Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.276.492
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Još sad i mali prst pored svega? Pa ti kupi igru...
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Čudno kako nitko nije vidio i spomenuo onu granatu koja ima auto-aim i sama se locka na vozila.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Čudno kako nitko nije vidio i spomenuo onu granatu koja ima auto-aim i sama se locka na vozila.

 Kako ne to volimo puno kao štit koji odbija metke u protivnika ahahah. Borba protiv hackera im je brutalna. Ako ne možeš protiv njih pridruži im se ubaci wallhack jajajajaja do jaja.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

Čudno kako nitko nije vidio i spomenuo onu granatu koja ima auto-aim i sama se locka na vozila.

 https://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-2042/278688.aspx?page=96&jumpto=6428524&sort=asc&view=flat

 

Ispričaj se kolegi čarapi.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Battlefield 2042

Jedva čekam nove specijaliste

Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
Jack Sparrow kaže...

Čudno kako nitko nije vidio i spomenuo onu granatu koja ima auto-aim i sama se locka na vozila.

 https://forum.bug.hr/forum/topic/pc-igre/battlefield-2042/278688.aspx?page=96&jumpto=6428524&sort=asc&view=flat

 

Ispričaj se kolegi čarapi.

 To je ništa naspram ovog malog prsta

9 godina
offline
Battlefield 2042

Stiže GTA triologija 11.11. 2021. Jebo Battlefield 

Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 14:27 (BeLLicus).
Moj PC  
2 1 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Crocopzmaj12 kaže...

mene u igri najviše smeta (bar po videu), ubacivanje metka u pušku koristeći mali prst lijeve ruke...

 

na svakoj pravoj obuci vas prvo nauče da je to najslabiji prst i da se sa istim ne povlači zatvarač, već da se povlači sa bridom kažiprsta...

 

ovo mene najviše smeta

 Ne bi se složio. Za brzu zamjenu i držanje cilja ne skidaš pušku sa desnog ramena i zatvarač natežeš lijevim dlanom pa je i mali prst tu prvi. U suprotnom bi morao prebaciti oružje iz desne ruke u lijevu i repetirati desnom rukom.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

mene u igri najviše smeta (bar po videu), ubacivanje metka u pušku koristeći mali prst lijeve ruke...

 

na svakoj pravoj obuci vas prvo nauče da je to najslabiji prst i da se sa istim ne povlači zatvarač, već da se povlači sa bridom kažiprsta...

 

ovo mene najviše smeta

 Ne bi se složio. Za brzu zamjenu i držanje cilja ne skidaš pušku sa desnog ramena i zatvarač natežeš lijevim dlanom pa je i mali prst tu prvi. U suprotnom bi morao prebaciti oružje iz desne ruke u lijevu i repetirati desnom rukom.

 Mislim da bi trebali otvoriti novi topic ovdje na forumu radi ovog problema. Da ne spamamo BF 2042 temu. Možda neko želi nešto korisno pročitat o specijalistima i autolock ručnim granatama.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Nema potreba, i tak nitko na ovom forumu nebu kupio i igrao ovo. Neki su to javno ponovili više puta pa se nadam da će držati do riječi.

13 godina
offline
Battlefield 2042

Igra je top, sviđa mi se sve što su popravili.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

  

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 

 

fila2208 kaže...

  

 U krivoj temi ste.

Postoji tema o BF3 i o Rising Stormu. Nas ovdje te stare igre ne zanimaju.

 

سمندری ڈاکو
14 godina
offline
Battlefield 2042

Eto, BF3 i zaboraviš na ovo. Ne vidim problem. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

mene u igri najviše smeta (bar po videu), ubacivanje metka u pušku koristeći mali prst lijeve ruke...

na svakoj pravoj obuci vas prvo nauče da je to najslabiji prst i da se sa istim ne povlači zatvarač, već da se povlači sa bridom kažiprsta...

ovo mene najviše smeta

 Ne bi se složio. Za brzu zamjenu i držanje cilja ne skidaš pušku sa desnog ramena i zatvarač natežeš lijevim dlanom pa je i mali prst tu prvi. U suprotnom bi morao prebaciti oružje iz desne ruke u lijevu i repetirati desnom rukom.

 Čekaj, ovakva izjava bez nekog izvora koji to podkrepljuje? U ovoj temi?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Battlefield 2042

pogledao Jackov

, i sviđa mi se sad šta su napravili. idu u dobrom smjeru

PS: wh?

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.10.2021 16:12 (blackdevil).
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042

krivo.

 

nisam ja rekao da kažiprstom druge ruke, već iste...

 

znači vadiš spremnik, stavljaš i bridom kažiprsta povlačiš zatvarač...

 

razlog, osim što je najslabiji prst, tako postoji mogućnost i najčakše ozljede i ispadanja...

 

uzmi kalaš i pokušaj sa malim prstom par puta (bez da je već opruga sabijena) povući zatvaral, ide teško...

 

a što se tiče ovih granata... igra je budućnost, za 20 godina koliko će vojska napredovati to će biti čudo.

 

u igri je trebalo izbaciti grapling i ubaciti jet pack, pa već par godina je jet pack razvijen., upravljanje i ubikanje dronovima sa drugog kontinenta., odore sa posebnim digitalnim oznakama koje računalo iz aviona prepoznaje kao svoje itd...

 

još je ovo jako slabo zamišljeno na što će to izgledati

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Crocopzmaj12 kaže...

krivo.

 

nisam ja rekao da kažiprstom druge ruke, već iste...

 

znači vadiš spremnik, stavljaš i bridom kažiprsta povlačiš zatvarač...

 

razlog, osim što je najslabiji prst, tako postoji mogućnost i najčakše ozljede i ispadanja...

 

uzmi kalaš i pokušaj sa malim prstom par puta (bez da je već opruga sabijena) povući zatvaral, ide teško...

 

a što se tiče ovih granata... igra je budućnost, za 20 godina koliko će vojska napredovati to će biti čudo.

 

u igri je trebalo izbaciti grapling i ubaciti jet pack, pa već par godina je jet pack razvijen., upravljanje i ubikanje dronovima sa drugog kontinenta., odore sa posebnim digitalnim oznakama koje računalo iz aviona prepoznaje kao svoje itd...

 

još je ovo jako slabo zamišljeno na što će to izgledati

 Al mali prst...

5 godina
offline
Re: Battlefield 2042

nemože mali...

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Crocopzmaj12 kaže...

nemože mali...

 Ja s njim jedino nos kopam

12 godina
offline
Battlefield 2042

E baš me zanim ovo sam malim prstom. Imam dosta jake ruke i mislim  da bih mogao i sa malim. Gdje mogu kupiti kalaš zna li itko? Njuškalo ili bolje Amazon

Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

E baš me zanim ovo sam malim prstom. Imam dosta jake ruke i mislim  da bih mogao i sa malim. Gdje mogu kupiti kalaš zna li itko? Njuškalo ili bolje Amazon

 A imaš valjda koji kalaš u postaji. Probaj tamo pa javi...

Battlelog: MUDO_HR
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
amater_2 kaže...
MRSKI kaže...

E baš me zanim ovo sam malim prstom. Imam dosta jake ruke i mislim  da bih mogao i sa malim. Gdje mogu kupiti kalaš zna li itko? Njuškalo ili bolje Amazon

 A imaš valjda koji kalaš u postaji. Probaj tamo pa javi...

 Nemamo više. Dalo nam one vaše VHS2, nju baš ne možeš malim prstom. Ali zato kalaš...

10 godina
offline
Battlefield 2042

Nikad nisam bio svjestan da ova franšiza uz izniman broj plači**** ima i povelik broj baš ono pravih debila - https://www.reddit.com/r/battlefield2042/comments/qdjr27/this_community_is_killing_my_last_braincells/

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Crocopzmaj12 kaže...

krivo.

 

nisam ja rekao da kažiprstom druge ruke, već iste...

 

znači vadiš spremnik, stavljaš i bridom kažiprsta povlačiš zatvarač...

 

razlog, osim što je najslabiji prst, tako postoji mogućnost i najčakše ozljede i ispadanja...

 

uzmi kalaš i pokušaj sa malim prstom par puta (bez da je već opruga sabijena) povući zatvaral, ide teško...

 

a što se tiče ovih granata... igra je budućnost, za 20 godina koliko će vojska napredovati to će biti čudo.

 

u igri je trebalo izbaciti grapling i ubaciti jet pack, pa već par godina je jet pack razvijen., upravljanje i ubikanje dronovima sa drugog kontinenta., odore sa posebnim digitalnim oznakama koje računalo iz aviona prepoznaje kao svoje itd...

 

još je ovo jako slabo zamišljeno na što će to izgledati

 Al mali prst...

 jedino ako imaš dugi nokat na malom prstu, onda možeš

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Battlefield 2042

Malo blasfemije i pederizma, ali morat ćete priznat, promiđbu rade barem 10 puta bolje od EA/Dicea. Ovak se pali ekipa (mlađa, ali nema veze) na igru koju želiš da netko kupi.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Malo blasfemije i pederizma, ali morat ćete priznat, promiđbu rade barem 10 puta bolje od EA/Dicea. Ovak se pali ekipa (mlađa, ali nema veze) na igru koju želiš da netko kupi.

 flao si temu, a i koga briga kad je igra za k. Bolje da potroše vrijeme na igru ili ne prikazuju ništa kao Apex, nego da prodaju škart sa dobrom reklamom.

Plus sve ovo je singleplayer. I već je BF5 po meni bolje izgledao u traileru

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2021 10:31 (Jack Sparrow).
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Malo blasfemije i pederizma, ali morat ćete priznat, promiđbu rade barem 10 puta bolje od EA/Dicea. Ovak se pali ekipa (mlađa, ali nema veze) na igru koju želiš da netko kupi.

 Moga bi se ja pribacit na cod, ovo izgleda deset puta bolje od 2042 sranja

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Single player da, ali mp je uzas
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice