Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 582.281
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
acarnoje kaže...

Jel netko zna Jeli ova sezona zadnja?  A jer mi je ovo prvi cod nemam pojma kako ideto kad dođe zadnja sezona. Jel ovaj battle pass se napuni do kraja ili ga maknu?

 pa nešto se šuška da će u Warzone dodati puške iz novog CODa, Cold War i da će oni koje kupe Cold War skidati i Warzone. Tako da izgleda da će Warzone nekako povezati sa novom igrom

12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 naj više nikad gasiti igru

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.11.2020 13:21 (Jack Sparrow).
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Keano16 kaže...

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 ... ima... nakon svake instalacije novih drajvera za graficku ili petca za igru, pokreni igru pet minuta ranije i bit ce sve u redu...

 

btw. jos jedan pokazatelj sta je strpljenje/nestrpljenje i kako se danasnje "odmah sad odmah" generacije nose s time... kad se sjetim likova kojima smeta lobi i minuta zagrijavanja... na sta sve nece kmecat...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Keano16 kaže...

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 ... ima... nakon svake instalacije novih drajvera za graficku ili petca za igru, pokreni igru pet minuta ranije i bit ce sve u redu...

 

btw. jos jedan pokazatelj sta je strpljenje/nestrpljenje i kako se danasnje "odmah sad odmah" generacije nose s time... kad se sjetim likova kojima smeta lobi i minuta zagrijavanja... na sta sve nece kmecat...

 Da, iznimno je nezahvalno očekivati da igra radi odmah, a ne da ti po 2-3 min se instaliraju neki shaderi...dok recimo drugim igračima ne, nekom se nikad ni nisu, nekom jesu, nekom se svako pokretanje, a nekom igra nikako ne radi.

 

Baš je izrazito nezahvlano htjeti i očekivati da igra  radi ''out of the box'' jer si odmah ''generacija koja hoće sve, odmah, i da radi''.

 

Previše tražite omg.

 

Zbilja sam frapiran koliko netko može nepostojećim argumentima braniti igrinu mehaniku koju nisam sreo do MW nigdje.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... svi vec vrapci na grani znaju kad se instaliraju shaderi... vidim neki "feterani" se jos uvjek cude ko pura dreku... ko Strumpf da je popusio, isti mntalni sklop izgleda...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...
acarnoje kaže...

Jel netko zna Jeli ova sezona zadnja?  A jer mi je ovo prvi cod nemam pojma kako ideto kad dođe zadnja sezona. Jel ovaj battle pass se napuni do kraja ili ga maknu?

 Nema informacija dolazi li sezona 7 bar ne potvrđenih, kruže špekulacije da ce biti jos jedna sezona jer bi se to poklopilo s pocetkom prve sezone novog CoD-a Cold War (sezona 1 ne pocinje s izlaskom igre nego mjesec dana kasnije) sto se tice nastavka progresa Warzone nece iamti nikakve veze s enginom od Cold War-a nego ce po pocetku prve sezone doci do integracije operatera i oruzja iz nove igre u Warzone (CoD 2019 engine) tako da ukoliko ne kupite novi CoD biti cete otprilike kao F2P Warzone playeri koji nisu kupili ovaj, ne mozete igrati MP ali imate pristup svom sadrzaju besplatno...

 ... objavili su kako ce to izgledati - https://www.callofduty.com/blog/2020/11/The-Future-of-Call-of-Duty-Warzone-1

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel zna netko kako podesit mw remastered da se igra online i dal se uopće može?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
razorinc kaže...

jel zna netko kako podesit mw remastered da se igra online i dal se uopće može?

 Ne može, pa lijepo ti piše: "Campaign Remastered".

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Tallahassee kaže...
Keano16 kaže...

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 ... ima... nakon svake instalacije novih drajvera za graficku ili petca za igru, pokreni igru pet minuta ranije i bit ce sve u redu...

 

btw. jos jedan pokazatelj sta je strpljenje/nestrpljenje i kako se danasnje "odmah sad odmah" generacije nose s time... kad se sjetim likova kojima smeta lobi i minuta zagrijavanja... na sta sve nece kmecat...

 isto kao i meni. SVAKI put nakon ulaska.

Prije je bilo samo nakon novih drivera ili patcha.

 

zadnji dana svaki ulazak u igru...

10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Cekaj malo, znaci nekidan updateam igru da ju malo zaigram opet, danas pokrene battle net i ceka me 31gb ?!?!?! Ovo se netko sali jelda ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...

Cekaj malo, znaci nekidan updateam igru da ju malo zaigram opet, danas pokrene battle net i ceka me 31gb ?!?!?! Ovo se netko sali jelda ?

 dobrodošao u svijet modern warfare. nisam cca 2 tjedna upalio igru i imao sam 60 giga za skidanje. radije sam je obrisao nego da skidam patch

10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Skullscar1989 kaže...
hahhaajaads kaže...

Cekaj malo, znaci nekidan updateam igru da ju malo zaigram opet, danas pokrene battle net i ceka me 31gb ?!?!?! Ovo se netko sali jelda ?

 dobrodošao u svijet modern warfare. nisam cca 2 tjedna upalio igru i imao sam 60 giga za skidanje. radije sam je obrisao nego da skidam patch

 Ma ja delete... Znaci kao sto svi govore, update od 20-30gb svaki put a ubace nesto tipa jednu novu pljucu... Nabijem ih sa tim, Rust izbaci 600mb update a promijene citave oblake, dodaju snijeg, halloween update, hrpetina skinova i slicne stvari.

16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
zeryx kaže...
Tallahassee kaže...
Keano16 kaže...

Od nedavno mi instalira shadere ponovno svaki put kad udjem u igricu. Traje minut-dva i iritira :D

Ima li lijeka?

 ... ima... nakon svake instalacije novih drajvera za graficku ili petca za igru, pokreni igru pet minuta ranije i bit ce sve u redu...

 

btw. jos jedan pokazatelj sta je strpljenje/nestrpljenje i kako se danasnje "odmah sad odmah" generacije nose s time... kad se sjetim likova kojima smeta lobi i minuta zagrijavanja... na sta sve nece kmecat...

 isto kao i meni. SVAKI put nakon ulaska.

Prije je bilo samo nakon novih drivera ili patcha.

 

zadnji dana svaki ulazak u igru...

 

kome lažeš; PC ne smiješ niti pogledat

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
13 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare

hahaha prije 10 dana je bilo zadnjih dana

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 2 hvala 1
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

 

Objasni to ovim ravnozemljasima koji tvrde da nema razlike izmedu 30,60 te 144 hz

twice the pride double the fall
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
dad0r kaže...
fila2208 kaže...

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

 

Objasni to ovim ravnozemljasima koji tvrde da nema razlike izmedu 30,60 te 144 hz

 Hahahha čak i žena sjela gleda da vidi po što smo to išli u Zgb, ljuta jer je hodala po dućanima i ništa si nije našla. I sad lagano joj doziram od 50, pa 75, pa 120 pa 144. Čak i ona vidi razliku.

 

Tako da neiskusno oko vidi, a ja tvrdim da sam osjetio sa 60 na 75, a kamoli nebi na 144 što je kažem čudoooo

sad skidam opet neke starije igre da ih pogledam kroz nove oči lol 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
Tallahassee kaže...

... sa hercima dobijes i cit il si to ipak zasebno kupio...

 zavist je žalosna stvar, ali dobro, ima nas svakakvih.

 

jedini 'cheat' ovdje korišten je OP AS VAL puškica. 

 Igra bi se sad slobodno mogla zvati Call of AS VAL :)

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
protjeran
offline
Call Of Duty Modern Warfare

... my ass val... kak da se sa 240 vratim na 144 hrza? ... joj da mi je onda 100 kilova, ajme... citercinO! sm...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

 Tu na forumu ti je prekrsajno djelo pohvalit se sa kdom, jer tu su vecinom ovi casualci koji samo ganjaju zastave i kampaju u kamp kucici.

11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Dečki,pošto je novi Cod CW,da li se osjeti pad igrača,tj da li se teže nalaze matchevi i ima manje igrača?

Ja sam zadnji put igrao prije 2 mjeseca i nalazio sam u svakom matchu sam nalazio iste igrače.

Pošto je Cold War dobio nešto lošije ocjene i ljudi govore da nije baš najbolji,da li to znači da će COD MW multiplayer biti aktivan još barem 7-8 mjeseci?

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...
fila2208 kaže...

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

 Tu na forumu ti je prekrsajno djelo pohvalit se sa kdom, jer tu su vecinom ovi casualci koji samo ganjaju zastave i kampaju u kamp kucici.

 A da, primjetio sam da se kežualna raja jako digne na zadnje noge kad ne mogu ubrat 100 killova proxyem ili claymorem ležajući na jednoj točki sa bipodanim lmg-em. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...
hahhaajaads kaže...
fila2208 kaže...

Skočio sa 75Hz na 144Hz.

Razlika je bolesno ogromna, još sebi nemrem doći.

 Tu na forumu ti je prekrsajno djelo pohvalit se sa kdom, jer tu su vecinom ovi casualci koji samo ganjaju zastave i kampaju u kamp kucici.

 A da, primjetio sam da se kežualna raja jako digne na zadnje noge kad ne mogu ubrat 100 killova proxyem ili claymorem ležajući na jednoj točki sa bipodanim lmg-em. 

 Da sam na tvom mjestu radije bi se pohvalio kad ti je k/d u minusu, mozda te onda primjete 

13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
hahhaajaads kaže...

 Da sam na tvom mjestu radije bi se pohvalio kad ti je k/d u minusu, mozda te onda primjete 

 Nisam uzimao skrinove s početka dok sam učio hodati u igri pa neam takvih sada više 

 

call of as val je legit cheat i to je fact-

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Oce li biti sto od season 7 ? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kad ce mape sa shimpentom ili kill house * 

Finger Up :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako / gdje najpovoljnije kupiti modern warfare za pc?

 

Čini se da neće biti sale za mw u bližoj budućnosti :-(

Poruka je uređivana zadnji put ned 13.12.2020 18:45 (weevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

offtopic

 

 

Finger Up :)
5 godina
online
Re: Call Of Duty Modern Warfare
weevil kaže...

Kako / gdje najpovoljnije kupiti modern warfare za pc?

 

Čini se da neće biti sale za mw u bližoj budućnosti :-(

 Blizzard stranica preko ruskog VPN-a, ispadne te 150kn

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice