Xiaomi Mi A 3 ili Samsung Galaxy A 50

poruka: 3
|
čitano: 1.856
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi A 3 ili Samsung Galaxy A 50

Pozdrav, zanimaju me vaša iskustva s ovim mobitelima jer se dvoumim. Važni su mi kamera, baterija i kompaktne dimenzije. To bi značilo da A 50 otpada (dimenzije) no svi mi kažu da je Samsung ipak safe bet i da s ovim random mobitelima mogu imati samo problema... Pogotovo jer Mi A 3 ni nema baš za kupiti svugdje (što znači ne mogu vidjeli koliko je slaba rezolucija ekrana problem i općenito je možda dokaz da mobitel nije toliko dobar i poželjan...). Kamera stvarno ne znam koja je bolja i ako se netko razumije neka kaže :D . Baterija vidim da je Mi A3 bolji... Tako da zanima me vaše mišljenje.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A 3 ili Samsung Galaxy A 50
Preporucujem ti samsung. A3 ima uzasan ekran. Mali broj pixela se primjeti pri citanju teksta ( bez obzira kaj sam citao na nekim rreviewima da nrma razlike izmedju 1080 i 720p reze, ima definitivno na toj velicini ekrana. Svijetlost je isto malena, do tocke da se slabo vidi po suncanom danu.
Imao sam ga i govorim iz prve ruke. Totalno sam se razocarao i zvog tog sam prodao mob nakon mjesec dana.

A3 gubi smisao jer mu je glavna svrha brzo izdavanje android verzija (android one), a evo tek mu je pred par dana dosla bug free verzija desetke. Komedija.

Ako zelis android one, onda uzmi a2.
Halo Bing! Kako bratac?
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Xiaomi Mi A 3 ili Samsung Galaxy A 50
Randomprolaznik kaže...

Pozdrav, zanimaju me vaša iskustva s ovim mobitelima jer se dvoumim. Važni su mi kamera, baterija i kompaktne dimenzije. To bi značilo da A 50 otpada (dimenzije) no svi mi kažu da je Samsung ipak safe bet i da s ovim random mobitelima mogu imati samo problema... Pogotovo jer Mi A 3 ni nema baš za kupiti svugdje (što znači ne mogu vidjeli koliko je slaba rezolucija ekrana problem i općenito je možda dokaz da mobitel nije toliko dobar i poželjan...). Kamera stvarno ne znam koja je bolja i ako se netko razumije neka kaže :D . Baterija vidim da je Mi A3 bolji... Tako da zanima me vaše mišljenje.

Žena ima A50, a majka Mi A3, tako da ti mogu odgovoriti. Uzmi A50, jer ima bolji i svjetliji ekran, bolje vidljiv po suncu. A50 je dobio android 10 i isto kao Mi A3 ima redovan security patch. Mi A3 je za mene krš, jer bez obzira na Android One čekaš skoro 9 mjeseci na Android 10, sramota. Ekran je užas, male rezolucije, slabo čitljiv i moraš čak i u zatvorenom prostoru jako pojačat osvjetljenje. Vani da i ne pričamo, smijurija.

Nije ni A50 bajka, spor je i trzav, a One UI voliš ili mrziš. Ipak, ja bi uvijek izabrao A50.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice