Za nespavalice (22h - 06h) zaključana tema

poruka: 116.250
|
čitano: 5.560.352
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

ovu temu sam otvorio jer mi se spava a ne da mi se spavat...

 

sada cu prvo ja ovdje malo baljezgati glupossti, a onda mozete i vi

 

(o, kojeg cu kartoncica spusit, a?)...

 

nego,

 

ima li ovdje jos nocnih ptica?

i, kako se zabavljate?

 

PRAVILO!!!!!

U OVOJ TEMI SE MOZE PISATI ISKLJUCIVO OD 22.00H DO 6.00H..

MOLIMO SVE DA NE PISU PO DANU, TJ. OD 06:00 H DO 22:00 H..

HVALA!

http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
Poruka je uređivana zadnji put pet 26.6.2009 23:54 (F1-IVO).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Možeš li nam kakav je smisao ove tvoje teme?

Potpisujem...
15 godina
offline
Za nespavalice

smiso teme je u tome da ljudi pričaju o tome što rade u kasne sate.

 

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Neka tema ostane.

Samo bude li se brljezgalo gluposti i svađalo bit ce kartona.

Dakle ponašajte se ko u ostalim podforumima.

Sama po sebi je tema ok.

C2Q Q9550@3825mhz@H2O,Asus P5Q Deluxe,Mushkin XP 2x2gb@1080mhz 5-5-5-15,BFG GTX260 OCX,WD320gb+WD640gb-AAKS
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Ja ću iskoristit priliku da svima onima koji ne znaju što bi sa sobom preporučim neku dobru knjigu.

 

Primjerice, trenutno čitam ''Balanced scorecard step-by-step'', autora Paul R. Nivena, pa mogu preporučiti svima koje zanima kako maksimizirati učinak i održati rezultate, te poboljšati funkcioniranje poduzeća.

15 godina
offline
RE: Za nespavalice

imas li je u pdf da mi send?

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Ne, kupio sam ovdje - http://www.poslovni.hr/Shop

15 godina
offline
Za nespavalice

Ja ak nemrem spavati upalim komp i počnem učiti photoshop sa photoshop top secret i nekih knjiga u PDF-u Belji se

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
16 godina
offline
Za nespavalice

Surfam: Bug OnLine, Bug Forum, Net.hr, Index.hr, Autoportal.hr, Autoklub.hr, Download.com; Windows Live Messenger, Facebook... Nađe se svašta Smijeh

Doć će Zoka da vas roka
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
LUXX kaže...

Neka tema ostane.

Samo bude li se brljezgalo gluposti i svađalo bit ce kartona.

Dakle ponašajte se ko u ostalim podforumima.

Sama po sebi je tema ok.

 
hvala =))
asusdvd kaže...

Surfam: Bug OnLine, Bug Forum, Net.hr, Index.hr, Autoportal.hr, Autoklub.hr, Download.com; Windows Live Messenger, Facebook... Nađe se svašta Smijeh

 vidis, zbog tog i jesam sinoc otvorio temu...  prosao sam a minimalno 58 sajteva... procitao SVAKI clanak na indexu, netu, 24sata.... na msnu, svi spavaju, face.. svi spavaju a tu uglavnom danju "odradim" sto trebam....
No fun at all..

al, kako sam se jutros mora dignit u 7 ipo, i spava "čak" 3h 25''... mislim da cu ipak ubuduce spavati naveceer... (hehe)...

sto se tice knjiga, procitao sam sve sto imam u kolekciji (znaci, od nekih ljubavnih romana i proze do web design tutoriala..)


http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...
LUXX kaže...

Neka tema ostane.

Samo bude li se brljezgalo gluposti i svađalo bit ce kartona.

Dakle ponašajte se ko u ostalim podforumima.

Sama po sebi je tema ok.

 
hvala =))
asusdvd kaže...

Surfam: Bug OnLine, Bug Forum, Net.hr, Index.hr, Autoportal.hr, Autoklub.hr, Download.com; Windows Live Messenger, Facebook... Nađe se svašta Smijeh

 vidis, zbog tog i jesam sinoc otvorio temu...  prosao sam a minimalno 58 sajteva... procitao SVAKI clanak na indexu, netu, 24sata.... na msnu, svi spavaju, face.. svi spavaju a tu uglavnom danju "odradim" sto trebam....
No fun at all..

al, kako sam se jutros mora dignit u 7 ipo, i spava "čak" 3h 25''... mislim da cu ipak ubuduce spavati naveceer... (hehe)...

sto se tice knjiga, procitao sam sve sto imam u kolekciji (znaci, od nekih ljubavnih romana i proze do web design tutoriala..)


I ja sam muku mučio s dosadom kao ti,ali kada sam dobio flat u prvih mjesec dana skinuo sve sezone od Lost, Prison Break,24, Heroes,House, X-files, Married with children, Greys anatomy, Dexter i nadoknađivao ono što nisam gledao.... zaliha mi još traje pa sam još neko vrijeme na miru
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
15 godina
offline
Za nespavalice

Evo ja baš gledam u zvijezde i pecam šarane, LOL!Cool

15 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

Pa dobro, u zadnje vrijeme idem spavati oko 12- 2h dok sam prije nostop oko 4-6 a nekeda sam znao da ne spavam...

Evo ja baš gledam u zvijezde i pecam šarane, LOL!Cool

Potpisujem...
15 godina
offline
Za nespavalice

Ja idem oko 11 ali nekad mi se ne spava pa jednostavno moram nekaj delat.

http://it.forumi.hr/ Moj forum.Registrirajte se.
15 godina
offline
Za nespavalice

Evo ja uhvatio jenog šarana od 2 kile pa ga spremam na roštilj. Jel ima ko gladan? Belji se

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Saryne kaže...

Evo ja uhvatio jenog šarana od 2 kile pa ga spremam na roštilj. Jel ima ko gladan? Belji se

 salji vamo!!!!
ja na hebenon parizeru....
http://zupadesigns.com http://www.theTGC.org Dennis Ritchie"UNIX is basically a simple operating system, but you have to be a genius to understand the simplicity.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
puma1400 kaže...
Saryne kaže...

Evo ja uhvatio jenog šarana od 2 kile pa ga spremam na roštilj. Jel ima ko gladan? Belji se

 salji vamo!!!!
ja na hebenon parizeru....
 mogli mi bi jedne noći  do kasno okrenut janjca i peć rakiju (uz degustacije)
Windows XP is a 32-bit shell for a 16-bit extension to an 8-bit operating system designed for a 4-bit microprocessor by a 2-bit company that can't stand one bit of competition
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Mogu vam se i ja pridružit, nemrem spavat

My car sucks, the brakes do not brake, the accelerator will not accelerate and the pistons will not piss
15 godina
offline
Za nespavalice

Ja taman očistio šarana i da ga na roštilj,... kad se ja okrenuo, ono ga mačak zgrabio i odjurioPlač... Ništa izgleda da će biti samo parizer..LOL!Namigiva

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

evo cekam da mi se skine nes sa rapidshare-a pa imam nekih 7 min cekat pa da resetiram ruter pa da nastavi do ujutro pa malo zaluto na ovu temu...

al zato ode poslje spavat neki se dizu i u 6 ujutro Mršti se    užas

16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Baš gledam po forumu, i zaključio sam da ovdje kronično fali smajlića. Ja nemogu bez Mr. Greena Smijeh a ovi bugovi smajlići mi nisu nešto. (neću baš reći da su b-produkcije, ali...)

 

Jel vi volite smajliće, pa da tražimo šefove da nadopune forumsku kolekciju? Belji se

 

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
16 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

potpuno podržavam stvarno bi se mogla upotpunit kolekcija smajlica  Belji se

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

Tako je !!!

Ajde Bugovci iskažite se ! Namigiva

Hoćemo smajliće, hoćemo smajliće...

 

Na temu: youtube, wikipedia (uvjek nešto novo, pa i korisno), i ostalo navedeno gore...

15 godina
neaktivan
offline
Za nespavalice

ee da u pravu ste nedostaje smajlova poprilićno skromna kolekcija... Mršti se  moglo bi malo više da bude malo veseliji i zanimljiviji forum hehe Smijeh

15 godina
offline
RE: Za nespavalice

Nije loša ideja za janjca,.... usput jel ima tko viška janjca da mu ne trebaOsmijeh? Ne treba ništa peći rakiju, imam ja čitav bazen rakije, pa da se svi okupimo, možemo i skakati u bazen. Ali bez čikova da ne odletimu u orbitu, he he.

15 godina
offline
Za nespavalice

CoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCoolCool

P.S. smily do besvijesti!

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice

hmmm... vidim da se tu na veliko dogovara neka festica. Smijeh

 

(da, ovi smajlici nisu nesto. Mršti se)

16 godina
neaktivan
offline
RE: Za nespavalice
Saryne kaže...

Nije loša ideja za janjca,.... usput jel ima tko viška janjca da mu ne trebaOsmijeh? Ne treba ništa peći rakiju, imam ja čitav bazen rakije, pa da se svi okupimo, možemo i skakati u bazen. Ali bez čikova da ne odletimu u orbitu, he he.

 
pa janjac i rakija mi baš i ne pašu zajedno... al trebalo bi biti gemišta, martinje taman prošlo!Smijeh

evo mojih kombinacija:
gemišt = odojak, janjetina, pršut, kobase
piva = roštilj, kotlovina
rakija = šank

There are 10 kinds of people in the world: those who understand binary and those who don't.
15 godina
offline
Za nespavalice

Evo upravo pripremamo ražnjiće od starih celerona i durona... Naravno uz prilog od termovodljive paste!Belji se 

16 godina
offline
Za nespavalice

sutra se dižem nešto poslije 6i30 a još ne spavam, moram poć spat. Biti će teško ujutro.

هردسري & سبيدسري
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Za nespavalice (22h - 06h)
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice