Fallout 76

poruka: 291
|
čitano: 77.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
VooDooZg kaže...

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

 Daj link, možda je uzmem iz sažaljenja...

 Nemoj,

 

Ja sam bio taj koji je kupio iz sažaljenja i zamimalo me kolko stvarno može biti loše. (inače sam ogromni fan Fallouta i shittalkao sam u ovoj temi kao lud.)

 

Platio sam 20 i neki euro igrao doslovno jedan dan oko 6-8 sati sa grupom prijatelja koji su kupili igru (radi njih sam i kupio)

 

Znači uz grupu što čini sam gameplay zanimljivijim nisam htio igrati više nakon tih 6-8 sati. Svi iz ekipe su prestali nakon 15-ak dana igranja.

 

 

Stvarno nemoj, užasno linearno, repetitivno, grajndajući, dosadno i razočaravajuće iskustvo.

#YOLO
12 godina
offline
Re: Fallout 76
Paolo Maldini kaže...
VooDooZg kaže...

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

 Daj link, možda je uzmem iz sažaljenja...

 Kakvog bozjeg sazaljenja? ako itko zasluzuje sazaljenje onda su to prevareni kupci ovog govna, a ne prevarant odnosno Bethesda...

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Fallout 76
AdR03 kaže...
Paolo Maldini kaže...
VooDooZg kaže...

Ima je sad za uzeti za 12€    sve si mislim jel toliko loša da ni 10€ ne vrijedi ili da je ipak probam pa ak kojih 50ak sati ubijem ok je 

 Daj link, možda je uzmem iz sažaljenja...

 Nemoj,

 

Ja sam bio taj koji je kupio iz sažaljenja i zamimalo me kolko stvarno može biti loše. (inače sam ogromni fan Fallouta i shittalkao sam u ovoj temi kao lud.)

 

Platio sam 20 i neki euro igrao doslovno jedan dan oko 6-8 sati sa grupom prijatelja koji su kupili igru (radi njih sam i kupio)

 

Znači uz grupu što čini sam gameplay zanimljivijim nisam htio igrati više nakon tih 6-8 sati. Svi iz ekipe su prestali nakon 15-ak dana igranja.

 

 

Stvarno nemoj, užasno linearno, repetitivno, grajndajući, dosadno i razočaravajuće iskustvo.

 Bethesda in a nuttshell.

12 godina
offline
Fallout 76

eto dobro da sam pitao - skoro sam popušio "hebeš 12€" 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Fallout 76
VooDooZg kaže...

eto dobro da sam pitao - skoro sam popušio "hebeš 12€" 

Igra  je 9 eura , kad bude 3 eura cu kupit.

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

a ja kreten dao 35 malo nakon izlaska igre i još si mislio kako je to dobar deal. za par mjeseci će se 76 dijeliti đabe. igram druge igre, dođem u 76 i muka mi je. zašto sam dao novac na to smeće, stvarno mi nije jasno

12 godina
offline
Re: Fallout 76
Skullscar1989 kaže...

a ja kreten dao 35 malo nakon izlaska igre i još si mislio kako je to dobar deal. za par mjeseci će se 76 dijeliti đabe. igram druge igre, dođem u 76 i muka mi je. zašto sam dao novac na to smeće, stvarno mi nije jasno

 Jer nisi mogao ocekivati da ce biti bas toliko smece... inace ja sam mislio isto kupiti, i dobar dio ekipe, ali smo na zalost vec nauceni na oprez i uvijek pricekamo prije kupnje par dana/ tjedana da se dojmovi slegnu... ne kupujem vise nista na neviđeno osim Cyberpunka 2077 :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ekipa koja je u šoku i vjeverici je kao ekipa hrvatskih cesta koja se svake godine iznenadi kad padne snijeg.
Zar niste igrali nijednu igru navedene kompanije? xD

 

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

nije bethesda imala samo loše igre, bilo je i dobrih. ali 76 je smeće, osramotili su se kao rijetko koja kompanija do sada

15 godina
offline
Re: Fallout 76
Rocinante2112 kaže...

Ekipa koja je u šoku i vjeverici je kao ekipa hrvatskih cesta koja se svake godine iznenadi kad padne snijeg.
Zar niste igrali nijednu igru navedene kompanije? xD

 

 Skyrim (i ostatak The Elders scrolls serijala), wolfenstein, doom, dishonored, prey, fallout new vegas...sve vrhunske singleplayer igre i to sve spada pod istog izdavača - Bethesda Softworks.

 

Nisam baš siguran koliko izdavač ima utjecaja na samog developera, pretpostavljam puno pa mi nije jasno kako isti izdavač može izdati ovakvo sranje od igre, a s druge strane izda Prey koji me je oduševio.

 

Fallout serijal je postao samo sredstvo za mužnju para, ni Fallout 4 nije nešto ali sam uspio ulupat 300h, nisam mislio da ću ikada preskočit neku igru u Fallout serijalu ali ovo stvarno nema smisla.

12 godina
offline
Re: Fallout 76

Od TES serijala najbolji je Morrowind jer je jedini zavrseni proizvod,Oblivion je bio tako-tako jer su izbacili dosta mehanika iz njega,Skyrim je ubjedljivo najlosiji,izbacili su najveci broj mehanika iz njega. Igra je duboka ko lokva a siroka ko ocean.
F3 je bio bugovito smece kad je izaso,NV je bio OK (al radio ga Obsidian),f4 smece, pa je doso 76.

 

Nemogu ni zamislit da ima ekipe koja igra te igre na konzoli gdje ni modove nemoš stavit. Vanilla bethesda experience mi je valjda najlosiji RPG koji mogu zamislit.

15 godina
offline
Fallout 76

S time da treba napomenut dodatno da je za sve navedeno i dalje zaslužan jedan te isti katastrofalno loš engine na kojem je rađen oblivion i koji je sramota kad vidim 2018./2019. i dalje u upotrebi.

 

Nadam se da je Bethesda na ovome nešto naučila, sa druge strane na žalost nisu, jer nisu nikome pare vratili, pa realno nisu imali gubitke. Da su ostali na Steam platformi, morali bi sve do zadnjeg dolara vratit, imam snažan osjećaj da su to znali i zato u zadnji tren prešli na svoj alat za ditribuciju.

Ostao je gorak okus igračima, ali da sutra izađe TES6, koliko bi ih realno odustalo od kupnje radi F76? Nitko!

 

Toliko o tome.

 

A za F76 amo pisali mišljenje na vrijeme, neki se nismo opekli... to su godine iskustva. Davno su prošli dani kad sam kupovao Tabula Rasa-e i gubio pare na smeće. U međuvremenu dobio povrat DayZ-a i Star Citizena, ne kupujem ovakva smeća... strpljiv sam.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Fallout 76

Ha nikad nemoj podcjenjviti fanboy ekipu koja nikad nije igrala ikakav decent RPG pa zeljno iscekuju TES6,štovišše vjerojatno nebi imali nis protiv da bude ko Skyrim.

Pa ti vidi :(

Znas da ce se prodavat ko mutav,but then again i Žuja se jebeno prodaje pa je smeće.

16 godina
offline
Re: Fallout 76
Žalosno je kaj bu Skyrim pojam za dobru igru i kvalitetu, kad im izađu ove dvije nove igre.

Jednostavno nema više smisla šamarat mrtvog magarca, engine koji koriste treba umiroviti, problem je što su vjerojatno već poodmakli sa izradom oba projekta, pa od toga nebu ništa...
 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

igra još netko? dodali su dosta sadržaja u igru a i ispravili podosta bugova. imam lika level 52, sniper build. no pošto sam nakon pauze od par mjeseci odlučio opet krenuti, napravio sam još jednog i idem na heavy gunner power armor build. jedina zamjerka mi je kad sam u power armoru i pokrećem vats, svaki pokušaj iniciranja uzme 1% power core. i još se čudim nakon borbe u nuked zone kako sam ispucao 6 punih core za cca 30 min. zato s ovim buildom ne trebam vats haha, samo puno metaka :D

15 godina
offline
Fallout 76

Možda ako se wastelander DLC pokaže savršenim, ali čak i onda na rasprodaji za 22€ ful igra kao single player experience za isprobat.

Sve što čitam, nakon godinu dana izmjena mi zvuči kao "uspjeli smo ispravit većinu game breaking bugova, i dalje nema contenta, osim igrača koji organiziraju trgovinu i pomažu novim igračima, ali je sada zabavno jer igrači organiziraju PVP arene, glume policiju i ostavljaju municiju, planove i opremu za noobove.

Također bio je event gdje su svi hodali okolo maskirani.

Uz sve to imamo i cosmetic bundle za 25€."

 

Sjebali su igru, kako kaže Angry Joe - "they done fucked it up!"

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

ma ja igram opet, sad sam power armor heavy gunner level 82... zabavna je igra no ima još bugova od kojih je najgori onaj s power armor. izlazim iz njega i cijeli hud nestane, ne mogggiše micati lika. pa moram rušati igru i ponovo je pokretati. ova iduća ekspanzija će izgleda biti odlična

15 godina
offline
Fallout 76

Gle, ne igram ju... kao pravi Fallout fan (of Fallout 1 - kad je to bila revolucionarna igra, a ne F3 kao večina ovdje) , ali zaista pratim.

nedavno je izašao update, kao neke bugove su ispravili, taman se ponadao pa reko idem malo vidjet reviewove....

Ugl u igri i dalje ničega (iako taj wastelander's DLC bi mogao donijet puno toga dobroga -ako će raditi naravno), no pojevili se "death zones" - mjesta gdje je neprijatelj propao kroz zemlju, ili eksplodirao, nevidljiv je i kad ga takneš naprosto umreš - hodaš i dobiješ poruku da si umro. Padanje kroz svijet, gubitak oružja i oklopa, kažu u kratko da jedino na čemu bethesda očito radi je atomium store koji radi perfektno, da bi prodavao kozmetiku po 5$ komad.

Ljudi i dalje ne vjeruju da ova igra košta 60€ (naravno ima na kinguinu za 22€ , al ovo je retardirano - žele priuć ljude, a naplačuju igru 60€ iako i nakon godinu dana ima katasdtrofalne bugove i jako malu bazu igrača, a nedovolljno novih privlače).

 

Navodno ima novi item koji ti za 5$ omogučuje da salvegaš oremu putem kad ti je pun inventory... to je 5$ po komadu...

 

Legendarni monsteri ne dropaju legendarny weapon, tj. dropaju ga, ali ne odmah, pa je puno ljudi odlazilo, a pri drugom lootu bi ga dobili, ljudi su podivljali na to... Onda nekad mu nestane tijelo naprosto i ni ne stigneš pokupiti loot...

 

Da, ima pozitivnih iskustava, pa je tako navodno početak igre dorađen, ljudi su ulazili u igru i uspjeli imat 10ak sati zabave be puno problema. Jefiniji je fast travel na početku, neke stvari do lvl 15 su jednostavnije, ali više ne možeš do lvl 15 ili 20 dobivati atomium kao drop...

 

Ne znam...  Nisam pretjerano optimističan.

Dosta ljudi na youtubeu govore isto - ljeto je i ljudi od dosade ne znaju što bi, pa kažu "ajmo i taj Fallout 76 probat" i onda se žestoko razočaraju. Nakon 20ak sati igre navodno postane tužno očito koliko je igra prazna, a ako provedeš mjesec dana u njoj navodno zaslužuješ medalju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

ja sam lud za cijelim fallout svemirom, također sam igrao sve igre od samog početka i u svakoj nađem zabavu pa eto i u 76 kojeg sam kupio par dana nakon izlaska za cca 40eura. iskreno i nije mi žao novca jer sam izvukao kojih 200 + sati iz igre do sada a nisam istražio 1/3 mape. bugova ima, kao što sam spomenuo onaj bug s power armor mi je najgori jer radi njega moram rušati igru s alt-f4. da, još uvijek se dogodi da ubiješ nekoga pa truplo nestane zajedno s loot-om ili legendary enemy nema ništa u sebi koliko god puta ga pokušao loot-ati ili raditi fast travel. cash store mi ide lagano na živce i oni repair kitovi su smeće, po meni tako nešto ne treba biti u igri. imam junk-a za popravke pun k.... i ne razumijem da neki ljudi to kupuju za pravu lovu. što se tiće caps-a imam trenutno nekih 10k i svaki dan fino počistim stash kod tradera i uzmem 1400 caps od njega a i pronađem ih hrpu samim igranjem tako da mi do sada nije falilo za ništa. nisam imao nezgode s propadanjem kroz svijet igre ili misteriozne smrti te gubitak opreme pa tu ne mogu komentirati. 

igra je uglavnom solo iskustvo, kad naiđem na nekoga samo ga pozdravim sa mahanjem i odemo dalje svatko svojom stranom. eventi su druga priča kao i nuke zone kad ima po 10-15 ljudi unutra.

no ja čitam svaku poruku koju nađem, slušam svaki holo i uživam u svemu. a sad kad izađe ova ekspanzija pa dodaju prave npc-ove igra bi mogla privući puno ljudi. držim fige da sve bude ok

15 godina
offline
Fallout 76

Ja se isto nadam, kao i ti zanima me uglavnom solo iskustvo... Ali ne budem si priuštio frustracije od nečega što bi trebalo bit uživanje.

Dodatna stvar je što je Bethesda ovo napravila ciljano, a cilj je bio što jeftinije dobit platformu za mužnju ovaca sa mikrotransakcijama. To je nešto što ne mogu podržat.

 

Da se razumijemo, igram multiplayer igre sa mikrotransakcijama, samo su opčenito u puuuuuuno boljem stanju, pogotovo (skoro) godinu dana nakon releasea.

 

Igru od početka prate problemi, negdje prije releasea su se spominjali potencijalni problemi i činjenica da vjerojatno nije spremna za release, Bethesdu to nije smetalo, pustili su je van. Tragedija sa collectors edicijom i onim plastičnim vrećama, odbijanje refunda, stanje same igre od početka, pa i sada mjesecima kasnije, al ono najgore, engine koji od Morrowinda odbijaju promijenit, pa je tako u opticaju skoro 20 godina.

 

Ne znam... lomim se, ali sve teže im ovo opraštam. Radije dam pare nekoj indie igri ili manjem studiu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Fallout 76

iako sam fan Fallout-a u ovaj F76MP moze me uvesti  samo playable Ghoulovi ili Super Muntanti !

 

Preporucujem Atom RPG ljubiteljima originalnih Fallout-a,najbolji opis igre, bi bio Fallout  iz perspektive SSSR-a ; link

waaagh
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Fallout 76

Počeo sam igrati Fallout 76 prije 5-6 dana jer je bio free weekend. Ne znam da li nešto nije u redu sa mnom, ali nemogu prestati igrati, predobro mi je (za sada). Nakon isteka free weekenda uzeo sam ga za 17 eura na kinguinu. Imam oko 25 sati igranja, vidjeti ćemo poslije da li će me još držati..

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Fallout 76

Kupio Fallout 76 kada je izašao Wastelanders. Odlično mi sjeo.

Od tada igram skoro svaki dan i baš uživam u laganom istraživanju Appalachiae.

 

Inače, veteran Fallout serijala. Igram od 2000. godine. :D

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Fallout 76

igram na steamu i treći put krećem od nule haha. samo da mogu achievements sakupljati jer sa starim likovima to ne radi baš najbolje. opet na bloodied heavy gunner power armor build idem, sad sam level 33 u par dana. ljudi ne nedostaje, kad se rade eventovi sakupi se po 10+ playera. očito je izlazak igre na steamu bio dobar potez a i wastelanders su navukli ljude jer konačno imamo i žive npc 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Fallout 76

Po onome što vidim Wastelanders je uveo NPCeve i zadovoljio hrpu igrača. Igra u levelanju nije loša, Wastelanders ju je samo učinio boljom.

Ono što ostaje problem je što je igra prebugovita, ima iste probleme danas ko na releaseu, nepostojeći PvP, endgame se svodi na lansiranje nuklearke sa kodom skinutim sa neta i ubijanjem bossa koji je sada već poprilično dosadan i daje loot na random, potencijalno beskorisan i gotovo uvijek lošijim od nečega što već imate.

Paralelno ako ne kupuješ premium subscription imaš ogromnih problema sa storreageom, sa njim je to nestalo zbog containera za materijala koji postaje beskonačan, dodatno imaš grindfest u endgameu za posebnu valutu za skinove.

 

Igra je ok ako ju gledaš kao single player leveling experience za 17€ i ako ti se ne gadi Fallout 4 jer je sličan koncept, samo malo više grindy. Ako to nije slučaj, ovo je fail.

 

Wastelanders ga je učinio manjim failom i poprilično zanimljivim, dodao je NPCove, questiće i onaj stvarni Fallout feel koji bez toga nije bio prisutan, ali sve u svemu ovo mi je trenutno bio najgori Fallout do sada, a teško mi je bilo vjerovat da će ikad više neki fail nadmašiti Fallout 4 fail. Najbolji dio Fallouta 4 i najbolji koncept je onaj koji sam prije releasea žestoko pljuvao, a to su power armori koji su postali osobna vozila. To je ujedno i jedina dobra stvar.

 

Bethesda je žestoko failala i mislim da svako ko daje kompaniji koja koristi prestari i maltene antički engine za moderne igre iole dobru ocjenu, samo zaslužuje da slijedeći nastavak bude još gori za još više para. Ovo mi je naslov koji samo dokazuje da Bethesda ne misli raditi išta više od reskina jednako loših igara i u buduće.

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

engine je katastrofa. sa ovom konfiguracijom sam prije wastelanders imao 60 fps na max detaljima i 1080p, bez ikakvih trzanja. sad sam morao smanjiti teksture na medium i još imam trzanja u gradovima. ako su teksture bile high ili ultra sa tim trzanjem je bilo neigrivo. 

questova ima more, više ih sve ni ne vidim na ekranu haha. ljudi ima uvijek puna mapa, ne znam jel to samo sa steam serverima ili je sve povezano i sa bethesda launcherom ali nemam problema s eventima jer uvijek ima 5-10 playera sa mnom. nestao je power armor bug pa više ne moram strepiti hoću li morati rušiti igru sa alt-f4 kad izlazim iz njega jer mi nestane cijeli hud. no još uvijek me živcira što mrtva tijela nemaju bar neku oznaku.... kad se radi nuke site sve oko mene je puno leševa a tako ih je lako fulati. nikad se ne zna gdje može biti neki dobar item

8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

kupio sam fallout 1st ovaj mjesec baš da vidim što se nudi. onaj scrapbox je OGROMNA prednost nad nekime tko to ne plaća. neograničeni storage za junk. i dobio sam par kostima, emotes itd + 1500 atoms svaki mjesec. ali da zadržim scrapbox moram plaćati 15 eura mjesečno. no prednost toga je nevjerojatna. mjesta sad imam ko u priči. plus dobio sam i drugi kamp, onaj šator kojeg postavim gdje želim

 

edit: ako pretplata istekne sav junk ostaje u scrapbox i mogu ga vaditi van no ništa novo ne ide unutra 

Edit 2: evo još jedne masivne prednosti. Uz fallout 1st  mogu ući na privatan server i tako mogu mijenjati stvari između characters. Odem na lokaciju, nađem prazan container i s jednim likom ostavim nešto unutra. Odem na drugog lika i ako se spojim nazad na privatan server unutar 5 minuta te odem na tu lokaciju, stvari su u tom containeru jer me igra spojila na isti server. Sad mogu s ostalih high level likova prebaciti sve legendary na low level lika sa kojim igram od nule na steamu radi achievementsa

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.7.2020 11:29 (Skullscar1989).
8 godina
neaktivan
offline
Re: Fallout 76

Uspio sam. Prebacio sam sve legendary, boobleheads, junk, ammo i full set x-01 i ultracite armor s jetpack, targeting hud itd na sebi 😁 sad samo još par levela da ovog lika sa steama podignem na 50 i to mi je main onda. Već sad imam skoro 10k caps na njemu

14 godina
offline
Fallout 76

na cd keys je 10 eura preko preko bethseda launchera pa razmišljam uzeti, jeftina za toliko puno sati igre. igrao bi ju isključivo solo, volim taj svijet, uživao sam u četvorci ali vidim da mnogi pljuju da je igra govno.

da li se situacija popravila ili igra ne valja?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Fallout 76

danas na cd keys 8 eura, uzeo, skida se 

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice