Call of Duty: Black Ops Cold War

poruka: 154
|
čitano: 42.177
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Pa jel moguće da nitko nije otvorio temu? 😄 Znači novi Black Ops stiže nam 13.11. Raven Software i Treyarch. Beta dolazi za mjesec dana. Svi koji naprave preorder automatski dobivaju beta key. Navodno bi ovo trebao biti izravan nastavak orginalnog Black Opsa iz 2010. Radnja smještena u rane 80-e. Vraćaju se i zombiji. 

Zadnji Black Ops koji sam igrao je bio Black Ops 2. Mozda iz sentimentalnih razloga napravim preorder. Zadnji COD kojeg sam stvarno duže igrao je bio WWII iz 2017. Prošlogodišnji COD:MW me držao nekih mjesec-dva. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War

Preorder preko Argentine je oko 30€, ja sam vec narucio, nadam se najboljem. Traileri izgledaju obecavajuce

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
AmD kaže...

Preorder preko Argentine je oko 30€, ja sam vec narucio, nadam se najboljem. Traileri izgledaju obecavajuce

 Daj malo više o tom preorderu prek Argentine. To me vraća u doba kada se prek vpn-a kupovao Battlefield 3 iz Indije 😄  Jel funkcionira to prek Battle neta? Jel ima kakvih restrikcija? 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
t00mob kaže...
AmD kaže...

Preorder preko Argentine je oko 30€, ja sam vec narucio, nadam se najboljem. Traileri izgledaju obecavajuce

 Daj malo više o tom preorderu prek Argentine. To me vraća u doba kada se prek vpn-a kupovao Battlefield 3 iz Indije 😄  Jel funkcionira to prek Battle neta? Jel ima kakvih restrikcija? 

Ja sam MW kupio u Argentini, sve radi bez problema, VPN i account postavljen da je iz Argentine.

 

Inače, izgleda OK. MW mi je djelovao zanimljivije u najavama, čekat ću betu pa bumo vidjeli...

15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Promster kaže...
t00mob kaže...
AmD kaže...

Preorder preko Argentine je oko 30€, ja sam vec narucio, nadam se najboljem. Traileri izgledaju obecavajuce

 Daj malo više o tom preorderu prek Argentine. To me vraća u doba kada se prek vpn-a kupovao Battlefield 3 iz Indije 😄  Jel funkcionira to prek Battle neta? Jel ima kakvih restrikcija? 

Ja sam MW kupio u Argentini, sve radi bez problema, VPN i account postavljen da je iz Argentine.

 

Inače, izgleda OK. MW mi je djelovao zanimljivije u najavama, čekat ću betu pa bumo vidjeli...

 Isto tako, imam blizzard acc napravljen u "Argentini", kupio MW preko toga, spojis se na VPN, napravis account, smjesis ga u Argentini i kupis normalno svojom karticom ili PayPal-om, ovisi sto nude. Isto tako posto podosta igram Warzone COD Points su dosta jefiniji, 2400 Points je inace 19,99€, preko Argentine me kosta oko 8. 

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
AmD kaže...
Isto tako, imam blizzard acc napravljen u "Argentini", kupio MW preko toga, spojis se na VPN, napravis account, smjesis ga u Argentini i kupis normalno svojom karticom ili PayPal-om, ovisi sto nude. Isto tako posto podosta igram Warzone COD Points su dosta jefiniji, 2400 Points je inace 19,99€, preko Argentine me kosta oko 8. 

 Znači trebao bi napraviti novi Battle Net account pretpostavljam jer ovaj na kojem imam COD:MW mi je "normalan" europski account. Postoji mogućnost i biranja regija prije ulogiranja pa me zanima dal bi to funkcioniralo ako se npr. spojim prek VPN-a pa odaberem Americas kao region pa onda dalje ili moram ganc novi account napravit?

12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Još nitko nije stavio trailer

 

Ovo mi izgleda odlično. Ko Battlefield (s malo ružnijom grafikom).

Ova vozila i letjelice će biti potpuno upravljivi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Promster kaže...

Ja sam MW kupio u Argentini, sve radi bez problema, VPN i account postavljen da je iz Argentine.

 

Inače, izgleda OK. MW mi je djelovao zanimljivije u najavama, čekat ću betu pa bumo vidjeli...

 Pretpostavljam da se VPN koristi samo kod kupnje a nakon toga se možeš normalno ulogirat i odabrat region Europe i igrat na europskim serverima ili se svaki put moraš ulogirat sa VPN-om? Znam da sam kod Origina i BF3 koristio VPN samo kod kupnje a nakon toga je uredno sve radilo na euro serverima.

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
CyberDemonVZ kaže...

Još nitko nije stavio trailer

 

Ovo mi izgleda odlično. Ko Battlefield (s malo ružnijom grafikom).

Ova vozila i letjelice će biti potpuno upravljivi?

 Gledam trailer i ove mape kao da sam ih baš sve već negdje vidio i odigrao. Miami djeluje kao Picadilly iz ovog MW samo malo promjenjene teksture, Angola opet neke pećine kao i ona mapa u Iraku ili Afganistanu ili di već opet u ovom MW pa ona šuma u snijegu pa onaj brod... ali doslovno mi se čini da oni stvarno samo malo promjene teksture od mapa iz prijašnjih nastavaka, dodaju neke sitne detalje i to je to :-)

13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
t00mob kaže...
Promster kaže...

Ja sam MW kupio u Argentini, sve radi bez problema, VPN i account postavljen da je iz Argentine.

 

Inače, izgleda OK. MW mi je djelovao zanimljivije u najavama, čekat ću betu pa bumo vidjeli...

 Pretpostavljam da se VPN koristi samo kod kupnje a nakon toga se možeš normalno ulogirat i odabrat region Europe i igrat na europskim serverima ili se svaki put moraš ulogirat sa VPN-om? Znam da sam kod Origina i BF3 koristio VPN samo kod kupnje a nakon toga je uredno sve radilo na euro serverima.

Da, VPN se pali samo kod kupnje, kasnije sve ide normalno...

 

 

Gledam ovo, i sve više mislim da se ovo neće igrati. Po meni veliki korak u nazad, od zvuka, animacija, napucavanja, HUD...Sve se vraća na ono staro dječje šarenilo. Izgleda da je MW bio iznimka.

9 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Promster kaže...
t00mob kaže...
Promster kaže...

Ja sam MW kupio u Argentini, sve radi bez problema, VPN i account postavljen da je iz Argentine.

 

Inače, izgleda OK. MW mi je djelovao zanimljivije u najavama, čekat ću betu pa bumo vidjeli...

 Pretpostavljam da se VPN koristi samo kod kupnje a nakon toga se možeš normalno ulogirat i odabrat region Europe i igrat na europskim serverima ili se svaki put moraš ulogirat sa VPN-om? Znam da sam kod Origina i BF3 koristio VPN samo kod kupnje a nakon toga je uredno sve radilo na euro serverima.

Da, VPN se pali samo kod kupnje, kasnije sve ide normalno...

 

 

Gledam ovo, i sve više mislim da se ovo neće igrati. Po meni veliki korak u nazad, od zvuka, animacija, napucavanja, HUD...Sve se vraća na ono staro dječje šarenilo. Izgleda da je MW bio iznimka.

 

Nažalost slažem se s tobom prema ovome što sam vidio.

10 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
CyberDemonVZ kaže...

Još nitko nije stavio trailer

 

Ovo mi izgleda odlično. Ko Battlefield (s malo ružnijom grafikom).

Ova vozila i letjelice će biti potpuno upravljivi?

 Meni jako baca na rainbow six siege, pogotovo kad su unutar zgrada

13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Standarno svaki 3. cod kupim pa ću tako vjerojatno preskočit i ovo. 

Prešareno za cold war eru, i downgrade u svim segemntima maltene od mw2019. napucat će ga lootovima i glupostima, jer trey to tako radi.

Totalno nezainteresiran, ali pratiti ću na što će ličit i hoće bit bete, tek toliko da vidim na što liči.

 

30e je preko rusije jel?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Baš nedavno ponovno prešako kampanju u Black Ops 1 i Black Ops 2 i onda shvatiš koliko je to bilo kvalitetno s narrative pointa, a multiplayer zabavan do bola.

Ovo mi djeluje također neozbiljno, ali barem piratstvo nije mrtvo pa će za kampanju poslužit 

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
fila2208 kaže...

Standarno svaki 3. cod kupim pa ću tako vjerojatno preskočit i ovo. 

Prešareno za cold war eru, i downgrade u svim segemntima maltene od mw2019. napucat će ga lootovima i glupostima, jer trey to tako radi.

Totalno nezainteresiran, ali pratiti ću na što će ličit i hoće bit bete, tek toliko da vidim na što liči.

 

30e je preko rusije jel?

 

SP izgleda vrlo zanimljivo ali ostalo izgleda dva koraka u nazad.

 

Animacije,zvukovi,izgled pljuca itd izgledaju jadno naspram MW2019 sve puske izgledaju kao da su plasticne i zvuce isto i opcenito mi igra izgleda blurry.

twice the pride double the fall
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.9.2020 9:38 (dad0r).
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Je li netko probao Betu...kako vam se čini?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
FileFicho kaže...

Je li netko probao Betu...kako vam se čini?

 Evo ja probao malo jućer jer sam napravio preorder. Igra u cjelini nije loša ali po meni je Modern Warfare ipak digao ljestvicu iznad pa Treyarch nije uspio odgovoriti adekvatno na to. Da se razumijemo igra je ok ali ako usporedim s MW dizajn mapa mi je lošiji. Zvukovi kretanja pogotovo prijateljskih igrača su puno lošiji i često zbunjujući koliko su glasni. Zvukovi oružja i animacija nisu loši ali opet slabije nego MW. Sam gameplay nema se tu što puno dodati Cod ko svaki Cod. Probao onaj novi mod Dirty Bomb i nije me oduševio .Sama beta se pristojno vrtila bez nekih problema ali vidjet ćemo danas kad bude open pa više ljudi navali na servere? Na ovom novom modu je pred kraj partije bilo nekih serverskih problema ali ostalo je većinu vremena zadovoljavajuće ipak je to beta pa ne treba biti previše sitničav. Za zaključak neki niti smrdi niti miriše. Kome je već malo dosadio MW naći će tu zabave a ostalima kojima nije mogli bi biti malo razočarani. Ja osobno nisam očekivao puno pa nisam razočaran i dobro sam se naigrao i zabavio. Danas ću igrati malo više pa ću imati više dojmova. Ako te nešto konkretno zanima pitaj slobodno.

sake08
14 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Evo još malo dojmova. Za početak TTK je manji nego u MW i sam stil igre je nekako sporiji i više old school COD. Nema leana ,otvaranja vrata i općenito igra više vuče na starije Codove. Po meni to uopće nije loše štoviše poprilično sam uživao u današnjem gejmanju. U beti možete doći do levela 31 i par scorestreaka otključatI koji se ne gube kad izgubite život što mi se isto sviđa. Snajpanje u igri mi se sviđa i ima onaj hard feeling kad se nekog pogodi. To su dobro napravili.Zapravo što sam više odigrao igra mi se sve više dopadala tako da od mene dobija palac gore. Sve u svemu i nije tako puno lošija od MW. Tko se odluči na kupnju mislim da neće žaliti.

sake08
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 0:03 (maxis).
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Dizajn mapa ti je lošiji od MW? Pa kako je to uopće moguće, u MW-u nema 3 poštene mape a ovo ostalo sve neki rimejkovi iz coda 4. Pa nisam kupio igru da igram na 12 godina starim mapama, dosta mi je toga više... Kao što mi je dosta i Nuketowna, a sigurno će ga opet staviti u ovaj novi.

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
S obzirom da je beta pa ima samo par mapa možda nisu sve takve ali ove mi izgledaju nekako male, skučene. Ne znam očekivao sam više od Treyarcha. Koliko se sjećam ok su bili što se toga tiče prije. Zaboravih i da mi je grafika malo slabija od MW ali to je zanemarivo bitno je da je igra zabavna a to mi je. Slažem se da bi trebali više novih mapa gurati a ne prerade starih.
sake08
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

U kolko sati danas počinje open beta za PC ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

19h.

Moj PC  
0 0 hvala 2
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

... ne polazem nade, bas... MW2019 je najbolji cod do sada, bez beda, ali ni od tog naslova nisam puno ocekivao pa mozda i ovaj iznenadi... ipak me najvise zanima daljnji nastavak Warzonea i implementacija Cold Wara u tu pricu... samo da ne ode u arkadnom smjeru, hm, bumo vidli...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
Tallahassee kaže...

... ne polazem nade, bas... MW2019 je najbolji cod do sada, bez beda, ali ni od tog naslova nisam puno ocekivao pa mozda i ovaj iznenadi... ipak me najvise zanima daljnji nastavak Warzonea i implementacija Cold Wara u tu pricu... samo da ne ode u arkadnom smjeru, hm, bumo vidli...

 Ne... dobar je ali ne..

 

Cod 2 i eventualno Cod 4 u svoje vrijeme su bile najbolje COD igre

Bnet: mNik987#2148
Poruka je uređivana zadnji put sub 17.10.2020 17:18 (toxic).
10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

... gle, meni je... COD4 sam najvise igrao od svih CODova, a jedva skupio 300tinjak sati... MW2019 vec duplo vise... BF je bio moj djir... pa mozda nisam sasvim realan, ali po brojkama MW2019 i Warzone sve deru...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

COD ko COD nista posebno, MW je bio korak naprijed ovo je dva skoka natrag. Jedino kaj je bolje u odnosu na MW je da ne kamapaju svi tak žestoko.

 

Ali ovaj slide je tragikomican, poletis 300 km/h i jos nakon toga jumpati mozes, uzmes SMG i samo spamas slide-jump-slide-jump i Bog si igre.

twice the pride double the fall
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War
dad0r kaže...

COD ko COD nista posebno, MW je bio korak naprijed ovo je dva skoka natrag. Jedino kaj je bolje u odnosu na MW je da ne kamapaju svi tak žestoko.

 

Ali ovaj slide je tragikomican, poletis 300 km/h i jos nakon toga jumpati mozes, uzmes SMG i samo spamas slide-jump-slide-jump i Bog si igre.

Probao sam 3 minute i bilo mi je dosta. Nije ovo 2 koraka u natrag, ovo je kilometar i pol natrag...Smiješno, ali fakat, nema veze sa MW, govno samo takvo.

 

Ima jednu jedinu prednost nad MW, a to je map vote koliko sam vidio.

10 godina
protjeran
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

... bojim se da su u problemu - MW konstantno raste, ovo nije doraslo nicem... nije ovo korak unazad, sami sebi su pucali u nogu bas kao Dice... bit ce sranja 100% sam siguran, nece im COD ekipa dozvolit da napuste MW... bit ce zanimljivo, bit ce brutalno...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call of Duty: Black Ops Cold War

Probao i jednostavno nisam zaintrigiran..., prava rijec je nisam zaintrigiran..., zvuk UZASNO LOS, gameplay arkadniji (znam smjesno to reci za CoD ali jednsotavno parkour elementi u MW su me razmazili) kao da igram downgrade od CoD 2019 i iskreno se nadam da Season 6 nije zadnja te da ce nastaviti s novim mapama i sezonama u proslogodnjem CoDu..., jedino me zanima implementacija sadrzaja u Warzone nista vise..., iskreno se nadam da ce glasine koje kruze biti tocne..., oruzja i bluprinti se dodaju u Warzone na proslogodisnjem enginu jer je milajma ispred ovog sto sam probao danas..., jednostavno meh...

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Black Ops Cold War

Slažem se, igrao sinoć 2h i radi svega toga navedenog sam ju izbriso i vratio nazad MW.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice