Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.876
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
15 godina
offline
Battlefield V

Kolko sam vidio samo će na daljinu mjenjati TTK. Close to mid range bi trebao ostati otprilike kakav je bio.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...

Kolko sam vidio samo će na daljinu mjenjati TTK. Close to mid range bi trebao ostati otprilike kakav je bio.

 Krivo si vidio.

 
 
 
 

 

Al nije ni bitno,prije točno godinu dana su slično probali,pa nakon što se svi žalili su vratili na staro.

سمندری ڈاکو
12 godina
offline
Battlefield V

Ja i dalje mislim da će sljedeći battlefield biti super igra.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
6 0 hvala 1
15 godina
offline
Battlefield V

Mene od tog TTK više jebe ono pasivno spotanje na 20 metara, a i attrition koji će paititi sad ako će trebati više metaka.

 

Bave se glupostima koji su nepotrebne. Ako netko ne vidi neprijatelja znači da treba naočale ili pak se ovaj dobro sakrio. Pa najbolja stvar u pacific storm mapi je  ono raslinje pa kad mi iskaču van iz grmlja. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
pirat kaže...
Jack Sparrow kaže...

Kolko sam vidio samo će na daljinu mjenjati TTK. Close to mid range bi trebao ostati otprilike kakav je bio.

 Krivo si vidio.

    

 

Al nije ni bitno,prije točno godinu dana su slično probali,pa nakon što se svi žalili su vratili na staro.

 

 

Očito je netcode sada bezprijekoran pa to nećeš niti osjetiti. Kao nekad u BF4 kad se mjenjalo....

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Za sad probao samo single player, pucanje nije baš nešto, previše arkadno
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Q-Tip kaže...

 

Čuj, ja ću barem prvo probati prije nego dam svoj sud. Ti po običaju prvi sereš iako igru ni ne igraš. Tko je u toj priči veća budala, ostavljam drugima da procijene.

 Ako smatram da je sad ttk perfektan, bilo kakva promjena je promjena na lošije i ne moram to ni probati. 

 

U svakom slučaju, igra ima veće probleme, ali ne, ajmo za božić to složit kad bude cijena 5$ da ekipa uđe pa da ne plače jako i da mogu preživjet nekd.-

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

Svi koji igrate na pc-u dodajte me na origin pa da zaigramo nekad ako ste za :D. Nick na originu: Prepo33

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Obrisah igru za vijeke vijekova kad sam čuo šta rade sa TTK i spotanjem, na moj komp više neće, davao sam igri šansu sa vremena na vrijeme ali sve je to jadno i isprazno, i sve u svemu vrlo dosadno. Hvala Bogu ne fali igara, RDR2 pa poslje toga SW:Fallen Order, na proljeće Cyberpunk, tu i tamo bacim pubga sa ekipom i to je to. Ovi iz DICE više ni sami ne znaju šta žele i cijelo vrijeme je drž nedaj. Battlefield 1 je bio 80 puta bolja i sređenija igra imali su plan i program i toga su se držali, sad malo ovako malo onako krenu nešto pa odustanu od nečega drugoga. Žalosno.

Moj PC  
3 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
Iskreno ne vidim čemu toliko žuči. Platio sam je 20 eura na oriđinu. Za godinu dana COD će se prodavati za 45 na key Shop ovima. Igram imam boljih i lošijih partija.
Mene recimo srde mg laser kilovi. Smrad legne u travu i ubija sa 300 m. Jebemu pa mg je supression wepon. Auto spotanje samo po sebi i nije loše ali da je se pali na npr 2 metra od tebe. Čisto da se riješi solo čučavaca koji čuče u grmlju i jebu cap point, a ne vidiš ga od žbunja.
Praise the sun
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Obrisah igru za vijeke vijekova kad sam čuo šta rade sa TTK i spotanjem, na moj komp više neće, davao sam igri šansu sa vremena na vrijeme ali sve je to jadno i isprazno, i sve u svemu vrlo dosadno. Hvala Bogu ne fali igara, RDR2 pa poslje toga SW:Fallen Order, na proljeće Cyberpunk, tu i tamo bacim pubga sa ekipom i to je to. Ovi iz DICE više ni sami ne znaju šta žele i cijelo vrijeme je drž nedaj. Battlefield 1 je bio 80 puta bolja i sređenija igra imali su plan i program i toga su se držali, sad malo ovako malo onako krenu nešto pa odustanu od nečega drugoga. Žalosno.

 

Ma bjavo!

uteče Medžedža!
12 godina
offline
Battlefield V

Update 5.2 (negdje u prosincu):

 

Privatni serveri

"Boom broom" - ondaj mele anti tank gadget iz trailera

Fligerfaut nerf (ali ne velik)

Wake island (nekoliko dana poslije updatea)

3D spoting na 20 metara

Promijenjen TTK za neka oružja

Igrač vidi ako je spotan (napisano iznad mape)

Promjena utjecaja pogodaka na vozilo - zna se kad je ricochet, kad je normalan pogodak, a kad je "big hit", ovisno o mjestu i kutu pogotka

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 3
13 godina
offline
Battlefield V

Jel neko zna sta napraviti da se resim jebenog screen freeza od par sekunda tokom svake runde?

Rtx2080+32gb 3200mhz+9700k+z390 asus+ samsung 970 evo plus 512gb

 

1. Zadnji driveri za gpu, ethernet, zvucnu, bios...

2. Fps ide od 100 do 200

3. Directx11, vsync off u nvidia control panel-u, u igri fps na 200 stavljen, ultra/high postavke

4. Intelligent standby list cleaner 

5. Brisao folder, repair radio....

6. Sta vise da se uradi

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 0:02 (psihoroba).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V

Za probu makni sve aplikacije koje rade u pozadini (pogotovo one koje diraju po disku - antivirus, Windows search) MSI Afterburner, firewall, Dropbox, team viewer....

 

Vjerojatno je softverski problem, pa možda pronađeš krivca

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
5 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...

Jel neko zna sta napraviti da se resim jebenog screen freeza od par sekunda tokom svake runde?

Rtx2080+32gb 3200mhz+9700k+z390 asus+ samsung 970 evo plus 512gb

 

1. Zadnji driveri za gpu, ethernet, zvucnu, bios...

2. Fps ide od 100 do 200

3. Directx11, vsync off u nvidia control panel-u, u igri fps na 200 stavljen, ultra/high postavke

4. Intelligent standby list cleaner 

5. Brisao folder, repair radio....

6. Sta vise da se uradi

 https://answers.ea.com/t5/Technical-Issues/bf5-random-freezes-on-high-end-system/td-p/7319669

 

Mozda i tebe ovo dohvatilo. Odnosno, probaj sa nekom drugom grafom pa bila to i ona za obicne smrtnike

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 0:23 (SamoPitam3).
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Za probu makni sve aplikacije koje rade u pozadini (pogotovo one koje diraju po disku - antivirus, Windows search) MSI Afterburner, firewall, Dropbox, team viewer....

 

Vjerojatno je softverski problem, pa možda pronađeš krivca

 Ma nemam nista od toga ukljuceno ... osim programa za mis/tastaturu

12 godina
offline
Re: Battlefield V
psihoroba kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Za probu makni sve aplikacije koje rade u pozadini (pogotovo one koje diraju po disku - antivirus, Windows search) MSI Afterburner, firewall, Dropbox, team viewer....

 

Vjerojatno je softverski problem, pa možda pronađeš krivca

 Ma nemam nista od toga ukljuceno ... osim programa za mis/tastaturu

 win update pokusaj ugasiti pa vidi

13 godina
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...
psihoroba kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Za probu makni sve aplikacije koje rade u pozadini (pogotovo one koje diraju po disku - antivirus, Windows search) MSI Afterburner, firewall, Dropbox, team viewer....

 

Vjerojatno je softverski problem, pa možda pronađeš krivca

 Ma nemam nista od toga ukljuceno ... osim programa za mis/tastaturu

 win update pokusaj ugasiti pa vidi

 Ugaseno... :/

LATENCY MOON takodjer sve ok, mada mi je ova druga opcija malo povisena

O&O ShutUp10 sve OFF

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.11.2019 8:43 (psihoroba).
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Zvucat ce jako cudno ali probaj ugasiti izmjene pozadina na desktopu (stavi da je staticna slika). Meni je to na NUC-u radilo probleme. Covjek bi pomislio da izmjena slike na desktopu nije bas big deal ali ipak se ispostavilo da je...

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Battlefield V

Ko igra na pc nek me doda na originu "shifra251" :D

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Igra je drop

Moj PC  
6 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Evo nadogradio i ja proc (i7 4790k) pa sada mirno i bez trzanja mogu uživati

Ako tko hoće slobodno neka me doda, nick na originu mi je isti kao i na forumu.

12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

Igra je drop

 Nemoj tako pisat, moraš reć samo ono šta valja u igri.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Volume kaže...

Igra je drop

 Nemoj tako pisat, moraš reć samo ono šta valja u igri.

 Odgovorit ce ti onda za godinu dana 🤣

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Soldier977 kaže...
Volume kaže...

Igra je drop

 Nemoj tako pisat, moraš reć samo ono šta valja u igri.

A nzn da išta valja, grafika

 

9 godina
offline
Battlefield V

15 eura na originu

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...

15 eura na originu

 još da 10 eura bude black friday popust i eto realne cijene za super igru

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Re: Battlefield V
digitall kaže...

15 eura na originu

 Pada to brzo ne ide im nešto. Pojedinci će reči da nema razloga jer je igra brutalna. Stoga i jest cijena takva jer su to pojedinci.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield V
dery kaže...
digitall kaže...

15 eura na originu

 Pada to brzo ne ide im nešto. Pojedinci će reči da nema razloga jer je igra brutalna. Stoga i jest cijena takva jer su to pojedinci.

 Ma da, baš pada.

BF1 je za godinu dana bio na 5eura.

Mislio sam da će biti i BFV, da uzmem za drugi komp, ali ništa. Izgleda da se dosta ljudi vratilo ili kupilo kad je izašao Pacifik pa ne žele spustiti sad kad se prodaje.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
dery kaže...
digitall kaže...

15 eura na originu

 Pada to brzo ne ide im nešto. Pojedinci će reči da nema razloga jer je igra brutalna. Stoga i jest cijena takva jer su to pojedinci.

 Ma da, baš pada.

BF1 je za godinu dana bio na 5eura.

Mislio sam da će biti i BFV, da uzmem za drugi komp, ali ništa. Izgleda da se dosta ljudi vratilo ili kupilo kad je izašao Pacifik pa ne žele spustiti sad kad se prodaje.

 Brzo se zaboravilo da je nakon tjedan dana bio pola cijene, i na origin onom programu i bio je free week zar ne itd...tako da...padao je i pada.

šalim se malo, 15 e je brutalna cijena za igru koja je još u razvoju tako da nisam kupio sad bi uzeo sigurno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice