Audio zvučnici na receiver linijski

poruka: 4
|
čitano: 1.610
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Audio zvučnici kompjuterski na receiver linijski

Pozdrav,

 

imam Creative Labs Inspire 5.1 5100 koje bih volio spojiti na ovaj receiver Technics SA-AX7 - AV receiver.

Postoji li neki komad hardware-a koji bi mogao ovo spojiti da fino radi?

 

Hvala unaprijed.

 

Pozdrav

 

 

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Audio zvučnici na receiver linijski

Mani se čorava posla. Nikad to ne bude sviralo kako treba.

 

Kupi za početak par nekih zvučnika i onda polagano dodavaj. Ja sam krenuo sa parom Missiona M62i, pa sam dodao aktivni subwoofer. I onda na kraju dodaš centralni i satelite.

 

 

 

 

Core2Duo
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 12:59 (dubravkol).
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Audio zvučnici na receiver linijski

Ma nije mi nekaj napeto da bude surround...nego bi prodao velike monitore kaj mi zauzimaju mjesta a kak imam ove male, onda bi njih upogonio...sam zato jer ih imam doma...sad trenutno slusam na Watfdale modus 5...velike mrcine....

Ne tretirajte ljude kao budale ali nikada nemojte zaboraviti da oni to jesu! People who drink light beer do not really like beer. They just like to piss a lot.
15 godina
odjavljen
offline
Audio zvučnici na receiver linijski

Brzi odgovor bi bio, pod uvjetom da impedancija zvučnika nije manja od 6 ohma (a ne bi trebala biti):

- satelite možeš spojiti normalno, eventualno treba samo adapter za jack

- sub vjerojatno ima pojačalo u sebi, pa bi ga morao rastaviti i zvući direktnu konekciju i vansku premosnicu za vratiti natrag na interno pojačalo da ne moraš ponovno rastavljati (pitanje je da li ćeš moći sve sastaviti kako je bilo)

- ako malo jače pojačaš, zvuk će biti u komi

- ako još malo pojačaš, odu zvučnici jer je pojačalo prejako za njih

 

 

U prijevodu, možeš, ali ne bi trebao.

Privatne poruke su za privatne razgovore. Ne odgovaram na općenita pitanja vezana uz neku temu.
 
1 0 hvala 1
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice