Fear the dark Unknown

poruka: 1
|
čitano: 536
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Fear the dark Unknown

Jos jedan resident evil klon.... valjda je remake dvojke ponovo otvorio interes za zanr, jer ovo je vec druga igra u kratkom vremenu koja inspiraciju vuce iz original resident evila i silent hilla.... Ok, treca, ali nema veze...

 

I dok se daymare 1998 vise fura na re2 remake, u ovoj igri su odlucili ponoviti stil originala - dakle, imamo staticne scene, debilne kutove kamere, lika koji se okrece po sabloni 45 stupnjeva..... znaci, 98% vremena necete imati pojma gdje ste, kamo idete, u sto ste lupili, gdje ste zapeli....a nesto naciljati, ili u trku pogoditi kad treba skrenuti..... nema sanse, barem ne na tastaturi, jer se igra drzi konzolaskog ravno je naprijed, sve dok ne postane nazad, a onda je vec prekasno....

 

Prica i atmosfera su ok, necu puno spojlati, sve ostalo je blago receno osrednje, i zalosno.

 

Podesavanja u igri nema, svaki put kad pozelite promjeniti nesto, pa makar to bio i brightness, morate sejvati, izaci iz igre u glavni meni..... rinse and repeat... Podesavanja kontrola uopce nema, dakle, igrate s tipkama kako je igra zamislila, mis vam samo sluzi za stiskanje tipki (s kojima potvrdjujete radnje), i za odvratno izvedeno nisanjenje..... promjena scena, kuta, pogleda - nema.

 

Graficki igra ne izgleda lose, no lose je optimizirana i gladna (neopravdano) resursa, r5 1600 s rx580 karticom je jedva dovoljan da gura 30fps na 1080p i to na medium postavkama, dok ultra postavke gura na nevjerovatnih 18fps. No, koliko je igra dinamicna, i koliko vremena provodite zabijajuci se u scenografiju, i tih 18fps je dovoljno da mislite da igra radi sasvim glatko... 

 

Dodatno, nigdje ne mozete vidjeti popis kontrola, koja tipka je za sto....pola sata sam lupao glavom, dok nisam shvatio kako napraviti fucking save game.... koji je vrhunac debilizma - prvo valja naci sofu...divan,otoman,kauc.... pa sjesti...sto te teleportira u tvoju kucu..... onda naci laptop...pa sejvati...pa nazad na kau... ma zajebi, necu ni sejvati.... 

 

Uglavnom, 6gb bespotrebnog downloada, 250kn bacenih novaca..... zivci gratis...

 

Naravno, mozda me jos iznenadi pa opravda sve ovo.... igra netko, dojmovi i misljenja? 

Children Shouldnt Play with Dead Things
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice