MacBook Pro / (slash) tipka

poruka: 6
|
čitano: 3.485
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
MacBook Pro / (slash) tipka

Imam MacBook Pro 8.1 (2011 13"), stavio sam na njega najnoviji Monterey 12.6 OSX.

Sad me zeza tipka / (slash), koju god kombinaciju isprobam jedino tog simbola nema.

Na koji način omogućiti taj simbol da se može koristiti, jer mi je bitan za rad?

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
online
Re: MacBook Pro / (slash) tipka

slash ide uz mjesečnu pretplatu

Nemam pojma iskreno... al eto makar free bump.

Poruka je uređivana zadnji put sub 15.10.2022 9:30 (miki_the_pirat).
13 godina
offline
MacBook Pro / (slash) tipka

Ma radilo mi je ok na 12.3 Monterey i sad sam radio novu instalaciju i baš tog nema

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MacBook Pro / (slash) tipka

Odes na postavke (system preferences) i na keyboard postavke, input, imat ces ikonu tipkovnice, i na njoj su ti prikazani znakovi, kad stisnes shift na tipkovnici, na tom prikazu ce ti biti gdje su znakovi kad stisnes shift tj kako ih Mac ocitava i tako imas kombinacije sa shiftom ili sa opt (alt) ili oboje itd. play with it! :) 

PSN: Carlikaa
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MacBook Pro / (slash) tipka

Ajd pogledat ću još, trenutno nisam u mogućnosti, mada sve žive kombinacije sam već isprobao

13 godina
offline
Re: MacBook Pro / (slash) tipka
FiCoO kaže...

Odes na postavke (system preferences) i na keyboard postavke, input, imat ces ikonu tipkovnice, i na njoj su ti prikazani znakovi, kad stisnes shift na tipkovnici, na tom prikazu ce ti biti gdje su znakovi kad stisnes shift tj kako ih Mac ocitava i tako imas kombinacije sa shiftom ili sa opt (alt) ili oboje itd. play with it! :) 

 Naravno to ne radi. Svi mogući simboli sa svim mogućim kombinacijama (shift, comand, option) su tu osim tog simbola, fascinantno.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice