Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

poruka: 48
|
čitano: 8.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

U nesretnom slučaju koji se desio u Miamiu, odrasli muškarac pod imenom Emanuel Lawerence (30) je 'slučajno' zaspao na svojoj maloj kćerci i ugušio je. Ovo se dogodilo dok je Emanuel igrao se na Xbox 360u cijelu noć, nakon izvjesnog 'igranja' umorio se i zaspao, padajući na svoju kćerku. Policija ga je uhitila zbog neodgovornosti i ubojstva djeteta. Jamčevina za njegov izlazak iznosi $75,000.

Ovaj nesretan slučaj se dogodio kada je Emanuel Lawerence konzumirao marihuanu sa svojim prijateljom u popodnevnim satima. Nakon čega je počeo svoj 'maraton igranja' na Xbox 360 do šest sati ujutro. Počeo se loše osjećati, zatim se onesvjestio. Nakon što se Emanuel probudio da nahrani svoju malu kćerku opet se onesvijestio i nažalost ovaj put pao na svoje dijete i zaspao na njemu. Nakon što je sedam sati spavao na maloj bebi, probudio se i vidjeo da je ugušio svoju kćerku. Vidjevši šta je učinio on je promjenio poziciju male bebe da ga ne bi mnogo ispitivali kako se desila ova nesreća. (koji mozak, -.-)

Ljudi bi trebali da igraju videoigre, ali ne smiju da zanemaruju stvari koje se događaju oko njih. Vjerovatno je konzumiranje droge imalo veliki utjecaj na njega, zbog čega se onesvijestio par puta. Ovo je samo jedan od slučajeva u zadnje vrijeme koji su završili tragično.

Da li su krive video igre ili droga (marihuana)?

Vaše mišljenje?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

koji debil.

ja mislim da je kriva marihuana

ja sam igrao komp do 4 ujutro više od 12 sati i nije mi nista bilo + kad igras komp blize si tome zračenj .......

a on je igrao xbox i bio je dosta udeljen (jer se to kopca na tv) ja mislim da je bio ušlagiran s tom maricom ko bik

a i da je bio umor xbox nije kriv nego je on kriv sto je tako dugo bio budan, što god da je radio

 

EDIT:uglavnom on je kriv zato jer je opce pusio marihuanu

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 19:56 (xnight_hunterx).
14 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Kriva je on sam

16 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

"Da li su krive video igre ili droga (marihuana)?"

Kakvo je to pitanje?

Pa kriv je čovjek!

14 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Ne, kriv je kauč na kojem je spavao -.-

I'm diggin' my way to somethin' better
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
Schumix kaže...

"Da li su krive video igre ili droga (marihuana)?"

Kakvo je to pitanje?

Pa kriv je čovjek!

To je istina, ali za takvo ponašanje čovjeka jesu li krive video igre ili droga...

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
15 godina
protjeran
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

tip je bio ušlagiran kad nije osjetio da ga "žulja" dijete ispod njega...lol

stočar obični...i onda bi neki još i legalizirali marihuanu...užas

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
16 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Sa 30 godina puši travu i igra igrice...

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
odjavljen
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
doxy kaže...

tip je bio ušlagiran kad nije osjetio da ga "žulja" dijete ispod njega...lol

stočar obični...i onda bi neki još i legalizirali marihuanu...užas

Koliko pijanih roditelja ne osjeća da ih dijete žulja pod šakama, pa je opet alkohol legalan. Koliko je ljudi poginulo pod naletom automobila, pa su i dalje automobili legalni. Nije problem kad čovjek radi neke stvari koje možda i nisu najpametnije i najprimjerenije, već je problem kad to radi krajnje neodgovorno.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
14 godina
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Kriva je marihuana i umor.Desilo se da je igrao XBOX.Isto tako je mogao gledat filmove ili nedaj bože,čitat knjiigu 10 sati.

15 godina
protjeran
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

aj ne drobi..šiba je došla iz raja...današnja djeca su arogantna, bahata i bez ikakvog nomrlanog ponašanja jer je jedna roditeljska/zidarska postala odjednom nemoralna (zakoni milog našeg zapada) ...

ti tvrdiš da se marihuana može konzumirati odgovorno?

lol?

 

koliko puta si se napušio?...heh, dok si u tom "blaženom" stanju misliš da ti je najljepše i najbolje...da je čak i od piva bolje...

kasnije ak i dalje misliš da je to super, onda si ovisnik il nekaj ne štima jednostavno..

aj tu i tam zapaliti, al čmaljiti stalno..užas!

 

poznajem desetke takvih koji su držali (i još drže) maricu ZAKONOM ... oni su jednostavno postali obične ljušture, pojelo ih je totalno ... i mozak i tijelo.

 

trava je krivac (i čovjek koji je naravno pretjerao u svemu tu noć).

 

isto ko i ovo ljeto, dok je glupača ostavila dijete u autu dok je bila u šopingu, a dijete umrlo od vrućine ... našla ga mrtvog u autu

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
15 godina
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Čekaj malo lik se napuši, a konzola je kriva?

LOL

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis
15 godina
neaktivan
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
doxy kaže...

 

ti tvrdiš da se marihuana može konzumirati odgovorno?

 

 

 

 

 

 

poznajem desetke takvih koji su držali (i još drže) maricu ZAKONOM ... oni su jednostavno postali obične ljušture, pojelo ih je totalno ... i mozak i tijelo.

 

 

 

 

Da. Moze se konzumirati odgovorno i bez ikakvih posljedica na covjeka.

 

Oni su postali ljusture jer su se najvjerojatnije cesto napusavali. Prekomjerno dnevno konzumiranje nije preporucljivo.

 

 

siptoP
16 godina
neaktivan
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
xxxxx kaže...

Čekaj malo lik se napuši, a konzola je kriva?

Ma nije konzola kriva, nego on sam. Konzola je samo uzrok, jer igranjem se dodatno iscrpljivao.

- ako gori zeleno, ne znači da sam tu -
15 godina
odjavljen
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

točno , kriv je čovjek i njegova "odgovornost"

15 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

ajde ne naprdivajte, čapri vam nije nikako na razini...

 

ovo za gandžu neću ni komentirati, jer ko je god zapalio 10-15 puta najmanje zna o čemu pričam

 

da se onesvjesti od gandže i igranja je moguće teoretski, al postotak za tu mogućnost je banalan(iako ne možemo to isključiti jer postoji teoretska mogućnost)

 

s vremena na vrijeme znam zapaliti i to traje 7-8 godina, znao sam za kompom provesti ihihihi (rekord 16 sati u komadu na MTW2) i nikad... ama baš nikad nisam došao u tu situaciju da se nađem pred gubitkom svjesti ili nešto slično, a taj se šino žešće jer svatko ko je roditelj kao što sam i sam zna o čemu pričam...

 

ja kad spavam sa svojim djetetom(iako nema šanse da ću leći pored nje pripit ili nakon džoje), čovjeku podsvijest toliko radi da nema šanse da nedaj Bože prignječiš ili nagnječiš djete, a kamoli ugušiš...(a inače spavam ko top, kad legnem limena me glazba ne može probuditi)

 

nebi dalje da serendam, kažem... tko god je roditelj zna o čemu pričam iako ima svakakvih roditelja ccc

16 godina
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Na nikoji način nije kriva konzola, ni igre ni trava u krajnjem slučaju.

Kriv je samo i isključivo neodgovoran roditelj. Ništa više i ništa manje.

...O tempora! O mores! (u prijevodu: O temperama i moru)...
15 godina
odjavljen
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
doxy kaže...

 

ti tvrdiš da se marihuana može konzumirati odgovorno?

lol?

 

koliko puta si se napušio?...heh, dok si u tom "blaženom" stanju misliš da ti je najljepše i najbolje...da je čak i od piva bolje...

kasnije ak i dalje misliš da je to super, onda si ovisnik il nekaj ne štima jednostavno..

aj tu i tam zapaliti, al čmaljiti stalno..užas!

 

poznajem desetke takvih koji su držali (i još drže) maricu ZAKONOM ... oni su jednostavno postali obične ljušture, pojelo ih je totalno ... i mozak i tijelo.

 

trava je krivac (i čovjek koji je naravno pretjerao u svemu tu noć).

 

isto ko i ovo ljeto, dok je glupača ostavila dijete u autu dok je bila u šopingu, a dijete umrlo od vrućine ... našla ga mrtvog u autu

Ja nisam zagovornik konzumiranja trave, ali sam protivnik sotonizacije iste. Tri mjere su značajne. Lakoća razvijanja ovisnosti, utjecaj na ponašanje i utjecaj na zdravlje. U nekakvim granicama normalnog je trava blaža od alkohola po sva tri kriterija (čak i od većine sredstava za smirenje koje liječnici propisuju).

 

Za prvo boldano: Trava se ne može odgovorno konzumirati, jer je sama konzumacija neodgovorna, kao što je neodgovorna konzumacija alkohola, pa čak i premasne pržene hrane. Međutim, konzumiranjem trave onda kada se od tebe ne traži da vodiš računa o nekomu ili nečemu ugrožavaš samo svoje zdravlje, a ne tuđe.

 

Za drugo boldano: Nije trava kriva niti je to što je čovjek pretjero u svemu tu noć, već je kriv čovjek što je uopće pušio travu tu noć kad je čuvao dijete.

U životu ne postoje pobjednici, samo preživjeli.
15 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Lik ima 30 godina i ponasa se balav ka neki balonja od 15-16 godina. U svakom slucaju krajnje ne odgovoran postupak.

Imam ovakve likove u kvartu napusavaju se i cili dan gledaju televiziju ,igraju igrice i cekaju mater da ima spremi rucak i pospremi sobu, krevet.

Tuka bi ja to nemilo Viče

 

16 godina
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
MrBlc kaže...
...Trava se ne može odgovorno konzumirati, jer je sama konzumacija neodgovorna, kao što je neodgovorna konzumacija alkohola, pa čak i premasne pržene hrane...

Po toj logici je konzumacija bilo kojeg lijeka tipa normabel, xanax, helex, zoloft, praxiten neodgovorna? zato jer kod dosta ljudi ima sličan utjecaj kao i THC, daj molim te ne pričaj gluposti, trava se stoljećima koristila kao lijek za smirenje, naravno ne u tolikoj količini kao što ljudi to danas rade ali se koristila. nisam zagovornik legalizacije trave za svakodnevno korištenje ali jesam za medicinske svrhe (kao u nekim zemljama svijeta). pa nek to stave makar pod alternativnu medicinu. ako može onaj lik te izbost sa 150 igala i to nazvat medicinom ili se kupat u vlastitoj pišalini pa brate onda se može i popušit jedan joint za smirenje (uz odobrenje doktora naravno)

There's no SAVE GAME in real life!!!
16 godina
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
Nemojte zaboraviti činjenicu da se sve to moglo dogoditi i da čovjek nije pusio travu. Možda je jednostavno bio umoran nigdje ne pise što je radio dan prije i što je radio taj dan, možda nešto fizički zahtjevno, a trava i igranje su stvari koju su samo doprinjele da se dogodi to što se dogodilo
14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
AlterEgo kaže...
Nemojte zaboraviti činjenicu da se sve to moglo dogoditi i da čovjek nije pusio travu. Možda je jednostavno bio umoran nigdje ne pise što je radio dan prije i što je radio taj dan, možda nešto fizički zahtjevno, a trava i igranje su stvari koju su samo doprinjele da se dogodi to što se dogodilo

Misliš da se ne bi branio time da je tako bilo?

NOBODY wants you, NOBODY loves you, NOBODY misses you, NOBODY needs you, NOBODY cares about you, NOBODY makes you happy, dont cry My name is NOBODY!!!
14 godina
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

A štaš. Jednostavno postoje frikaši koji se ne odvajaju od igranja i nemaju život. Zanemare sve. Postoje i ljudi negdi san vidija čini mi se u kini ili japanu, koji su tolko igrali da su zaboravili jest. Nevjerovatno. Dobro je igrat, ali igrat 15-20 sati, dan, dva , tri stalno bez prestanka e to je već bit frik.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
AlterEgo kaže...
Nemojte zaboraviti činjenicu da se sve to moglo dogoditi i da čovjek nije pusio travu. Možda je jednostavno bio umoran nigdje ne pise što je radio dan prije i što je radio taj dan, možda nešto fizički zahtjevno, a trava i igranje su stvari koju su samo doprinjele da se dogodi to što se dogodilo

 Ja mislim da je najviše kriv alkohol čovjek možda nije ni vidio kčer ili je bio jako jako umoran

16 godina
offline
RE: Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku
BannedOnThisForum kaže...
AlterEgo kaže...
Nemojte zaboraviti činjenicu da se sve to moglo dogoditi i da čovjek nije pusio travu. Možda je jednostavno bio umoran nigdje ne pise što je radio dan prije i što je radio taj dan, možda nešto fizički zahtjevno, a trava i igranje su stvari koju su samo doprinjele da se dogodi to što se dogodilo

Misliš da se ne bi branio time da je tako bilo?

 

Gledaj ubio je kćer mislim da nema volje niti želje se braniti...Samo sam napomenuo da se to isto moglo dogoditi i bez konzumiranja trave....

16 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

 

Evolucija - prirodnim odabirom nakon smrti potomstva nadamo se da taj kreten neće ostaviti svoj genski materijal u nekom drugom djetetu, pa su tako šanse da izumru kreteni mnogo bolje.

 

Svejedno mi žao djeteta, moglo je imati priliku u životu...

 

 

liberate tutemet ex inferis
16 godina
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Takve u ćuzu pa neka se neki Big John igra s njima... Budale, šta drugo reći. Nadam se samo da se kaje i da će na dijete misliti svaki trenutak, neka ga to izjeda cijeli život.

Tko rano rani, cijeli dan je pospan...
15 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Niti je kriva igra, niti marihuana nego budaletina jedna neodgovorna.

Edit: Ovo što je MrBlc rekao, s većinom se slažem, trava ti tolano sje*e osjećaj za odgovornost, no samo ako prekardašiš.

“Herb is the healing of a nation, alcohol is the destruction.” - Bob Marley ┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Poruka je uređivana zadnji put pon 14.12.2009 14:02 (thuglife).
14 godina
neaktivan
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Ma treba ga na doživotnu strpat!Kakav je to roditelj koji puši maricu i igra xbox,a zanemaruje dijete???

oko za oko,pasta za zube
15 godina
protjeran
offline
Igrajući se onesvijestio i ugušio svoju kćerku

Jedino kaj sad treba...je Garfield LŠ u temi...da se na ovu žalost nasmijemo.

www.ddoxy.blogspot.com my xFire -- ddoxy, http://doxyzagorec.mybrute.com
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice