FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.922
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
online
Re: FIFA 20
Gerro kaže...
Jel se isplati uopce igrati WL? Ja sam automatski stisno kvali, ali da cu igrati to ne znam.. a niti vise volje imam iskreno

 Igram jer sam si slozil ekipu sa kojom mi je gust igrat. E sad, jel se isplati ili ne... ko zna. Samo mozemo nagadat kaj bude u sljedecim pickovima ( za to me totalno briga jer svejedno ne dobivam nista ). Imam 5 od 5 i stao sam. Navecer ako mi se bude dalo odigram jos i to je to. Nema pritiska kad su jebena stoka koja ce najvjerovatnije danas u 19h izbacit neki objective sa tolko i tolko pobjeda u WL ili opcenito da dobijes odredeni paket. Valjda nam stize FUT Birthday. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 Igram jer sam si slozil ekipu sa kojom mi je gust igrat. E sad, jel se isplati ili ne... ko zna. Samo mozemo nagadat kaj bude u sljedecim pickovima ( za to me totalno briga jer svejedno ne dobivam nista ). Imam 5 od 5 i stao sam. Navecer ako mi se bude dalo odigram jos i to je to. Nema pritiska kad su jebena stoka koja ce najvjerovatnije danas u 19h izbacit neki objective sa tolko i tolko pobjeda u WL ili opcenito da dobijes odredeni paket. Valjda nam stize FUT Birthday. 

Sumnjam jer nigdje ne vidim najavu da će to biti baš danas. Lijepo sam se pripremio i prodao 4 kapitalca na kojima nisam ništa izgubio i nadao sam se da će to startati danas te da će doći do pada cijena kako bih kupio ono što me interesira a sada voda. Nego, kako je interesantno da jedni te isti debili poput ovog debeljka i onog meksikanca dobijaju ovakve kartice a ti se pitaš hoće li oni dignuti svoj glas? Pa njima je super. Dobro zarađuju i prave budale od nas. Spajaju ugodno s korisnim.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Nemoj njih uzimati u obzir jer to je ekipa kaj je valjda do sada dala u packove preko 50.000€,a i malo sam rekao

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Nemoj njih uzimati u obzir jer to je ekipa kaj je valjda do sada dala u packove preko 50.000€,a i malo sam rekao

 

 Nisu oni dali vec im EA dao to ti je klasicna navlakusa. Uzmes pod sebe par youtubera njima das pointse koji zapravo ne vrijede nista i onda oni otvaraju pakete i navlace ljude

15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Nemoj njih uzimati u obzir jer to je ekipa kaj je valjda do sada dala u packove preko 50.000€,a i malo sam rekao

 

Mislim da oni nisu ništa dali već su to sve dobili od EA kao manekeni igre. Logično je da im daš jer ti reklamiraju proizvod. Prije izlaska igre imali su igru i po 100k fifa pointsa. Kako? Tako što su dobili. Ne bih se čudio da dobijaju i neke novce za posao koji obavljaju.

 

edit: The_K preteko si me u odgovoru za oko 2 minute. Isto razmišljamo.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 17:59 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pa naravno da to rade da ispada kak su te kartice super i kad klinci gledaju te poznate youtubere samo se navuku i onda ak ti ne padne u 50.000€ neka ikona ili nekaj kaj vrijedi možeš samo lijepo štrik i traži najveću banderu.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

A rekoše oni ne tako davno da neće biti icon sbc-a....

Moram složit jedan, kud puklo da puklo, sva sreća pa sam nakupio 85 rated igrača ovaj tjedan.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 19:05 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 20
jopis kaže...

A rekoše oni ne tako davno da neće biti icon sbc-a....

Moram složit jedan, kud puklo da puklo, sva sreća pa sam nakupio 85 rated igrača ovaj tjedan.

 Samo nam je to tak, eto vam nekaj za vikend. Pola svijeta u karanteni. Oni izbaci TOTW Moments i mid icon pack :D umirem od smijeha. 

 

Mid icon pack kasni jedno 2-3mj sa izlaskom. U objectivsima mozes nagrindat to kroz 2-3 dana. Oni traze pola milja da iskesiras za to. Komedija ziva jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 19:43 (SimeKZ).
11 godina
offline
FIFA 20

7 utakmica u wl i svih 7 pobjeda... Ali iskreno nije to više to.. Nema zadovoljstva ni kad pobijedim.. Jebes ovu igru.. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

Yebo im psmtr mutavu više.

Krenem slagat sbc-ove za ovaj novi season objective - squad builder. Složim pet komada, potrošim 25000 coinsa da skompletiram svaki, progress ostane na 0/5.

Odem na chat, kaže julie - that's not my job to help you... this is not technical issue or account problem, go on forum and report a bug -.-

Alaaaa, nikad nisam dao najmanju ocjenu advisoru, sad jesam, i nikad nisam više nasrao tamo u komentaru advisora.

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Drito to ,smijeh su, a za tih pol milje kupiš boljeg igrača na marketu nego čekat njih da te posere

btw mislio sam Makelele 90 ok je ,ne nije ok ,smeće je.

kante je puno bolji po svemu,čak je i brži barem imam takav filing u igri

nisam još počeo igrat wl ,budem ali u rivalsima ja neznam kaj se dešava ma čista frustracija tak da mi treba odmora.

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 21:19 (ZeNGe_CRO-mt).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

 

Kako ovog covjeka nece FIFA, to nije normalno. Doslovno, sve kaj njegovi protivnici puknu, ude u gol. Onda gledam onog usljivog Krasia koji sve radi da postigne taj E1, home games, igra rano ujutro, drop back i ostalo. Boras je za njega izumio igru.

 Pa Boras je pro (makar je bio) za razliku od Krasija vaske.

I da dok je igrao pro turnire bio mi je omiljeni igrac bas se vidi da je decko na svom mestu za razliku od 90% fifa komjunitija.

Svako prolece na Zvezdu mirise...
Poruka je uređivana zadnji put pet 20.3.2020 21:27 (ruya).
15 godina
offline
FIFA 20

Jebote led ja ne znam šta je to ovaj tjedan cijeli. Ja moram iz očiju krvarit da pobjedim. 500, da PETSTO skilla u minus za 3 dana. Sve utakmice su mi ovakve, samo ovu sam uspio nekim čudom i boulayinim rašljama u 88oj pobjedit a ne primit gol u zadnjoj sekundi. Mene lome bez faula, a protivnicima za svako jebeno remplanje dosude penal. Gubim 9 od 10 tekmi jer je prvi ili zadnji gol iz penala koji nema veze s vezom. Protivnički golmani, kao što se vidi iz slike ove i one od sinoć, brane 10-15 čistih šuteva bez ikakvih problema, meni ulazi sve. Srala je igra protiv mene x puta, ali ovako konstantno, nikad.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Yebo im psmtr mutavu više.

Krenem slagat sbc-ove za ovaj novi season objective - squad builder. Složim pet komada, potrošim 25000 coinsa da skompletiram svaki, progress ostane na 0/5.

Odem na chat, kaže julie - that's not my job to help you... this is not technical issue or account problem, go on forum and report a bug -.-

Alaaaa, nikad nisam dao najmanju ocjenu advisoru, sad jesam, i nikad nisam više nasrao tamo u komentaru advisora.

Da, i meni stoji na nula a riješio sam dva. Za ostala dva nemam kartica jer su me shebali. Već par puta mi se dogodi da mi novi SBC završi poslije icona. U prelistavanju dođem do njih i stanem. Slučajno sam išao gledati cijenu nekog irca iz ne znam kog razloga i vidim nema ga na marketu. Bacim pogled i vidim da idu irci kao mutavi za 10k, pa i one brončane kartice. Imao sam dvadesetak kartica iraca koje su imale cijenu i sve ih stavim na market i uzmem oko 150k coinsa. ostalo mi još desetak iraca ali te nitko ne traži jer nisu rare. Idem istraživati kome odjednom trebaju irci i onda vidim novi sbc. Naravno, prodao sam kartice koje mi trebaju pa sada dva sbc ne mogu složiti a dva sam složio. Glupo mi sada davati za kartice 7+k coinsa. Budem pričekao koji dan dok im cijena malo ne padne. U svakom slučaju stoji mi 0/5 i ne znam kaj sad? Hoće to popraviti pa nam pribrojati ovo što smo složili ili će nas opet  preveslati. Uz ta dva koja sam riješio sbc, večeras sam odradio i marquee i u 7 packova opet ništa nisam dobio.

 

 

edit: riješio ali i dalje stoji nula? Koji su to debili...

 

edit 2: debili su noćas promijenili zahtjev. Sada im stoji da se samo odigra bilo kojih 5 tekmi. Fakat ne kužim da su tako nesposobni?

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 8:40 (movie).
12 godina
offline
Re: FIFA 20
jopis kaže...

Jebote led ja ne znam šta je to ovaj tjedan cijeli. Ja moram iz očiju krvarit da pobjedim. 500, da PETSTO skilla u minus za 3 dana. 

Meni je isto nešto čudno ovaj tjedan.

Pisao sam već da sam bio u 8. diviziji i da sam dobivao po tamburi bez problema.

Ne znam ni sam kako, ali jučer sam se uspio vratiti u svoju 6. diviziju, ali jako čudne protivnike sam dobivao.

 

Mislim da je u pitanju neki cheat i to vjerojatno besplatan jer jako često u zadnje vrijeme nailazim na tipove koji izlaze na početku partije.

Slažu šupci ove tokene i onda koriste onaj cheat za pobjede tako da na početku partije izađu van.

 

Ali nije to sve, jako često igram protiv full presinga od prve minute, a protivnički igrači imaju staminu kao moji koji igraju bez presinga.

Onda ja u drugom poluvremenu upalim presing da im kontriram, mojima stamina ode u pičku materinu, a njegovi k'o poletarci na pola stamine.

 

Jučer sam baš igrao najčudniju partiju, trebao sam snimit dio da vidite o čemu pričam.... znači presing cijeli njegov tim lovi loptu od prve minute do zadnje.

Mislim da nisam palio presing, možda kad mi je zabio gol pa nakon toga, nisam siguran, ali znam da nisam presing puno koristio u toj partiji.

Njegovi su dakle od prve minute trčali k'o ose po terenu i tako do zadnje, a na kraju utakmice su gotovo svi imali više od pola stamine.

Moji koji nisu igrali sa presingom su bili ispod pola stamine.

I to sa staminom se počelo događati od zadnjeg patcha gdje je rečeno da oni koji koriste presing jače gube staminu.

Da li je EA zajebo pa to ne radi ili su nakon toga našli neki glič/cheat, nemam pojma?

[19xx] 4ntraks
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Jebote led ja ne znam šta je to ovaj tjedan cijeli. Ja moram iz očiju krvarit da pobjedim. 500, da PETSTO skilla u minus za 3 dana. 

Meni je isto nešto čudno ovaj tjedan.

Pisao sam već da sam bio u 8. diviziji i da sam dobivao po tamburi bez problema.

Ne znam ni sam kako, ali jučer sam se uspio vratiti u svoju 6. diviziju, ali jako čudne protivnike sam dobivao.

 

Mislim da je u pitanju neki cheat i to vjerojatno besplatan jer jako često u zadnje vrijeme nailazim na tipove koji izlaze na početku partije.

Slažu šupci ove tokene i onda koriste onaj cheat za pobjede tako da na početku partije izađu van.

 

Ali nije to sve, jako često igram protiv full presinga od prve minute, a protivnički igrači imaju staminu kao moji koji igraju bez presinga.

Onda ja u drugom poluvremenu upalim presing da im kontriram, mojima stamina ode u pičku materinu, a njegovi k'o poletarci na pola stamine.

 

Jučer sam baš igrao najčudniju partiju, trebao sam snimit dio da vidite o čemu pričam.... znači presing cijeli njegov tim lovi loptu od prve minute do zadnje.

Mislim da nisam palio presing, možda kad mi je zabio gol pa nakon toga, nisam siguran, ali znam da nisam presing puno koristio u toj partiji.

Njegovi su dakle od prve minute trčali k'o ose po terenu i tako do zadnje, a na kraju utakmice su gotovo svi imali više od pola stamine.

Moji koji nisu igrali sa presingom su bili ispod pola stamine.

I to sa staminom se počelo događati od zadnjeg patcha gdje je rečeno da oni koji koriste presing jače gube staminu.

Da li je EA zajebo pa to ne radi ili su nakon toga našli neki glič/cheat, nemam pojma?

 Prije bi rekao da je novi cheat vani, jer nailazim na brutalne timove u ovim smećavim divizijama, i svi trče na 99 pace i imaju 80-90% stamine na kraju tekme a igra team pressing cijelu tekmu. Točno se vidi razlika kad dođe netko tko se srušio par divizija da riješi zadatke, i kad dođe smeće sa ruskom ili bugarskom zastavom/grbom i igra kao da je došao iz div1, uz ovo gore - svi su njegovi igrači najbrži i ne gube staminu. Jebote ja sinoć u 80oj ne mogu ulovit liku Jamesa iz reala koji ima pace 50ak sa bekom koji ima 95, daj me nemoj jebat...

Ali najzanimljiviji su mi golmani ovih dana, uredno mi protivnički imaju 10-15 obrana po tekmi kod takvih smećavih ekipa. Uredno bušim ter stegene, van der sarove, curtoise, alissone, ali kad igram protiv guaita i takvih 80-82 govana, brane ljudi SVE.

Ili je skripta najebana na 200% za smeća od ekipa i igrača ili kako rekoh, novi cheat je vani, jer najčešće je u pitanju ekipa sa accountima starima mjesec-3mj, koje očito boli kita za ban, napravit će novi i vozi miško.

12 godina
offline
FIFA 20

Pogledajte video pa si sami prokomentirajte jer ja nemam snage, a psovat kao kočijaš mi se više ne da.

 

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
7 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Pogledajte video pa si sami prokomentirajte jer ja nemam snage, a psovat kao kočijaš mi se više ne da.

 

 

 Hahhahahaahhaha alt+f4

13 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...
jopis kaže...

Jebote led ja ne znam šta je to ovaj tjedan cijeli. Ja moram iz očiju krvarit da pobjedim. 500, da PETSTO skilla u minus za 3 dana. 

Meni je isto nešto čudno ovaj tjedan.

Pisao sam već da sam bio u 8. diviziji i da sam dobivao po tamburi bez problema.

Ne znam ni sam kako, ali jučer sam se uspio vratiti u svoju 6. diviziju, ali jako čudne protivnike sam dobivao.

 

Mislim da je u pitanju neki cheat i to vjerojatno besplatan jer jako često u zadnje vrijeme nailazim na tipove koji izlaze na početku partije.

Slažu šupci ove tokene i onda koriste onaj cheat za pobjede tako da na početku partije izađu van.

 

Ali nije to sve, jako često igram protiv full presinga od prve minute, a protivnički igrači imaju staminu kao moji koji igraju bez presinga.

Onda ja u drugom poluvremenu upalim presing da im kontriram, mojima stamina ode u pičku materinu, a njegovi k'o poletarci na pola stamine.

 

Jučer sam baš igrao najčudniju partiju, trebao sam snimit dio da vidite o čemu pričam.... znači presing cijeli njegov tim lovi loptu od prve minute do zadnje.

Mislim da nisam palio presing, možda kad mi je zabio gol pa nakon toga, nisam siguran, ali znam da nisam presing puno koristio u toj partiji.

Njegovi su dakle od prve minute trčali k'o ose po terenu i tako do zadnje, a na kraju utakmice su gotovo svi imali više od pola stamine.

Moji koji nisu igrali sa presingom su bili ispod pola stamine.

I to sa staminom se počelo događati od zadnjeg patcha gdje je rečeno da oni koji koriste presing jače gube staminu.

Da li je EA zajebo pa to ne radi ili su nakon toga našli neki glič/cheat, nemam pojma?

 

upravo to mi se jučer cijeli dan dešavalo u rivalsima, divizija 5-6 a tamo kao da profići igraju

full presing od prve minute je valjda must have jer svaki drugi tak igra, igrači od 60 pacea me pretrčavaju bez ikakvog problema,

ja sam jučer u jednom trenutku toliko bio lud da mi je došlo da sve steram u kurac i napravim uninstall, a o psovanju da ne pričam 

 

 

12 godina
offline
FIFA 20

Dosao vrlo brzo do 10 pobjeda u WL i onda je krenulo jebanje ali baš brutalno. Samo izlazim van čim vidim da jede govna, ostalo mi je još 4 tekme, do te mjere quitam. 

Nema više ovo smisla igrati a jebe me što nemam drugo 

Jebo im pas milu majku 

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Re: FIFA 20
Ja skino Mafiu prvi dio za PC, koja je to uzivancija, najaca igra do sad, a fifu igram cisto iz ljubavi prema nogometu, i to s WL me vise ne jebe, mislim neka nadu neku novu budalu (iako sam to do sad dosta puta ponovio) :D
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20

2 najbolja igrača s kojima igram u zadnje vrijeme, bez konkurencije su Neymar i pazi sad, Jo. Neymar je čudo, igram na cam-u s njim, 40g/40a u 100 tekmi, ali način igranja s njim, lakoća, prolazak između igrača, extra extra. Otkad sam ga malo prokužio, B.Yedder otw (87), sjedi na klupi ko suvenir, ne pamtim kad sam ga uveo. A Jo, ne znam, jednostavno mi pašu te mrcine od igrača, volim nabacivat i dodavat se u 16m, a tu je neprejebiv, H.Kane's nxt lvl.

A Mbappe mi je ko vrijeme, par tekmi nezaustavljiv, par tekmi puca 2m kraj gola i ne može pretrčat 60-70 pace cb-ove. Mrzim to kad mi igrači nemaju konstantu a ne znam zašto (osim zbog retardirane skripte), jer kako npr Neymara to ne pogađa. Jednostavno ima tih zgličanih igrača koji uvijek igraju dobro. Zato sam i istreso lovu u Yeddera, a kifla, žalibože love, koliko me taj lik živcirao u 1000 tekmi, sad kad ga imam, em mu je stamina u kurcu, em mu je jedino šta valja wf, tj što nema namještanja na nogu, otvori prostor i pukni, ali sve u svemu, ništa posebno, Neymar je ipak čudo od igrača za ovog Yedderića.

E da, ak se ko ja mislite kog uzet iz ovog season progressa na lvl15, nakon studioznog promatranja i proučavanja, uzeo sam Thorsbya iz serie A, jer sam tamo deficitaran sa dobrim veznjacima (a imam inače u sve 4 top lige 87-88 sastave za svaku ligu), i oduševljen sam, lik je savršeni cdm, koji može otić i naprijed i odigrat solidno, u obrani kupi sve, u skoku odličan. 

Kak su krenuli s ovim kojekakvim milestonima i objectivima, ja sam već na 16lvl i vidim da ću brzo doć do 30 ovaj put -.-

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.3.2020 15:15 (jopis).
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Koliki vam je ping?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Koliki vam je ping?

 28-40 stalno. S ovim rusima, ukrajincima 40-50.

13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Jopis istina neymar je mislim jedan u najboljih u igri, prelako je igrat s njim tj ne mislim da je lako igrat protiv drugih nego kad mu je lopta u nogama je čudo, a mbappe je točno to kaj si napisao jednu tekmu top drugu truba nemre ništa, a nije toliko pokretljiv kao neymar, ali za ben yeddera si se zajebao,neznam kak sta ali čudo je pa l1 i kreni bez sprinta prema golu jaooo sta radi , a da ne pričam pucanje , ma meni je totalni show od igrača i definitivno jedan od boljih kod mene u klubu. 
I ak voliš visoke igrače onda probaj Lewu ak nisi isto je top!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

Jopis istina neymar je mislim jedan u najboljih u igri, prelako je igrat s njim tj ne mislim da je lako igrat protiv drugih nego kad mu je lopta u nogama je čudo, a mbappe je točno to kaj si napisao jednu tekmu top drugu truba nemre ništa, a nije toliko pokretljiv kao neymar, ali za ben yeddera si se zajebao,neznam kak sta ali čudo je pa l1 i kreni bez sprinta prema golu jaooo sta radi , a da ne pričam pucanje , ma meni je totalni show od igrača i definitivno jedan od boljih kod mene u klubu. 
I ak voliš visoke igrače onda probaj Lewu ak nisi isto je top!

 Prvo i osnovno ubi me ta mala stamina kod Yeddera, a drugo, nekak mi je mekan, prelako mu uzimaju loptu.

Lewu imam sad opet, negdje 10.i put od izlaska igre, i svaki put mi završi u sbcima jer ne igram sa švabama baš nešt previše.

12 godina
offline
FIFA 20

Idemo dalje, da završimo ovu wl sa stilom.

Redovito vodim 2-0 i onda moji samo stanu pa završi ovako da odem na penale i obavezno izgubim ili još bolje dobije me u regularnom djelu jer mu i dalje svaki sut završava u mreži 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: FIFA 20
C3c1l kaže...

Idemo dalje, da završimo ovu wl sa stilom.

Redovito vodim 2-0 i onda moji samo stanu pa završi ovako da odem na penale i obavezno izgubim ili još bolje dobije me u regularnom djelu jer mu i dalje svaki sut završava u mreži 

 Tocno to. Vodis po 2,3 gola razlike i odjednom pojedes govno.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
online
FIFA 20

Kojem igracu u 4mj treba ovo - https://www.futbin.com/20/player/47938/luis-muriel

 

I to 84 sa 80 chema i 85 rated. Ajde nek odjebu zivot te jebo.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

kako mi ide na k ekipa kaj se dodaje u svojoj polovici pol tekme ,a nisu u stanju napravit suvislu akciju i onda zabiju gol iz nekog mrtvog odbijanca, i to mi se upravo desilo,

znači igram full pressing i moji nisu u stanju napadati??koji k?!?! ovo postaje užasno frustrirajuće iz tekme u tekmu ,

 

ili je nešto prečudno da se to tako unazad par dana dešavaju neke neshvatljive stvari,m njegog cb iznosi loptu ja ga nemogu stić s Maneom ,a Burki je inače najbolji golman na svijetu šta taj brani, ma mislim presmijeh u kaj se ova igra pretvara.

nekužim niti sam svijestan da igram protiv eventualnog čitera ili šta? pa kakvi cheatovi tu postoje? kak ih skužit uopće?

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice