EFOOTBALL 2022 (pes 22)

poruka: 49
|
čitano: 17.334
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Skidam pa javim kakva je..

btw otkud da je besplatna?

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Nemoj badave skidati, u aplha fazi, katastrofa sve od grafike gameplaya itd. Sluzbeno je mrtva i jos jedna igra... 

Moj PC  
0 1 hvala 0
8 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
BeLLicus kaže...

Nemoj badave skidati, u aplha fazi, katastrofa sve od grafike gameplaya itd. Sluzbeno je mrtva i jos jedna igra... 

 Baš to, kao da je u alpha fazi, čeka ih puno peglanja ako žele dovesti igru na pristojan nivo. Čak kad je pokreneš dobiješ obavijest o poteškoćama i bugovima

Pošto je besplatna skinite je i vidite sami, ja sam odustao nakon dvije tekme (nije neko veliko mjerilo), ali ću joj dat još koju priliku nakon što dođu ažuriranja, možda nešto i poprave...

I am over 9000!!!
12 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

kako sad to? zasto bi bila aplha? trebalo je izaci full.. apha je odavno vec testirana

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Meni ovo izgleda prilično loše. Ali bar je besplatno

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
exer1234 kaže...

kako sad to? zasto bi bila aplha? trebalo je izaci full.. apha je odavno vec testirana

 https://twitter.com/play_eFootball/status/1422159538262880258

 

Q: Is “Early Autumn” launch basically a demo?

A: In many ways, yes. We want people to get hands-on with eFootball™ as soon as possible, so we will launch with a limited number of teams and modes. Exact details to follow.

 

Dvije godine su drkali s prebacivanjem enginea i sada shippaju po vlastitim riječima igru koja je zapravo demo i koju će kroz idućih par mjeseci tek nadopunit da liči na full igru kakvu smo očekivali. I naravno masu toga će se plaćati.

 

https://www.eurogamer.net/articles/2021-08-03-efootballs-early-autumn-launch-basically-a-demo-konami-says

https://www.eurogamer.net/articles/2021-08-26-some-of-efootballs-new-gameplay-mechanics-animations-and-even-kicks-wont-be-in-at-launch

 

12 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

 

evo ja skinio i probao odigrati jednu utakmicu.....igrica je toliko loša da je to nestvarno....

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Pratim svakog tjedna dolazak novog gameplaya , ali kako je to konami davao van na kapaljku , nisam ni u ludilu mislio da će složiti ovako nešto loše.

Da se razumijemo , računam da je ovo alpha i da će ispeglati one glitcheve sa letećim rukama i naruto trčanjem, ali i dalje kad se to oduzme , igra je preloša.

Osjećaj je kao da su 2 godine radili na tome da isti gameplay presele na unreal engine , s glavnim fokusom na pay to win sistem s kojim mogu zaraditi kao igra tipa warzone.

Dodavanja su pretroma ili prebrza, koliko vidim nema između.  Golmani možda imaju 3 nove animacije , ali ona glavna animacija koja me bode u oči (plasirani udarac sa r2 kad golman lovi i pada unazad) je toliko dugovječna da postaje signature move ove franšize.


Igram pes stvarno dugo , uvijek sam ga stavljao ispred fifa-e , jedino je Fifa 2015 ili 2016 bila kad sam se odmaknuo od pesa na godinu dana, a čini mi se da će ova godina biti isto takva.


Razlozi su jednostavni ;

nude free online igru , a ne volim  myclub jer nema onog gušta da  sastaviš momčad koja će biti dobra pa nakon nekog vremena "grindanja" da će postat bolja i bolja. Tu odmah imaš najbolje igrače i svaka utakmica je ista ; Lewandowski , Ronaldo, Messi , Van Dijk itd.

Master liga tek dolazi početkom 2022. godine , a nema najavljene niti jedne novosti osim onih cutscene animacija. Koliko ih godina prozivaju zbog šturosti master lige , zbog nepostojanja regena.. Rijetki su ljudi koji vole da Pirlo dođe s 16 godina, tu se gubi čar scoutinga , volje za igrom..
Komentatori... Koje nisu mijenjali godinama.


Sve u svemu , nikad dosad nisam bio razočaran pes-om kao što sam ove godine.
Živio Konami.

 

Steam overal;

12 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Plus sto me nervira sto su komentatori isti vec par godina, sve je isto! bar da to malo dotjeraju

Zaradite do 150 dolara dnevno testiranjem aplikacija http://bit.ly/2iPkkYu
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Čak mi neće raspoznati gamepad u postavkama ali tipke rade... Gamepad je Logitech F710. Katastrofa...

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Besplatno nude igru i još me nemogu zainteresirati da ju downloadam...

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Odigrao sam jednu tekmu.

Treba se priviknuti na kontrole još nije ispolirana, ali nije baš tako katastrofalna kako se priča. 

PES2021 za sad bolji.

Moj PC  
4 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
Skinuo, probao, obrisao.
Igra osim što je loša je i ekstremno dosadna.
TheTrueBrits ju uništio na svom kanalu🤭
In Dreams: https://www.youtube.com/watch?v=Q5ntFAqhK5M
 
1 1 hvala 0
12 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

s pravom ju je unistio...sve sto je rekao je tocno, gledao sam mu stream jucer

 
1 0 hvala 0
6 godina
online
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
hummer0 kaže...

Odigrao sam jednu tekmu.

Treba se priviknuti na kontrole još nije ispolirana, ali nije baš tako katastrofalna kako se priča. 

PES2021 za sad bolji.

 
Mislim da je ovo najtočniji opis trenutnog stanja igre. Također probao, odigrao jednu utakmicu i slažem se s navedenim.

 

Prvo treba kopirat sve kontrole iz 2021 u 2022 pa vidjet onda s tim. Kameru promijeniti na klasičnu Wide ili koji je već bio (pogledati u 2021) pa onda dati šansu igri. 

 

Sve u svemu, katastrofalan start ali nadamo se da će ispeglat to. Po meni su trebali pričekati s releasom pa makar i godinu dana.

Senior IT Consultant
8 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Koliko ima ekipa u ovoj free verziji?

Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Zamjenio sam R1 i R2 u obrani i napadu. Zamjenio sam i X i kvadrat u obrani. I onda pokusavam oduzimati loptu sa R2 remplanjem dok sam uz igraca i X lagani tackle

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Ne prepoznaje mi gamepad koji godinama koristim i svugdje ga prepozna.

Delete, bez da ću probati. kakva jebena uvreda, srećom se ne zove pes.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
fila2208 kaže...

Ne prepoznaje mi gamepad koji godinama koristim i svugdje ga prepozna.

Delete, bez da ću probati. kakva jebena uvreda, srećom se ne zove pes.

 Radi u igri, i meni tako nije prepoznavalo ali čim sam ušao u igru je radilo

Posao oslobađa.
15 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
subi91 kaže...
fila2208 kaže...

Ne prepoznaje mi gamepad koji godinama koristim i svugdje ga prepozna.

Delete, bez da ću probati. kakva jebena uvreda, srećom se ne zove pes.

 Radi u igri, i meni tako nije prepoznavalo ali čim sam ušao u igru je radilo

 Da, ali ne možeš si naštimati tipke...

13 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

ma nemoš mi to...pa taj gamepad je prošao sito rešeto samnom i nikad problema. Sad ovdje sviranje kurcu. nek se zbroje malo, cijeli internet im se smije

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Igra nije losa, ima problema i glitcheva, ali nije tako losa kako se pljuje. Nisu ni oni screenshotovi istiniti, ocito su bas u pravom momentu neke animacije uslikalu sliku Messiju jer sam ja na Series S isao igrao i upalio replay pa izgleda sasvim ok.

 

Jedini problemi koje sam primjetio su prolasci igraca kroz reklamni pano prilikom izvodenja auta i par puta je u uvodu tekme nedostajalo nekih igraca, ali to ionako pise na disclaimer ekranu prije pocetka igranja. Gameplay jedino mi smeta kako su odradena dodavanja, nema neke sredine ili je jako slabo ili bas nabije loptu. Kako se god okrene igrivost je opet realnija od ping pong Fife.


Evo ubacit cu svoje screenshotove pa vi prosudite.

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.10.2021 20:01 (Combustd).
 
3 0 hvala 0
13 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

nisam fan fife nitm ću bit, ali wataef

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 1 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Narihtani screenshotovi

 

 

 

 

 
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
fila2208 kaže...

nisam fan fife nitm ću bit, ali wataef

 Doslovno si trebao procitati post iznad

13 godina
offline
EFOOTBALL 2022 (pes 22)

Svejedno to loše izgleda i to je činjenica, al dobro. Tak nebitno možda ovaj pes kroz 2 god bude ok kad izađe iz alpha statea.

 

čisto da se razumijemo, pes igram otkako neki ovdje nisu i rođeni, još od Iss pro evolution, dakle treća igra u franšizi...i nagledao sam se svašta.

Pes je odavno izgubio kompas i postao naporan umjesto zabavan. Toliko su toga usrali, skriptirali da je igra izgubila onu čar i samo donosi frustracije, ali ajde opet se igra nekako i nekad.

Ovaj zadnji 90% ljudi je izrugalo, a to sve govori. Kad je džaba onda ih ionako boli kurac + Master liga iza paywalla itd...patetika.

 

 

di su braća di su braća
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.10.2021 12:38 (fila2208).
Moj PC  
3 0 hvala 0
3 godine
protjeran
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
Combustd kaže...

Igra nije losa, ima problema i glitcheva, ali nije tako losa kako se pljuje. Nisu ni oni screenshotovi istiniti, ocito su bas u pravom momentu neke animacije uslikalu sliku Messiju jer sam ja na Series S isao igrao i upalio replay pa izgleda sasvim ok.

 

Evo ubacit cu svoje screenshotove pa vi prosudite.

 

 čekaj tebi je ovo realno kak oni izgledaju? ne igram više ni pes ni fifu, ali razlika u realnom prikazu igrača je nebo i zemlja u korist fife

2 godine
neaktivan
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
foofajter kaže...
Combustd kaže...

Igra nije losa, ima problema i glitcheva, ali nije tako losa kako se pljuje. Nisu ni oni screenshotovi istiniti, ocito su bas u pravom momentu neke animacije uslikalu sliku Messiju jer sam ja na Series S isao igrao i upalio replay pa izgleda sasvim ok.

 

Evo ubacit cu svoje screenshotove pa vi prosudite.

 

 čekaj tebi je ovo realno kak oni izgledaju? ne igram više ni pes ni fifu, ali razlika u realnom prikazu igrača je nebo i zemlja u korist fife

 Ne izgledaju kao na tim screenshotovima, igrao sam igru (jos uvijek mi je instalirana na Xboxu) i isao sam bas namjero otvorit replay i kameru stavio na face igracima da provjerim. Stavio sam svoje screenshotove par postova iznad pa mozes provjerit. Ovo kako je na tim screenshotovima ja nisam vidio, ne znam ni od kud su ti screenshotovi, ali ocito se radi o nekoj zluradosti ili lupanju istih tokom neke animacije u pravom momentu da izgledaju blesavo pa se sad to copy pastea po internetu. Dalo bise Fifin replay usporit pa frame po frame pomicat dok se ne dode do neke grimase, pogleda u prazno ili cudnog pokreta tijela pa uslikat, a bogme ima toga i u Fifi. Cisto sprdanje vjerojatno nekih hardcore PES fanova kojima je lose sjela promjena u eFootball, a posto je danas popularna ta kultura hracke i pljuvacine po svemu, svi su poletili k'o muhe na govno.

6 godina
offline
Re: EFOOTBALL 2022 (pes 22)
Besplatno je nema se tu šta puno očekivat bacio 2-3 gejma nije loše za free igru
Moj PC  
2 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice