Windows 7 - gdje nabaviti HR sučelje?

poruka: 17
|
čitano: 15.680
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 pomoć

malo san čita vaše teme o vin 7 i paketu jezičnog sučelja na hr samo nigdi nemogu nač za verziju koju ja iman

 

moja verzija vin 7 je  Bluid 7077 i ako neko zna link di bi moga nač paket HR da ih mogu pribacit na hr jer koče s ovim vladat

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 pomoć

na windows update mi nudi mnogo jezika pa i hrvatski. Ja imam 7600 verziju.

15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 pomoć
logic kaže...

na windows update mi nudi mnogo jezika pa i hrvatski. Ja imam 7600 verziju.

gdje točno u kontrol panelu ili di da nađen taj update jezika jer nisan dosad radija na vin 7

I Jadantisi
14 godina
neaktivan
offline
Windows 7 pomoć

Imaš upute na Bug.forumu  detaljno opisane pod  windows 7 croatian language packs.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć
55pero kaže...

Imaš upute na Bug.forumu  detaljno opisane pod  windows 7 croatian language packs.

tj. moja tema

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
14 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć
giga kaže...

malo san čita vaše teme o vin 7 i paketu jezičnog sučelja na hr samo nigdi nemogu nač za verziju koju ja iman

 

moja verzija vin 7 je  Bluid 7077 i ako neko zna link di bi moga nač paket HR da ih mogu pribacit na hr jer koče s ovim vladat

nije vin nego Win nije bluid nego build i kak nemres vladat engleskim? ..ok to nije prica ove teme,nego evo kak doc to HRV paketa

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 13:36 (Fake_Alert).
14 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć
M_dipl. kaže...
Fake_Alert kaže...
giga kaže...

malo san čita vaše teme o vin 7 i paketu jezičnog sučelja na hr samo nigdi nemogu nač za verziju koju ja iman

 

moja verzija vin 7 je  Bluid 7077 i ako neko zna link di bi moga nač paket HR da ih mogu pribacit na hr jer koče s ovim vladat

nije vin nego Win nije bluid nego built i kak nemres vladat engleskim? ..ok to nije prica ove teme,nego evo kak doc to HRV paketa

Nije built nego BUILD, daj provjeri prije no što ideš pametovati...

Znao sam da je al me nes nagovorilo da stisnem t...a ak si nesto nadrkan ko i svi ostali sam izadi s FF-a i vrati se dok se ne smiris..Kolko vas je samo nadrkano pa to je nevjerovatno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć
M_dipl. kaže...

Radi se o tome da ne možeš čovjeka ići ispitivati kako to on ne može vladati engleskim i ispravljati mu greške (i pritom sam pogriješiti), pa valjda je s razlogom tražio hrvatski language pack...

Znam al sam rekao kako da napise za ubuduce,,a i odgovorio sam  mu na pitanje za hrvatski jezik,samo nek pogleda pod updatese i tam ce nac dosta jezicnih paketa...

Nisam mu se smijao nego samo rekao kako se to pise..A i pri tom sam se i ja zbunio pa si me ti ispravio Smijeh

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć

@giga:  a jesi li siguran da s hrvatskim (književnim) vladaš?  Namigiva

Lijep pozdrav ;)
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 pomoć
Fake_Alert kaže...
giga kaže...

malo san čita vaše teme o vin 7 i paketu jezičnog sučelja na hr samo nigdi nemogu nač za verziju koju ja iman

 

moja verzija vin 7 je  Bluid 7077 i ako neko zna link di bi moga nač paket HR da ih mogu pribacit na hr jer koče s ovim vladat

nije vin nego Win nije bluid nego build i kak nemres vladat engleskim? ..ok to nije prica ove teme,nego evo kak doc to HRV paketa

to nema na mojoj verziji win 7 build 7077   pa stoga i nemogu izabrat jezik po želji te ako neko zna kakvu stranicu dibi moga skinit posebno paket HR za win 7 ver 7077

 

 

a štose tiče mog književnog ili engleskog jezika to je ipak moja stvar ja vas ne ispravljan kad napišete kak nemreš itd koda je to književni moš mislit bilo bi vam pametnije da se uhvatite teme nego da mene ispravljate u pravopisu

I Jadantisi
15 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć
giga kaže...
to nema na mojoj verziji win 7 build 7077   pa stoga i nemogu izabrat jezik po želji te ako neko zna kakvu stranicu dibi moga skinit posebno paket HR za win 7 ver 7077

meni se čini da za taj build uopće nema lang packova, ne samo hr, nego i ostali jezici. nek neko da link, ako zna suprotno. stoga ili ostani na engleskom na tom buildu, ili skini drugi build pa onda na njemu instaliraj lip. imaš onu moju temu, pa da znaš koji možeš isprobat. ja preporučam buildove 7100 i 7600

Bubamara s minigunom. | http://www.erepublik.com/en/referrer/Neil+Armstrong
15 godina
protjeran
offline
RE: Windows 7 pomoć
jurluk kaže...
giga kaže...
to nema na mojoj verziji win 7 build 7077   pa stoga i nemogu izabrat jezik po želji te ako neko zna kakvu stranicu dibi moga skinit posebno paket HR za win 7 ver 7077

meni se čini da za taj build uopće nema lang packova, ne samo hr, nego i ostali jezici. nek neko da link, ako zna suprotno. stoga ili ostani na engleskom na tom buildu, ili skini drugi build pa onda na njemu instaliraj lip. imaš onu moju temu, pa da znaš koji možeš isprobat. ja preporučam buildove 7100 i 7600

ja naravno da če ostat engleski sedmica nije krekana dobija san je iz njemačke kao test verziju s klučem tako da je uredno prijavljena i registrirana neču je brisat jer radi savršeno ček brža od viste koliko san moga testirat u dva dana eto samo bi volija da iman hr meni da se mogu lakše snač

I Jadantisi
15 godina
protjeran
offline
Windows 7 pomoć

evo kako bi tribalo pisat ako je finalna verzija ultimate

I Jadantisi
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 pomoć
jurluk kaže...
giga kaže...
to nema na mojoj verziji win 7 build 7077   pa stoga i nemogu izabrat jezik po želji te ako neko zna kakvu stranicu dibi moga skinit posebno paket HR za win 7 ver 7077

meni se čini da za taj build uopće nema lang packova, ne samo hr, nego i ostali jezici. nek neko da link, ako zna suprotno. stoga ili ostani na engleskom na tom buildu, ili skini drugi build pa onda na njemu instaliraj lip. imaš onu moju temu, pa da znaš koji možeš isprobat. ja preporučam buildove 7100 i 7600

Zasto 7100? Zar to nije RC1 kojem je istekao trial period?

15 godina
odjavljen
offline
RE: Windows 7 pomoć
logic kaže...

Zasto 7100? Zar to nije RC1 kojem je istekao trial period?

Poruka je od 12.9.2009. Tad se još nismo zamarali timerom...

A rifle is like a human. The stock is the skeleton, the scope is the eyes, the action is the brain, and the barrel is the heart. But you, the man behind the rifle, you are the soul.
16 godina
offline
RE: Windows 7 pomoć

ja sam oikušao updatati  da bi prebacio windowse na hrvatski  i sta mi se desilo

update je završio komp se resetirao i onda mi došla ona slika prije otvaranja windowsa i tu je sve stalo windowse više nikako nisam mogao otvoriti

to se dešavalo u einowsima7 universal x64

 

onda sam ponovno stavio xp i slinuo eindowse 7 ultimate x64

i oni su se isto tako pomašali sve je radilo dok nisam otišao napraviti update da dobijem hrvatsko sučelje 

poslije updata windowsi se više nisu otvarali

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Windows 7 pomoć

Ako već skidaš Windowse s neta ,traži verziju koja je untouched (netaknuta ,nemodificirana) i s njom sigurno nećeš imati problema!

 

 

Oprostite mi.... nisam svjestan svoje nesvjesnosti...
Poruka je uređivana zadnji put čet 27.1.2011 17:35 (kizo2703).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice