Realme GT 2 / GT2 Pro

poruka: 41
|
čitano: 21.675
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Ima li vlasnika GT 2 Pro ?
Jel su poboljšali kameru updateovima,da li je nedostatak svjetline toliko zamjetan,kakav je audio recording ?
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
kamere ninna jednom Realmejunne valjaju tak da nemoj previse očekivati od poboljšanja. jedino di možeš poboljšat je da koristis GCam.
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

IMX766 u kombinaciji sa SD888 i GCAM, slike su fantastične i po noći i po danu. Software je čudo, toliko jednostavan i ne bloatan ko xioami ili samsung.

 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Pozdrav, dali imas problema sa bluetooth spajanjem?

Meni je na UI 3.0 radio na 50%, mogo sam se nekako spojiti sa slušalicama, ali da prebacim MP3 bluetooth apk se stalno rusi. Blokira se, i stalno se pali i gasi, tako da je za sada najbolje ne paliti uopce, jer se i telefon malo zbagira. A sada sa UI 4.0 nemogu nista. Ne koristim previse bluetooth, ali bi volio da radi kako spada, kad mi zatreba. Postoji kakvo rijesenje? Ovo sa brisanjem podataka i cache memory bas ne valja uvijek, pomogne za kratko, ali ne riješi problem. Thx! :)

Odmori se u Istini.
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro

To je bug koji se vuče još od Androida 11 na puno Realme, OnePlus i Oppo modela. Nema rješenja osim brisanja cachea zasad...

7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Nisam primjetija nikakvih problema sa Bluetoothom a stvarno sam spaja na sve živo i ne živo od kinsekih uređaja do normalnih marki.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Probaj transfer nekog filea na drugi mob...Uparivanje sa zvučnicima i slušalicma nije problem.
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Stalno isti problem sa BT jedan update popravi i rade slusalice ali ne transfer file, i onda drugi to pokvari. 🤣

Sad sam htio spojiti AKG in ear slusalice iz S20U i nedaje mi zvuk. Dok spojim stare in ear od S4 sa adapterom na usb-c i rade NP. U cemu je problem, dali trebam nesto positi, zna netko!? Hvala. Bb.

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Rijesio sam to sa Akg slusalica rade normalno. Trebalo je u postavkama upaliti OTG veza i nema problema. Jedino sta se OTG automatcki gasi nakon sta se 10min ne koristi. NP. 

Odmori se u Istini.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Nisam primjetija nikakve probleme oko slanja sa bluetoothom. NIje da nešto pretjerano šaljem ali kad god sam slao nije bilo problema.

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

ja imam ankerove salušalice i bezo problema se upare, još u autu neki kineski bluetooth sve pet... jedino nekad neće da se automatski upari onda ga moram posebno samo kliknit da se spoji.

 
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice