OnePlus One

poruka: 1.019
|
čitano: 191.811
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
OnePlus One

brzi sretnik neka uživa: https://account.oneplus.net/invite/claim/GL2C-6Z6I-Y4WN-O4NU

preostalo još 13h za claim

last.fm/user/jolly_bravo
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.4.2015 13:17 (jollyb).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

ljudi, imam dvije pozivnice pa ako nekome treba nek se javi. pozivnice vrijede jos 2 dana

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One
Moj PC  
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...

 vozim cm12 od jučer ujutro kako sam se probudio sa ak 211 kernelom

skinuo zip i napravio clean flash

s obzirom da koristim cm12 već skoro dva tri mjeseca, meni nije ništa novo, jedino to da imamo stable release sa nekim sitnim promjenama

sve u svemu, super radi, ja zadovoljan

milsim da ću biti na njemu zbog svojih standard razloga (kernel i tako to) i ostavit oxygen, barem dok ne izađe neki kernel za njega i dok ga još malo ne poslože

s obzirom koliko vidim na xda, ljudi pišu da je kernel source za oxygen clusterfuck i nitko nema volje sa tim se za*bavati, stoga je pitanje vremena kad će netko izbacit kernel za njega

jako bi volio da ak napravi kernel za oxygen, ali kako je sam izjavio, nema volje sa tim se zezati s obzirom na prethodno napisano

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put sri 15.4.2015 2:22 (matija656).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
matija656 kaže...
Cobralion kaže...

 vozim cm12 od jučer ujutro kako sam se probudio sa ak 211 kernelom

skinuo zip i napravio clean flash

s obzirom da koristim cm12 već skoro dva tri mjeseca, meni nije ništa novo, jedino to da imamo stable release sa nekim sitnim promjenama

sve u svemu, super radi, ja zadovoljan

milsim da ću biti na njemu zbog svojih standard razloga (kernel i tako to) i ostavit oxygen, barem dok ne izađe neki kernel za njega i dok ga još malo ne poslože

s obzirom koliko vidim na xda, ljudi pišu da je kernel source za oxygen clusterfuck i nitko nema volje sa tim se za*bavati, stoga je pitanje vremena kad će netko izbacit kernel za njega

jako bi volio da ak napravi kernel za oxygen, ali kako je sam izjavio, nema volje sa tim se zezati s obzirom na prethodno napisano

 Ja nisam ni pokusavao stavit Oxygen jer mislim da je trenutno CM bolji i daje vise mogucnosti. Sad cekam CM12 i nadam se da nece bit problema sa njim, posto sam citao da neki imaju probleme sa kamerom.

Kod tebe sve radi kako treba? Jesil radio clean instal?

13 godina
offline
Re: OnePlus One
Cobralion kaže...
matija656 kaže...
Cobralion kaže...

 vozim cm12 od jučer ujutro kako sam se probudio sa ak 211 kernelom

skinuo zip i napravio clean flash

s obzirom da koristim cm12 već skoro dva tri mjeseca, meni nije ništa novo, jedino to da imamo stable release sa nekim sitnim promjenama

sve u svemu, super radi, ja zadovoljan

milsim da ću biti na njemu zbog svojih standard razloga (kernel i tako to) i ostavit oxygen, barem dok ne izađe neki kernel za njega i dok ga još malo ne poslože

s obzirom koliko vidim na xda, ljudi pišu da je kernel source za oxygen clusterfuck i nitko nema volje sa tim se za*bavati, stoga je pitanje vremena kad će netko izbacit kernel za njega

jako bi volio da ak napravi kernel za oxygen, ali kako je sam izjavio, nema volje sa tim se zezati s obzirom na prethodno napisano

 Ja nisam ni pokusavao stavit Oxygen jer mislim da je trenutno CM bolji i daje vise mogucnosti. Sad cekam CM12 i nadam se da nece bit problema sa njim, posto sam citao da neki imaju probleme sa kamerom.

Kod tebe sve radi kako treba? Jesil radio clean instal?

 da, uvijek radim clean instal, osim ako ne nadograđujem rom sa istom verzijom androida, tj 5.0 -> 5.0.2 dirty ili clean ovisno kakav je update i što se preporuča, 4.4 -> 5.0 i više uvijek clean

ja sa kamerom još nisam imao nekih problema, a iskreno nisam ni poslikao nešto kako sam stavio rom gore, samo sam instalirao modanu kameru sa xda i postavio postavke u njoj

a za sad sve mi radi kako treba, nema nikakvog problema, ajde tu i tamo neki crash aplikacija, ali to je do mojeg prčkanja po romu i tako to, izuzev tih malih rušenja, sve ide kao po špagici

oxygen nije loš, lijepo radi, ali s obzirom da sam navikao na cm i njegove opcije (koristim ga na drugom uređaju, sve skupa već kojih dvije godine), bez obzira dal instalirao rom sa više ili manje opcija, uvijek se nekako vratim na cm, jbg navika

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
15 godina
offline
OnePlus One

meni je kvaliteta poziva očajna i na oxygenu i na cm12..svaki drugi poziv me loše čuju prekida itd...na cm11 nisam imao tih problema..ima li netko sličnih iskustava i kako to riješit?

 

hvala lp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

nikad nisam imao takvih problema sa svojim uređajem, tj sa svoja 3 uređaja koje sam imao

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

pozdrav, jel zna tko kako najjeftinije doci do oneplus one? a da sigurno

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ničim izazvani OnePlus su mi poslali dvije pozivnice. Vrijede još kratko pa tko želi, tu su:

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLR4-O4SY-RFA8-DOVL

 

https://account.oneplus.net/invite/claim/GLF6-KA7F-E4GM-MQKX

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Budući da je moj oneplus ukraden u pošti (dobro da je paket bio osiguran, pa sam dobila povrat novaca od dhl-a), a u međuvremenu je gad poskupio (da, fakat nemam sreće) - kupujem oneplus za ne prevelike novce. javite se na pm, ako tko prodaje. hvala.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

hvala na pozivnici, moze li mi tko kratko objasnit ako je naručivao sa pozivnicom u cemu je razlika sa i bez pozivnie i koliko je trebalo vremenski da se isporuči? tnx

9 godina
offline
Re: OnePlus One

Ja sam ga naručio dok još nije bio dostupan kod nas pa sam ga preko rodbine u Njemačkoj kupio. Nisam siguran ali čini mi se da sa pozivnicom imaš prioritet pri slanju, tako da je veća vjerojatnost da će ti prije poslati i dostaviti paket nego bez pozivnice, al to neka još netko potvrdi. Do Njemačke je trebalo svega par dana. Ako se dobro sjećam, naručio sam u petak, poslali su u ponedjeljak i u utorak je već bio dostavljen.

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Hvala! koliko traje ta pozivnica nakon sto je  claimam i koliko te ukupno isplao novaca. sorry ali ne kuzim se u ovakve stvari ali to sve preko oneplus.net?ili

9 godina
offline
Re: OnePlus One

Da, tako je, oneplus.net. Prije nego kreneš s narudžbom samo klikni na zastavu na dnu stranice i odaberi Hrvatsku, ako ti već nije postavljeno.

Traje ti 24h, ukoliko je ne iskoristiš vraća se nazad onome tko ti je poslao.

Tada je model od 64GB koštao 300€ + 10€ poštarina, znači 2350kn. Sada te isti dođe 350€ i poštarina je vjerojatno ista.

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

Hvala

9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One

jos pokoje  pitanje , neda mi da nastavim dok ne odaberem metodu prijevoza (normalno) ali postoji samo express kao jedina opcija i kosta 26,99?' ima li kakav drugi način? kao i nacin placanja je iskljucivo pay pal ili ?   :) istjece mi pozivnica al ne kuzim :)

9 godina
offline
Re: OnePlus One

Ne bi ti znao pomoći. Mislim da sam pročitao negdje da za određene države imaju samo express opciju. Na checkoutu od accessoriesa mi nudi standard opciju, ali accessories idu preko "European Royal Mail-a" pa oni očito nude drukčije usluge.

16 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Evo od danas pa do vječnosti ukida se sistem s pozivnicama . Također daju dosta dobar popust na neke accessories-e!

 

https://blog.oneplus.net/2015/04/open-sales-for-the-oneplus-one-forever/

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: OnePlus One
poseidon6rule kaže...

Evo od danas pa do vječnosti ukida se sistem s pozivnicama . Također daju dosta dobar popust na neke accessories-e!

 

https://blog.oneplus.net/2015/04/open-sales-for-the-oneplus-one-forever/

 Tak je...ako nekome treba dobra maskica za OPO, navalite dok ima jer je trenutno flip cover snižen sa 13e na samo 3,25e - ja sam si pred par minuta naručio :) 

BF3 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus One

Ekipa, kako vam se drži sandstone cover? Čitam po netu da se dosta brzo izliže pa me trenutno to odbija od kupnje nažalost, bijeli mi je ružnjikav 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus One
Someone kaže...

Ekipa, kako vam se drži sandstone cover? Čitam po netu da se dosta brzo izliže pa me trenutno to odbija od kupnje nažalost, bijeli mi je ružnjikav 

 Meni se malo izlizao samo od nošenja u futroli. Ne znam da li ima gdje za kupit novi original. Rado bi ga uzeo.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 16:54 (Hrco).
13 godina
offline
OnePlus One

koliko god taj sandstone bio dobar, ja jednostavno nemam volje da koristim mob naked dok je on gore, jednostavno stalno mi je u glavi pomisao da ću ga pohabati na mjestima gdje ga stalno držim i da će imat točke od položaja prstiju

zato uvijek imam neku maskicu gore...

ako nabavim dodatni sandstone cover ili babyskin white cover, onda ću ga koristit naked, jer nisam neki podrobnik maskica, samo kad baš moram, i to je zadnja opcija

 

inače hrco, imaš po ebay-u za kupit zadnji cover, sad ovisno o cijeni znaš dal ima gore nfc i tipke ili ne, recimo ovaj nema, pa moraš to prebacit sa original covera na njega

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Poruka je uređivana zadnji put pon 20.4.2015 17:49 (matija656).
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
OnePlus One

meni se taj sandstone relativno brzo izlizao mjesec dva, ali ionako ga već pola godine nosim u tpu gel maskici i bez toga ga ni ne mogu drzati. nespretno je i ponekad me malo boli ruka kad ga duze drzim bez maske, ovako je milina.

last.fm/user/jolly_bravo
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus One

Kakav se pokazao ovaj telefon koje su mu boljke sto se tice hardwera? Gledam nesto da ga curi uzmem jer joj je s4 neupotrebljiv? 

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus One
omomomomoomm kaže...

Kakav se pokazao ovaj telefon koje su mu boljke sto se tice hardwera? Gledam nesto da ga curi uzmem jer joj je s4 neupotrebljiv? 

 Mislim da je problem sa žutilom riješen. Ostalih problema u većini slučajeva nema. Ja svoj koristim više od pola godina i nisam imao nikakvih hardwerskih problema.  Naravno, ako nemas srece mozes naletit na neki defektan, kao kod sve elektronike.

15 godina
offline
Re: OnePlus One
omomomomoomm kaže...

Kakav se pokazao ovaj telefon koje su mu boljke sto se tice hardwera? Gledam nesto da ga curi uzmem jer joj je s4 neupotrebljiv? 

 Meni se jedino na njemu ne sviđa vibracija. Neupotrebljiva je.

11 godina
offline
OnePlus One

Znaci uglavnom pouzdan telefon. Dvoumim se izmedu nexusa 5 i ovoga telefona moram jos dobro promisliti

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
OnePlus One

da mene pitaš, OPO all the way

ne zbog toga jer ga imam, nego svi znamo kakvu bateriju ima nexus (pretpostavljam 5) i kakav mu je SOT, sa One-om će imat puno bolju bateriju, gigu rama više, proc i ostalo je manje relevantno, jer je mob brz i jednako dobro radi kao i nexus sa starijim procom

na veličinu će se naviknut pa joj to neće biti problem

s obzirom da su uređaji (nexus i one) gotovo jednaki / jako slični što se tiče xda strane, mene bi to još više vuklo na 1+ zbog gore navedenih razloga, a i pretpostavljam da ti cura nije neki geek pa da će na njega samo tako flashat neki rom i to :)

battlelog: dev0lver - war thunder: dev0lver
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice