OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 258.084
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: OnePlus 6
SHELBY_09 kaže...

 Novi za 1999kn koliko košta u Tele2 je ja mislim skroz ok kupovina. 

 Za to se slažem, ali ova ponuda koju je on naveo 1300 kn + 169kn mjesečno za tarifu mi nije baš primamljiva. Ali opet, to je samo moje mišljenje, nekom drugom je to možda super ponuda.

16 godina
offline
Re: OnePlus 6
steve90 kaže...

 Za to se slažem, ali ova ponuda koju je on naveo 1300 kn + 169kn mjesečno za tarifu mi nije baš primamljiva. Ali opet, to je samo moje mišljenje, nekom drugom je to možda super ponuda.

Slažem se, preplatiti će ga i previše kroz 2 godine

LOL: Crobrother
10 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav, moze pomoc. Odnio bi mobitel u servis ali nisam ni sam siguran sta je s mobitelom. Pao je i razbio se ekran, sad nisam siguran da li je samo ekran jer pokusa sam ga stavit na punjac on par puta stvara buku ,zuji. Takodjer stavio sam sim karticu u nj i pokusa sam sebe nazvat ali nije nista zvonilo. Sad me strah da ovi u servisu npr poprave ekran sto mi ne daje garanciju da je mozda jos nesto otislo? Bi li se to moglo popravit i koja bi okvirno cijena bila?

Radi se o oneplus 6t.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Najbolje ti je otici na oneplus stranicu i tamo sa njima u chatu dogovoris sve pojedinosto oko popravka. Koliko znam nisu skupi popravci i rijese to za manje od tjedan dana. A i mob ti ima garanciju pa mozda prodjes jos jeftinije! Treba vidjeti kako sada funkcioniraju sa ovom gripom, kakve su im ogranicenja u poslovanju, posto malo njih radi! Jednostavo preko chata u par minuta rijesis stvar!  Javi kakvi su dojmovi sa njihovim servisom, kad stignes! ☺️✌️

Odmori se u Istini! 😊
10 godina
offline
OnePlus 6

Hvala na odgovoru. Uzea sam drugi mob na kraju i proda ovaj pod neispravno.

Moj PC  
1 0 hvala 1
9 godina
offline
OnePlus 6

Pozdrav, treba mi pomoc. Fakle napunio sam memoriju i trebam prebacit muktimediju na laptop al nikako da mi se spoji putem usb, cito sam da je neki problem i da moras u postavke namjestit.Ponusavao sam puzem ovog tutoriala 

al mi se svejedno nece da spoji. Dal ima tko ideju kako spojit mobitel sa laptopom? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Da, tako bi trebalo raditi, video je uredu! Mozda si nesto preskocio! Kad ubacis usb u pc trebao bi ti popUp iskociti na mobu i pitati te sta hoces; izaberes opciju ( slike, media, itd) i trebalo bi ti raditi. Jer video je OK, tako i ja radim na mom OP6 i sve stima! Probaj of/on PC ili mob, mozda pomogne!

 

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 17:02 (veseli007).
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

 Da al problem je sto mi uopce ne iskoci popup na mobu? 

Sve sam radio ko u video i nikako nece

9 godina
offline
OnePlus 6

Probavao sam na drugi laptop,mijenjat usb al nikad mi se ne pojavi taj pop up na mobitelu.Znaci lud sam

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Meni se to isto desavalo. Ugasi i upali debugging, moras ponovno tapkati 6-7 puta za developer. I onda sve u krug, mora nekako proraditi. I meni se tako desavalo, restart mob, pc, to vec jesi prepostavljam.

Meni se isto tako dogodilo vise puta na win10, neznam zasto. Napravim kako sam ti napiso i proradi. Ne odustaj 💪 idi u krug!

Jer video je uredu, tako to ide. Da probas na nekom drugom Pc-u!?? Sretno. :)
Odmori se u Istini! 😊
13 godina
offline
Re: OnePlus 6
zee_15 kaže...

Probavao sam na drugi laptop,mijenjat usb al nikad mi se ne pojavi taj pop up na mobitelu.Znaci lud sam

 Dali ti je uključena Developer opcija?

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 21:10 (mirpa).
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Probam sa svojim OP6 i sada radi izadju ove poruke( slike ). Znam kako ti je, jer i ja sam to proso!

Igram ps4 ovo da si probao na drugom pc sam vidio kasnije, jer poruku pisem skoro 1 sat, izmedju rundi! Sry! 💪
Odmori se u Istini! 😊
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Mora biti ukljucena inace nemozse ni upaliti koliko se kuzim!
Odmori se u Istini! 😊
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ukljuceno, np.

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.7.2020 21:30 (veseli007).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
OnePlus 6

Ma ja sam pratio video pomno.... Al kazen ti kad ukljucim usb u oc uopce mi se ne pojavi ta obavijest da je povezan s laptopom. Imam win10..... Moram jos probat na pc na njega je instaliran win8. Al ne vidim razloga zasto mi na laptop ne bi radilo. 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: OnePlus 6

Mozda je i do USB-C kabla!? Sa Oneplus Switch apk bi bilo jednostavnije ako neide sa kablom. Samo ti treba drugi mob/ tablet, malo po malo prebacujes na drugi mobi onda na Pc! Znam da je tlaka, ali ako ti je vazno, pokusaj!  Oneplus Switch apk

Odmori se u Istini! 😊
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.7.2020 19:30 (veseli007).
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Najbrži kaže...

Pozdrav ekipa, je li prodaje netko 6/6T? Počeo sam pratiti njuškalo i čekam da uleti kakva prilika, a do tada rekoh si da provjerim prvo na forumu.

 Opet aktualno, Xiaomi Mi 8 nije preživio subotu (Spigen+kaljeno) pa možda da okušam sreću sa 6/6T

LOL: Crobrother
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice