Malko vježbam XAMl na WP 8.1 Silverlight, pa i WPF. Ne mogu ništa koristiti dok ne uradim clean install na 10 jer 8.1 je totalno pokvaren i jedva radi
. Zato zapamtiti da ne koristite optimizere inače ćete dobiti sljedeće : Aplikacije ne rade, problemi s bootanjem itd. Na 10 neću ništa koristiti sem TFC.
- +/- sve poruke
- ravni prikaz
- starije poruke gore
Postojala je na storeu "Media Centar Remote" koju sam ja davno skinuo ali vidim da ju se ne može opet, maknuta je sa storea ali ja ju imam na dva moba 
E sad, kako do nje, ne znam. Voljan sam pomoći ali ako mi netko da konkretne upute...
Ne, ova.
Bog zna kad je on to gledao 😁 Nego Pre-alpha mog browsera možda (ne mogu baš obećati) izlazi sredinom maja, ako stignem no nadam se da ću moći.
Ovaj mi Start bolje prija :) Hoće li Microsoft ikada staviti je#ni prozirni akcijski centar ?
Hoće li ikad staviti status bar da vidim kako mi napreduju downloadi/ažuriranja?
ili sam ja slijep i ne vidim tu opciju nigdje
Izgleda da jesi, sistemski update i update appovs kroz Store imaju progress bar.
Izgleda da jesi, sistemski update i update appovs kroz Store imaju progress bar.
Jel mi možeš pokazati gdje je ta opcija, jer ja stvarno neznam? Progress bar jedino vidim kad sam u "trgovini"* npr, čim izađem više ne vidim iako se i dalje skida/ažurira.
* i to ovako:
Dali je moguće da punjaču od 2A treba 35 minuta da napuni 9% od 640 XL baterije(original)?
Očekujte još malo novu Viber UWA.
Dali je moguće da punjaču od 2A treba 35 minuta da napuni 9% od 640 XL baterije(original)?
Moguće je jer Lumia 640XL je vjerojatno predviđena za 1A punjač, tako da iako puniš sa 2A ona uzima samo pola toga.
Netko je napisao da je siguran da 640 XL može više od 1A povući.
Očekujte još malo novu Viber UWA.
"On 630 works good too :)
Sent from pichke materine ;) "
LOL fino si to skomentiral na WC-u 
Ahahahaha gdje to nađe :D 😂
Vvialdi browser postaje UWA !
Izvor?
Koliko sam ja razumio tekst, ta osoba kaže da razmišljaju o UWP appu, ali da ne mogu garantirati da će napraviti.
Skužio sam da mi jos jedna funkcija, pored touch to focus, u Win 10 ne radi. Automatsko osvjetljenje. Prije bi mi automatsko osvjetljenje u nočnim uvjetima bilo slabije i od niskog osvjetljenja, a sad mi stalno drži osvjetljenje u razini sa visokim osvjetljenjem.
Živcira me još što mi u nekim aplikacijama swipe za micanje donje trake ne radi, recimo u twitch aplikaciji kad stavim na fullscreen.
Meni 10 radi na mobitelu normalno i bez problema. Ja nemam pojma zašto je teško uraditi hard reset da se sve slegne, ja uradio i mob super. Nego Coship Moly X1 je stigao na Amazon pa ko hoće da ga kupi dostupan je.
A Slow ?
Šta taj MS radi..zar nije final i oni sad izdaju 218..release preview..srecom pa sam uspio prodat škripavu Lumiu 950xl i uzet Sony Z5 .....Na kompu win 10 nebo i zemlja sa mobile..ms uništava mobile..
A Slow ?
Čitaj .... 
Ako imaš Slow, već si ga trebal dobiti. Ako nisi, i još si na buildu .164, slobodno ga skini.


