Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.504
|
čitano: 2.605.550
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Probaj preko parcl.com
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kaj se tice onog i7 5960x, posto je tray jako je tesko utvrditi jel procesor nov ili koristen zato jer nije u original zapakiranoj ambalazi, također nema podataka o jamstvu niti eventualnom racunu. Inace je dobra cijena, a procesori se ionako tesko kvare tako da nebi trebalo biti problema, ali naravno treba istestirati proc prije kupnje.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Tehnomarket i popusti... :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Kaj se tice onog i7 5960x, posto je tray jako je tesko utvrditi jel procesor nov ili koristen zato jer nije u original zapakiranoj ambalazi, također nema podataka o jamstvu niti eventualnom racunu. Inace je dobra cijena, a procesori se ionako tesko kvare tako da nebi trebalo biti problema, ali naravno treba istestirati proc prije kupnje.

 kako mislis tesko? si ti kad promjenio iti jedan cpu? na svakom imas zguljeno od nogica od tray-a ako je samo jednom stavljen! jos si nevin ocigledno

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja na svom nisam nista primjetio zguljeno, niti na jednom do sada 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Ja na svom nisam nista primjetio zguljeno, niti na jednom do sada 

 s obzirom da ti je to prvi...

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pa imao sam 4 procesora do sada unazad 10 godina, obicno mi po cca 3 godine traju platforme u konfi, u sporednoj konfi mi je trenutno i3 6098p.

 

A nije ni da vadim procesore iz socketa, jednom kada stavim proc u maticnu rijetko kada ga ponovo vadim.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2016 19:45 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

 izvadi taj cpu i ako nema ogrebotinu imas gajbu!

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
Moj PC  
5 0 hvala 2
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Nebudem ga vadio jer mi se neda jebavat sa rastavljanjem, provjerit cu uskoro to jel bas pravilo da procesor obavezno ima ogrebotinu sada kada cu uzeti novu platformu kroz mjesec dana.

 

Iskreno nisam nikad ni obracao previse pozornost na te stvari... 

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2016 20:32 (Lucidius).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stjepanj kaže...
Lucidius kaže...

Kaj se tice onog i7 5960x, posto je tray jako je tesko utvrditi jel procesor nov ili koristen zato jer nije u original zapakiranoj ambalazi, također nema podataka o jamstvu niti eventualnom racunu. Inace je dobra cijena, a procesori se ionako tesko kvare tako da nebi trebalo biti problema, ali naravno treba istestirati proc prije kupnje.

 kako mislis tesko? si ti kad promjenio iti jedan cpu? na svakom imas zguljeno od nogica od tray-a ako je samo jednom stavljen! jos si nevin ocigledno

 e sad si ga ulovio, hahaha kako se upecao loll

Cijenite više pitku vodu.
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Glavas_ZG kaže...

....hahaha kako se upecao loll

som kapitalac

15 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Di su ovi bozicni popusti, nitko nista ne spusta?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A kada su spuštali? Nikada nije bilo za Božić jeftinije...uvijek je bilo 2-3 mj sve jeftinije nego sada. Em dolar raste, em potražnja raste, em rude u kini,tajwanu itd poskupljuju.

 

Lucidius kaže...

Kaj se tice onog i7 5960x, posto je tray jako je tesko utvrditi jel procesor nov ili koristen zato jer nije u original zapakiranoj ambalazi, također nema podataka o jamstvu niti eventualnom racunu. Inace je dobra cijena, a procesori se ionako tesko kvare tako da nebi trebalo biti problema, ali naravno treba istestirati proc prije kupnje.

 A na ovome se ne može provjeriti?

 

https://supporttickets.intel.com/ics_cx_warranty_information

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.12.2016 14:59 (FakeDeath).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Za te pare necu nista provjeravat, hocu sve crno na bijelo, racun i jamstveni list.

Moj PC  
0 4 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Lucidius kaže...

Za te pare necu nista provjeravat, hocu sve crno na bijelo, racun i jamstveni list.

 pa onda odi u ducan i iskesiraj 9000 frajeru a nemoj tu pametovat sta ti oces a sta neces!lp

Intel Core™ i7 Forever----- Battlelog: SoldierStippy
16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Backdraft kaže...

Pogledajte ovu raskoš, samo za NAJBRŽE.

 

http://zanajbrze.futura-it.hr/index.php/trgovina/

 Ne.

LOL: Crobrother MSN: najbrzi@live.com
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Gamerx:)xxx kaže...

Gamepad Speedlink Torid 169,90 kn -35 kupon kod bozic16 = 135kn + besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/Speedlink-PCPS3-Speedlink-bezicni-TORID-crni-gamepad-869338.aspx************************

ROCCAT® Siru Pitch Black gaming, podloga za miš 89kn-35=54 kn plus besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/ROCCAT-Siru-Pitch-Black-gaming-podloga-za-mis-538375.aspx

logitech b100 35 kn + besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/Logitech-B100-Optical-USB-black-910-003357-mis-955622.aspx

 

cijelu ponudu pogledajte na ekupi

:D

Iako je ponuda dobra, nemojte uzimati ovaj gamepad, vjerujte mi nije vam vrijedno zajebancije, nakon manje od mjesec dana vam se tpke zaglave, veliki deadzone, nakon 3 mjeseca pozdravite se sa gljivama.

 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
el pistlero123 kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

Gamepad Speedlink Torid 169,90 kn -35 kupon kod bozic16 = 135kn + besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/Speedlink-PCPS3-Speedlink-bezicni-TORID-crni-gamepad-869338.aspx************************

Iako je ponuda dobra, nemojte uzimati ovaj gamepad, vjerujte mi nije vam vrijedno zajebancije, nakon manje od mjesec dana vam se tpke zaglave, veliki deadzone, nakon 3 mjeseca pozdravite se sa gljivama.

Mislio sam naručiti ali sad sumnjam da budem. Jako me privukao jer je bežični a to već dulje tražim. Imam žičanog Xbox 360 već 5 godina i još sve super radi, samo se izlizao već pomalo. Što je toliko loša kvaliteta Torida, kolika mu je garancija? Tamo ne eKupi ne piše ništa o tome što mi je čudno.

Ima još ko taj gamepad pa da podijeli svoje dojmove? I koliko se može igrati dok se napuni?

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 29.12.2016 21:07 (vrinho).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
el pistlero123 kaže...
Gamerx:)xxx kaže...

Gamepad Speedlink Torid 169,90 kn -35 kupon kod bozic16 = 135kn + besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/Speedlink-PCPS3-Speedlink-bezicni-TORID-crni-gamepad-869338.aspx************************

ROCCAT® Siru Pitch Black gaming, podloga za miš 89kn-35=54 kn plus besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/ROCCAT-Siru-Pitch-Black-gaming-podloga-za-mis-538375.aspx

logitech b100 35 kn + besplatna dostava

http://www.ekupi.hr/Logitech-B100-Optical-USB-black-910-003357-mis-955622.aspx

 

cijelu ponudu pogledajte na ekupi

:D

Iako je ponuda dobra, nemojte uzimati ovaj gamepad, vjerujte mi nije vam vrijedno zajebancije, nakon manje od mjesec dana vam se tpke zaglave, veliki deadzone, nakon 3 mjeseca pozdravite se sa gljivama.

 Potvrđujem ovo što je kolega rekao, imam navedeni kontroler i nakon cca. 2 mjeseca korištenja otišle tipke R3 i A.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

A u racku, znači Speedlink gamepadovi se nisu ništa popravili što se tiče kvalitete Šteta.

Onda radije pljunuti nekih 350 za Xboxovog pa znam da će držati godinama. A i ima 3 god. garancije.

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Prikljucujem se hordi nezadovoljnih... Izbjegavati taj gamepad u sirokom luku!
sloven sam, belac, slobodni strelac. za svaki slucaj, jos uvek samo svoj.
Moj PC  
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ja imam navedeni gamepad koijh 2 mjeseca vec i nikakvih problema nemam...

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

bratić mi ima taj Speedlink kontroler i srednja je žalost. Radi, ali je sve nekako labavo i neprecizno.

 

Najbolji Xbox 360 kontroler (a da ne košta 500kn i dostupan je kod nas) je Thrustmaster GPX. Imam ga skoro 4 godine valjda i dobar je skoro kao prvog dana. Optimiziran je za vožnju, tako da ima kruće opruge ali je odličan za sve žanrove. Koliko vidim trenutno je dostupna samo Lightback verzija, ja imam Black verziju. Razlika je samo u svjetlima, ja sam uzeo bez jer je bio 50kn jeftiniji a svjetla mi ne trebaju, iako fora izgledaju. Imao sam i originalni Xbox kontroler, i nije mi se svidio ko Thrustmaster, tako da ako možete uzmite GPX.

Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

imam ga par mjeseci

rastura ga klinac od 4 god i klinka od 7

dakle je prosao je njihove testove, uzet cu jos jedan

Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Želio bi kupiti novi punjač za laptop, stari sam izgubio. Da li mi je potrebno što od podataka za kupnju(voltaža i sl) ili mi je dosta samo model laptopa?

Također, da li je istina da je bolje kupovati originalni nego univerzalni? Gdje je najbolja ponuda?

Hvala puno :)

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja uvijek kupim univerzalni jer ima dužu garanciju i 3x je jeftiniji. Reci koji točno laptop imaš, model i što iza piše W i A pa vidimo što je najbolje i gdje.

Moj PC  
2 0 hvala 1
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://megastore.hr/proizvod/e-blue-cobra-black-gamepad/

E-BLUE COBRA BLACK GAMEPAD - snižen već duže vrijeme sa 139,00 na 69,00 Kn

Pozdrav.
Trenutno već 3 godine imam bežični Logitech F710 gamepad i još super radi. S njim igram FIFU ili Dirt i slične auto-igre.

Zanima me isplati li se kupiti ovaj E-Blue gamepad na akciji. Čisto kao drugi controller, rijetko bi se koristio. Čini mi se da je dobro izrađen i gotovo je isti kao Logitech Rumblepad 2. Uživo sam ga vidio u kutiji i izgleda solidno izrađen za tu lovu. Jedino ne znam kakve su tipke i gljivice na dodir i pritisak. Guglao sam controller, čak ga nema na službenim E-Blue stranicama - jedino mi ga izbacuje u H18 ponudi.

 

P.S. Ima netko ovdje da igra FIFU 17 i možda kakvih saznanja o free accountima koje su ljudi podijelili s communityem kako bih igrao offline?

 

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imam torida već godinu dana... Nije da sam ga cijedio ali prešao Witchera3, gta5, Dark souls 3, life is strange, nešto sitno nekih vožnji... još je kao prvog dana. Baterija mu traje dovoljno dugo, teško u komadu provedem dovoljno sati da se isprazni. 

 

Po meni za 200tinjak kn je taman. Nemoš očekivati Xbox pad kvalitetu. Ovi kojima su tipke riknile su vjerojatno bili sadistički nastrojeni prema njemu :)

 

Al ozbiljno, osim što mi se r1 i l1 ne sviđaju jer su kao miš tipke, ostalo mi je sve 5.

Dont these talking monkeys know that Eden has enough to go around? Plenty in this holy garden, silly old monkeys, Where there is one you are bound to divide it Right in two!
Moj PC  
1 1 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jel netko probao ovaj kod sretnanova50 na abrakadabri za 50 kuna popusta? Meni pise kod nevazeci.

De gustibus non est disputandum.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Jesi probao upisati sve velikim slovima?

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice