Zasto cure prave budale od nas?

poruka: 109
|
čitano: 45.146
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Tako se jedna igrala samnom pa sam ju gurnuo pod auto..lol...

Z nje je zišla zliavka.

Baraba
14 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
Faerdhur kaže...
Whalter vT kaže...

zna iskoristiti sve svoje prednosti. Kad si zacrtaju neki cilj ne biraju sredstva da ga ostvare

 

Evolucija. Muškarac je razvio konstituciju za lov, snalaženje i borbu, žena je razvila atribute i vještine da privuče sposobnog hranitelja i zaštitnika. Biološkim odazivom, kad naiđe na takvog koji joj odgovara, poduzet će sve da ga zadrži i iskoristi njegove mogućnosti, te osigura svom potomstvu budućnost.

 

 

uhhhh.svaka ti dala...preciznije ne može....Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Dečki, ja sam stariji od vas (četrdesetu sam prešao), pa da i ja kažem svoje mišljenje:

1. Ne može te nitko napraviti budalom, ako ti od sebe budalu ne praviš

2. Poštuj sebe i definiraj svoje kriterije, ako vidiš da se ona u to ne uklapa, jednom je upozori, ako nastavi po starom, ostavi je

3. Nikud ne žuri i za ozbiljnu vezu dobro razmisli, ako oženiš budalu, trpiš to cijeli život

4. Ako te neće jedna, hoće druga

5. Pusti priče o nekakvim velikim ljubavima, tipa, ne mogu ja bez nje, to su najobičnje gluposti

6. Nikad, baš nikad im ne čini usluge (ni ove naše informatičke) ako to one izričito ne traže, ako se namećeš sa uslugama, trasiraš sebi

    put da te ne cijene

7. Ne zovi ih često ni pretjerano, niti šalji puno SMS-ova, ako to činiš rjeđe, dižeš sebi cijenu,jer je žensko po prirodi iskompleksirano i   odmah misli da si našao drugu

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 12:19 (Floki).
14 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Floki kaže...

Dečki, ja sam stariji od vas (četrdesetu sam prešao), pa da i ja kažem svoje mišljenje:

1. Ne može te nitko napraviti budalom, ako ti od sebe budalu ne praviš

2. Poštuj sebe i definiraj svoje kriterije, ako vidiš da se ona u to ne uklapa, jednom je upozori, ako nastavi po starom, ostavi je

3. Nikud ne žuri i za ozbiljnu vezu dobro razmisli, ako oženiš budalu, trpiš to cijeli život

4. Ako te neće jedna, hoće druga

5. Pusti priče o nekakvim velikim ljubavima, tipa, ne mogu ja bez nje, to su najobičnje gluposti

6. Nikad, baš nikad im ne čini usluge (ni ove naše informatičke) ako to one izričito ne traže, ako se namećeš sa uslugama, trasiraš sebi

    put da te ne cijene

 

Eto vidite kako iskusni muškarac zna kako se s tim stvorovima postupa - bravo care!!! E usput jesi bio u ratu (po avataru mi se čini 1. gardijska brigada)?

''Everyday above ground is a good day.''
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Floki kaže...

Dečki, ja sam stariji od vas (četrdesetu sam prešao), pa da i ja kažem svoje mišljenje:

1. Ne može te nitko napraviti budalom, ako ti od sebe budalu ne praviš

2. Poštuj sebe i definiraj svoje kriterije, ako vidiš da se ona u to ne uklapa, jednom je upozori, ako nastavi po starom, ostavi je

3. Nikud ne žuri i za ozbiljnu vezu dobro razmisli, ako oženiš budalu, trpiš to cijeli život

4. Ako te neće jedna, hoće druga

5. Pusti priče o nekakvim velikim ljubavima, tipa, ne mogu ja bez nje, to su najobičnje gluposti

6. Nikad, baš nikad im ne čini usluge (ni ove naše informatičke) ako to one izričito ne traže, ako se namećeš sa uslugama, trasiraš sebi

    put da te ne cijene

7. Ne zovi ih često ni pretjerano, niti šalji puno SMS-ova, ako to činiš rjeđe, dižeš sebi cijenu,jer je žensko po prirodi iskompleksirano i   odmah misli da si našao drugu

Slazem se, u svakom pogledu ...

Ništa nije tako neefektivno kao efikasno izvođenje aktivnosti koje nisu potrebne.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Silence1488 kaže...

kako iskusni muškarac zna kako se s tim stvorovima postupa

 

"Muškarci su kao vino..."

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Nisam u Tigrovima, jesam u jednoj pričuvnoj brigadi, ma nerado o tom pričam, bolji je mir i tehnikaCool

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Faerdhur kaže...
Silence1488 kaže...

kako iskusni muškarac zna kako se s tim stvorovima postupa

 

"Muškarci su kao vino..."

 

 

u pravu si, sa 35 mi možemo što hoćemo, a one već kod te brojke idu u staro željezo, he,he

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

Zavisi kako koji ima i dobro i lose vino.. od loseg ti je muka, a dobro uvijek pozelis popitiSmijeh

16 godina
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
Whalter vT kaže...

Da, živa istina, ali treba biti čvrst - koliko već ko može. Kod nas na ovim prostorima je općenito ustaljeno mišljenje kako mi muškarci kao sve možemo i sve nam je dopušteno, za razliku od žena. Npr. tvrdnje za muškarca da kad ima puno žena da je šmeker, lovac, pravi frajer a žene (u tom izdanju) su kao ku..e itd. Žene nemaju nikakva prava, a stup su porodice i odradjju sve, dok muškarci ništa ne rade i samo uživaju u plodovima ženskog rada. O svemu tome bi se dalo puno diskutirati. Možda sam malo otišao sa teme, ali općenito mislim da ljepši spol u potpunosti zna iskoristiti sve svoje prednosti. Kad si zacrtaju neki cilj ne biraju sredstva da ga ostvare i to na načine koji nama nikada nebi pali na pamet. Joj, kad se samo sjetim nekih stvari koje se dešavaju...

Nadam se da ne mislis ozbiljno, jer diskriminiras muskarce...

Da je netko ovo rekao za zene, buka bi se digla pa i na policiji bi zavrsio...

To je problem danasnjeg svijeta.

Ne razumijem kako mozes rec da zene namju nikakva prava?

Vjerojatno imaju vise prava nego muskraci...

Kako mozes rec da muskarci nista ne rade?

Sta to uopce znaci?

- Psiho246
15 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Faerdhur kaže...
Silence1488 kaže...

kako iskusni muškarac zna kako se s tim stvorovima postupa

 

"Muškarci su kao vino..."

 

 

nemoj tako lol

(kaj starije to kiselije)

 

hehe

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Koliko god ovo hladno zvučalo 99% ženskih funkcionira ovako : Što si ti prema njima gori one su prema tebi bolje, kao što je kolega naveo, ako trčkaraš za njima, dosadiš im i nisi im izazov, ako si ih ne hebeš 2% odmah si im zanimljiviji i draži.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

A gle ovisi ima raznih slučajeva,, ali opet mozes ti trčati za njom sto goidna ona te mozda gleda samo ko prijatelja ima dosta i takvih slučajeva , i ne zeli nista vise od prijateljstva... jednostavno treba se desiti obostrana privlačnost i to je onda to kad se desi kemijaSmijeh

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
thuglife kaže...

Koliko god ovo hladno zvučalo 99% ženskih funkcionira ovako : Što si ti prema njima gori one su prema tebi bolje, kao što je kolega naveo, ako trčkaraš za njima, dosadiš im i nisi im izazov, ako si ih ne hebeš 2% odmah si im zanimljiviji i draži.

nažalost to je u velikoj mjeri točno,ali vrijedi i obrnuto, "ne voli ni muškarac preslatko voće,što gorće to mu je i slađe.."

15 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Iwana kaže...

A gle ovisi ima raznih slučajeva,, ali opet mozes ti trčati za njom sto goidna ona te mozda gleda samo ko prijatelja ima dosta i takvih slučajeva , i ne zeli nista vise od prijateljstva... jednostavno treba se desiti obostrana privlačnost i to je onda to kad se desi kemijaSmijeh

ili još bolje

NEMOJ trčati uopće...jer nećeš s tim sebi nikaj pomoći, ak imaš kakve šanse, ako si već pokazao joj da bi htio nekaj s njom i ak nije retardirana...sama će ti prići i pitati te nekaj xD.

nebudi lud i nemoj trčati za nekim s kim neznaš na čemu si, pogotovo ak je takva kak si reko.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
moderator
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Postoji alternativaSmijeh

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas ?
Psiho246 kaže...

Nadam se da ne mislis ozbiljno, jer diskriminiras muskarce...

Da je netko ovo rekao za zene, buka bi se digla pa i na policiji bi zavrsio...

To je problem danasnjeg svijeta.

Ne razumijem kako mozes rec da zene namju nikakva prava?

Vjerojatno imaju vise prava nego muskraci...

Kako mozes rec da muskarci nista ne rade?

Sta to uopce znaci?

Da si malo bolje pročitao shvatio bi što sam želio reći. Upravo suprotno od tvog zaključka. 

15 godina
protjeran
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Nema tu nikakvih pravila osim jednog: Sve što si dopuštaš to će ti se i dogoditi. Ovako ispada da je riječ samo o dečkima, dok zapravo ima i jako puno cura koje su manipulirane od strane dečkiju, tako da.. stvar je od slučaja do slučaja ;)

15 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
pirat kaže...

Postoji alternativaSmijeh

ma to nije to ovo je prava stvar

imaju istu svrhu imaju istu svrhu
Anti-depressants; controlling tools of YOUR system...
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
doxy kaže...
(kaj starije to kiselije)

 

Zrelije = bolje Osmijeh

 

Iwana kaže...

jednostavno treba se desiti obostrana privlačnost i to je onda to kad se desi kemijaSmijeh

doxy kaže...

nebudi lud i nemoj trčati za nekim s kim neznaš na čemu si, pogotovo ak je takva kak si reko.

 

doxy, ne obraćaj pozornost na te utopijske izjave, sve su to površni mehanizmi. Ispod te "kemije" koja se "desi" nalazi se vrlo složen mehanizam skeniranja potencijalnih partnera, prema jednostavnim pravilima koje sam naveo prije.

 

Kad skeniranje "zapne" na jednom primjerku, dogodi se kemija, doslovno, i onda krene igra oko snubljenja, parenja, itd. Nakon nekog vremena nestaje kemija parenja, ostaju obveze, kako moralne, tako i materijalne. Jedina je razlika od životinja što imamo razvijeniji korteks i imamo veći kapacitet za odnose, pa kod partnera cijenimo i druge vrijednosti, još dugo traje neka osnovna "ljubav", ali u temelju svega su mehanizmi opstanka pojedinca i njegova potomstva.

 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
pirat kaže...

Postoji alternativaSmijeh

hrvatskafarkasevec kaže...

ma to nije to ovo je prava stvar

 

He he, Real Doll... oduvijek sam govorio da je Bog trebao stvoriti Adama, Evu i lutku... i svi sretni.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 13:41 (Faerdhur).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Faerdhur kaže...
pirat kaže...

Postoji alternativaSmijeh

hrvatskafarkasevec kaže...

ma to nije to ovo je prava stvar

 

He he, Real Doll... oduvijek sam govorio da je Bog trebao stvoriti Adma, Evu i lutku... i svi sretni.

 

 

ima nešto u toj priči o Evi, ona nikad neće odustati od tog da te preoblikuje po svojoj mjeri, može se privremeno povući iz taktičkih razloga, ali odustati nećeNamigiva

15 godina
offline
RE: Zasto dobri komadi prave budale od nas ?
Faerdhur kaže...
wildwest25 kaže...

 sa jednom curom koja mi se svidja nisam pametan ni sta da radim, ni sta da mislim ni kom da vjerujem

Faerdhur kaže...
Evolucija.
dark_wizz kaže...

Ma ista situacija i kod mene

 

Da se sad nadovežem sam na sebe i pokušam ponuditi biološki odgovor začetniku teme ("cure prave budale od dečki").

 

1) taj muškarac je mogući izbor - ženka se poigrava s mužjakom, testira ga, da ustvrdi jel' njen izbor opravdan.

 

2) taj muškarac nije pravi izbor - ženka se poigrava s mužjakom dok naiđe na pravi primjerak.

 

Nakon točke 1) dolazi ozbiljna veza, očekivanje prosidbe, brak, seks zbog djece, ostala sranja...

 

Nakon točke 2) dolazi noga u dupe kad nađe boljeg kandidata.

 

Sretno!

 

 

previše gledaš razne emisije, filmove i previše defitivno googlaš za istu temu...

 

 

mužjakom nazvat muškarca je pre životnjski.

 

 

A žena se pogirava sa muškarcima onoliko kolko im mi dozvolimo, ako vide da mogu onda ce jos vise..

 

Uglavnom ja sam sebi našo "idealnu", zaručen sam i sve dalje lijepo ide svojim tokom.

 

Samo da još kažem idealni muškarac ili idealna žena ne postoji, cekajuci idealnu umrijet ces sam.

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 13:52 (toxic).
15 godina
protjeran
offline
Zasto cure prave budale od nas?

Previše filozofiranja...zakaj tak jednostavnu stvar ovoliko zakomplicirati?

Nakon što te ženska isprca u mozak ko majmuna, onda seljački uleti, ide ide, ne ne...barem nebudeš papak ispao.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Floki kaže...

 

1. Ne može te nitko napraviti budalom, ako ti od sebe budalu ne praviš

Svaka cast!

toxic kaže...

 

Uglavnom ja sam sebi našo "idealnu", zaručen sam i sve dalje lijepo ide svojim tokom.

 

Samo da još kažem idealni muškarac ili idealna žena ne postoji, cekajuci idealnu umrijet ces sam.

Cestitam na zarukama.

Ovo drugo je tocno. Idealno ne postoji. Mozes tezit savrsenstvu ali nikad neces biti savrsen.

World championships: 7, GP started: 250, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,369
15 godina
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
doxy kaže...

Previše filozofiranja...zakaj tak jednostavnu stvar ovoliko zakomplicirati?

Nakon što te ženska isprca u mozak ko majmuna, onda seljački uleti, ide ide, ne ne...barem nebudeš papak ispao.

Moj ulet sadašnjoj zarucnici je bio da sam je copio za guzicu jer nisam imo hrabrosti pric k njoj kad sam bio trijezan, i proslo je hehe, nema tu filozofiranja samo treba imat muda :D

 

edit: samo bi nadodo da je ovo jedanko samoubojstvu jer nece proci ako se toj zeni ne svidas, da je slucajno bilo da se ja njoj ne svidam dobio bi kako IWANA kaze flasom u glavu ili nes slicno..

Poruka je uređivana zadnji put uto 8.12.2009 13:59 (toxic).
15 godina
neaktivan
offline
Zasto cure prave budale od nas?

F1-IVO: Idealnu mozes naci. Savrsenu tesko. Postoji razlika...

Tko ne slusa Vucu ne dize mu se ku|2ac
15 godina
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
VirtUoso kaže...

F1-IVO: Idealnu mozes naci. Savrsenu tesko. Postoji razlika...

a razlika izmedu idealne i savrsene je ??

15 godina
neaktivan
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?

A ima i svakakvih cura sta naprave dečkima sve savrseno i onda odjednom samo nestanu bez objasnjenja to je groznooo.... ali kad nades pravu osobu to je nesto prekrasno i ta osoba nije savrsena jer savrsenstvo ne postoji nego ju prihvatis sa svim manama i vrlinama,,

15 godina
protjeran
offline
RE: Zasto cure prave budale od nas?
Iwana kaže...

A ima i svakakvih cura sta naprave dečkima sve savrseno i onda odjednom samo nestanu bez objasnjenja to je groznooo.... ali kad nades pravu osobu to je nesto prekrasno i ta osoba nije savrsena jer savrsenstvo ne postoji nego ju prihvatis sa svim manama i vrlinama,,

alo mala, ja nema mane

xD

:D :D

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice