Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.220.544
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
odjavljen
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
blackened_bm kaže...

kupac: blackened_bm

 

prodavač: MARKOZD15

 

predmet: Club 3D HD 4890

 

opis; javio se kolegi, malo su duže trajali pregovorili ali smo sve dogovorili. Ja mu uplatio, on poslao dobro upakirano, stiglo sve kako je i opisano, kartica radi ko cager.

 

ocjena; 5/5

Fix'd ;)

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: Liverpool1892

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: javio se navedenom forumašu preko PP da sam zainteresiran za kupnju folije jer sam već kupio od njega zrcalnu foliju za prijašnji isti mobitel. Kupio sam drugi i trebala mi je zaštitna folija i odlučio sam se na anti-odsjaj. Uplatio mu novce i poslao mi je običnim pismom kako sam ga zamolio. Stavio sam foliju na mobite, čudno mi je na potez prstom, ali valjda dok se naviknem.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5 √

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Zuja  

Kupac: mislavgray  

Predmet: Corsair graphite 600t

 

Iskustvo: Javio se za kuciste recimo oko 20.1 i tako smo dogovarali sto i kako. 2 puta je odgodio dolazak, jer prvi put mu je stari otisao u italiju a drugi put je ostao doma ucit, uglavnom nebitno. Dosao je 27.1 u zg i rekao je moram ic putovnicu napravit te kao poslije toga bu mi kuciste dofurao. Dofurao ga je ajmo rec oko kakvih 14 sati, tocno na vrata respect za to. Ono otvorim i skuzim zaboravio je jedan hdd kavez, rekao da ne tlacim covjeka ajde dofuraj mi ga iduci put kad ces ic za zagreb. I tako idem slagat kuciste i slazem sve i dodem do dijela za ventove. Falilo je 50% sarafa, sarafi za zasarafit kavez, kljucic za bocnu stranicu, okvir za usmjereni zrak na prednjoj strani. Sarafi mi nisu tolka tlaka bili, kupio sam u bauhausu, kljucic mi je ustupio kolega Pr3dat0r {#}, te sam i to skinuo s brige, a okvir nije toliko ni nuzan. I tako javljam se ja njemu da fali pola sarafa ovo ono, veli sve sarafe sam ti dao, za kljucic koji dolazi u bundlu on ga nije ni dobio, e i sad najjace od svega veli kavez sam bacio. Tu sam pukao. Imao sam 5 diskova, i 2 su stajala na stolu zbog njegove neozbiljnosti i aljkavosti. Najgore od sve on je meni poceo govorit kaj piz*im? Pa mislim da je red ako sam platio cijenu za kuciste, te je navedeno da se dobije SVE, da to tako i bude. Zatrazio sam povrat da mi vrati da narucim drugi kavez sa corsaira, no nije mu odgovaralo, onda sam se zaprijetio dolaskom mu doma, i vidi cuda kavez se odjednom stvorio. Uspio je na sva 3 gumena dijela na koji diskovi idu, ruckice potrgat, neznam na koju shemu. Uglavnom rekao sam mu da mi ga dofura kad ide u zg ili neka posalje postom kako god hoce, dan danas 0 bodova. Inace za covjeka znam otprije da je aljkav jer je jednog clana 2 tjedna vukao sa garancijama, kojih nakraju nije bilo  (nije ih mogao nac!). Prodao je i plocu s spiganim pinom, naravno tek se skuzilo kad je procesor bio prodan. Tak ono my 2 cents. Nije ok od njega da me tak zaje*ava za kavez, i red bi bio pa da bar prizna zeznuo sam no nista. 

 

Ocijena : 4/5, cisto zbog izgubljenih zivaca oko kaveza koji vjerojatno nikad necu ni dobit. , kavez dosao , kuciste na reklamaciji.

Poruka je uređivana zadnji put uto 13.3.2012 10:49 (mislavgray).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Vesperian

 

Kupac:goa

 

Predmet:Microsoft ergonomic 4000

 

Iskustvo: 5 , dogovorili smo se , prodavac je poslao i sve je stiglo u najboljem redu.

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:BMK

Kupac:Volume

Predmet: Gainward GTX 580 (oglas izbrisan od strane admina jer nisam znao za nova pravila, tj. da se može otvoriti samo jedan oglas mjesečno)

 

Iskustvo: Otvorio oglas da kupujem GTX 580, član mi se javio i ponudio svoju. Sve se dogovorili u par poruka, ja mu uplatio novce, on poslao grafičku.

 

Ocjena: 5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: ja

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/razor89/53571.aspx

Predmet: PointOfView 8800 GTS 640 MB

Iskustvo: Prema dogovoru na tekuci racun trebalo je biti uplaceno pola novaca (od 250 kn) u 16 h na dan slanja, a druga polovica po primitku kartice. Ja sam karticu poslao oko podneva 9.2.2012, od novaca nije bilo nista. Sutradan, 10.2. u 20 h saljem PM da pitam sta je sa novcima i da li trebam biti zabrinut. Dolazi odgovor pola sata kasnije da je doticni isao sa firmom u BiH i da se tek maloprije vratio, da ce mi sutra ujutro odmah uplatiti novce te se ispricava na neugodnosti. Od novaca naravno nije bilo nista, zadnja poruka s njegove strane je bila ta 10.2. u 20:39. Ja sam poslao jos jedan PM/email 17.2. da upitam da li se jednostavno smaknulo s uma ili se radi o nekakvoj prijevari. Posto je 17.2. bio petak, odlucio sam se strpiti do ponedjeljka/utorka ali od odgovora jos uvijek nista. Obecao sam doticnome na PM da ako ne bude odgovora postam iskustvo na forum da se ljudi klone njega i ne salju mu nista, te da potom idem u policiju vidjeti koje su mi opcije sto se tice kaznene prijave. Ocjena iskustva je naravno nula.

 

Doticna osoba se zove Zoran Bulava, adresa Petra Preradovića 6, 33515 Orahovica.

12 godina
protjeran
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Danas smo dovršili posao oko grafičke kartice

Prodavač : http://www.bug.hr/forum/user/rbalic/41751.aspx

 

Kupac : http://www.bug.hr/forum/user/speedfreak19/54576.aspx = JA

 

Sve je prošlo u najboljem redu, nemam zamjerki, radilo se o ovom oglasu

 

 

http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-msi-9600-gt/139963.aspx

 

Preporučujem navedenog ocjena 5/5

 

Nažalost noob sam i ne znam preimenovat link, ali mislim da to nije ni poanta.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 15:53 (speedfreak19).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Predmet SAPHIRE 5670

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/duje00/3223.aspx

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/doc-holiday/45846.aspx

Dogovorili se sve u vezi kupnje grafe. Rekao sam da nije hitno da posalje kada moze al naravno uz moju prethodnu uplatu na račun.

Pod 1: Dogovoreno je bilo slanje sa hp ekspresom ako nadodam 30kn na cijenu sta smo se i dogovorili i to napravio.

Pod 2: Grafa Dosla najobicnijom postom neznam jeli postarina ispala 10kn  {#} al to mi je krajne nebitno nego to sto sam grafu dobio 5dana posli slanja i to me docekala u postanskom sanducicu pa sam mora ostemat sanducic da bi je izvadio. Naravno prosa bi preko ovoga svega al grafa je dosla u dijelovima... Kondezator kod 3pin napajanja za vent kompletno sheban al sam ga uspio spasit al Solid state kondezator do njega nije moguce spasit i visi na samo jednoj nozici koja je potpuno iscupana iz kondezatora.

Pod 3: Pitao sam odakle je gara. covik kaze il linksa A   ono iz ADM-a(MA ko da mi je sada to bitno kada gare nema [FIZICKO OSTECENJE]{#}

Pod 4: Grafa NE RADI i ja se mogu hebat sa grafom i otislo 300kn u vitar...

Grafa je bila zapakirana samo u svoju kutiju sa bundleom al bez one vrecice sa baloncicima i posto je kutija dosta veca grafa je slobodno plesala po kutiji i tako se shebala.

Ocjena 1/5 jer virujem coviku da je grafa prije radila ovo su samo problemi poste.

EVO DOKAZI:

http://imageshack.us/g/820/docholiday2.jpg/

PS: NEMAM LINKA NA OGLAS JER SAM JA KUPOVAO znaci prodavac mi se javio u inbox kao sta se vidi iz prilozenoga a toga oglasa di ja kupujem gpu vise nema...

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.2.2012 17:46 (Duje00).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Seller: Shaka111

Buyer: Batista

Item: BFG GTX260

----------------------

 

Feedback: Covjek postavio oglas na Njuskalo, meni se graficka svidjela, cijena takodjer realna. Dogovorili sve u par poruka. Isli na obostrano povjerenje i sve 5. Jedan vrlo korektan, fer i siguran prodavac.

Ocjena: 5/5.

Truth in engineering.
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 10:33 (Batista).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač :INKOGNITO3 http://www.bug.hr/forum/user/inkognito3/41958.aspx

Kupac: Kristijan1 http://www.bug.hr/forum/user/kristijan1/50812.aspx

 

Predmet: Memorija za laptop http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-komponente/113494.aspx

 

Sve je obavljeno prema dogovoru : uplatio sam čovjeku novac na račun , a on mi je nakon toga poslao memoriju koja radi uredno .

 

Ocjena:5/5

Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 23:07 (Kristijan1).
15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:http://www.bug.hr/forum/user/kudjo1st/39488.aspx

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/duje00/3223.aspx

Predmet:http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-proc-ploca-hard/136356.aspx [CPU]

Covik mi lipo poslao CPU bez da sam ga ja ista platio uredno stigao radi ko sat i naravno za to veliko povjerenje dobio je Mali bonusić

OCJENA 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Zweitakt

Kupac: Timmyzg

Predmet: EVGA P67 FTW

 

Kontaktirao sam člana jučer, dogovorili se u par minuta i našli se jučer navečer. Šta reći ploča je super i cijena je bila super. Svaka preporuka prodavača!

Ocjena: 5/5

Ako imate pitanje u vezi case moddinga slobodno pitajte. (sprejanje i rezanje itd.)
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 19:48 (timmyzg).
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:Ja

Prodavac:*LN* gogi

Predmet:tipkovnica

 

Javio se prodavacu da bih kupio navedenu tipkovnicu,uplatio sljedeci dan novce,tipkovnica poslana uredno zapakirana,sve pohvale i preporuke za clana,ugodna trgovina

 

Ocjena:5/5

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: JA

Prodavac: cryoteK

Predmet: Zvucna kartica

 

Iskustvo: sve super proslo 5/5

Da se Facebook server sruši 90% mladih palo bi u tesku depresiju. Ako si u onih 10% koji bi im se smijali stavi ovo u potpis..
Poruka je uređivana zadnji put sri 22.2.2012 21:18 (Luka Ivanković).
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:http://www.bug.hr/forum/user/111mile/39484.aspx - 111MiLe

 

Kupac:http://www.bug.hr/forum/user/absu/34899.aspx - Ja

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/graficke-kartice/prodaja-560ti-hawk/140637.aspx - Msi Gtx560ti Hawk

 

Iskustvo:Kontaktirao čovjeka, brzo se dogovorili, kartica radi ko zmaj, preporuke za daljnje trgovanje sa dotičnim članom

 

Ocjena: 5/5

 

 

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:zoharbizo

 

Kupac:ja

 

Predmet:Sapphire Radeon HD 4670 Accelero L7 cooler (bio je i oglas ali dogovorili smo se u bircu pa je isti uklonjen)

 

Iskustvo: Bez puno filozofije dogovorili se putem maila a čovjek je bio i više nego pošten te je spustio cijenu. Došlo odlično zapakirano u originalnoj ambalaži.

Sve najbolje o prodavaču i tople preporuke za trgovanje s istim.

 

Ocjena: 5/5

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/imhere/44009.aspx

 

Kupac: http://www.bug.hr/forum/user/waldhaus/32672.aspx

 

Predmet: Battlefield 3 Limited Edition

 

Opis trgovanja: prodavač mi se javio na oglas, sve se dogovorili u par minuta. Ja mu uplatio novce na račun i on dostavio igru prema dogovoru. Sve radi odlično.

 

ocijena: 5/5

16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

update na moju prijašnju situaciju sa članom Volume

 

 

 

Javio mi se član nekidan s porukom da mi je uplatio pare za poštarine koje onda nije bio u mogućnosti. Lijepa gesta od člana da ispravi situaciju od prije. Iznenađenje je znati da ipak postoje pošteni ljudi...

 

 

Uglavnom, što se mene tiče Volume može sa crvene liste.

 

 

lp

WaterCooled
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: anarchyST

 

Predmet: 4850 grafička

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: Dogovorili se u par poruka, ja pokušao čovjeku uplatiti, međutim imao sam nekih problema sa računom, pa mu nije sve sjelo. Čovjek je rekao da nema problema i da će on poslati pa da ja uplatim kad riješim situaciju {#}.

Međutim, ja nisam to uspio riješiti sutra dan u svoj banci, pa sam mu uplatio ostatak u njegovoj banci i prije nego je paket meni došao. Ali svaka čast čovjeku na povjerenju {#}

 

 

 

 

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: irumora

 

Predmet: Pumpa za vodeno i noctua vent.

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: Prvo sam čovjeku poslao poruku da ču kupiti pumpu i odmah uplatio novac. Onda sam slučajno naletio da prodaje u Noctua ventilator, pa sam mu rekao da i to ubaci u paket. Sve stiglo, super zapakovano.

Međutim, vent nije radio. Pumpa je bila ok, ali vent nije. JAvio sam čovjeku i on mi je rekao da mu ga pošaljem natrag (što sam i učinio). Novac za vent sam trebao nakndano uplatiti kad sve dođe, ali s obzirom da ne radi, čovjek je bio fer i rekao da nemoram ništa uplačivati. Dakle potencijalno neugodana kupovina se brzo riješila, i zato svaka preporuka.{#}

 

 

 

 

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: rockatansky 

 

Predmet: DVD optika

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: JA stavio oglas, kolega se javio, frend preuzeo i sve radi {#}

 

 

 

 

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: Asta

 

Predmet: Fractal kučište

 

Ocjena: 5/5

 

Opis: Ja čovjeku uplatio dok je posatvio oglas, međutim zbog razno-raznih okolnosti, kučište sam pokupio skoro 2 tjedna kasnije (mojoj krivnjom). Inače kučište je u odličnom stanju, nemam zamjerk. Preporuka {#}

 

 

 

 

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: ZC_someone

 

Predmet: Napajanje

 

Ocjena: 5/5

 

 

Opis: Dogovorili se, našli u gradu, i sve za 5 minuta riješili. Preporuka {#}

 

 

 

Kupac: rooswelt1991

 

Prodavač: mislavgray

 

Predmet: HDD

 

Ocjena: 5/5

 

 

Opis: Ja tražio disk u svoj temi, on mi ga ponudio, ja ga kupio {#}  Preporuka {#}

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
mislavgray kaže...

 

update na iskustvo "s kuciste corsair 600t" Clan zuja mi se SAM JAVIO , da mu posaljem adresu te da ce poslati kavez, poslao ga u petak kako je rekao, platio postarinu sad samo cekati da vidimo. U meduvremenu mi je zli potenciometar krepa na kucistu, otisao 1 od 4 kabla i opce ne regulira ventove, morao sam ga molit dosta za garanciju no nakraju mi ju poslao na mail, samo se nadam rjesit sto prije s admom to :D valjda ce tih 2.5 u kakvu 4ku :)

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac: mislavgray

Prodavač:Shaka111

Predmeti prodaje: Nema teme, ali je to OVA tipkovnica, kupio ju clan shaka pa prosljedio meni.

 

Prvi put sam se javio na LN gogijevu temu pa je rekao da je tipkovnica prodana shaki. Kontaktirao sam shaku i rekao kad ces prodavat javi mi, medutim to je poprilicno brzo bilo 1-2 poslije javlja dal hocu kupit, ja ko pesek veseli pristanem naravno :D nasli se 2 dana poslije jer je svatko imao poneke obaveze al smo se nakraju uskladili, vidio tikovnicu , zapanjujuce ocuvana vise bi se reklo kao nova, mrak je, odlicna mehanicka tipkovnica i sve pohvale za prodavaca. 

Plus kod ove mrcine mi je: Lako je pisat na njoj, ispusta simfoniju kada se tipka po njoj.

Minus: Cujte dosta teska :D, nema osvjetljene tipke, a moje misljenje da xy para vise se za ultimate ne isplati dati. Mali enter na koji se navikne brzo. Opcenito odlicna tipkovnica i svima koju ju gledaju imaju toplu preporuku od mene da kupe navedenu.

 

Ocijena: Steta kaj je max 5.   5/5, naravno

 

15 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:sambro

 

Kupac:ja

 

Predmet:Foxconn NF3250K8AA mbo

 

Iskustvo: Dogovorili se u par mailova, uplatio mu na tekući iznos uvećan za poštarinu, poslao u petak stiglo u ponedjeljak, odlično zapakirano, ispravno. Preporuke za trgovinu sa dotičnim.

 

Ocjena: 5/5

World Championships: 7, GP started: 288, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,517
Poruka je uređivana zadnji put uto 28.2.2012 9:29 (F1-IVO).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Jurky

 

Kupac: DamageHigh

 

Predmet: XFX HD6950 XXX 2 GB

 

Ocjena: 5/5

 

Dao bi mu i 10/5 da mogu. Prva stvar - cijena. Fantazija. Druga stvar - poslao je karticu bez da je novce vidio. Uplatio sam mu ih tek danas (danas je kartica stigla). Treće - uz odličnu cijenu, platio je i poštarinu. Četvrto - kartica s full bundle-om, kutijom, bez trunke prašine. Imao sam osjećaj da otvaram novu novcatu karticu. Garancija, račun, antistatička vrečica, pakiranje...sve kako treba.

Svaka čast i topla preporuka svima...

www.damagehigh.com // Don't fix what ain't broken!
13 godina
online
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: JA

 

Prodavač: Fat Tony 10370

 

Predmet: Razer Lycosa

 

Opis: Dogovorili se u par poruka on poslao meni tipkovnicu stigla kao smo se dogovorili i eto nemam nikakve primjedbe samo pohvale.

 

Ocjena:5/5

14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 Prodavač : Neonka

 

Kupac : explorer 4 

 

Predmet: Prodaja Samsung galaxy s + 

 

Iskustvo:Dogovorili se sve u par poruka.Čovjek je pošten i fer , čak mi je izašao u susret te rekao da mu uplatim na račun kad mobitel dođe.Tako je i bilo.Svakako , jedna od ugodnijih trgovina.Care , najbolji si.

 

Ocjena:5/5

Promišljanje je posao mnogih; odlučivanje pak samo jednoga.
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 23:28 (explorer 4).
14 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

 

Prodavač: ores

 

Predmet: grafa gtx 550 ti

 

Opis: Čuli se preko telefona i sve dogovorili. Grafa uredno sa svime stigla.

 

Ocjena 5/5

13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

 

Prodavač: zoharbizo

 

Predmet: Matična ploča i ram

 

Iskustvo: Dogovorili se u par poruka,  poslao u četvrtak stiglo danas(drugi dan), sve ispravno. Preporuke za trgovinu sa dotičnim.

 

Ocjena: 5/5

 

 

Kupac: Ja

 

Prodavač: Anphonic

 

Predmet: Procesor i5 2310

 

Iskustvo: Dogovorili se u 3 privatne poruke, uplatio mu na tekući iznos uvećan za poštarinu, poslao u ponedjeljak, stiglo u srijedu, dobro zapakirano. Preporuke za trgovinu sa dotičnim.

 

Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put sub 3.3.2012 14:42 (MarcoXX).
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

enloz ( Dobio Miš, dogovor je bio da plati kad ga dobije, nije platio!) 0/5 {#}

 

Moram još dodadi za ovu  p{#} da me je zalomio za 250 kn + 350 kn što sam morao vratiti klijentu!

On Vam samo traži kako će koga prevarit na internetu. Poštenja nimalo. Dobrih vibracija nimalo. Čisti prevarant.

 

Jukebox: http://www.youtube.com/watch?v=5sFTH4pzcwA
14 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac:AbeDomeNuS


Kupac:zagy15061984


Predmet:Gskill Sniper 1866MHz 2X4gb


culi se,dogovorili,poslano pouzecem na moj trosak postarine u cijelosti


ocjena 4,5/5


p.s. mogo si smanjit cjenu za postarinu ili barem pola..{#}

Fear is good!!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 15:28 (zagy15061984).
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač:Father_Dougal

 

Kupac: ja

 

Predmet: Soundblaster Audigy 2 ZS Platinum 

 

Opis: dogovorile se u par PP.sve 5.preporuka

 

Ocijena: 5/5

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.3.2012 20:12 (jura).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice