T-Mobile Vairy Touch

poruka: 39
|
čitano: 34.195
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Vidim ovaj mob u t-mobile ponudi. Zanima me dali ga netko ima i kakva su misljenja o njemu,jer ga planiram uzeti. Touch screen mobitel za 500kn,zvuci ok!

 
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Hm.. Koliko para toliko muzike, 1.3 mp.kamera i nije nesta u danasnje vrijeme.

92% tinejđera sluša turbo folk. Ako si ti među onih 8% koji još uvijek slušaju pravu glazbu kopiraj si ovo u potpis.
Poruka je uređivana zadnji put uto 23.6.2009 2:55 (Kruno_21).
16 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Kupio ga moj buraz....što reći?

 

Pretpostavljam da te zanima touchscreen.

 

On je jako dobar, tj izvrsno reagira na pritiske prsta (ili stylusa), rezolucija je dobra, boje lijepe....

Kako nisam baratao s puno touchscreenova, mogu samo reći da je dosta bolji od onoga na LG Viewty ili Cookiju.

Npr. utipkati neki broj za poziv, je tako brzo i lako da je usporedivo s lupanjem pa tipkama nekog dr. mobitela.

 

Poruke je malo teže pisati:

- virtualna QWERTY tipkovnica je podosta mala tako da je najbolje pisati sa stylusom ili   s vrškom kažiprsta, što daje najbolje i najbrže rezultate.

- palac je ipak prevelik da bi se nabolo željeno slovo

-mjerio sam brzinu tipkanja na svom starom klasičnom mobitelu, i na ovom Vairy-ju, te sam ustanovio da mi za pisanje iste rečenice s Vairijem treba svega par sekundi više, što se uz malo navikavanja da sustići

 

Multimedijalne opcije:

-mobitel podržava sve što i ostali multimedijalni mobovi; mp3-ice, slike, video zapise, igre.....

Malo je sučelje drugačije nego što sam ja naviknuo, te treba malo skužiti kako npr. povezati s kompom,

  kako odabrati melodiju zvona, ili pozadinsku sliku, ali sve su opcije tu. Slobodno traži pomoć ako se odlučiš kupiti uređaj.

-mp3 svirač je odičan, te su implementirane sve standardne opcije (repeat, shuffle, equalizer, albumi...)

 

Kameru još nisam isprobao pri dnevnom svjetlu, samo u sobi predvečer, i to mi je najveći nedostatak. Malo je slaba, 1.3 Mpx, ali može poslužiti namjeni, a to je tu i tamo neku slikicu kad nemaš fotić pri ruci.

 

Zvučnik je dobar, zvuk je čist, i glasan je......

 

Baterija je fenomenalna, uz višesatno sviranje na zvučniku, ostalo prčkanje i upaljen Bluetooth, nije se ni 30% ispraznila.

 

 

Bluetooth je prisutan, i radi jako dobro.

Sve opcije su podržane (bluetooth slušalice, FTP prijenos podataka, prebacivanje zvuka na zvučnike od laptopa npr.)

Tako sam ja uspio spojiti mob sa HP laptopom koji ima Bluetooth primopredajnik, prebaciti par pjesama, namjesiti da mi se zvuk s mp3 svirača u mobitelu  prenosi   na zvučnike od laptopa, itd itd...

 

Mobitel je jako malen (manji od SE K750 npr, ali podosta veći ekran, koji zauzima većinu prednje strane) simpatičan i dobro leži u ruci..

 

Na kraju, u paketu dobivaš dosta opreme; mob, punjač, rezervni stylus, slušalice, USB kabel, drivere za povezivanje s PC-om i manual

 

 

 

Nadam se da sam ti malo pomogao, jer i ja sam u postupku odabira novog moba, a za oko mi je zapeo W960, ako nije problem nekome kliknuti OVDJE i reći koju riječ

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
Moj PC  
7 0 hvala 3
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Evo tek sm sada pogledao:) FlyBoy svakako hvala na opsirnom odgovoru i korisnim informacijama.Znam da nemogu ocekivati za 500kn mobitel tipa iphone ali to niti netrazim,ono sto ima sasma mi je dovoljno.Svakako jos jednom hvala na odgovoru.Najvjerojatnije da cu ga uzeti,pozdrav.

 

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch
vombat kaže...

Evo tek sm sada pogledao:) FlyBoy svakako hvala na opsirnom odgovoru i korisnim informacijama.Znam da nemogu ocekivati za 500kn mobitel tipa iphone ali to niti netrazim,ono sto ima sasma mi je dovoljno.Svakako jos jednom hvala na odgovoru.Najvjerojatnije da cu ga uzeti,pozdrav.

 

Ma, nije mi bio problem.........

Kažu da imamo dva uha i samo jedna usta, kako bi pričali samo pola onoga što čujemo....
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Zanima me taj mobitel,i sve mi je ok,s obzirom na cijenu,međuti jedino pise da je baterija jako slaba,pa me zanima ako je netko već kupio da mi kaze koliko mu moze trajati...ne planiram igrati igrice po cijeli dan,ali da ga mogu korisit kao mp3 player i za razgovor,trebalo bi mi da mi traje bar 2,3 dana...

hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch
FlyBoy kaže...

Kupio ga moj buraz....što reći?

 

Pretpostavljam da te zanima touchscreen.

 

On je jako dobar, tj izvrsno reagira na pritiske prsta (ili stylusa), rezolucija je dobra, boje lijepe....

Kako nisam baratao s puno touchscreenova, mogu samo reći da je dosta bolji od onoga na LG Viewty ili Cookiju.

Npr. utipkati neki broj za poziv, je tako brzo i lako da je usporedivo s lupanjem pa tipkama nekog dr. mobitela.

 

Poruke je malo teže pisati:

- virtualna QWERTY tipkovnica je podosta mala tako da je najbolje pisati sa stylusom ili   s vrškom kažiprsta, što daje najbolje i najbrže rezultate.

- palac je ipak prevelik da bi se nabolo željeno slovo

-mjerio sam brzinu tipkanja na svom starom klasičnom mobitelu, i na ovom Vairy-ju, te sam ustanovio da mi za pisanje iste rečenice s Vairijem treba svega par sekundi više, što se uz malo navikavanja da sustići

 

Multimedijalne opcije:

-mobitel podržava sve što i ostali multimedijalni mobovi; mp3-ice, slike, video zapise, igre.....

Malo je sučelje drugačije nego što sam ja naviknuo, te treba malo skužiti kako npr. povezati s kompom,

  kako odabrati melodiju zvona, ili pozadinsku sliku, ali sve su opcije tu. Slobodno traži pomoć ako se odlučiš kupiti uređaj.

-mp3 svirač je odičan, te su implementirane sve standardne opcije (repeat, shuffle, equalizer, albumi...)

 

Kameru još nisam isprobao pri dnevnom svjetlu, samo u sobi predvečer, i to mi je najveći nedostatak. Malo je slaba, 1.3 Mpx, ali može poslužiti namjeni, a to je tu i tamo neku slikicu kad nemaš fotić pri ruci.

 

Zvučnik je dobar, zvuk je čist, i glasan je......

 

Baterija je fenomenalna, uz višesatno sviranje na zvučniku, ostalo prčkanje i upaljen Bluetooth, nije se ni 30% ispraznila.

 

 

Bluetooth je prisutan, i radi jako dobro.

Sve opcije su podržane (bluetooth slušalice, FTP prijenos podataka, prebacivanje zvuka na zvučnike od laptopa npr.)

Tako sam ja uspio spojiti mob sa HP laptopom koji ima Bluetooth primopredajnik, prebaciti par pjesama, namjesiti da mi se zvuk s mp3 svirača u mobitelu  prenosi   na zvučnike od laptopa, itd itd...

 

Mobitel je jako malen (manji od SE K750 npr, ali podosta veći ekran, koji zauzima većinu prednje strane) simpatičan i dobro leži u ruci..

 

Na kraju, u paketu dobivaš dosta opreme; mob, punjač, rezervni stylus, slušalice, USB kabel, drivere za povezivanje s PC-om i manual

 

 

 

Nadam se da sam ti malo pomogao, jer i ja sam u postupku odabira novog moba, a za oko mi je zapeo W960, ako nije problem nekome kliknuti OVDJE i reći koju riječ

  FlyBoy? Jel mob dosta brz? ako se npr natrpa brdo slika dali će biti spor? I da li se mogu raditi folderi u slikama?

14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

e flyboy koliko dobis stylusa i dali se tesko otvara poklopac za bateriju hvala...

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

da, da, ima 2 stylusa i nije spor. muz mi ima samsung S8300 i nije puno sporiji (iako moj reagira i na nokat, njegov samo na prst).  Baterija traje oko 3 dana, preko USB kabela si prebacis muzike sa neta.

ako ima zainteresiranih ja prodajem svoj (dobila sam drugi )

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

ja sam zainteresiran pa me zanima za koliko kuna ga prodajete

zaron
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

evo par savjeta kako ce te lakse pisati poruke na vasem T-Mobile Vairy touchu jednostavno ne tipkate po ekranu vec olovkom odete na jedno slovo i vucete po displayu do slova koje zelite upisati i tako vam je naj brze ispusati poruku ja sam isprobao i to je najlaksi i najbrzi nacin. ukoliko imate bilo kakva pitanja slobodno pitajte stojim na raspolaganju pozdrav

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Smijeh......

Poruka je uređivana zadnji put sub 12.9.2009 19:26 (marmi).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

450 kn, 2 god garancija

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

ljudi pomagajte...imam mob vec nekih tri tjedna i zadovoljan sa njim ali imam jedan problem...imao sam pad sa motora i dobio mi unutarnji ekran,a vabjski je cijel...sada me zanima dali bi se moglo dogoditi da je samo prosal samo unutarnji ekran a vanjski na dodoir je ispravan...i dali netko zna gdje bi ga uspio nabavit i koliko bi me to kostalo???

HVALA!!!

TOMI
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch
tomy1992 kaže...

ljudi pomagajte...imam mob vec nekih tri tjedna i zadovoljan sa njim ali imam jedan problem...imao sam pad sa motora i dobio mi unutarnji ekran,a vabjski je cijel...sada me zanima dali bi se moglo dogoditi da je samo prosal samo unutarnji ekran a vanjski na dodoir je ispravan...i dali netko zna gdje bi ga uspio nabavit i koliko bi me to kostalo???

HVALA!!!

  O kojem ti to mobitelu pricas?

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

T-Mobile Vairy Touch uzeo sam ga od frenda novog nesto jeftinije jer ih nije vise bilo za kupit ali mi nije dao ni garanciju ni nista ako mozda znas sta bi moglo bit da nije skup popravak reci?

TOMI
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Eee...vidis vidis, hvala na savjetu :) evo ja sam ga kupila prije par dana i za sada sam zadovoljna. Jedino sto me je malo razocaralo su ta sitna slova kod pisanja poruka i unosa imena za novi kontakt. Sto se tice same brzine pisanja poruke, pa mogu reci da niti ne osjetim da sam nesto sporija. Slova su rasporedena kao i na kompjuterskoj tipkovnici tako da se znakovi lako i brzo nadu. Uz malo prakse sve ide :)

Inace za posao mi je dusu dao, rokovnik sa kalendarom, internet za pregledavanje e-maila...e da malo je banana jer se treba nadograditi sa kojekavim stvarcicama za jednostavano pretrazivanje poste putem moba. Ali sve se to da naci na netu.

Za te novce vise nego solidan.

E da, jos jedan koristan savjet, kod unosa brojeva u imenik...u samom izborniku kontakata dok unosite ime i broj, ima opciju da pišete brojke sa stylusom. Samo pazite da pisete sto citljivije da uredaj moze prepoznati brojku koju zelite. Inace, dobro se snalazi sa prepoznavanjem svakakvog rukopisa. Jedino imajte na umu da ne pisete brojke krasopisom, sto jednostavnije linije i broj po broj inace vam cita samo zadnji napisan.

Pozdrav

=)
14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

STO JE TO STYLUS??..

14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

imam taj mobitel i zanima me gdje da skinem programe za taj mobite?

može pomoć

hvala

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

ja prodajem t mobile vairy touch. imam ga od osmog mjeseca ove godine i stvarno je odlican mobitel ali dobila sam sad novi pa mi vise netreba...sto se tice poruka lagano je pisat...brzo se naviknes prstom pisat..i to palcem bez problema... ako je ko zainteresiran nek se javi... na mail jedna_mala666@hotmail.com ili ISKLJUCIVO PORUKOM na br 098 948 7428. hvala... cijena je 250 kn.

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

Za te novce vjerojatno nema WiFi ili?

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Nema

14 godina
neaktivan
offline
T-Mobile Vairy Touch

ja svoj prodajem za 450 kuna ima garanciju jos godinu dana kao nov.ko je zainteresiran nek se javi???

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch
mata salata kaže...

ja svoj prodajem za 450 kuna ima garanciju jos godinu dana kao nov.ko je zainteresiran nek se javi???

A za 298kn imas ga u tm-mobileu....

16 godina
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch
Mona18 kaže...

ja prodajem t mobile vairy touch. imam ga od osmog mjeseca ove godine i stvarno je odlican mobitel ali dobila sam sad novi pa mi vise netreba...sto se tice poruka lagano je pisat...brzo se naviknes prstom pisat..i to palcem bez problema... ako je ko zainteresiran nek se javi... na mail jedna_mala666@hotmail.com ili ISKLJUCIVO PORUKOM na br 098 948 7428. hvala... cijena je 250 kn.

Nikad mi nije bilo lakse dobit broj od neke cure. Belji se

Steta, sad mi netreba.

- Psiho246
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Sad me samo zanima kamo bi mogao naci teme i ostale stvarčice za mobitel!???

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

Ako još uvijek ima zainteresiranih, ja bih prodala Vairy Touch. Kupljen je u T-mobile-u u 6. mj., korišten svega 2 tjedna i od onda stoji u kutiji.  Prvotno nije bio namjenjen meni, stoga je tako malo korišten, a ja imam svoj (drugi) mob kojeg bih sada zamijenila novim pa bi mi dobro došla koja kuna više. Mob ima micro SD karticu od 1 gb i 2 olovčice. Cijena je 300 kn, poslala bih i poštom ako treba. Broj moba može na pp.

 
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

A čuj skuplja si nego u T centar!Namigiva

 

 

http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-10-00.asp?sifra=TMVTP

 

Kvragu napravio sam dupli post jel netko zna kako se briše post na ovom forumu??!

Poruka je uređivana zadnji put uto 29.12.2009 16:26 (petric1).
16 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile Vairy Touch

A čuj skuplja si nego  T centar!Namigiva

 

 

http://www.t-mobile.hr/1/10-30-01-10-00.asp?sifra=TMVTP

14 godina
neaktivan
offline
RE: T-Mobile

Zanima me dali netko jos uvijek prodaje Vairy Touch

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.1.2010 16:26 (tommiy).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice