Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika izdvojena tema

poruka: 2.097
|
čitano: 1.219.783
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
13 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika



Prodavač: mislavgray

Kupac: moja malenkost

Predmet:  EFB0812HHE 2X delta 90mm

Iskustvo: 5/5

 

Čovjek mi ventove donio na vrata. Normalno ispravni.

Žao mi je bilo što sam morao odpiliti čovjena (bio je spreman za razgovor) ali klinci su mi čorili pa nije bilo mogučnosti.

15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Teran (moja malenkost)

 

Prodavač: Hrco_HR

 

Predmet: Steam acc

 

 

ja sam njemu dao za zamjenu Origin acc a on meni dao steam acc sve dobro prsolo sa zamjenom ali za 2 dana je steam acc bio suspendiran a on dobio ispravan origin acc...neznam pod kojim okolnostima je dobio steam acc prepodstavka ukraden

 

 

ocjena 1/5  5/5

 

 

Dopuna: nesporazum covjek je super sve za 5 problem je bio da je njega lik drugi prevaril od kojeg je on dobil acc a sad je taj drugi lik dobil ban na forumu tako da sve 5

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 16:12 (Teran).
15 godina
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: kudjo1st

 

Kupac: cropunk (ja)

 

Predmet: Hitachi dekstar 1TB

 

Iskustvo : 5/5

 

 

Dogovorili sve brzo, nasli se u istom danu i razmjenili, sve proslo 5 i radi. Sve pohvale.

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Zamjena/preprodaja

 

Prodavač: ja

Kupac:Ico2005

 

Zamjena:Xperia Arc za iP4

 

Samo riječi pohvale za čovjeka, nisam u životu imao tako ugodno poslovanje sa nikim. Čovjek se još na kraju što sam ga provozao po pola grada, sam ponudio i odvezao me i do kolodvora bez razmišljanja. iP4 je u besprjekornom stanju.

 

Ocjena: 5/5

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 28.1.2012 18:22 (EchoOne).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Evo ljudi konacno dokaza za sve,izvinjavam se jos jednom moderatorima na spamu,ali stvarno zelim da pomognem ljudima ubuduce

http://img545.imageshack.us/img545/1446/pleaser.jpg

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

A čemu TD? Jesam nešto krivo shvatio?

12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac:pranja

 

Prodavač:timmyzg

 

Predmet:bocna-stranica-coolermaster-cosmos

 

Iskustvo:

 

Kontaktirao ga,dogovorili se,našli se i sve 5.

 

Ocjena: 5/5

SK crew
14 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
[center][img]http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2011/148/3/0/carnage_by_slegy-d3heqhu.jpg[/img][/center]
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: skyreeper

Kupac: Ja

Predmet: Rami za laptop 2x1gb

 

Sve pohvale ovom clanu, covjek je sve napravio kako smo dogovorili, upakirao je robu da nije bilo sanse da se nesto dogodi (trebalo mi 10 min da izvadim plocice iz sve te ambalaze :) 

Lovu sam mu unaprijed uplatio na racun, i dogovor je bio da mi ih cuva dok ih netko ne pokupi, a posto nismo tako uspjeli rijesiti, poslao ih je postom isti dan kad smo rekli..

Hvala stari!!

 

 

Ocjena 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : xXxBIMBOxXx (ja)

Prodavač : pugy

Predmet : [Kupovina] Sony Ericsson K800/K770

 

Opis : Stavio sam oglas da kupujem mob do 300kn , prednost su imala ova dva modela . Imao sam par ponuda koje su cak i prelazile cjenovni rang , skoro sam se i odlucio za jedan mob , ali tad se javio pugy , moj spasitelj {#}

Za 300kn sam dobio odlicno ocuvan mob + djelova da slozim jos 2 potpuno ispravna ista mobitela !
Jedna od mojih najboljih trgovina dosad na BOL-u , velike pohvale za prodavaca , sve je bilo odlicno upakirano , cak je i postarinu platio .

 

Velika preporuka !

Ocijena trgovine : 5/5{#}

Slobodno klikni Hvala . Besplatno je . Trollovi , get a f*ckin' life !!!
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.1.2012 18:59 (xXxBIMBOxXx).
15 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

 

Kupac :Penzo (ja)

Prodavač Crackood2

Predmet :Kupovina 2x1 gb DDR2 Rama

 

Javio sam se covjeku na oglas u kojem je prodavao navedene rame, dogovorili smo se gdje da mi ih ostavi i ja sam kroz par sati imao novce! Brzo i bezbolno te nadasve kvalitetno!

 

Velika preporuka !

Ocijena trgovine : 5/5

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.2.2012 22:03 (Penzo).
12 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

''Razmjena'' 1

Pošiljatelj: VALVE

Primatelj: JA

Predmet : PS2 to usb adapter

Evo sa ovog čovjeka imam samo riječi hvale.Izašao mi je ususret tako da mi se ponudio da usput kad kupuje sebi kupi i meni adapter i da mi ga pošalje.Ne samo da mi ga je kupio već mi ga je i poklonio i ovim putem se još jednom zahvaljujem.

10000/5

 

''Razmjena'' 2

 

Pošiljatelj: JA

Primatelj: cassini

Predmet: PC

Razmjena protekla fino.Ja zapakirao komp, poslao ,a on čim je stiglo platio i preuzeo.

5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Ivanjino96

 

Kupac: drahic

 

Predmet:Thermaltake V4

 

Iskustvo: Odlicno.  Bilo je kako smo se i dogovorili. Malo se cijenkali,ali tako to inace i ide. Sve je po dogovoru bilo,kuciste je onakvo kakvim ga je i opisao. Znaci nije lagao i/ili muljao.

 

Ocjena: 5/5

13 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac : elina08

 

Prodavač : crackcood2

 

Predmet : PC Konfiguracija

 

Ocijena : 10/10

 

U nekoliko poruka sva dogovoreno , zamolio sam prijatelja u Zagrebu da ode po PC , sve obavljeno vrlo brzo.Da napomenem frend mi otišao iz stana pun poklona čovik mi je poklonio ; tenisice za dijete,dvd player,stariju grafu itd.

Eto što još treba reči o prodavaču , ja mislim da je sve rečeno.

12 godina
protjeran
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika
elina08 kaže...

Kupac : elina08

 

Prodavač : crackcood2

 

Predmet : PC Konfiguracija

 

Ocijena : 10/10

 

U nekoliko poruka sva dogovoreno , zamolio sam prijatelja u Zagrebu da ode po PC , sve obavljeno vrlo brzo.Da napomenem frend mi otišao iz stana pun poklona čovik mi je poklonio ; tenisice za dijete,dvd player,stariju grafu itd.

Eto što još treba reči o prodavaču , ja mislim da je sve rečeno.

 Hvala tebi i kada naidjes vamo da  popijemo i pojedemo :)

Ljubav je smisao života
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: Kaiserex

 

Kupac: jura

 

Predmet:prodaja(kupnja mbo i cpu)

 

Opis:dogovoril se u par pp.sve 5.preporuka

 

Ocijena:5/5

 

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.2.2012 21:37 (jura).
16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Najbrži

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Prodavač: Xgile

 

Predmet:

 

Opis trgovanja: 4.2 se javio da sam zainteresiran za kupnju s time da sam tražio SS baterije i

na kojem se vidi da je sve u redu što je i napravio. Jučer sam izvršio dogovorenu uplatu. Mobitel je poslan isti dan te je danas stigao. Super zapakovano, s mobitelom je sve u redu. Bio sam malo skeptičan pošto je relativno nov član foruma, ali sve je super prošlo.

 

Dojam: preporučam bez ikakvih briga trgovati s dotičnim bug forumašem

 

Ocjena: 5/5

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavac : http://www.bug.hr/forum/user/riffraf/33384.aspx ---  Riffraf
Kupac : http://www.bug.hr/forum/user/madmangp/52736.aspx -- JA :)
Predmet : http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-oprema/prodaja-8800gtx-nvidia-210/132064.aspx  --- Grafa 8800 gtx

Iskustvo : Nakon razmjene privatnih poruka i dogovorom oko kupnje uplatio sam prodavacu novce na tekuci te je on u roku sat vremena graficku poslao postom .. paket sam dobio onako kako je dogovoreno i potpuno sam zadovoljan svojom drugom kupnjom preko Bug foruma :) 
Ocjena : 5/5

16 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Kant (ja)

 

Prodavač: Cyber_Freak

 

Predmet: MBO 775 socket,Dual Core E8400,RAM,napaj

 

Dogovorili se preko par privatnih poruka, covjek mi iz Slavonije, ako se ne varam, racunalo dostavio u Zagreb. Racunalo radi savrseno.

 

Trgovina kakva bi trebala svaka biti

 

Najiskrenije preporuke za sve buduce trgovine s clanom Cyber_Freak

 

 

5/5

Intel i5 750 @3.8; GA P55 UD3; Kingmax 4 Gb 1600 Mhz; Gigabyte 6950 2 Gb; Hdd Samsung F3 1 Tb X 2 i F4 2 Tb
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2012 12:55 (Kant).
12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Xedani

Prodavač: Jura

Predemet: maticna i procesor

 

Preko par pm-ova se dogovorili,cak mi je smanjio cijenu jer uzimam oboje.Uplatio mu novce,odmah mi je poslao,brzo je stiglo,super zapakirano,sve ocuvano i korektan prodavac.

Preporucam prodavaca i bez problema bi opet nesto kupio od njega! :)

 

Ocjena:

5+/5

cry havoc and let slip the dogs of war
12 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja(volvox)

Prodavač: Rebelsy

Predmet: Orcs must die key

 

Evo sve 5 šta se tiče kupnje, ja u temi napisao ako netko zna gdje ima za kupit najjeftiniji key, on mi se javio, prije nego šta sam mu uplatio dao mi key, dao mi ga u pola cijene, ja mu poslje uplatio i sve 5!

5/5!

________________________________________________________________________________________________________________________________________________

 

 

Kupac: ja(volvox)

Prodavač: Inova65

Predmet: Orcs must die key

 

Evo pošto su mi trebala 2 keya javio mi se i drugi forumaš i također sve odlično prošlo, prodao u pola cijene, još mi je dao i half life i neke dodatke za steam, također mi giftao prije nego što je sjela uplata!

5/5!

 

____________________________________________________________

 

Svaka pohvala za dečke!!

STOP ACTA! http://www.cdkeystalk.com/
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: ja

Prodavač: zoharbizo

Predmet: s. 1155 MBO

 

Sve 5, poslano odlično upakirano, preporuka za trgovinu !

13 godina
neaktivan
offline
Re: Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: Cassini

Prodavatelj: Ja

 

Covjek uplatio novce na racun, ja po dogovoru poslao monitor, malo se postarina zakomplicirala, covjek bez rijeci nadoplatio razliku, odlicna i brza komunikacija. Svaka preporuka za trgovati!

12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Kupac: njuskalo1983

 

Prodavac: sHOCKRE

 

Predmet: Asus G73JH

 

Iskustvo: Prvo se malo dogovarali oko cijene preko poruka,pa se culi na mob i nakon toga sam mu uplatija ke$h na racun i posla mu neke komponente.Sljedeci dan je on posla laptop na autobus i mogu rec da je u super stanju bez frizica bas kako je opisa.Svaka cast i preporuka svima.

 

Ocjena: 5/5

D.P
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 13:47 (njuskalo1983).
16 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

ajde molim vas pročitajte prvu stranicu i koju su pravila ispravnog stavljanja iskustva pa se ne budete čudili ko picek glisti kad vam se podjeli TD!!!

Dok ne probam lava, svinja je za mene kralj životinja!
15 godina
moderator
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Spam obrisan.

 

Kao što sa već rekao (70x) u ovoj temi samo napišite iskustvo prilikom prodaje/kupnje.

 

Komentirati možete u ovoj temi.

 

Primjer iskustva:

Prodavač: xxxxx(FORUMAŠ MORA BITI LINKAN!,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Kupac: yyyyy(FORUMAŠ MORA BITI LINKAN!,odnosno klik na ime mora voditi na njegov profil)

 

Predmet: MORATE STAVITI LINK NA PREDMET KOJI KUPUJETE,PRODAJETE,(oglas)

 

Iskustvo:Ocjenjuje se brojkom od 0 do 5 gdje 0 predstavlja jako lošu neuspjelu kupnju,prevaru i sl,a broj 5 predstavlja kupnju bez ikakvih poteškoća,kao npr u visini poštarine,da li vam je sve rečeno o predmetu kupnje ili slično(u davanju ocjene probajte biti maximalno objektivni jer sustav bodovanja ovisi o visini primljenih bodova).

سمندری ڈاکو
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 23:15 (pirat).
13 godina
odjavljen
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: galinjo24

 

Kupac: Dino.Randic

 

Predmet: Origin account

 

Iskustvo: Dogovorili se za cijenu nakon malo cjenkanja te mi on poslo print screen accounta, ja mu upatio na racun i poslo potvrdu uplate on meni podatke i sve 5.

Svaka pohvala dao mi je podatke prije nego sta su mu sjeli novci na racun.


Ocjena: 5/5

Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 22:51 (Dino.Randic).
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

Prodavač: http://www.bug.hr/forum/user/vuk13/51717.aspx

 

Kupac:www.bug.hr/forum/user/cm-weite/44780.aspx

 

Predmet: http://www.bug.hr/forum/topic/komponente-razne/prodaja-cpu-mb-ram-1650kn/137610.aspx

 

Iskustvo:5/5, javio sam se covjeku da ocu kupit proc, jos me priceko 3 dana da skupim novce, kad sam javio uredno poslo sljedeci dan meni danas stiglo provjereno sve radi super odlicno :D Hvala kolegi

12 godina
neaktivan
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

evo i mene po 1. put u ovoj temi {#}

 

PRODAVAČ:neonka

 

KUPAC:ja

 

PREDMET: http://www.bug.hr/forum/topic/mobiteli-playeri/kupovina-nokia-3310/132501.aspx

 

ISKUSTVO: Nemam riječi...Dogovorili smo se za 2 nokie 3310 i onda mi kaze da ce mi dat jos jednu(bez baterije) pošto mu ne treba, i 2 zamjenske maskice i 1 punjač za 110 kn i njegova poštarina.Poslao mi je na kučnu adresu i rekao da dok isprobam da mu uplatim na tekući račun(dosta naivno jer ima mnogo đubr*** koje ce ti to uzet a neće uplatit :/ ).Sve su ipravne 100% i stanje kao sto mi je i opisao.ZA SVAKU POHVALU! {#}

 

OCJENA: 6/5 {#}

Moj mail: grgaveliki7@gmail.com
12 godina
offline
Dobra i loša iskustva iz BOL Forum oglasnika

prodavač: MARKOZD15

 

predmet: Club 3D HD 4890

 

opis; javio se kolegi, malo su duže trajali pregovorili ali smo sve dogovorili. Ja mu uplatio, on poslao dobro upakirano, stiglo sve kako je i opisano, kartica radi ko cager.

 

ocjena; 5/5

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Dobra i loša iskustva iz oglasnika
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice