HTC Desire rootanje

poruka: 5
|
čitano: 4.267
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire rootanje

Postovanje,imam HTC Desire 2.2 i htio bi ga rootad,mislim da je najlakse s unrevoked-om 3 pa sam i pokusao tako,napravim sve kako mi kazu  ali kada pokrenem unrevoked 3 samo pise waiting for device u cemu je problem?Instalirao sam Hboot drivere,resetirao mobitel,omogucio usb debbuging i stavio charge only sta jos moze bit problem?

Hvala

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire rootanje
Barnie kaže...

Postovanje,imam HTC Desire 2.2 i htio bi ga rootad,mislim da je najlakse s unrevoked-om 3 pa sam i pokusao tako,napravim sve kako mi kazu  ali kada pokrenem unrevoked 3 samo pise waiting for device u cemu je problem?Instalirao sam Hboot drivere,resetirao mobitel,omogucio usb debbuging i stavio charge only sta jos moze bit problem?

Hvala

Prati ovaj tutorial, sve ti je lijepo objašnjeno.

NVIDIA: The Way It's Meant to Be Played :P
14 godina
neaktivan
offline
HTC Desire rootanje

Naparvio sam sve i doslo je do rooted failed,is your frimeware too new?da li to znaci da nemogu rootad il da pokusam opet?

 

RazorNapster
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: HTC Desire rootanje

Izgasi mobitel, drzi tipku za smanjivanje zvuka i pritisni tipku za upalit mobitel ali nastavi drzati tipku za smanjivanje zvuka, kada ti se upali hboot meni pogledaj koja je verzija, ako ti je 0.93 ili neka niza mozes rootati samo moras pokusat opet, ako ti je 1.2 ili 1.3 nisam siguran koji je novi ugalvnom sve povise 0.93 onda ne mozes i moras pricekat da izade nova verzija unrevokeda ili da izdaju neki downgrade za hboot

 

ja sam bas svoj desire rooto prije tjedan dana i radi super

15 godina
offline
HTC Desire rootanje

Dakle, u pitanju je HTC Desire 610. Pokušao sam ga rootati s KingRoot programom. Sve lijepo odradi, mob bude rootan minutu, dvije...onda samovoljno ode u restart i nakon vraćanja opet je unrootan. Kao da se sistem štiti. Je li problem u lock-anom bootloaderu ili nečem drugom?

Inače, s ovom programom uspio sam rootati xperiu E2 i jedan Huawei bez problema...sve 5.

kužim ja kaj ti očeš reč, kad je na full za svaki fajl iz te vreče se bude ogasio pri pokretanju istog...pismenost by Mrakky
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice