Diablo 2: Resurrected

poruka: 580
|
čitano: 256.341
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
boxer kaže...
SamoPitam3 kaže...

 Sto je najbolje trojka i nije bila bas toliko losa kada je izasla. Je da je bila razocarenje u odnosu na dvojku, ali ovo sto sada imamo od diabla 3 nije ni do koljena onome sto je izaslo. Prvo su makli AH, a onda su poceli udarati po power creepu, pa itemizacija... Dosli smo do toga da vec drugi dan sezone imas endgame lika. Previse su slusali "cmizdravce" i unistili igru patchevima. Nadam se da im to nece pasti na pamet sa dvojkom, ali nikada ne reci nikada. Nadam se samo da ce poboljsati grafiku i da nece puno prtljati vise kako vrijeme bude prolazilo. Sto se tice "mracne" atmosfere tu je meni osobno jedinica bez konkurencije.

 To nije istina, kakav endgame lik? Pretjerivanje. 

Možeš dobiti endgame set obični ili par ancienta koji te dovedu da igraš 70-100 LVL G.Rift a što je daaaleko od endgame lika.

Nego šta je to nego endgame lik?

Nešto drugačije radiš na GR200 nego si radio na GR100?

 

Odigrao sam ovu sezonu, imao u 3 dana gotovu sezonu i GR 105 necra, rollao barba (ovaj put pokupio gift) i doslovce u 35 minuta (sa boostanjem lika) imao GR 90 WW barba (malo sam lucky rollao kod Kadare i upgrade weapon u cubeu)

 

To nije Diablo, štogod vi mislili o tome.

 

Sezone traju 2 mjeseca, u kojima obaviš sve likove GR 150+ ako to želiš , što je suludo.

1-70 traje nekoliko sati sam ili 15ak minuta ako te netko boosta.

 

Ovo je endless grind za slijedeči 2% jači item podijeljen na reset svaka 2-3 mjeseca kad cijeli proces kreće iznova.

 

To što meni igra dojadi nakon xy sezona u 3 dana nakon GR100 ne znači da je tvoj 170+ ili 200+ lik endgame, dok moj nije... to samo znaći da imaš bolji želudac za grindanje. Vidim samo da vam Blizzard uspješno prodaje priču da je grindat za powercreep u stvari gameplay. Ničeg novog tamo nema, nema nove priče, nema novog bossa, ima "jače rollanih elita" , moraš više pazit da te ne ubije. Ista priča, isti leveli, isti itemi, nešto veća šansa da dropa nešto što će te gurnut 1 GR više

12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Diablo 3 je bas postao teska bljuvotina. Nisam ga upalio od 2015. i definitivno necu vise nikad. Tuzno da je bio, unatoc svim manjkavostima, puno bolji na launchu nego ovo sto je sad postao.

 

Ali zato ce Diablo 2 nadoknadit sve to, nadam se :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Nikad nisam niti probao D3. D2 mi je bio super, ali daleko najbolja atmosferaje bila u D1. Uostalom, odakle nam najpoznatije Diablo izjave nego iz D1: Stay awhile and listen... Mmmm, fresh meat!

 

Koji su to legendarni quotes iz D3?

Live long and prosper.
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 11:21 (Filox).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Rhodin kaže...

Nego šta je to nego endgame lik?

Nešto drugačije radiš na GR200 nego si radio na GR100?

 To nije nikakv endgame lik šta god ti pričao o tome...

Od kada se GR100 smatra end game? 

 

Rhodin kaže...

Sezone traju 2 mjeseca, u kojima obaviš sve likove GR 150+ ako to želiš , što je suludo.

1-70 traje nekoliko sati sam ili 15ak minuta ako te netko boosta.

Daj mi dokaz da si obavio jedan GR150 barem sa jednim likom i btw, ne znam jel' tipfeler ali na više mjesta pišeš 150+, 170+ ili 200+. 

Ne postoji više od 150. 

 

Rhodin kaže...

To što meni igra dojadi nakon xy sezona u 3 dana nakon GR100 ne znači da je tvoj 170+ ili 200+ lik endgame, dok moj nije... 

 Dapače, znači. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 12:38 (boxer).
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Filox kaže...

 

Koji su to legendarni quotes iz D3?

Evo par od legendarnog Azmodana, najveceg taktickog genija medu demonima: 

 

HAHAHA! You will never defeat my army!

 

HAHAHA! you might have defeated my army, but my lieutenant will destroy you!

 

HAHAHA! you may have killed my lieutenant, but you will never kill my siege dog!

 

HAHAHA! you will never dare descend into my lair where my spider chick awaits you and will kill you!

 

HAHAHA! all is going as planned! I will kill you myself!

 

*dies*

 

eto to ti je Act 3, mozes ekstrapolirati na ostatak igre pocevsi od leptira koji ubije Caina, pa do Diabla sa sisama koji ima slicne citate kao ovo gore, u iducem actu :)

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Minneyar kaže...
Filox kaže...

 

Koji su to legendarni quotes iz D3?

Evo par od legendarnog Azmodana, najveceg taktickog genija medu demonima: 

 

HAHAHA! You will never defeat my army!

 

HAHAHA! you might have defeated my army, but my lieutenant will destroy you!

 

HAHAHA! you may have killed my lieutenant, but you will never kill my siege dog!

 

HAHAHA! you will never dare descend into my lair where my spider chick awaits you and will kill you!

 

HAHAHA! all is going as planned! I will kill you myself!

 

*dies*

 

eto to ti je Act 3, mozes ekstrapolirati na ostatak igre pocevsi od leptira koji ubije Caina, pa do Diabla sa sisama koji ima slicne citate kao ovo gore, u iducem actu :)

 Nije loše, nije loše, ali nikad neće imat kultni status kao Stay awhile... Nitko neće svojim izjavama (Mmmm... Fresh meat!) izazvat toliki horor i paniku kao Butcher. 

Live long and prosper.
7 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Zato jedan od najboljih pripada Diablu: "Not even death can save you from me".

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

 

Vidi se malo act 3 4 i 5 ...

 
2 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
https://news.blizzard.com/en-us/diablo2/23695734/technical-alpha-learnings

Evo malo novosti nakon tehnical alphe, blizzard skill sad odlicno izgleda, ima tu jos podosta promjena pa procitajte...
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Najavljeni Early Access i Open Beta:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo2/23688836/play-diablo-ii-resurrected-during-the-early-access-and-open-beta

 

Early Access na Open betu 13.8; Open beta 20.8.

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.8.2021 8:50 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Ladder Runewords ce biti i u single playeru 

 

LINK

www.youtube.com/TerabitTV
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Ma too, jos da nam omoguce Pandemonium event u SP i nemoram uopce MP igrati
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Dali postoji opcija kupovine igre preko nekog VPNa za jeftiniju cijenu? Ovih 40 eura je malo previse za igru koja na sebi ima naljepljenu bolju grafiku pa nekih quality of life dodataka 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Flameseeker kaže...

Dali postoji opcija kupovine igre preko nekog VPNa za jeftiniju cijenu? Ovih 40 eura je malo previse za igru koja na sebi ima naljepljenu bolju grafiku pa nekih quality of life dodataka 

 Sigurno postoji, ja sam na takav nacin kupio COD za 30% nase cijene - preuzmi neki trial VPN, odaberi Argentinu ili Rusiju (ili nadji na redditu koja drzava ima najbolje cifre), spoji se na bnet i kupi.

5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Flameseeker kaže...

Dali postoji opcija kupovine igre preko nekog VPNa za jeftiniju cijenu? Ovih 40 eura je malo previse za igru koja na sebi ima naljepljenu bolju grafiku pa nekih quality of life dodataka 

 u ovome slucaju ne, battlnet shop ima iste cijene u svim drzavama

 

recimo na ruskom BT je 40 EUR kao i kod nas

 

https://eu.shop.battle.net/ru-ru/family/diablo-ii

 

 

www.youtube.com/TerabitTV
12 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Istina da ce igra bit always online i da micu TCP/IP ?

14 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Bas sam se zazelio ponovno igrati, ponovo se logovau bnet i kad sam vidio 40 evra, hladan tuš. Pa dali su oni normalni. ništa od ovog

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Obzirom da sam desetljeće i pol igrao piratsku verziji i tek prije 5 godina kupio igru za par eura na ebayu, 40 eura nije nikakva cijena.

No nikakav preorder ne dolazi u obzir

gurtna giržtna gužni žnorda gižnu žertir gžerdu žinar gurdaž žarpar ženar žednu žena
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

Prije bih si odrezao ruke i noge i onda se mlatio njima po glavi do smrti nego opet uzeo preorder od Blizztarda. Lijepo sacekat razuman period i proc kroz konstruktivne reviewove, pa tek onda spanat

 
5 3 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
BorgMater kaže...

Prije bih si odrezao ruke i noge i onda se mlatio njima po glavi do smrti nego opet uzeo preorder od Blizztarda. Lijepo sacekat razuman period i proc kroz konstruktivne reviewove, pa tek onda spanat

ovo je D2 sa novog grafikom i poboljsanim sitnicama koje ne utjecu na gameplay. u potpunosti se zna kakva je igra, ako si igra D2

 

ne znam zasto bi cekao recenzije za nesto sto sam vec igrao kad nisu nista mjenjali

13 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 2: Resurrected

Jesi ti vidio kaj je bilo sa WC 3 Reforged?

15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Timo kaže...
BorgMater kaže...

Prije bih si odrezao ruke i noge i onda se mlatio njima po glavi do smrti nego opet uzeo preorder od Blizztarda. Lijepo sacekat razuman period i proc kroz konstruktivne reviewove, pa tek onda spanat

ovo je D2 sa novog grafikom i poboljsanim sitnicama koje ne utjecu na gameplay. u potpunosti se zna kakva je igra, ako si igra D2

 

ne znam zasto bi cekao recenzije za nesto sto sam vec igrao kad nisu nista mjenjali

 Kako je kolega rekao, Warcraft 3 regorged je isto bio "sve poznato sa boljom grafikom" do trenutka releasea, onda je postao "ništa nije poboljšano, sve što je i bilo prikazano u razvoju poboljšano su maknuli, dodatno svi modovi/custom mape postaju Blizzardovo vlasništvo, dodatno..." da ne nabrajam.

Imali su najveći shitshow zbog gramzljivosti u povjesti gaminga (gore od CDPR Cyberpunk 2077) i najviše refunda.

Šamar od kojeg se meni gade beskonačno... tako da ne prednaručujem.

 

Shared stash, malo poboljšana grafika, druge minirne promjene... igrao sam prethodnog i previše, ako je to "sve" , teško da ću krenut novi krug za 40€ , prije pričekat neku rasprodaju. Ako sam čekao 20 godina rerelease, mogu još 5 da bude dovoljno jeftin, ili barem da izađe pa da vidim je li zaista sve što želim da bude.

13 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Activison-Blizzard trenutno najgora gaming kompanija na svijetu po meni, katastrofa je što su postali u zadnjih 5 godina...

 
5 1 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 2: Resurrected

WC3 nema veze sa D2 razvojem. D2 je iskljucivo 90% graficki i zvucno modificirana igra sa sitnim QoL promjenama, i ne radi je blizzard uopce

 

jednostvno rade remaster iz 2D engina u 3D engine i ne mjenjaju nista

 

3D graphics and Dolby 7.1, A whole new graphical engine uses "physically based rendering" and entirely new animations, models and textures, and visual effects. Basically, all you need to know is it's in 3D and the dynamic lighting will gel with the new models. Expect 4K and high refresh rate support.

 

jedino sto mjenjaju je auto loot i veci stash, te nove "cutscenes"

 

ne znam sta se pravite blesavi kad se vec mjesecima moze sve vidjeti od youtube do twitcha, i hrpa ljudi koji su igrali imaju videe vani i live gameplay i slicno

 

shvacam da je sad aktualno pljuvat i srat po blizzardu, ali D2 nema veze s time

 

potpuno ista igra koju remasterira drugi studio a ne blizz

 

naravno da ako mislis da ces nakon nekoliko tjedana biti pametniji i odlucniji da li kupiti ili ne, cekaj, imas sljedeci vikend i open betu pa se mozes sam uvjeriti da je to isti D2

 

stvarno radit od muhe slona nema potrebe 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Diablo 2: Resurrected

Evo ja sam je preordeao i jedva mogu dočekati 19h danas da isprobam early access betu.

Kao klinac sam godinama "mlatio" po piratskoj verziji tako da mi uopce nije bilo zao dati ovih 40 eura.

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 16:04 (Dot).
 
2 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Upravo kupio igru prek battleneta, no jos je ne vidim za dowload? Proradilo

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.8.2021 19:01 (Boris grozni).
Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Nisam skuzio dali trebam imati diablo 2 original da bi ovo igrao?
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 2: Resurrected
Boris grozni kaže...
Nisam skuzio dali trebam imati diablo 2 original da bi ovo igrao?

 Ne

3 godine
offline
Diablo 2: Resurrected

Igra vani vec 6 sati niti jedan komentar, ovaj svijet je stvarno otisao u k Ja cu pak samo reci da je ovo nestvarno dobro

Poruka je uređivana zadnji put sub 14.8.2021 1:11 (Boris grozni).
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice