer u 3 situacije gdje sam bjezo 1v1 uklizao s leda, svaki put zuti karton. Niti jednom direktni crveni. 

 Da to sam i ja primjetia srusis lika sa zadnjim igracem i ne dobijes crveni, u vrlo rijetkim slucajevima ako je blizu gola dobijes crveni. U beti je jos gore bilo sudac prakticki nije postoja sad su to malo popravili ali i dalje previse smjesnih situacija.

6 godina
offline
FIFA 21

Meni iskreno nije pretjerano jasno kako se konzistentno braniti protiv 4-2-4. Doslovno 4 stoje na mojim obrambenima i 6 u njegovom 16ercu. Ideja im je jednostavna. Upakiraj 16erac da nista ne moze proci kroz igrace bez blokada, nitko ne moze primiti i pucati iz prve u 16ercu, i lansiraj lopte na 4 x 99 pace napadaca koja si ostavio u napadu.

I ok, obranit cu se ja 8 puta od takvih napada, ali nema tekme gdje nece barem jedan ili dva ubaciti, a na drugoj strani terena, ako nisam pogodio barem 3 stative i njegovi odradili automatski vise blokova nego sto Man Utd dobije odluka u svoju korist po sezoni...

Ako itko ima kakav savjet, bio bih zahvalan.

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 13:12 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Meni iskreno nije pretjerano jasno kako se konzistentno braniti protiv 4-2-4. Doslovno 4 stoje na mojim obrambenima i 6 u njegovom 16ercu. Ideja im je jednostavna. Upakiraj 16erac da nista ne moze proci kroz igrace bez blokada, nitko ne moze primiti i pucati iz prve u 16ercu, i lansiraj lopte na 4 x 99 pace napadaca koja si ostavio u napadu.

I ok, obranit cu se ja 8 puta od takvih napada, ali nema tekme gdje nece barem jedan ili dva ubaciti, a na drugoj strani terena, ako nisam pogodio barem 3 stative i njegovi odradili automatski vise blokova nego sto Man Utd dobije odluka u svoju korist po sezoni...

Ako itko ima kakav savjet, bio bih zahvalan.

 Skroz nebitna je formacija koju on igra, bitno je kako ti igras protiv takvih igraca nisi da nijednu informaciju.

 

Koju formaciju igras? Sa krilima ili bez krila? Koje instrukcije imas na bekovima, veznim i krilima ako ih imas? Kako se branis? Jel napadas igraca i ides u tackle ili branis prostor? Kako igras u napadu jel vrtis stranu i izvlacis mu obrambene ili ides direktno prema golu i izgubis balun sa cm/cam pa ti on udre kontru?

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Meni iskreno nije pretjerano jasno kako se konzistentno braniti protiv 4-2-4. Doslovno 4 stoje na mojim obrambenima i 6 u njegovom 16ercu. Ideja im je jednostavna. Upakiraj 16erac da nista ne moze proci kroz igrace bez blokada, nitko ne moze primiti i pucati iz prve u 16ercu, i lansiraj lopte na 4 x 99 pace napadaca koja si ostavio u napadu.

I ok, obranit cu se ja 8 puta od takvih napada, ali nema tekme gdje nece barem jedan ili dva ubaciti, a na drugoj strani terena, ako nisam pogodio barem 3 stative i njegovi odradili automatski vise blokova nego sto Man Utd dobije odluka u svoju korist po sezoni...

Ako itko ima kakav savjet, bio bih zahvalan.

Protiv takvih ja dizem obranu na 7-8 i kad zabijem gol odgledac slavlje. Vece su sanse da ce prekinut ako ga razjebes. Nije fifa neka sreca pa nemaju ljudi puno strpljenja. 

10 godina
offline
FIFA 21

Danas je dan za ulaganje.. Malo sam pratio na futbinu preko trackera neke igrače, jednog sam upratio, kupio 22 komada po 29 do 30 k, a vidim da kad dodje petak navečer da ide i po 45 k.. Ako tako bude sa ea tax bit će oko 240k profita.. I ako bude išao za manje opet ću biti u plusu, da bude i 100k opet dobro nego da coinsi stoje bezveze.. 

 

Preporučam ako imate viška coinsa da preko trackera se malo poigrate, mislim da se isplati uložiti.. Jbg kad pogledam za tih npr 250 k mogu si uzeti super meta igrača npr poput Wernera, odigrati wl, prodati ga i opet te coninse uložiti u nešto drugo.. 

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: Fifa 21
movie kaže...
The_K kaže...

LOL, kaj su tako lijeni napraviti tu napredniju verziju i za PC.

Pa moraju stimulirati ljude na kupovinu novih konzola. Bez brige, sljedeće godine će i PC dobiti next gen fifu. Ako se ne varam tako je bilo i po izlasku PS4. No mene sada interesira kako će funkcionirati crossplay. Ti ćeš recimo igrati na PC s inferiornijom verzijom igre gdje nećeš imati neke mogućnosti u igri kao ja na PS5. Kako su točno to zamislili? Možda će moguće biti igrati međusobno samo next gen konzole? Nema mi smisla da igramo zajednički a svaki ima drugačiju igru s drugačijim mogućnostima. Moja se recimo učitava u sekundi a tebi treba 25 sekudi da uđeš u igru nakon što nas spoji. Što ja radim to vrijeme i kakav benefit onda imam od super brzog ssd diska? Malo je sve to maglovito.

 a jel se sjecas prije kad je PC godinama dobivao neku katastrofa verziju fife dok su PS3 i Xbox 360 dobivali pravu... PC igraci su ih morali molit da i njima daju tu bolju verziju lol

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
15 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...

Danas je dan za ulaganje.. Malo sam pratio na futbinu preko trackera neke igrače, jednog sam upratio, kupio 22 komada po 29 do 30 k, a vidim da kad dodje petak navečer da ide i po 45 k.. Ako tako bude sa ea tax bit će oko 240k profita.. I ako bude išao za manje opet ću biti u plusu, da bude i 100k opet dobro nego da coinsi stoje bezveze.. 

 

Preporučam ako imate viška coinsa da preko trackera se malo poigrate, mislim da se isplati uložiti.. Jbg kad pogledam za tih npr 250 k mogu si uzeti super meta igrača npr poput Wernera, odigrati wl, prodati ga i opet te coninse uložiti u nešto drugo.. 

Ako ne želiš s ostalima podijeliti o kojem je igraču riječ, ne znam zašto imaš potrebu dijeliti s ostalima da si uložio u određenog igrača neke coinse. Koliko puta sam dok sam pratio market sa svima podijelio koji igrač trenutno donosi dobru zaradu uz ne pretjerano ulaganje i nisam zbog toga umro. Ne boj se, nećeš niti ti.

 

Ne pratim market ali vjerojatno je riječ o sissokou?

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 14:43 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...



Ako itko ima kakav savjet, bio bih zahvalan.

Ja sam imao isti problem dok nisam prešao na 4-2-2-2.

Bekovi stay back i jedan od CDM-ova također stay back i cover center na CDM-ove.

Casemiro mi je na stay back i on je uvijek blizu braniča tako da jako rijetko prolaze te fore kod mene.

Doduše, idu lopte uvijek na napadače, ali moja obrana više nije izgubljena kao prije i ne dopušta često 1 na 1 na golmana.

Obrana dubina 5 i širina 5 - ustvari sve postavke su mi defaultne, tj. balance.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...
manipulator kaže...

Danas je dan za ulaganje.. Malo sam pratio na futbinu preko trackera neke igrače, jednog sam upratio, kupio 22 komada po 29 do 30 k, a vidim da kad dodje petak navečer da ide i po 45 k.. Ako tako bude sa ea tax bit će oko 240k profita.. I ako bude išao za manje opet ću biti u plusu, da bude i 100k opet dobro nego da coinsi stoje bezveze.. 

 

Preporučam ako imate viška coinsa da preko trackera se malo poigrate, mislim da se isplati uložiti.. Jbg kad pogledam za tih npr 250 k mogu si uzeti super meta igrača npr poput Wernera, odigrati wl, prodati ga i opet te coninse uložiti u nešto drugo.. 

Ako ne želiš s ostalima podijeliti o kojem je igraču riječ, ne znam zašto imaš potrebu dijeliti s ostalima da si uložio u određenog igrača neke coinse. Koliko puta sam dok sam pratio market sa svima podijelio koji igrač trenutno donosi dobru zaradu uz ne pretjerano ulaganje i nisam zbog toga umro. Ne boj se, nećeš niti ti.

 

Ne pratim market ali vjerojatno je riječ o sissokou?

 Nije riječ o Sissoku ali razlog zašto neću da napišem nije taj što nisam sebican ili ne znam šta, nego neću da budem kriv ako neko popusi coinse radi mene. Nisam neki market stručnjak da se razumijemo, ali sam uhvatio malo vremena i prostudirao neke stvari. Svako ulaganje je riskantko i nitko nije rekao da ću sigurno zaraditi. Ja sam reko ako prodje sve kako treba, ali pošto Ea stalno nešto mudruje možda popusim coinse..

Preporučam takodjer Futaccountat usera na YouTube, lik stvarno ima realne savjete za trgovanje.. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 26.10.2020 15:12 (manipulator).
12 godina
offline
Re: FIFA 21
manipulator kaže...
movie kaže...
manipulator kaže...

Danas je dan za ulaganje.. Malo sam pratio na futbinu preko trackera neke igrače, jednog sam upratio, kupio 22 komada po 29 do 30 k, a vidim da kad dodje petak navečer da ide i po 45 k.. Ako tako bude sa ea tax bit će oko 240k profita.. I ako bude išao za manje opet ću biti u plusu, da bude i 100k opet dobro nego da coinsi stoje bezveze.. 

 

Preporučam ako imate viška coinsa da preko trackera se malo poigrate, mislim da se isplati uložiti.. Jbg kad pogledam za tih npr 250 k mogu si uzeti super meta igrača npr poput Wernera, odigrati wl, prodati ga i opet te coninse uložiti u nešto drugo.. 

Ako ne želiš s ostalima podijeliti o kojem je igraču riječ, ne znam zašto imaš potrebu dijeliti s ostalima da si uložio u određenog igrača neke coinse. Koliko puta sam dok sam pratio market sa svima podijelio koji igrač trenutno donosi dobru zaradu uz ne pretjerano ulaganje i nisam zbog toga umro. Ne boj se, nećeš niti ti.

 

Ne pratim market ali vjerojatno je riječ o sissokou?

 Nije riječ o Sissoku ali razlog zašto neću da napišem nije taj što nisam sebican ili ne znam šta, nego neću da budem kriv ako neko popusi coinse radi mene. Nisam neki market stručnjak da se razumijemo, ali sam uhvatio malo vremena i prostudirao neke stvari. Svako ulaganje je riskantko i nitko nije rekao da ću sigurno zaraditi. Ja sam reko ako prodje sve kako treba, ali pošto Ea stalno nešto mudruje možda popusim coinse..

Preporučam takodjer Futaccountat usera na YouTube, lik stvarno ima realne savjete za trgovanje.. 

 Samo stavi ime, tko hoce nek kupit, tko nece ne mora. 

 

Bio sam 15-5. Sad sam 15-9. Ljudi me razvljajuju u roku 10-15min in game vremena. Mislim da sam imal 7-8 pobjeda za redom. Nakon toga gotovo. Nitko ne ulazi u prostor, obrana ne postoji, golman jos manje. Sissoko i Van De Beek su UNovi promatraci u sredini. U 3 tekme sam imal pobjedu u 90min da bi otislo u nadoknadu i tamo sam popusil.

Ne mogu nadvladat takve stvari dok mi lik sa Manolasom ima kretnje ko Dembele. Covjek se zaustavi sa loptom u mjestu, odradi step over i dobije torpedo u guzici. Komedija jebena. 
Igrat cu do G2, cisto radi nagrada. Ako uopce uspijem nagurat do G2 :D 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice