Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.236
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 Likovi su možda manji :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 Možda zato što po defaultu je u postavkama postavljeno da se mijenja FOV na više pri trčanju... 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 ili si ti samo ostario

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Mozda i da na trcanju ali sprint mu je brži i traje.

15 godina
moderator
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 Default sprint je isti,ali tactical sprint je veći.

 

Battlefield 2042's default sprint speed is 6.5m/s, tactical speed* is 7.25m/s. Comparison with other games (Sprint Speed):

BF1 & BFV: 6.04m/s.

BF3 & BF4: 6.5m/s.

BFH: 6.75m/s

 

A s perkom u Bf3/4...

BF3 and BF4 sprint specialization speed is 7.15m/s. It's slightly behind than Battlefield 2042's tactical sprint (7.25m/s)

 

 

Btw

 

 

سمندری ڈاکو
12 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

 Default sprint je isti,ali tactical sprint je veći.

 

Battlefield 2042's default sprint speed is 6.5m/s, tactical speed* is 7.25m/s. Comparison with other games (Sprint Speed):

BF1 & BFV: 6.04m/s.

BF3 & BF4: 6.5m/s.

BFH: 6.75m/s

 

A s perkom u Bf3/4...

BF3 and BF4 sprint specialization speed is 7.15m/s. It's slightly behind than Battlefield 2042's tactical sprint (7.25m/s)

 

 

Btw

 

 

 

 Sve super, ali nije mi jasno zašto su izbacili lean. To valjda svaka igra danas ima. Meni je to kao da su izbacili ADS i onda rekli: "Mnje, ne uklapa nam se u dizajn." Ono, daj jebite se.

uteče Medžedža!
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
pirat kaže...

 Default sprint je isti,ali tactical sprint je veći.

 

Battlefield 2042's default sprint speed is 6.5m/s, tactical speed* is 7.25m/s. Comparison with other games (Sprint Speed):

BF1 & BFV: 6.04m/s.

BF3 & BF4: 6.5m/s.

BFH: 6.75m/s

 

A s perkom u Bf3/4...

BF3 and BF4 sprint specialization speed is 7.15m/s. It's slightly behind than Battlefield 2042's tactical sprint (7.25m/s)

 

 

Btw

 

 

 

 Sve super, ali nije mi jasno zašto su izbacili lean. To valjda svaka igra danas ima. Meni je to kao da su izbacili ADS i onda rekli: "Mnje, ne uklapa nam se u dizajn." Ono, daj jebite se.

 jer se ekipa u bf1 i 5 žalila kako je to free headglitch haha

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
animosity_frenzy kaže...
pirat kaže...

 Default sprint je isti,ali tactical sprint je veći.

 

Battlefield 2042's default sprint speed is 6.5m/s, tactical speed* is 7.25m/s. Comparison with other games (Sprint Speed):

BF1 & BFV: 6.04m/s.

BF3 & BF4: 6.5m/s.

BFH: 6.75m/s

 

A s perkom u Bf3/4...

BF3 and BF4 sprint specialization speed is 7.15m/s. It's slightly behind than Battlefield 2042's tactical sprint (7.25m/s)

 

 

Btw

 

 

 

 Sve super, ali nije mi jasno zašto su izbacili lean. To valjda svaka igra danas ima. Meni je to kao da su izbacili ADS i onda rekli: "Mnje, ne uklapa nam se u dizajn." Ono, daj jebite se.

 Eee, je ovo službeno potvrđeno, ili se samo nije pojavio u Beti?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

 Eee, je ovo službeno potvrđeno, ili se samo nije pojavio u Beti?

 moguće da službeno jer:

 

Za crouch running su ljudi prigovarali kako se ne čuju koraci kako treba, odnosno prigušeno. Plus što su ljudi izgledali manje, a dalje sprintali - meni odličan feature, nisam sreo ove probleme

 

Za leaning feature su prigovarali kako je to headglitchanje, a ne feature. Mnogi i gasili jer im smetalo automatsko naginjanje iza kuta - koristio kad sam mogao

 

Za ležanje na leđima ili boku se prigovaralo da vojnici izgledaju ko mrtvaci pa ne pucaju po njima - meni logički da ležanje radi ono što bi trebalo, prevari protivnika i napravi od tebe manju metu

 

Za animacije kod revivanja, uzimanja municije i takvih stvari se prigovaralo da je loše jer te zalocka u animaciju, a i trebaš stisnuti tipku za uzimanje municije, umjesto da automatski uzmeš - u neku ruku ima istine da te je reviva zalockao u animaciju i bio si bespomoćan, ali to je taj risk-reward za svaki revive. Plus animacije za uzimanje municije dobivaš bolji feedback i interakciju sa okolinom, problem je što večina ljudi nije uzimala tvoj ammo ili medkit jer im se ne stisne tipka E. Ovako je dobro sad, imaš animaciju da si ammo uzeo, a ne moraš ništa stisnuti. 

 

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 ili si ti samo ostario

 A biće da je najprije ovo šta kažeš

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...

 A biće da je najprije ovo šta kažeš

 vidit ćemo u uskoro dal si još uvijek onaj stari Voljum ili si stvarno zahrđao

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Nisan zaigra shooter tamo od 2015-2016 (od bf4 dana), onih 100 sati u bf1 i bfv ni ne računam
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...

 jer se ekipa u bf1 i 5 žalila kako je to free headglitch haha

 Zato sta i je, naucite sami jebeno peekat. Ocete još i auto aim pa da mogu i nogama igrat

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
RePlaY kaže...
Jack Sparrow kaže...

 jer se ekipa u bf1 i 5 žalila kako je to free headglitch haha

 Zato sta i je, naucite sami jebeno peekat. Ocete još i auto aim pa da mogu i nogama igrat

 peekanje i lean nije isto

Možeš peekati sa cijelim vojnikom ili sa naginjanjem kao lean pa nisi tako jako izložen. Nije problem što netko zna ili ne zna, nego je ljudima smetalo što (pazi sad) leananjem samo izložiš mali dio vojnika iza kuta. Mislim doslovno cijela poanta i funkcija leanjanja je to da ti se vidi samo glava i rame, odnosno puška. Upravo to je smetalo, a ne kako netko zna peekati kuteve lol.

Kao u R6 Siege i PUBG, cijela poanta je da se manje vidiš, a upravo to je smetalo ljudima. Očito ljudima koji igraju CSGO, igru staru 20 godina i zaostalo u vremenu i razvoju sa svojim featurima modernih igara. Jedino što je CSGO dobar je kao esport, a to BF niti će ikada biti, niti je rađen da bude.

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 12:57 (Jack Sparrow).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Na to san i mislija, to je poglupljivanje igre i olakšavanje njubarama

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Jedino što je CSGO dobar je kao esport, a to BF niti će ikada biti, niti je rađen da bude.

 Pokušavali su to oni napraviti ali nisu znali.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
Jack Sparrow kaže...
Jedino što je CSGO dobar je kao esport, a to BF niti će ikada biti, niti je rađen da bude.

 Pokušavali su to oni napraviti ali nisu znali.

 Da vidjeli su kako je BF3 naživio na ESL, pa sa BF4 i Hardline probali nešto, ali kita.

U BF1 su onaj incursions mod obacili ali isto prekasno i presporo.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 Pošto ja cijelo vrijeme igram BFV te kad je bila dostupna beta BF 2024 probao sam igrati i to. Na You Tube mi je kretanje izgledalo prebrzo ali brzina kretanja je bila ista kao u BFV ako ostavite FOV kakav je po defoltu, a to je meni bilo u postavkama nevjerovatnih 2. Kad se poveća na 60 ili više vojnici su sitniji i letiš po mapi. Mislim da je to bug u beti i kad izađe igra da će se to srediti. 

(Gcro)K4lim3ro
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kendo kaže...
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 Pošto ja cijelo vrijeme igram BFV te kad je bila dostupna beta BF 2024 probao sam igrati i to. Na You Tube mi je kretanje izgledalo prebrzo ali brzina kretanja je bila ista kao u BFV ako ostavite FOV kakav je po defoltu, a to je meni bilo u postavkama nevjerovatnih 2. Kad se poveća na 60 ili više vojnici su sitniji i letiš po mapi. Mislim da je to bug u beti i kad izađe igra da će se to srediti. 

 Nadam se, meni je ono izgledalo pari da su svi na speedu... Čini mi se da san ja fov drža na 90

10 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
Ne razumijem?!

Kad povećaš FOV, smanjiš vojnike i samim time si brži?
Baš me zanima, jel netko napravio utrku na 100m sa različitim FOV.

vidio sam na ovoj temi benchmark sa FOV 20 pa mi nije bilo jasno što je točno referentna točka za FOV, ili što bi bio defaultni FOV ovdje. Logično je da to bude 100 pa ga onda smanjuješ ili povečavaš po želji pa s time rastu i padaju fps.

ovo do sad nema nikakve logike..

jel konzolaška verzija ima FOV slider?
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Čim ti je veći fov, dobijaš dojam da se krećeš prividno brže

Say hello to my little friend
12 godina
offline
Battlefield 2042

DannyOnPC prikupio sa svih strana promjene koje su već napravljene poslije bete, ili će biti uskoro:

 

 

A uskoro izgleda da stiže i službena informacija s promjenama od DICEa.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Volume kaže...
Kendo kaže...
Volume kaže...
animosity_frenzy kaže...

Brzina sprinta je ista kao u BF3/4, kaže DRUNKKZ:

 

 

 Meni se čini da je u 2042 dosta brže, ustvari sve mi nekako u igri izgleda ubrzano

 Pošto ja cijelo vrijeme igram BFV te kad je bila dostupna beta BF 2024 probao sam igrati i to. Na You Tube mi je kretanje izgledalo prebrzo ali brzina kretanja je bila ista kao u BFV ako ostavite FOV kakav je po defoltu, a to je meni bilo u postavkama nevjerovatnih 2. Kad se poveća na 60 ili više vojnici su sitniji i letiš po mapi. Mislim da je to bug u beti i kad izađe igra da će se to srediti. 

 Nadam se, meni je ono izgledalo pari da su svi na speedu... Čini mi se da san ja fov drža na 90

 izgleda da je u igri bio za postaviti vertikalni FOV a ne horizontalni. Trebao si postaviti 59 vert da bi hor bio 90

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ustvari smanjija sam, sad sam se sitija da je 90 bilo nekako previše. Znam da sam bf4 igra na 90 pa sam iša ode na istu stvar al je bilo puno previše
12 godina
offline
Battlefield 2042

Imala je ova Beta i jako dobre momente! :D

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

 

Evo dobar video o FOV. Sve pojašnjeno. Samo su u beti malo pretjerali sa visinom FOV-a.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Imala je ova Beta i jako dobre momente! :D

 

 Valjda će maknuti ovaj iritantni crveni X-ić kada ubiješ nekog.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Imala je ova Beta i jako dobre momente! :D

 

 Valjda će maknuti ovaj iritantni crveni X-ić kada ubiješ nekog.

 Vidim da mnogli pišu ovo, ali valjda znate da ga možete sami maknuti u opcijama? Ili jednostavno promjeniš boju na bijelu i nema ga 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
Soldier977 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Imala je ova Beta i jako dobre momente! :D

 

 Valjda će maknuti ovaj iritantni crveni X-ić kada ubiješ nekog.

 Vidim da mnogli pišu ovo, ali valjda znate da ga možete sami maknuti u opcijama? Ili jednostavno promjeniš boju na bijelu i nema ga 

 Nije poanta u tome, nego da je prevelik. Neka bude manji, kao što su hitmarkeri.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.10.2021 22:46 (Soldier977).
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
 Nije poanta u tome, nego da je prevelik. Neka bude manji

 Pusti ti priče. Ne može nikad biti prevelik

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice