FIFA 21

poruka: 5.192
|
čitano: 680.596
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
6 godina
offline
FIFA 21

Kad krecu prve WL? Jel ima kakvih novosti vezano uz njih osim povecanja sa T100 na T200?

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
acmilan2 kaže...
gVeki kaže...
acmilan2 kaže...

Ima koga na PC ovdje da je zeljan/voljan radit one co-op zadatke ps da to skupa rijesimo?

 da, ima, čitaj malo gore., ja :)

 

 

btw ja isto ne igram s tim finesama, nešto malo samo izvedem, sve ostalo lagano u krug pa dok ne naiđe rupa neka ili se nešto otvori. dakle fini nogomet. ovo sve je jbg...nema toliko bivših nogometaša koliko ima drugih koji bi htjeli igrati nogomet, pa moraju dodatni nešto arkadno da i ovi koji "nemaju nogu" za finese igraju :D

 Ajd me dodaj: DJLovro na originu, pa da rijesim ovo za early access zadatke danas.

 jesam ali ću moći tek malo kasnije. al dobro stigne se to danas :)

11 godina
offline
Re: FIFA 21

Ma sve 5, ti dodaj pa kad bude priliuka, budemo. Probat cu s nekim drugim, ostale mi 3 utakmice CO-OP pobjede za napravit za taj early access.

Kovačić
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Skilledžija kaže...

Ljudi gube po 3-4 razlike, ali drop back je postojan k'o onaj jebeni Taft.

Koji kurac se događa s tim ljudima?!

I to nije slučajnost, tako svi igraju, strašno nešto.

Ako ti se ne da igrat, izađi van da tražim novog protivnika jebo te onaj tko ti FIFU dade.

 

Posebno retardirani likovi su oni koji jako izgube pa onda pred kraj stišću sve pauze što imaju.

Da li on misli da će meni puknut net pa će se tako spasit?!

Ili misli da me tako živcira, a nabio sam ga pet i više razlike?!

 

Za takve imam protuotrov, kad on potroši svoje pauze, onda ja iskoristim svoje i u međuvremenu na mobitelu igram Candy.

Jebi si mater, ja sam pobijedio, mene boli kurac, a ti si retard pa si grizi muda što ne znaš igrat i što si jadan.

U kurac!

 

Ja volim kad igraju drop back, takve rjesim sa po snage.

 

Zivciraju me jedino ovi wanna be guardiole, 80% posjeda, dodavaju se u zadnjoj liniji ti ih stisnes oni s igracem agility 90+ se vrte u krug nemoguce im uzest loptu ili gurnu na krilo kad ih pritisnes i onda trce sa adamom ko ludi. Zatvoris ga na krilu on vrati loptu sve do golmana i opet sve ispocetka.

 

Pokupit cu ove coinse u div 1 i div 2 i vracam se u 3-4, cvrsto sam odlucia da ove godine max kupujem jedan kontroler za black friday i to je to.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
sexytoiletpaper kaže...

Kad krecu prve WL? Jel ima kakvih novosti vezano uz njih osim povecanja sa T100 na T200?

 16.10.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...

 

 

 

Pokupit cu ove coinse u div 1 i div 2 i vracam se u 3-4, cvrsto sam odlucia da ove godine max kupujem jedan kontroler za black friday i to je to.

Ja sam u 5. diviziji.

Mogu mislit kako ovi u višim divizijama igraju, kad ovi moji grčevito brane remi, kao da im život o tome ovisi.

Veselim se padu u nižu diviziju, al ne mogu nikako jer mi svaku drugu utakmicu da panja kojeg dobijem dok u drugoj ruci držim sendvič.

Zato se trenutno vrtim na istom broju bodova, al polako kad ekipa pokupuje sve meta kartice i pohvata meta taktike, eto mene u 6. bez većih problema :)

[19xx] 4ntraks
13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Imate li problema oko spajanja ne ove posrane servere?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Ako pokusas igrat nogomet najebo si. Ja na jednoj stranj imam Traorea a na drugoj Insignea. Fast build up i to je to. 4132 mi najbolje pase jer ima brdo opcija u napadu. Aguero i Immobile su cudo u zavrsnici.

Finess sa 20m ulazi bez problema sa Insigneom i Eriksenom. Stvarno ju majstorski zavuku. 

Kaj se tice obrane. Shvatio sam da igrao ja 4231 ili bilo koju drugu formaciju, moja obrana ce bit suplja na bokovima. Svaka duga lopta je opasna i ako na vrijeme nisi promijenio na beka i zatvorio, to je to. Doslovno svi tako igraju i za sada neke counter taktike nema. Tako da sam odlucio sve bacit u napad pa kaj bude. Manualno se odlicno branim, no mogu se jebat ako nakon 3-4 standing tacklea njegov napadac i dalje ode prema golu. 

 

Rak rana ove igre su sami oni koji ju promoviraju. Od FPa do "meta" taktika. 

 

Uz sva ta sranja, igra je bolja od 19 i 20 zajedno.

Imao sam na desnoj strani i Walkera i Alexander Arnolda i Pereiru a na lijevoj robertsona i shawa i dignea. Svima je zajedničko da se previše povlače u sredinu i ostavljaju bokove praznima. Ne mogu to nikako riješiti u postavkama. Jednostavno tako stoje na terenu. Zato ima puno prostora na krilima i zato svi idu na krilne pozicije u napadu jer je tako najlakše doći do gola. Ako slučajno s veznim igračem na centru ispratim krilnog igrača moj bočni se automatski povlači u sredinu. Zašto? Ako me lik prođe ima otvoren put prema golu jer bočnog više nema na njegovoj poziciji.

 

Danas sam odigrao desetak tekmi. Sve je isto. Stalno pritišćem, pucam po golu ali protivnici imaju po dvadeset blokova po tekmi. Jednom mi pobjegnu i odmah zabiju. Zašto ja nemam toliko blokova? je li se to slaže u postavkama? Nije mi jasno. Svaki jebeni udarac završi u bloku. Čista frustracija. Neka to riješe i žute kartone i ja sam zadovoljan. Za početak bi to bilo ok.

11 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

Zaredao 5 pobjeda za ranking zavrsio u Div2 a igram samo sa first owner igracima sada ce me razbiti svi ovi tryhardi sto su nabacali fifa pointsa i imaju divlje ekipe

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 21
zagid3 kaže...

Zaredao 5 pobjeda za ranking zavrsio u Div2 a igram samo sa first owner igracima sada ce me razbiti svi ovi tryhardi sto su nabacali fifa pointsa i imaju divlje ekipe

 Ima i igraca bez FPa u tim divizijama, ne brini. 

 

@movie - to sam i ja primjetio. bocni igraci stoje povuceni prema unutra. Doslovno moras stavit LM/RM da imaju come back to defense inace imas rupcagu da se useres. Zato mi Insigne hoce riknut u zadnjih 20-25min.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

 

@movie - to sam i ja primjetio. bocni igraci stoje povuceni prema unutra. Doslovno moras stavit LM/RM da imaju come back to defense inace imas rupcagu da se useres. Zato mi Insigne hoce riknut u zadnjih 20-25min.

Da, i ja sam im danas stavio da se vraćaju jer nema druge. Jota je za 60 minuta a onda ga moram mijenjati. S druge strane bernardo silva ide svih 90 minuta jer ima osjetno više stamine pa nije problem.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Dobro da ima taj ea play za 30 kn. Skinuo fifu 21 i isprobao, sačuvao sam si 500 kn. Nažalost, ovo je sramota šta prodaju pod novu igru. Razumijem i vas koji ste se navukli na taj fut, barem u tome uživate nadam se. Čekati ću da vidim kakva će biti igra za ps5. Ako ne bude bolja, pauza od igranja godinu dana.
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: FIFA 21
mariclius kaže...
Dobro da ima taj ea play za 30 kn. Skinuo fifu 21 i isprobao, sačuvao sam si 500 kn. Nažalost, ovo je sramota šta prodaju pod novu igru. Razumijem i vas koji ste se navukli na taj fut, barem u tome uživate nadam se. Čekati ću da vidim kakva će biti igra za ps5. Ako ne bude bolja, pauza od igranja godinu dana.

 Ima novosti dosta. Najveca po meni ona kad igraci izbjegavaju zalede i ne utrce unutra bezveze. Sta bi ti htio svake godine drugi sport pod nogomet? 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
mariclius kaže...
Dobro da ima taj ea play za 30 kn. Skinuo fifu 21 i isprobao, sačuvao sam si 500 kn. Nažalost, ovo je sramota šta prodaju pod novu igru. Razumijem i vas koji ste se navukli na taj fut, barem u tome uživate nadam se. Čekati ću da vidim kakva će biti igra za ps5. Ako ne bude bolja, pauza od igranja godinu dana.

Nismo se navukli na nista. Jednostavno volimo nogomet i neki nogomet se mora igrat. Da PES ima bolji gameplay i sadrzaj, igral bi se PES... i obrnuto. Tak' da. Ono kaj vecina vristi o nekakvoj simulaciji nogomet, to necemo nikad dobit jer nema smisla.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 21

Kao FUT Founder a nigdje veze. 3 gola je zabio. 2 nakon kick offa i jedan odbijanac odmah na pocetku.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 21

U preorder packu izvukoh Tellesa i Sancheza (Totenhem), po vama, da li je bolje sad prodato fina im je cijena pa nesto sloziti da imam bolju ekipu, ili cekati dok izadje igra pa onda prodati, da li ce cijena pasti ili porasti??

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
SimeKZ kaže...

Kao FUT Founder a nigdje veze. 3 gola je zabio. 2 nakon kick offa i jedan odbijanac odmah na pocetku.

 Meni su svi protivnici FUT Founder, neki bug je 

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
nedac96 kaže...

U preorder packu izvukoh Tellesa i Sancheza (Totenhem), po vama, da li je bolje sad prodato fina im je cijena pa nesto sloziti da imam bolju ekipu, ili cekati dok izadje igra pa onda prodati, da li ce cijena pasti ili porasti??

 

Davinson Sanchez?

Potraznja za njim je velika, vec je narasta 8k od pada 05.10 kad je preorder igra izasla. Ja ga isto imam, prodat cu ga sutra par sati nakon rivals rewarda. Prati mu sutra cijenu pa ga prodaj. Nemoj cekat dugo jer ce pocet padat kad krene panika prije standard verzije igre. Ako zelis ic na sigurno prodaj ga veceras izad 22h.

 

Za tellesa nemam pojma, ovisi oce li mu EA postojecu karticu azurirat na MAN UTD ili ce dobit potpuno novu.

8 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
Diplo kaže...
nedac96 kaže...

U preorder packu izvukoh Tellesa i Sancheza (Totenhem), po vama, da li je bolje sad prodato fina im je cijena pa nesto sloziti da imam bolju ekipu, ili cekati dok izadje igra pa onda prodati, da li ce cijena pasti ili porasti??

 

Davinson Sanchez?

Potraznja za njim je velika, vec je narasta 8k od pada 05.10 kad je preorder igra izasla. Ja ga isto imam, prodat cu ga sutra par sati nakon rivals rewarda. Prati mu sutra cijenu pa ga prodaj. Nemoj cekat dugo jer ce pocet padat kad krene panika prije standard verzije igre. Ako zelis ic na sigurno prodaj ga veceras izad 22h.

 

Za tellesa nemam pojma, ovisi oce li mu EA postojecu karticu azurirat na MAN UTD ili ce dobit potpuno novu.

 

A ekipu slazi 09.10 ako ti se da cekat jer ce cijene igraca bit dosta manje nego sad.

13 godina
offline
Re: FIFA 21

Ima netko tko jos nije rijesio one coop objectivse na pcu? Dodajte me na Amon_Ra_Cro_22

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Ovo za zaleđe je vrijedno 550 kn, slažem se u potpunosti.
13 godina
offline
Re: FIFA 21
mariclius kaže...
Ovo za zaleđe je vrijedno 550 kn, slažem se u potpunosti.

 Istina. Bolje dat nekih 300+ kn za pes koji je samo promjenio ime i napravio nove transfere.

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pes ne igram.
12 godina
offline
Re: FIFA 21
Pes ne igram.
13 godina
offline
Re: FIFA 21

Prosvjetli nas onda. Koji nogomet da igramo ako imas samo pes i fifu? 

12 godina
offline
Re: FIFA 21
Da završim ovo jer si naporan. Ne kužim šta te to tako dirnulo ako se meni igra ne sviđa i ako je gotovo ista kao i 20. Da ti se ispričam zbog toga?
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 21

Danas sam si dao truda i odigrao bear dvadesetak utakmica. Zaključak je jedan jedini, ova igra je apsolutno smeće. Dakle, ja sam danas zabio toliko krumpira koliko ih nisam zabio u zadnjih pet godina. Krumpiranje je jedan novi zgodni dodatak ovoj igri. U nekim tekmama mi je bilo neugodno gledati kako sam se krumpirao do gola. Da se razumijemo, kakve golove dajem takve i primam. Znači, mi uopće nemamo kontrolu nad utakmicom. Lik ide prema golu ja mu uzmem loptu ali ona se nekako opet odbije njemu u idealan for. Moj igrač nakon toga radi raskorak i staje a lik ode na gol i zabije. Ista stvar je kada sam ja u napadau. To je gadljivo. Na takvu situaciju ne možeš utjecati jer se događa konstantno svaku tekmu.

 

Svaka utakmica koju sam danas igrao završila je s bar 5 golova. Nevjerojatno je da čiste izigrane situacije koje su uvijek gol ovdje završavaju u bloku ili golmani čudesno brane a golovi padaju na već opisan način. Većina protivnika koristi ovu novu situaciju s lakšom kontrolom igrača pa pola utakmice igraju na način da se okreću oko sebe dok im se lopta sretno i spretno ne odbije u for. Svaka nasumice ispucana lopta po liniji je idealna kontra jer krilo stoji na liniji a bočni duboku prema sredini terena. Silovanje igrača dobilo je jednu novu dimenziju. Lik me s leđa baci ispred gola i ništa. Lopta pada na prsa mog igrača a protivnik je iza mene i on ukliže u mog igrača i odnese loptu? Kako? Jebeno kako? Nisam naišao još na igrača koji bi nešto odigrao. To je uglavnom soliranje i krumpiranje. Stvarno nemam živaca niti volje za nečim takvim. Sada treba dočekati kraj 11 mjeseca pa vidjeti na što sliči next gen fifa jer ova je po meni čisti promašaj.

 

Ima tu lijepih novina ali što to vrijedi kada su usrali deset drugih stvari. Dajte popravite ta krumpiranja i dobijanja lopte u idealan for nakon duela. Dajte napravite da igrač ne može kroz mene uzeti loptu koja je ili moja ili mora bitri prekršaj jer je igrač iza mene. Dajte složite da bočni igrači stoje na svojoj poziciji i markiraju protivničko krilo. Dajte napravite da mi stoperi stoje na poziciji a ne da su na protivničkoj polovici iako im nisam dao takve instrukcije. Dajte napravite da se bočni igrač vraća ako krilo ispratim sa svojim krilom ili veznim a ne da ko tuka ostane na centru. Dobio sam sigurno oko 80% utakmica no niti u jednoj nisam imao osjećaj da išta kontroliram. Ova igra u ovakvom stanju je čista anarhija. Idealna podloga da svatko svakog može dobiti. Ja sam u svakoj fifi gubio tijesno. Uvijek se pojavio netko tko je stvarno bolji i natovario me. No nikad se do sada nije pojavila situacija da ja svaku tekmu zabijem 5/6 golova i primim ih 3/4. Bole me svi prsti na obje ruke od silovanja gamepada. Ova igra je čista teretana. A sve je tako lijepo krenulo...

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
toxic kaže...

Imate opciju da igrate protiv ljudi poput mene koji teze realnom nogometu i nabijete me po par golova razlike... ili igrati protiv ljudi koji kuze kako zapravo igrati fifu no ne kuze nogomet i tada s njima se mozete natjecati....

Npr hebo mene pas ako je onaj Castro ikad igrao nogomet...

 

Meni realno kolko god se tjesim ovo nije nogomet... ne mozes igrat nogomet nego doslovno moras koristit stvari koje ne prolaze u realnom nogometu a ovdje prolaze konstantno... ne znam sto reci drugo... igrat cu ali ne mogu se prilagodit ovakvom stilu...

 

movie kaže...
toxic kaže...

Imate opciju da igrate protiv ljudi poput mene koji teze realnom nogometu i nabijete me po par golova razlike... ili igrati protiv ljudi koji kuze kako zapravo igrati fifu no ne kuze nogomet i tada s njima se mozete natjecati....

Npr hebo mene pas ako je onaj Castro ikad igrao nogomet...

 

Meni realno kolko god se tjesim ovo nije nogomet... ne mozes igrat nogomet nego doslovno moras koristit stvari koje ne prolaze u realnom nogometu a ovdje prolaze konstantno... ne znam sto reci drugo... igrat cu ali ne mogu se prilagodit ovakvom stilu...

Da, ista stvar je kod mene. Ja pokušavam igrati nogomet a to jednostavno nema smisla. Stoga sam svake godine sve manje konkurentan jer ne želim mijenjati stil igre. Probao sam prošle godine igrati kako većina igra i odmah su rezultati bili bolji. No mene takva igra ne veseli. Osjećam se glupo kada se bezrazlozno vrtim oko sebe ili stalno povlačim loptu unazad kako bi protivnikova obrana napravila rupu. Prestar sam da bih mijenjao navike.

 Decki, kad smo vec kod toga ni jedna fifa do sad nije licila nogometu nit ce ikad liciti. Iz prostog razloga sto je lopta okrugla i imas miljun situacija koje se mogu desiti u svakoj sekundi. Uzmimo ovako u stvarnosti igrac trci sam na gol i pada kisa i prilikom suta se posklizne i slucajno se igra finale svetskog prevenstva i taj gol bi znacio pobjedu/produzetke za njegov tim. I zamisli da se ti to desi u tekmi, vikali bi skripta, barem bi ja prvi vikao skripta.(a to je samo jedna od situacija koje se desavaju u stvarnom nogometu) Fifa je uvijek bila arkada i uvijek ce biti i to je jedini nacin na koji se i fifa ima smisla igrati. Jer kad ti dolazis 1v1 na golmana ti moras zabiti bez obzira na koji nacin si dosao do te sanse. E sad dal je bilo 15 odbijanaca ili ne, to nema veze s razinom igranja fife "nogometnom" ili fifinom logikom. Nitko ziv ne moze racunati na to da ce mu se lopta odbiti i samo na to forsati. Ovo sto se lakse prolazi s kojekakvim finticama i ostalim nebulozama je do EA-a a ne do igraca. Ea se nesto vec par godina lozi na skill moves i onaj koji jenkupovao ovu fifu je to morao znati da ce opet biti pacenja s time. Dalje  navodim primjer igre LOL. U lolu svaki lik ima svoje animacije prilikom pucanja i ostalog. I pro igraci su poceli prekidati te animacije kakk bi dobili prednost u igri... dakle kad su pucali s punom animacijom bi recimo mogli upucati 60 puta u minuti, a s prekinjtom bi to digli na 70,90 nebitno koliko, bitno je da bi ostvarili prednost. I nitko ziv nije pricao da su oni glitcheri ili tko zna sta. Ljudi ce uvijek pokusati iskoristiti manjkavosti nazovimo sistema da bi ostvarili prednost nad nekim/necim. Na fifi su to ove fintice koje daju sansu da nekim cudom prođes branica... i traziti to je ljudski i nek traze, a na EA-u je da balansira igru da kad ovaj prođe ne postaje pravilo nego izuzetak. A to sto ovi u fifi to ne zele ili ne mogu to je do njih, ne do ovog bokceka s druge strane kojemu je to nesto najbolje u zivotu. Kad EA makne tu mogucnost nestat ce i takvi igraci i amen, do tak tko se kako prilagodi tako ce i igrat, ne nuzno uzivat u igri. I opet zakljucak ovog posta se namece dont hate the player, hate the game.

Cisto da na kraj stavim da i ja igram "klasicni" nogomet jer desni analog mi je nov kao prvog dana kad sam kupio jojstik, a u slaganje taktike i instrukcija ne vjerujem. Tak da mi ostaje samo dupli pas i l1 da posaljem igraca u for. :)

9 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 21
movie kaže...

Danas sam si dao truda i odigrao bear dvadesetak utakmica. Zaključak je jedan jedini, ova igra je apsolutno smeće.

 Previše je 20 tekmi odigrat u jednom danu, ja fifu mogu podnijet taman toliko da odigram nekih 5 tekmi na dan, ako igram više od toga to je baš na silu. Kod mene je uvijek bilo pravilo s fifom da čim manje igram to više uživam

6 godina
offline
FIFA 21

Ja sam dosao u 23 sa termina, frisko umoran od maltretiranja lopte, reko idem baciti par DR da skupim bodice bar za rank 3. Odigro 3 partije i zazalio. Prvo, smrdilo je vec kad u meniju nisam vidio natpise u najdonjem redu... ajde, neko sranje, nista novo, reko idem igrati... za svaku partiju minimalno 5 prekinutih konekcija... ok, kad vec nadjem protivnika bar je latency ok... mozes misliti, kakvo jebanje u mozak... neznam koji se kurac desio al ovo je smjesno, jedva cekam WL da se smijem od komentara jer sam siguran da ce biti raspad sistema. Gameplay je Movie opisao u milimetar pa nema smisla ponavljati se. Zivili! Kurac! 😁

 
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice