FIFA 20

poruka: 9.102
|
čitano: 1.049.725
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
SimeKZ kaže...

Kaj cemo sa Brunom? Izgleda premocno. 

 Izgleda mi preskupo. 89 kartica je na 600k a nema bitno lošije statse i uvijek je možeš prodati. Vjerojatno će još pasti cijenom.

 Iskreno, to jel se moze prodat ili ne moze me zivo boli kuki. Eto, iskreno. Ako kartica bude bogovska, zasto ne. Sve jedno su ti coinsi za 3mj niciji a TOTS kao i TOTY mogu zaboravit.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
15 godina
offline
FIFA 20
Znači, ova je igra bolesno pokvarena. Idem sada igrati SB da odradim ove swap kartice s brazilcima. Ja svakoj momčadi koju mi daš u tom SB modu na legendary zabijem bar tri gola. Sada kada treba odraditi zadatak igra te toliko jebe u mozak da sam odmah prvu izgubio i ugasio igru. Što to meni treba da me netko jebe u zdrav mozak. Promašio sam 5 zicera s 5 metara. AI me dva puta s leđa srušio u 16m kad sam trebao zabiti gol i ništa nije svirano da bi mi u 90 minuti čudesnom akcijom zabili gol. Prije gola čisti faul za mene na centru koji se ne svira i onda ta čudesna akcija. Hvala ljepa, jebeš iconu. Neka si nađu drugu budalu koju će jebati u mozak, mene neće.
Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Dobio sam Zolu u prime icon packu, jesam li dobro prosao? Kartica izgleda ok izuzev stamine. Sad po Maldinija. 

Leo
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Meni treba 11 first owned + bilo koja liga i onda 4 za odradit u SB da napravim Gattusa. Zelim okupit neku okrljastenu AC Milan ekipu... pa nek dzabe Gattuso bude prvi. Samo kaj je teska teretana obavit to u DR. Zasto nedaju da se to isto moze u SBu obavit, nije mi jasno. Pa ja sam u jebenoj D2. Kaj da radim kad naletim sa Raul Gimenezom protiv Ferdinanda i ekipe... nist.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Meni treba 11 first owned + bilo koja liga i onda 4 za odradit u SB da napravim Gattusa. Zelim okupit neku okrljastenu AC Milan ekipu... pa nek dzabe Gattuso bude prvi. Samo kaj je teska teretana obavit to u DR. Zasto nedaju da se to isto moze u SBu obavit, nije mi jasno. Pa ja sam u jebenoj D2. Kaj da radim kad naletim sa Raul Gimenezom protiv Ferdinanda i ekipe... nist.

A sad uzmi ljude koji igraju povremeno u 5/6 diviziji bez ambicija za iconom i onda im dođe ekipa iz 1 ili 2 divizije da to lakše odrade u tim visokim divizijama. Čista frustracija, tim više što svi imaju dobre momčadi i dobro igraju i vidiš da nisu kvalitetom za 5 diviziju. Automatski gubiš volju igrati. Dakle, oni su s ovim sve živo sjebali. Tebi koji u 2 diviziji trebaš odraditi nemoguće a meni koji u 5 diviziji igram rekreativno i naletim na likove s kojima ja ne mogu ravnopravno igrati. Koji je smisao svega toga?

10 godina
offline
FIFA 20

Trebali su staviti da mozes odigrati te zadatke u bilo kojem modu sto je njih briga gdje mi igramo utakmice i ne mozes u kompetetivni mod stavljati nesto sto bi unazadilo igraca

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Izbace novi SBC i stave 11 nacionalnosti iz samo jednog kluba. Hahhahahaahahaha, kakvi genijalci tamo rade. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Izbace novi SBC i stave 11 nacionalnosti iz samo jednog kluba. Hahhahahaahahaha, kakvi genijalci tamo rade. 

Strašno, a nagrada untradeable rare pack. Imam 11 kartica MU i stavim ih baš da vidim kakav će rare pack dati na takav zahtijev. Mislim si untradeable je pa valjda daju nešto bolje unutra. Da sam prodao igrače dobio bih najmanje 50k coinsa jer cijene su skočile različitim nacionalnostima da boli glava. Pack je za sjesti i plakati. A ujutro što sam dobio u dva rare mega packa je smiješno. Govorimo o packu koji je oko 50k coinsa. I onda mi neki debil na onoj grupi kaže kako lažem da ne mogu ništa dobiti jer svi dobiju bar neku meta karticu. Ja dobijem metlu u šupak baš svaki put.

12 godina
offline
FIFA 20

Jel ovo onaj talijanski ludak? 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Jel ovo onaj talijanski ludak? 

 Zaboravio si staviti sliku ili link

12 godina
offline
Re: FIFA 20
The_K kaže...
SimeKZ kaže...

Jel ovo onaj talijanski ludak? 

 Zaboravio si staviti sliku ili link

 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Imao je 36 chemistrya

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
SimeKZ kaže...

Imao je 36 chemistrya

Mnogi ga kopiraju imenom pa sada ti znaj. On se potpisuje s ilMasseo a ima više acc na kojima igra

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.3.2020 23:43 (movie).
13 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

naredno vrijeme radim od doma i sad imam viška vremena i krenuo sam riješavati icon swaps.

strašno nešto kakva psihijatrija, majke mi ako ste vi normalni tko to sve riješava ,evo moje mišljenje, toliko frustracije nisam doživio u niti jednoj igri, ma nešto prestrašno.

uglavnom htio bi Gullita ali neznam koliko ću imati živaca to sve odradit, ili da uzmem prime icon pack?

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

naredno vrijeme radim od doma i sad imam viška vremena i krenuo sam riješavati icon swaps.

strašno nešto kakva psihijatrija, majke mi ako ste vi normalni tko to sve riješava ,evo moje mišljenje, toliko frustracije nisam doživio u niti jednoj igri, ma nešto prestrašno.

uglavnom htio bi Gullita ali neznam koliko ću imati živaca to sve odradit, ili da uzmem prime icon pack?

 Jucer sam napravil first owned 5 winova i 4 winova sa EPL u šusu. Nakon pocetka koji je krenul katastrofa. Vratil sam nazad 4231 i pomel. 3 tokena imam. Danas napravim jos dva u šusu sa brazilcima i liga nos. I ostaju mi japanci i conembol. To napravim, uzmem Gattusa, kupim Kaku i Desailya i rokam. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam odradio tokene za pack i to me toliko ubilo u pojam da čak razmišljam da odustanem od Maldinija.

Barem sad dok mi je to sve svježe ne mislim niti pokušavati.

Jedini token koji još mogu odraditi bez problema je 12 pobjeda u WL jer to nisam stigao ovaj vikend.

Onaj s UCL karticama mi se gadi, a s Brazilcima mi se ne da 6 utakmica SB-a igrat :)

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Skilledžija kaže...

Ja sam odradio tokene za pack i to me toliko ubilo u pojam da čak razmišljam da odustanem od Maldinija.

Barem sad dok mi je to sve svježe ne mislim niti pokušavati.

Jedini token koji još mogu odraditi bez problema je 12 pobjeda u WL jer to nisam stigao ovaj vikend.

Onaj s UCL karticama mi se gadi, a s Brazilcima mi se ne da 6 utakmica SB-a igrat :)

Naravno da sam budala i vrag mi nije dao mira i vratio sam se brazilcima i odradio ih sa 6 pobjeda za redom nakon onog uvodnog poraza. No to je toliko frustrirajuće i to nema veze sa zadanom težinom na kojoj moraš odraditi zadatak, jer bez obzira na statse protivnika oni su svi na 99 a tvoji igrači su svi na 50. Moj richarlison u 6 tekmi nije pretrčao nikoga a igrači s paceom 50 su ga stizali i prestizali bez problema. Prodam fintu, igrač odleti u prazno i digne se i vrati se te uspije blokirati udarac prije nego moj igrač pukne koji ima loptu u nogama. Ono, totalno nerealno. Da ne pričam koliko šansi moram stvoriti da bih zabio a kako u obrani svaki igrač gleda kako će dodati loptu protivniku u noge. Zašto, ali zašto nas moraju jebati pri odrađivanju svakog zadatka. Danas se bacam na engleze i nijemce i to ću odraditi brzo jer imam dobre momčadi ali ne znam koliko ću živaca imati odraditi talijane, francuze i španjolce koji su mi katastrofa. Nemam u njima karticu većeg ratinga od 83 a da sam ja prvi vlasnik. To će biti teretana.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...

Naravno da sam budala i vrag mi nije dao mira i vratio sam se brazilcima i odradio ih sa 6 pobjeda za redom nakon onog uvodnog poraza.

Ja kad rješavam SB gledam da igram protiv najlošije ekipe i one koja ima najlošiji chem.

Skužio sam da u svakom refrešu bude Rosario FC, a to je jebeni generički klub koji EA radi jer su uvijek isti igrači unutra, ali na različitim pozicijama i ima puno brončanih i srebrnih unutra.

Znači u svakom refrešu bude jedan klub kojeg možeš spucat bez problema bez obzira s kakvom ekipom igraš.

Obavezno na početku napravim promjene i u napad stavim Ronalda i Socratesa i kad natrpam 5 komada onda se zajebavam do kraja.

Bude i u tim utakmicama ponekad sranja, ali rijetko se događaju pa me to ne uzbuđuje.

One jače ekipe sa zlatnim igračima i full chemom niti ne pokušavam igrati jer bi to bilo mučenje i onda bih tek pukao k'o kokica jer SB mi je generalno maltretiranje, igram samo kad moram.

 

Što se online tiče, ja imam dosta kartica u klubu pa sam igrao sa relativno dobrim ekipama.

Ako mi baš neki igrač nije bio po volji onda sam radio izmjene, obično u napadu ista dvojica koju sam gore koristio i eventualno neki vezni da mi ojača sredinu.

[19xx] 4ntraks
10 godina
offline
Re: FIFA 20
ZeNGe_CRO-mt kaže...

naredno vrijeme radim od doma i sad imam viška vremena i krenuo sam riješavati icon swaps.

strašno nešto kakva psihijatrija, majke mi ako ste vi normalni tko to sve riješava ,evo moje mišljenje, toliko frustracije nisam doživio u niti jednoj igri, ma nešto prestrašno.

uglavnom htio bi Gullita ali neznam koliko ću imati živaca to sve odradit, ili da uzmem prime icon pack?

 Lijepo ides lagano bez zurbe imas 40 dana da sve te zadatke obavis. Cim vidis da te smece ide jebat samo stisnes alt+tab i palis sljedecu utakmicu. Frustracija ce biti onoliko velika koliko ti dugo ostanes u igri koja te je odlucila jebati. Samo bez zurbe sve stignes obaviti

12 godina
offline
FIFA 20

Fake shot u kutu gola nakon 1-0.palim YT i uzivam.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
FIFA 20

Mi smo tek danas dobili update za ping i ostalo ( PS verzija )

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
protjeran
offline
FIFA 20

Pocijepah ovom pičku https://www.facebook.com/MrH7de/, imao jedan šut u 90 minuta, primio četiri komada. I izađe u 90. minuti i počne vrijeđat: "Samo se dodaješ, sretno si zabio gol, dodaj me da igramo prijateljsku, ti si Gold3 igrač..." Čovjek koji je dvaput pogledao na gol i jednom opucao na gol.

 

Lažem, nije opucao na gol nijednom, zabio sam autogol s Ramosom nakon ubačaja. 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 12:35 (Arminho).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Pocijepah ovom pičku https://www.facebook.com/MrH7de/, imao jedan šut u 90 minuta, primio četiri komada. I izađe u 90. minuti i počne vrijeđat: "Samo se dodaješ, sretno si zabio gol, dodaj me da igramo prijateljsku, ti si Gold3 igrač..." Čovjek koji je dvaput pogledao na gol i jednom opucao na gol.

 

Lažem, nije opucao na gol nijednom, zabio sam autogol s Ramosom nakon ubačaja. 

 

Trebao si ga dodati pa još jednom napičkati.

12 godina
offline
Re: FIFA 20
Arminho kaže...

Pocijepah ovom pičku https://www.facebook.com/MrH7de/, imao jedan šut u 90 minuta, primio četiri komada. I izađe u 90. minuti i počne vrijeđat: "Samo se dodaješ, sretno si zabio gol, dodaj me da igramo prijateljsku, ti si Gold3 igrač..." Čovjek koji je dvaput pogledao na gol i jednom opucao na gol.

 

Lažem, nije opucao na gol nijednom, zabio sam autogol s Ramosom nakon ubačaja. 

 

 Ja bi ga na reddit priljepil. Njega i razgovor. Takva govna na pro sceni su sve cesca.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
10 godina
neaktivan
offline
FIFA 20

Pravo vrijeme sam našao za vratit se igri. Nakon patcha, ne mogu završit meč. Već 3 za redom mi vrti na kraju beskonačni loading i moram zatvorit igru. Naravno, bilježi DNF. Ima još netko sličan problem?


EDIT: Zapravo i sve ostalo jebe. Sve sami neki errori ili beskonačni loading. Očito mi je ovo znak 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.3.2020 13:58 (blowfish_cro).
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
blowfish_cro kaže...

Pravo vrijeme sam našao za vratit se igri. Nakon patcha, ne mogu završit meč. Već 3 za redom mi vrti na kraju beskonačni loading i moram zatvorit igru. Naravno, bilježi DNF. Ima još netko sličan problem?


EDIT: Zapravo i sve ostalo jebe. Sve sami neki errori ili beskonačni loading. Očito mi je ovo znak 

 Dali su nam patch koji je unistio igranje na PCu. Ocito sjebava i igranje na PS4. Bas super. Ljudi rade objective, pa im tako ide :D Sam bog kaj mi je ostalo samo SB napravit, jer tu za sada sve ok funkcionira.

 

Funkcionira sve osim toga da su bronze igraci sa 20 chema bog i batina na terenu. Oni za vrijeme objectiva i ostalih pizdarija podignu multiplier koji te sakati sa duplo. To jedino ima smisla. Fake shot stop funkcionira svugdje, osim protiv tih bronze ekipa. Bas da covjek poludi jbt.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Ja sam upravo završio partiju, pobijedio i dobio disconnect... prvo kaže EA servers ne rade, a poslije me izbaci iz FUT-a i kad sam se vratio dobijem poraz.

Opet nešto čačkaju jebo im pas mater.

Sigurno pripremaju šarene kartice umjesto TOTW pa nemaju vremena za održavanje servera.

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
FIFA 20
Krenem odrađivati s englezima i odmah prva tekma i poslastica. Vodim 2-0, lik ne može do lopte i onda mi zabija ovakav gol? Stalno pričate kako je Van Dijk kartica koja sama igra. Ova moja doslovno je sama odigrala. Kakva reakcija ponajboljeg stopera svijeta i kartice vrijedne milijun coinsa. Nakon toga logično da mi lik zabija i drugi gol i sve ispočetka. Pogađam nekoliko stativa i na kraju ipak zabijam još dva gola i pobjeđujem na jedvite jade s posjedom od 70% i 18 udaraca unutar okvira gola uz 3 stative. Mislim da ću skrenuti dok odradim ovih 5 liga ako se ovako nastavi.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: FIFA 20
movie kaže...
Krenem odrađivati s englezima i odmah prva tekma i poslastica. Vodim 2-0, lik ne može do lopte i onda mi zabija ovakav gol? Stalno pričate kako je Van Dijk kartica koja sama igra. Ova moja doslovno je sama odigrala. Kakva reakcija ponajboljeg stopera svijeta i kartice vrijedne milijun coinsa. Nakon toga logično da mi lik zabija i drugi gol i sve ispočetka. Pogađam nekoliko stativa i na kraju ipak zabijam još dva gola i pobjeđujem na jedvite jade s posjedom od 70% i 18 udaraca unutar okvira gola uz 3 stative. Mislim da ću skrenuti dok odradim ovih 5 liga ako se ovako nastavi.

 Sad zamisli, neko se bude prebio od ovog igranja sa bogu plakat ekipama da bi dobio baby Zidana. Meni je to van svake pameti. Jebo te led, da ne mozes slozit neku jebacku ikonu za ta 24 tokena, to mi nije jasno. 

 

Sad gledam. Swapsi ko swapsi su to 80 dana. 3mj jbt led imas fore za napravit Icon Swaps. Koji kurac stari moj. igra je mrtva do tad. Revolucionirani sistem otkljucavanja ikona nam je podario niti 100 ikona kroz cijelo igranje FIFAe i to da si maksimalno mogo izabrat jednu srednju i jednu ''losu'' ikonu ako si bas htio ic na volumen. 


I onda neko kaze da je ovo bolje. 

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
FIFA 20

Rješavajući tokene sam pao u 7. diviziju.

Ostali su mi samo Talijani i s njima nisam mogao odraditi pobjede normalno nego sam pušio i tako pao u 7. diviziju.

S ostalim ligama, s kojima uopće ne igram, nego sam sklepao ekipe, tokene sam odradio relativno glatko, a zašto je zapelo na Talijanima s kojima igram od početka i znam ih u dušu, e to bi trebalo pitati EA.

Nakon što sam ih odradio, pomislih, vrijeme mi je vratiti se nazad u 6. diviziju, ali ne, EA kaže drugačije.

Tu kreću sranja kakva mi se dugo nisu događala.

Ne znam da li su nekakvi čitevi u pitanju pošto igram na PC-u, a tu je sve moguće ili sam odjednom zaboravio igrati, padam u 8. diviziju.

Danas odigrao par partija, ne da sam se digo nazad u 7. nego tonem prema 9. diviziji.

Ne mogu objasniti što je jer igrači protiv kojih igram nisu jaki, vidim da igraju bezveze, ali ja ne mogu pobijediti, odnosno ne mogu zabiti više golova od njih, a oni ih zabijaju kao po traci.

Svaki put kad protivnik opali je gol, a ja moram krv pišat da zabijem.

 

Evo jedan primjer kako to izgleda.

Moj Ronaldo s 5m prvo ne može pogoditi gol nego gađa golmana, a kad mu se lopta odbije nazad, pošto je golman na podu on gađa stativu.

Gol koji sam nedugo nakon toga primio savršeno izgleda ovako kad čovjek gleda video, ali ako je moj protivnik to planirao, odnosno ako su njegovi igrači stvarno u stanju takve paseve iz prve izvesti, onda ja više nemam što tražiti u ovoj igri.

Ili unistall ili da padnem u 9. diviziju - možda tamo ima neki lošiji igrač kojeg mogu pobijediti?

 

[19xx] 4ntraks
Moj PC  
5 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice