Call of duty 4 modern warfare mp problem zaključana tema

poruka: 30
|
čitano: 7.600
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem
Ovako ocu da idem igrat cod4 multi i pokusam uci u server pise mi server disconnected i idem ja promjenim key i opet isto pa updejtam punkbuster na evenbalance.com i pise mi ovo "mp14 PunkBuster ban issued on this Game Server for player "mp14" ...GLOBAL PunkBuster GUID BAN e504e955" nisam koristio nikakve cheateve i koristio sam google tak da mi to nemojte predlagat mjenjo sam key i nakon toga al opet isto i nick sam mjenjo i ip i sve al stalno ovo molim vas pomozite
mp14
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

E i meni nesta nevalja sa CoDom 4 idem igrat mp idem na server i izadje mi iz igrice i kaze error ali error se nevidi samo crn ekran i nakon deset sekundi izadje iz igrice. Ponovo probam uc i kaze zelim li otvorit u safe modu i ja kazem ne. Otvori i kaze PunkBuster disabled a ja ga svaki put enable kad udjem u igru izidjem i ponovo kaze PunkBuster disabled. I ja imam takav problem...

Dominik Almasi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

A ti Lambo jesi probao na drugim serverima igrati i jel ti javi isto? A moguće je da je dosta onda keyeva banano tako da moraš mijenjati key čim ti javi global pb ban... Najbolje kupi si key za 100ak krznenih i miran si.

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Pero Dinamit kaže...

A ti Lambo jesi probao na drugim serverima igrati i jel ti javi isto? A moguće je da je dosta onda keyeva banano tako da moraš mijenjati key čim ti javi global pb ban... Najbolje kupi si key za 100ak krznenih i miran si.

ma probo sam na drugim serverima i ja mislim najbolje kupit al opet ak mogu igrat sa piratom zast ne ak nebudem uspio onda cu kupit

mp14
14 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

trebam pomoć uvezi instalacije COD4..kad god kliknem Setup uvjek mi izbaci:error reading initalation file...

 

kaj je to

 

trebam pomoć brzoooooooo

jebli vas potpisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Toni_Zg16 kaže...

trebam pomoć uvezi instalacije COD4..kad god kliknem Setup uvjek mi izbaci:error reading initalation file...

 

kaj je to

 

trebam pomoć brzoooooooo

To ti je tvoja "original" igrica

Kada nesto ne trebas doc ce kada trebas nece doc....
14 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Sta trebam napramt da mi radi cod4 mp

Crips
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Trebaš otić na enabava pa tamo kupit CDkey.
Intenzivno koristim: m.bug.hr ///// Ako ti je netko pomogao, stisni Hvala (ispod potpisa).
14 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

pa nije oriđiđi..jel itko zna što trebam napravit

jebli vas potpisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Poz svima! CoD4 mw mp sam igrao na os xp profesional (sp3) bez ikakvih problema sad sam instal win7 ultimate i kad hocu da udem na mp pokaze mi se error iw3mp.exe has stopped working neznam zasto sp normalno radi! Vase misljenje? hvala

adnan nazdrajic
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

ekipa može pomoć ! ovako skinuo sam si call of duty4 razor 1911 , instaliram ga, installiram patcheve 1.4 1.5 1.6 1.7, punkbuster updejtam, krekam, i oću igrat , ali mi šalje error  : iw3.exe has stopped working. jel to problem u cracku, ako je ima ko link za neki koji je siguran da radi, ako nije u ćemu je problem ?

 

fala :D

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
uff. Zuti.
WHAZAAAAAAAAAAAP!!!!!!!
14 godina
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
chaoshaha kaže...

ekipa može pomoć ! ovako skinuo sam si call of duty4 razor 1911 , instaliram ga, installiram patcheve 1.4 1.5 1.6 1.7, punkbuster updejtam, krekam, i oću igrat , ali mi šalje error  : iw3.exe has stopped working. jel to problem u cracku, ako je ima ko link za neki koji je siguran da radi, ako nije u ćemu je problem ?

 

fala :D

 Uštekaj mikrofon, trebalo bi proradit

BE HAPPY xD : )
14 godina
neaktivan
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
chaoshaha kaže...

ekipa može pomoć ! ovako skinuo sam si call of duty4 razor 1911 , instaliram ga, installiram patcheve 1.4 1.5 1.6 1.7, punkbuster updejtam, krekam, i oću igrat , ali mi šalje error  : iw3.exe has stopped working. jel to problem u cracku, ako je ima ko link za neki koji je siguran da radi, ako nije u ćemu je problem ?

 

fala :D

Crakaš mp LoL.

Kupi igru pa neće bit problema.

Za piratska pitanja i fulao forum!

13 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Za sve one kojima kaže "iw3mp.exe has stoped working..." u Cod-u 4

ZA VISTU:

1.Start,control panel

2.Sound tool

3.kliknite na Recording kraticu (u windows xp je "Voice")

4.desni klik bilo gdje u "playback devices" kućici i odaberite "show disabled devices" 

5.označite polje "enable stereo mix" (uključite)

 

ZA XP:

1.start,control panel

2.Sound and audio Devices

3.kratica "Voice"

4.dole pod "Voice recording" stisnite Volume

5.options,properties i označite zadnju (Stereo Mix) kućicu

6.zatvorite sve i opet >start>CP>Sound and audio Devices>audio kratica>i dole označite polje "use only default devices"

 

eto ga to je to...

Tko rano rani,taj rano rani.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

imam problem. uđem u igru da igram mp i ono mi se loada koju cu stazu igrat  i kad se to napuni samo mi bude crno. stisnem esc i prebaci me na menu igre. sta da radim?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

ajde netkoo¨!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Jesi probao reinstall?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

ma nisam.... maloprije sam preso igricu pa sam odlucio igrat mp ali mi se to događa

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Ok ekipa,molio bih za pomoc.Davno sam igrao COD 4 i ne mogu se bas sjetiti kako postavke za New favorite idu.

U biti,mislim da tu nema nekave filozofije,kliknes na new favorite i ukucas IP dodas ga na favorite i ti je to!

Ali ja jednostavno nemam tu opciju New Favorite-slika.

 

Nemam pojma-zato budite nježni!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.12.2010 19:49 (Godfahter).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

jel mi moze neko reć kako da sredim ovaj problem???

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Godfahter kaže...

Ok ekipa,molio bih za pomoc.Davno sam igrao COD 4 i ne mogu se bas sjetiti kako postavke za New favorite idu.

U biti,mislim da tu nema nekave filozofije,kliknes na new favorite i ukucas IP dodas ga na favorite i ti je to!

Ali ja jednostavno nemam tu opciju New Favorite-slika.

 

probaj kliknuti na neki server na listi i onda probaj new favorite.

 

maxy0 kaže...

jel mi moze neko reć kako da sredim ovaj problem???

najvjerojatnije imas piratski key na koji je dodijeljen ban.

Kad bi svi znali ono što ja znam, znali bi manje od mene.
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.12.2010 7:13 (Bass).
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Bass kaže...
Godfahter kaže...

Ok ekipa,molio bih za pomoc.Davno sam igrao COD 4 i ne mogu se bas sjetiti kako postavke za New favorite idu.

U biti,mislim da tu nema nekave filozofije,kliknes na new favorite i ukucas IP dodas ga na favorite i ti je to!

Ali ja jednostavno nemam tu opciju New Favorite-slika.

 

probaj kliknuti na neki server na listi i onda probaj new favorite.

 

Ma care,zanima me samo kako doci do postupka da manualno dodam IP!?

Nemam pojma-zato budite nježni!
13 godina
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Toni_Zg16 kaže...

pa nije oriđiđi..jel itko zna što trebam napravit

odeš u dućan informatičke opreme i kupiš cod 4 i poslije kad ga instaliraš radit će ti . 100 posto provjereno

13 godina
protjeran
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

HELP!! udjem lepo u igru multiplayer i ispise mi ; EROR  unable to intialize punklbuster . punklbuster is disabled.EXIT

ja pritisnem exit i skoci mi menu za muliplayer udjem u join game .I  tamo imam puno servera i kad udjem  neki ispise mi; you must enable punklbuster on the client to connect a punklbuster enabled server enable puklbuster and connect yes /no. A kod udjem u neki drugi server ispise ERROR  key cod is in not valid

i. i sad pomozite treba mi taj key cod??

 

Daj coveku jednu ribu; nahranio si ga za 1 DAN. Nauci coveka da peca; nahranio si ga za CEO ZIVOT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem
Godfahter kaže...

Ok ekipa,molio bih za pomoc.Davno sam igrao COD 4 i ne mogu se bas sjetiti kako postavke za New favorite idu.

U biti,mislim da tu nema nekave filozofije,kliknes na new favorite i ukucas IP dodas ga na favorite i ti je to!

Ali ja jednostavno nemam tu opciju New Favorite-slika.

 

Odmah isprika sto citiram sam sebe,ali zaista bih molio ako netko zna u cemu je kvaka moga problema!?

Nemam pojma-zato budite nježni!
13 godina
protjeran
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

ajde dajte mi neki provereni krekani server [IP]

Daj coveku jednu ribu; nahranio si ga za 1 DAN. Nauci coveka da peca; nahranio si ga za CEO ZIVOT.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

Google is your friend. A i tražilica na forumu, ima već takvih tema.

I'll f*ck you till' you love me! - Mike Tyson
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Call of duty 4 modern warfare mp problem

imam problem sa cod4 imam win7 instalira sam cod 4 udem u xf i udem u serve i pise setting up server 1,2,3,4,5 i vrati se na jedan i krene ulazit u igru i pojavi se crni ekran i tako miruje ne mrda ni livo ni desno moze li mi neko rec u cemu je problem

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
RE: Call of duty 4 modern warfare mp problem

i jos nakon nekog vremena  mi pise iw3.mp je prestao raditi

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice